|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Milupa nagradna anketa
4.10.2010 21:05:04   
Eko Vila
Izpolnite nagradno anketo in se potegujte za lepo nagrado.
 
Izžrebali bomo 30 dobitnikov prelepega medvedka. Nagradna igra traja do 9.10.2010



_____________________________

Srečni trenutki štejejo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Milupa nagradna anketa
10.10.2010 9:55:02   
3Sonček3
Zanima me kdaj bojo objavljeni nagrajenci?


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Eko Vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Milupa nagradna anketa
12.10.2010 8:33:08   
3Sonček3
Kje so rezultati, js sm že ful neučakana, 3 dni je že od zaključka no.


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Milupa nagradna anketa
12.10.2010 9:26:18   
marantz
Uporabi iskalnik!

http://www.ringaraja.net/clanek/zakljucena-je-nagradna-igra-milupa_3539.html?page=

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Milupa nagradna anketa
12.10.2010 9:45:25   
3Sonček3
Najlepša hvala


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Milupa nagradna anketa
12.10.2010 14:04:25   
m_o_i
in zakaj men zamrzne komplet eksplorer, ko hocem videt to stran (link)!?

sam prasam (in ne, z drugimi stranmi in posto-outlook, nimam problemov)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Milupa nagradna anketa
12.10.2010 15:51:08   
3Sonček3
m_o_i nimam pojma zakaj, men čist lepo odpre, mogoče če ti pomaga

Plišastega medvedka, ki ga podarja Milupa, prejmejo spodaj navedeni nagrajenci, ki so imeli največ sreče pri žrebu. To so:

- Sara Lorenčič, Maribor
- Gregor Zver, Razkrižje
- Nataša Bastl, Mozirje
- Sara Herbst, Ljubjana
- Danijela Anđelić, Laško
- Tanja Polšak, Lesično
- Ljubica Kolar, Spodnji Duplek
- Barbara Vajdec, Celje
- Romana Kutnar, Ivančna Gorica
- Nives Žirovnik, Rogaška Slatina
- Patricija Pečnik, Gornji Grad
- Martina Cevec, Pivka
- Gregor Klemenc, Kamnik
- Daniela Kranjc, Selnica ob Dravi
- Tvigy Vintar, Straža
- Tjaša Kocon Lapajne, Lendava  
- Petra Kos, Brežice
- Anita Majer, Rogašovci
- Saša Podbrežnik, Prevalje
- Anita Kravos, Dobravlje
- Andreja Bertalanič, Rogašovci
- Jožica Pečavar, Semič
- Nadja Grohar, Tolmin
- Nataša Borovnik, Velenje
- Klavdija Finec, Ivančna Gorica
- Tatjana Rant, Škofja Loka
- Ivana Sabol, Ljubljana
- Sabina Gabrovec, Ptuj
- Martina Zorman, Izola
- Dani Marhold, Maribor

Čestitke nagrajencem, vsem ostalim pa hvala za sodelovanje in več sreče prihodnjič!


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Milupa nagradna anketa
12.10.2010 18:01:30   
m_o_i
oooo hvala user posted image  itak sem skoz padla user posted image
(sej taprve sem vidla, ko sem pa hotla poskrolat, mi je pa zamrznilo vse skup user posted image )

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Milupa nagradna anketa
18.10.2010 22:55:55   
ati553
hvala za lepega medvedka.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Milupa nagradna anketa
21.10.2010 12:29:37   
tancy25
Tudi jaz se zahvaljujem za lepega medvedka.

(odgovor članu ati553)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Milupa nagradna anketa
21.10.2010 12:32:58   
3Sonček3
Js sm pa ful žalostna kr nism dobila medvedka, sm namreč opaljena na velike igrače in sm si tega medvedka tako zelo želela da sm prosila 5 uporabnikov zanga če ga dobijo, mogoče je biu pohlep prevelik in sm zato ostala brez user posted image . Ga lahko nekdo slika in prilepi slikico, zelo me zanima kakšen je.


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu tancy25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Milupa nagradna anketa
21.10.2010 13:56:42   
marantz
IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Js sm pa ful žalostna kr nism dobila medvedka, sm namreč opaljena na velike igrače in sm si tega medvedka tako zelo želela da sm prosila 5 uporabnikov zanga če ga dobijo, mogoče je biu pohlep prevelik in sm zato ostala brez user posted image . Ga lahko nekdo slika in prilepi slikico, zelo me zanima kakšen je.



Ne vem od kod tebi informacija, da je medvedek velik.  Dobrih 20 cm ima, tako na približno :)

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Milupa nagradna anketa
21.10.2010 21:18:46   
3Sonček3



IZVIRNO SPOROČILO: marantz

IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Js sm pa ful žalostna kr nism dobila medvedka, sm namreč opaljena na velike igrače in sm si tega medvedka tako zelo želela da sm prosila 5 uporabnikov zanga če ga dobijo, mogoče je biu pohlep prevelik in sm zato ostala brez user posted image . Ga lahko nekdo slika in prilepi slikico, zelo me zanima kakšen je.

 

Ne vem od kod tebi informacija, da je medvedek velik.  Dobrih 20 cm ima, tako na približno :)



ja? user posted image ko je nagradna igra potekala je pisalo,...velikega medvedka... tko da sm mislna da je najmanj poumetra velik


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?