|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
23.9.2010 11:42:29   
pomar*ANČA*
sprejmete še mene? prejšni mesec se je končalo z ss v 6t, zdaj upam da se izteče boljeuser posted image

user posted image  pričakujem oz si ga želim 15.10. je malce straha da nebi bil ponovno ss, saj ko gledam statistiko me kar stisne...

berem da delate O teste... jaz ga ta mesec ne bom delala, bova pač vsak dan pridno telovadila pa bo kar bouser posted image

držim pesti da čimprej zagledamo svoje črtice in se potem vselimo in uživamo v nosečnosti vse do junijauser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
23.9.2010 12:27:45   
Monstera
Tetka prišla, tako da se selim sem. Sicer imam laparoskopijo v oktobru tako da mislim, da ta mesec ne bo nič, pa vseeno, + bi bil 21.10. :D
Upam, da nam pa potem po laparo uspe in zagledamo + v novembru :D Ampak nekam se moram dat hehe.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
23.9.2010 14:13:14   
nati29
No, jaz sem se sedaj po 3 ss nekako sprijaznila s tem, da je možno, naslednjič ko zanosim, da bo spet ss. Močno močno upam sicer, da ne bo, ampak vseeno.

Monstera, mogoče pa res uspe, jaz jih nekaj poznam, ki so sicer čakale na HSC, pa so tik pred operacijo zanosile, tako da mogoče je. Mogoče so tako lažje odmislile zanositev, pa je potem uspelo. user posted image user posted image user posted image  Veliko sreče.

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
23.9.2010 14:30:45   
Monstera
nati29 držimo pesti. Drugače pa bo to ravno med naslednjo operacijo tako da ni več pogojev da pred tem zanosim :D Upamo da bo pomagalo za "po" hehe.

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
23.9.2010 15:01:56   
camino79
Pridružujem se. Upam, da je ne bo 10.10. Zdaj bi pa res že bil čas. Za user posted image .

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
23.9.2010 19:33:43   
petrussa
O ja! user posted image Danes, na 20. dan ciklusa, mi je ovul-test pokazal zravn testne še eno močno črto, tako da je treba zdaj na veliko user posted image . Zaradi tega sva celo prestavila izlet na štajersko... user posted image Upam da bo kaj iz tega!
Držim pesti za vse nas ki tetke user posted image nočemo videt oktobra!

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
23.9.2010 20:05:51   
thanchyka
Hojla punce,

še vedno vztrajamo na user posted image v oktobru in pridnouser posted image . Imam pa kmalu prvi obisk v ambulanti za neplodnost, pa me zanima, kaj naj pričakujem: pregled ali samo posvet. Ker lahko se zgodi (če sem seveda pesimistična user posted image ), da bo na dan pregleda prišla user posted image .



(odgovor članu petrussa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
23.9.2010 21:36:06   
sarar
živjo punce! no, pa sem se oglasila. sem delala popoldne in se mi zvečer ni dalo na računalnik, zdaj pa sem tu. hvala vsem za vzpodbudne besede! res hvala... user posted image
mladika, tudi midva user posted image  na dva dni, čeprav je moj res švoh. se pa še toliko bolj potrudim user posted image
nati, najbrž je ovulacija res, kljub vnetju. mi je tudi punca, po nicku isabeaux iz tega foruma tako rekla. pa fulstvari ve, ko da je dohtarca :). pa me je tudi ona malo potolažila. res ste vse fajne tu gori...
ovulacija bo tudi pri meni najbrž kasneje, čeprav imam samo še 10 dni do user posted image , ne vem če se lahko jajčece potem sploh naštima v maternico, ko se ta potem že tanjša... bomo videli čez 10 dni. imam pa tisto klasično vnetje, nič posebnega- vonj in izcedek. čeprav se mi je ful popravilo, odkar sem uporabila ''domače zdravilo''user posted image . očitno lca res nuca user posted image  je kar malo bolje. tak da nekaj upanja pa še imam...
vilincek, imaš prav-test pokaže ovulacijo 24-48 ur prej, potem pa nič več. merjenje pa se tudi pri meni ne obnese... nisem dovolj vestna. pri meni je lažje, če se po sluzi orientiram.
oj lidik... nič se ne sekiraj punca moja, če ti ne uspe odpisati, bom že počakala... sam glej, da se boš, ko boš odgovorila, še toliko bolj razpisala user posted image , pa ti odpustim user posted image
vidim, da si resno začela priprave na user posted image . saj je prav, to je eno ful lušno opravilo. sicer stane dosti, ampak nič ne de, a ne?
petruša, zdaj pa v akcijo, da bo čez 14 dni user posted image  user posted image user posted image user posted image
aja, pa dobrodošle še nove, želim nam vsem skupaj ploden september, v oktobru pa veliko pluskov...

lahko nočko vsem skupaj in veliko user posted image !!!


< Sporočilo je popravil sarar -- 23.9.2010 21:39:36 >

(odgovor članu thanchyka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
23.9.2010 22:38:44   
sarar
aja, punce-pa še eno vprašanje. če sem danes opazila tisto gosto sluz pri ovulaciji-a to pomeni, da jo imam jutri?

nočko

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.9.2010 7:58:33   
ninocka26
IZVIRNO SPOROČILO: thanchyka

Hojla punce,

še vedno vztrajamo na user posted image v oktobru in pridnouser posted image . Imam pa kmalu prvi obisk v ambulanti za neplodnost, pa me zanima, kaj naj pričakujem: pregled ali samo posvet. Ker lahko se zgodi (če sem seveda pesimistična user posted image ), da bo na dan pregleda prišla user posted image .





Odvisno v kateri ambulanti si. Reš npr. mi je naredil UZ, v MB so me pa samo naročili na določene dni in takrat opravili preiskave (kri in UZ). Drugače ti pa razložijo postopek in čakalne dobe, se pravi nič hudega.
Srečno

(odgovor članu thanchyka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.9.2010 8:51:23   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: nati29

No, jaz sem se sedaj po 3 ss nekako sprijaznila s tem, da je možno, naslednjič ko zanosim, da bo spet ss. Močno močno upam sicer, da ne bo, ampak vseeno.



pa si imela zdaj kakšen pregled zaradi ss? mene je že zdej strah kaj bo, pa je za mano samo en ss...

vidim da ste kar oborožene z o testi in z vsem na tekočem, jaz tega nič ne poznam, saj sem pri prvem otročku zanosila na tabletkahuser posted image  , se nisem nič kaj matrala z njimuser posted image

aja, povejte mi zakaj pa enostavno ne user posted image  vsak dan? ker sem že velikokrat videla, da punce pišejo je bolje vsak drugi dan, pa še sarar je pisala da bosta na dva dni?

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.9.2010 9:06:18   
aTri
Dobro jutro!

Kavica kuhanauser posted image

ter, da malo počvekam, če je katera tukajuser posted image imam malo časa, ker tamala trenutno počne nekaj drugega....

povejte mi zakaj pa enostavno ne  vsak dan? ker sem že velikokrat videla, da punce pišejo je bolje vsak drugi dan, pa še sarar je pisala da bosta na dva dni?


Midva user posted image ko se nama zalušta, v obdobju O sva malo bolj intenzivna in moram rečt da do sedaj nisem imela težav z zanositvijo ampak s končanjem le tehuser posted image aja,

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.9.2010 9:46:30   
mladika



user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.10. petrussa
user posted image x.10. Isabellabina
user posted image x.10. twetka
user posted image 3.10. sarar
user posted image 2.10. jeanitte
user posted image 4.10. Teni RR
user posted image 4.10. waiting
user posted image 5.10. anonimna user posted image
user posted image 6.10. smeška83
user posted image 6.10. pikicaa25
user posted image 6.10. thanchyka
user posted image 9.10. tejchy*
user posted image 10.10. anonimna user posted image
user posted image 10.10. Camino79
user posted image 13.10. TEDIGO
user posted image 13.10. mladika
user posted image 13.10. Nutry
user posted image 15.10. pomar*ANČA*
user posted image 16.10. anonimna user posted image
user posted image 19.10. naty29 
user posted image 20.10. Arual
user posted image 21.10. Monestera
user posted image 21.10. cori
user posted image 25.10. aTri

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 23


NOSEČK: _______


user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:


witch, lananai, tejchy*,mojamura
srečica17,lidik,Nitkica11,twetka




_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.9.2010 9:47:47   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

hej mladika, sarika, kako sta? sarika ja sej vem, imam slabo vest, ker ti nisem še odpisala - obljubim da si danes vzamem čas in napišem !!!! Naj vama obema nekaj povem - od danes imamo končno posteljco in previjalno doma. Mladika, a veš kaj to pomeni? Hi hi hi,... da bo treba po jogi, po tiste igračke za nad posteljco in pa spet še po eno blazino za previjalno. Ker je ni zraven, sem jaz narobe gledala. Tam namreč samo piše katera paše gor, ne pa da je zraven. user posted image


Vem kaj to pomeni,da bove šle spet šopinguser posted image user posted image in da bo mene spet glava bolelauser posted image user posted image

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.9.2010 10:37:53   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: mladika

IZVIRNO SPOROČILO: lidik

hej mladika, sarika, kako sta? sarika ja sej vem, imam slabo vest, ker ti nisem še odpisala - obljubim da si danes vzamem čas in napišem !!!! Naj vama obema nekaj povem - od danes imamo končno posteljco in previjalno doma. Mladika, a veš kaj to pomeni? Hi hi hi,... da bo treba po jogi, po tiste igračke za nad posteljco in pa spet še po eno blazino za previjalno. Ker je ni zraven, sem jaz narobe gledala. Tam namreč samo piše katera paše gor, ne pa da je zraven. user posted image


Vem kaj to pomeni,da bove šle spet šopinguser posted image user posted image in da bo mene spet glava bolelauser posted image user posted image


ufff ja veš kaj, mislim da bo tokrat mene bolj bolela glava. Sem si že malo nagledala stvari in ti povem, da tiste ki so meni všeč in ki bi jih rada imela so seveda spet z zasoljenimi cenami. Ampak ok, nič ne skrbi, to grem iskat šele po plači. Torej računaj tam od 5. oktobra naprej, če boš imela čas. Sej vem da boš zdaj bolj na tesnem s časom.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.9.2010 13:08:17   
nati29
Petrussa, kateri dan ciklusa pa začneš delat teste? Jaz imam tudi pomoje bolj pozno ovulacijo, pa me res zanima, kaj to pomeni za vgnezditev.

Pomaranča, jaz sem prvič uredu zanosila, rodila zdravega fantka, potem sem imela 2 ss, potem operacijo pregrade, ki je prej noben ni opazil, potem pa sedaj še treji ss, je bila pa kromosomska napaka. Če si imela samo en ss, je verjetno res samo naključno, tako da pogumno naprej.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.9.2010 13:35:02   
lananai
Pomaranča, nič strahu! Sem bila na istem kot ti, le da sem imela abrazijo. Ampak bova šle brez strahu v nove boje, ane? user posted image

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.9.2010 13:35:21   
petrussa
nati, jaz sem začela delat teste na 10.dan ciklusa. Do 20. dneva mi je kazalo samo testno črtico, včeraj pa se je izrisala še ena močna črta zraven. Torej, porabila sem do zdaj 11 testov, naredila ga bom še danes, pa jutri tudi verjetno, da vidim kaj bo pokazalo. Zapravla sem 45€, ampak zdaj vsaj vem da imam O malo kasneje kot sem mislila.

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.9.2010 13:38:22   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Pomaranča, nič strahu! Sem bila na istem kot ti, le da sem imela abrazijo. Ampak bova šle brez strahu v nove boje, ane? user posted image


seveda, se ne dava, pa seveda kot je napisala nati29 pogumno naprej!! user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.9.2010 13:54:54   
nati29
Ja, jaz bom tudi ta mesec poskusila s testi, pa da vidimo user posted image . Katere teste si pa imela?

Glede tega, kolikokrat user posted image pa jaz mislim, da ni nič narobe, če vsak dan, midva sicer na 2 - 3 dni, ker zmeraj ne znese, ampak če je ima partner normalno količino semenčic, potem je čist OK vsak dan. Če pa je kakšen problem z zanositvijo, pa G svetujejo na dva dni, da se poveča količina.
Če bosta več mesecev poskušala, vama bo bolj težko zneslo vsak dan, al pa ne user posted image . Potem je pa to tko kot po urniku, na dva dni, uf, danes je pa spet ta dan user posted image .

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.9.2010 14:22:41   
petrussa
Jst uporabljam ovulacijski test "Ovul-test", dobiš 5 testnih trakov noter.

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.9.2010 21:13:44   
nati29
Ja ja, jaz sem tudi danes te nabavla.

(odgovor članu petrussa)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
25.9.2010 9:25:30   
jacki
Živjo!
Lepo prosim, da me daste pod navijačice, ker skoz mislim na vas in navijam, da ugledate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
25.9.2010 9:45:14   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: lidik


IZVIRNO SPOROČILO: mladika

IZVIRNO SPOROČILO: lidik

hej mladika, sarika, kako sta? sarika ja sej vem, imam slabo vest, ker ti nisem še odpisala - obljubim da si danes vzamem čas in napišem !!!! Naj vama obema nekaj povem - od danes imamo končno posteljco in previjalno doma. Mladika, a veš kaj to pomeni? Hi hi hi,... da bo treba po jogi, po tiste igračke za nad posteljco in pa spet še po eno blazino za previjalno. Ker je ni zraven, sem jaz narobe gledala. Tam namreč samo piše katera paše gor, ne pa da je zraven. user posted image


Vem kaj to pomeni,da bove šle spet šopinguser posted image user posted image in da bo mene spet glava bolelauser posted image user posted image


ufff ja veš kaj, mislim da bo tokrat mene bolj bolela glava. Sem si že malo nagledala stvari in ti povem, da tiste ki so meni všeč in ki bi jih rada imela so seveda spet z zasoljenimi cenami. Ampak ok, nič ne skrbi, to grem iskat šele po plači. Torej računaj tam od 5. oktobra naprej, če boš imela čas. Sej vem da boš zdaj bolj na tesnem s časom.



Bo mela mladikica čas za mojo račko vednouser posted image user posted image si ga bom že vzela...no bo pa pol obe glava bolelauser posted image user posted image pol se moreva pa še zmenit kdaj bove šle wichico obiskat!!user posted image

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
25.9.2010 13:03:54   
witch
Pozdravljene!
Evo mene... pa sem bom selila med vas... M je po treh dneh zamude le prišla...
Moja user posted image cel mesec nebo, tak da oktobra nimam kaj upati... Lahko me date na seznamček po x.10., bom vam pa sigurno pokvarila statistiko, ker bom itak modra user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?