|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
5.10.2010 18:15:23   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

po raziskavah je za hujšanje 70% pomembna prehrana in 30% telovadba. 


Vsi pravijo drugače.... Seveda je pomembna zdrava prehrana..... Jaz bi rekla da je tu nekje 50/50 user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
5.10.2010 18:43:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
6.10.2010 9:35:07   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Jaz sem si včeraj privoščila skupinsko telovadbo in doma še pol ure kolesa, danes me kolo še čaka.
Tudi jaz mislim, da treba delat na obojem, tako hrani, kot miganju, ker drugače rezultatov ni-vsaj pri meni.

Težo javim v petek, ker sem na petek začela in tako mislim nadaljevat
pridno izgubljanje gramov vsem user posted image (v našem primeru je kar primeren znak za telovadbo, kaj??



kar v ponedeljek, kot bomo vse :-) ... tudi nase prve meritve niso bile opravljene na ponedeljek .. ampak, kak dan prej ... in smo se odlocile, da se vagamo ob ponedeljkih :-)


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
6.10.2010 9:49:48   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Jaz sem si včeraj privoščila skupinsko telovadbo in doma še pol ure kolesa, danes me kolo še čaka.
Tudi jaz mislim, da treba delat na obojem, tako hrani, kot miganju, ker drugače rezultatov ni-vsaj pri meni.

Težo javim v petek, ker sem na petek začela in tako mislim nadaljevat
pridno izgubljanje gramov vsem user posted image (v našem primeru je kar primeren znak za telovadbo, kaj??



kar v ponedeljek, kot bomo vse :-) ... tudi nase prve meritve niso bile opravljene na ponedeljek .. ampak, kak dan prej ... in smo se odlocile, da se vagamo ob ponedeljkih :-)


drugač sem jaz tudi za petek tako kot morrak ker ponavadi en dan je vedno ki se pregrešimuser posted image  samo pač če hočte pondelk pa v pondelk petek je drugač bolš oreng bolš ker si ves vesel kok si zgubil potem mal pregrešiš za vikend in potem spet cel tedn priden do petka ter vesel ker si dal dol

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
6.10.2010 14:51:15   
Buska
RAKICA1 drugač sem jaz tudi za petek tako kot morrak ker ponavadi en dan je vedno ki se pregrešimuser posted image samo pač če hočte pondelk pa v pondelk petek je drugač bolš oreng bolš ker si ves vesel kok si zgubil potem mal pregrešiš za vikend in potem spet cel tedn priden do petka ter vesel ker si dal dol


zato je pa v pon meni vec kazal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
6.10.2010 16:25:27   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

RAKICA1 drugač sem jaz tudi za petek tako kot morrak ker ponavadi en dan je vedno ki se pregrešimuser posted image samo pač če hočte pondelk pa v pondelk petek je drugač bolš oreng bolš ker si ves vesel kok si zgubil potem mal pregrešiš za vikend in potem spet cel tedn priden do petka ter vesel ker si dal dol


zato je pa v pon meni vec kazal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


saj je prov da ti je več pokazal user posted image ker hočeš vaganje v pondelk do petka bi pa vse zgubla pa bi manj kazal in bi tiuser posted image user posted image takole ter bi bila zelo vesela ter zadovoljnauser posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
6.10.2010 18:27:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
6.10.2010 18:44:00   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

preživela prvo uro rolanja po 6 letih, mokra kot da bi me ujelo neurje user posted image .
Lej buska, mene ne moti, če se ostale vagate ob ponedeljkih. Jaz se bom pač ob petkih, ker tako kot je rekla rakica, se čez vikend hitro pregrešiš in se ti prehitro pozna, kar je pa še najhuje, meni kar hitro pobere voljo. Pač nisem karakter, ki bi imela pri hujšanja trdno voljo. Vem pa tudi, da je izgubiti kile dosti težje, kot jih dobiti, zato tudi z neko strogo dieto nimam namena trmariti, ker bom hitro spet na starem in spet bo šlo vse vame.
Ne, hočem  počasi, manj hrane in kar mi trenutno zelo uspeva, vsaj 1 ura telovadbe na dan.


čestitke za rolarje da< si bila tako pridna jaz pa letos tudi nisem nič bila na njih si me pa spomnila da bi lahko voziček in rolarji in gasa mal.
Marrak voljo moraš imeti in ti bo uspelo glej v petek imam 2meseca kakor hujšam in upam da mi uspe da jih bom točno 9kg dol dala in sem zelo vesela ter ponosna na sebe tako tudi ti boš bila verjemi sam voljo imej in ti bo uspelo verjamem da ti bo saj je vseeno kdaj se boste vagale pač bomo pa večkrat tabelo popravljal pa jeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
7.10.2010 6:50:15   
malecka
Jutro vsem... najprej ena user posted image  potem mal tipkanja ha, ha, ha vse poste sem prečekirala in veste kaj .... mislim, da nam bo uspelo. Čutim eno tako pozitivno energijo. Ja, v ponedeljek sem bila na vagi in mi je lepo pokazala 78 kg user posted image  

In sem dobila še močnejšo voljo. Si sploh ne morem zamisliti::::::    na morju konec julija sem jih imela 82-83 kg user posted image  

Ampak, grem vztrajno proti cilju user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
7.10.2010 8:55:59   
Zanica
Jutro punce!!!

Prvo ena user posted image (lahko tudi dve, jaz ne smem user posted image )

Prestavili so nam temo, jaz sem se kar malo "ustrašila" kje je naša tema!!

Jaz se bom tehtala naslednji ponedeljek. Menim da ni treba zatiskati oči, lahko se tehtamo ob petkih in ponedeljkih da vidimo koliko grešimo čez vikend!!! Lahko bi bilo tudi manj, ker ob vikendih ponavadi gremo na dolge sprehode (če je dež vsaj v šoping centre ki so tako praktično nadkriti user posted image )

Katero dieto imate? Jaz bi probala še enkrat z ločevalno, imam knjigo.... Ko sem se enkrat držala kakšne 3 tedne mi je hitro šlo dol.... Je pa res da sem se držala 90% (mogoče sem kak sadni dan zgrešila)...

Še enkrat, je katera iz C E L J A?

lP

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
7.10.2010 10:03:10   
RAKICA1
Zanica jaz sem tudi komaj našla tako da sem se kar mal ustraša ker mal podpore potrebujem pa še večja volja je za hujšat če nas je več skupajuser posted image user posted image  sej jaz tudi pravim da je vseeno ker dan sam raje petek sam vseeno je meni ker zaenkrat imam voljo za hujšat in za telovadbo da se pohvalim danes je treti dan za menoj uspešen z telovadbo tako da sem kar ponosna nase user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
7.10.2010 11:14:13   
mala Tinka
Ojla!
Sem vas glih komaj našla. user posted image

Jaz sem se pozabila stehtat. user posted image  Obljubim, da se bom v ponedeljek.

Drugače sem bila kar pridna, se izogima sladkarijam in uživam na skupni vadbi.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
7.10.2010 11:16:13   
RAKICA1
mala Tinka lepo to da si pridna ter da zdržiš user posted image user posted image pohvale samo tako naprej
jaz sem tudi do sedaj pridna upam da zdržim cel danuser posted image  ponavadi zvečer pregrešim ko otroci kaj želijo in zraven še jaz malo vednouser posted image

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
7.10.2010 11:28:52   
Zanica
Vidim da ste kar pridne, jaz še vedno nič ne delam na tem.... Moram izbrskati knjigo, čeprav se pravim butelj kot da ne vem kaj se je na določene dneve.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
7.10.2010 11:32:00   
RAKICA1
Zanica jaz ne hujšam po ničemer samo manj jem in je najbolši učinek tako da poskusi tako ker men zelo pomaga veš user posted image jutri imam dva meseca kar hujšam in bo 9kg kakor sem jih dol dala stemu tko da poskusi tako

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
7.10.2010 20:43:04   
malecka
No jaz tud nimam nobene posebne diete...razen  "manj ž_i" user posted image
Pa zjutraj sem zajterk zamenjala z kefirjem ( krepki suhec) in kosom kruha, pa kadar sem lačna si prej vzamen kozarec hladne vode.... Pa tud sem nekje slišala da ni dobro vnašati tekočin eno uro pred in po obroku..... Tak, da so to moje smernice in mi zaenkrat gre kar dobro.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
7.10.2010 20:47:00   
malecka
No pa še to, pazim na prehrano od 15.9. in do sedaj kaže vaga -4kg. Je pa takoj na vagi videt, ko se pregrešiš user posted image  žal...

Ampak nam bo ratal, a ne?

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
7.10.2010 21:21:05   
Sacherca
Jaz se tudi grem manj ž+r+i user posted image

Pa btw trenutno sem lacna user posted image

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
8.10.2010 6:22:56   
malecka
Dobro jutro sotrpinke v vojni z kilami.... Najprej ena velika user posted image  in velik pozitivne energije... veste kaj;;; jaz ne zdržim, da bi se vagala enkrat na teden in se kontroliram kar dnevno in sedaj sem bila tako šokirana ( sem pravkar iz vage) pokazalo mi je 76,80.... no sicer je to 77 ampak vseeno JUPI
user posted image  Sem si prisegla, če mi rata prit do željeno teže bom dala sliko prej-potem...samo upam, da ne bom ostala brez volje.

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
8.10.2010 8:32:53   
Sacherca
user posted image malečkauser posted image

Jaz spila kapucino...No sem se tudi zvagala prejle,ampak za tabelo se pa tudi v ponedeljek zvagam.Gremo jutri na krst pa em zanima kako se bo to v ponedeljek poznalouser posted image

Samo voljo mormo met pa bo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
8.10.2010 19:42:48   
RAKICA1
Malecka čestitke za izgubljene kguser posted image user posted image samo tako naprej jaz sem tudi zelo zadovoljna svojim kako gre sam bom v ponedeljek povedla upam da čez vikend nebom preveč grešila pa še obiske dobim za cel vikend sorodniki pridejo iz avstrije tako da upam da nebom preveč grešila da nebo v pondelk kriza bila user posted image
Kako pa ostalim napreduje hujšanje upam da dobro

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   [Brisano sporočilo]
8.10.2010 19:57:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
9.10.2010 0:16:37   
Nattoule
Ojla punce,

A vzamete se eno novo?

Jaz sem se tudi odlocila, da kar je prevec je prevec. Od danes (sem se seveda posteno nabasala zvecer) sem na spremenjeni prehrani. Zacela sem ze s telovadbo in sicer zumbam dvakrat na teden in mi zelo pase..

Trenutno imam 81 kil, hocem jih pa 10 manj.


_____________________________

Mamica lepega fantina, rojenega 18.04.2007 in male pupike rojene 14.01.2010.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
9.10.2010 6:01:21   
TRIŠ
Se vam lahko tudi jaz pridružimuser posted image .Čez dober mesec grem v službo pa nobenih hlač ne spravim na rit.Trenutno stanje 74 kg,željeno 66 kguser posted image

(odgovor članu Nattoule)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
9.10.2010 7:24:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?