|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 11:11:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

TAko da upam, da res ljudje glasujejo, ker jim je sobica všeč.


Glasovala za sobo "Markovci pri Ptuju" - ker mi je lušna.
Če je tvoja ali ne, pojma nimam.

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 11:19:11   
slovenka
hvala! naša ja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 11:24:15   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

Slovenka, mislim,da je tukaj v prvi vrsti šlo za "prilagajanje" pravil med igro.

drugače pa...vaša sobica je lepa, vsak pa navija za svojega favorita, ne?



Fargesia, meni se pa ne zdi prilagajanje pravil. Saj s tem niso enim dali prednosti pred drugimi. Brez tega, da je treba glas potrditi po mailu, bi bilo vse skupaj res ena farsa. Bi si sami klikali in klikali glasove. To pa je res nesmisel, a ni? Da bi zdaj jaz za 100 eur najela enega dijaka, ki bi ves dan pri nas doma klikal glasove user posted image  Ali pa si dala v referatu natisniti seznam študentov, ki imajo univerzitetni mail in bi kar njih vtipkala... Itak bi po moje bilo najbolj prav, da bi lahko ena oseba glasovala enkrat v celem mesecu, ne pa vsak dan...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 11:27:36   
slovenka
No, gospa Melita - ne se predati. Pa saj po glasovih vidim, da se niste predali. Brez vaše tekmovalnosti tudi meni ne bi bilo zanimivo sodelovati. Potem bi tekmovala proti št. 6, ki je na tretjem mestu, ta je pa moja prijateljica in bi jaz raje izstopila iz tekmovanja, kot da njo premagam. A midve se osebno ne poznava, tako da vas bomo poskušali premagati, če bo šlo. user posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 11:30:56   
Fargesia
sloveka, če bi se taka jasna pravila napisala na začetku igre, noben te teme ne bi niti odprl. tako pa so se ti potrditveni maili začeli med igro (pa še vedno jih očitno ne dobijo vsi in ne morejo glasovat, ker jim računalnik ne šteje oddanega glasu)...to pa je prilagajanje pravil, mar ne?

kakorkoli že..nekdo bo zmagal, nekdo bo drugi (in dve nagaradi sta podeljeni)...kdo pa bo to, bomo pa videli konec meseca, ne?


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 11:35:15   
slovenka
FArgesia, samo pravilo, da lahko ena oseba odda en glas na dan, je bilo pa že na začetku, a ni? POleg tega dvomim, da kdo ne more glasovati. SAj tudi pri nas kdaj opazim, da glasujemo, pa se to ne pozna, potem čez par minut, pa se kar za nekaj glasov poviša številka, očitno, ker se prištejejo z rahlo zakasnitvijo... JAz mislim, da je vse ok in legitimno, sicer niti sodelovala ne bi.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
22.10.2010 11:38:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 12:00:47   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka
POleg tega dvomim, da kdo ne more glasovati.

seveda...zmišljujem si...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 12:38:00   
unicorne
Slovenka nisem obtoževala vas, ampak samo organizacijo glasovanja. Ne rečem tudi meni je vaša sobica zelo všeč, ampak nam bi pa zelo prišla prav še ena za tamičkeno. In kot pravite vaš jo bo dobil tako ali drugače, mi pa žal nimamo takšnih dohodkov, da bi nam bilo to samoumevno user posted image . Tako da bi bili te nagrade res zelooo veseli!!!!!user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 12:46:56   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Kako pa glasujem?
Sem šla čez slike, da bi glasovala za vašo sobico Slovenka, pa ko kliknem "glasuj", mi vrže ven eno x fotko.



Hm, ne vem, mi nismo imeli težav user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 12:48:53   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: unicorne

Slovenka nisem obtoževala vas, ampak samo organizacijo glasovanja. Ne rečem tudi meni je vaša sobica zelo všeč, ampak nam bi pa zelo prišla prav še ena za tamičkeno. In kot pravite vaš jo bo dobil tako ali drugače, mi pa žal nimamo takšnih dohodkov, da bi nam bilo to samoumevno user posted image . Tako da bi bili te nagrade res zelooo veseli!!!!!user posted image


Kaj pri glasovanju torej ni v redu? Meni se zdi pošteno "ena oseba, en glas".

Hm, saj morda pa zmagate. Vam dobro gre user posted image

Fargesia, ne bom se dlje spuščala in diskutirala. Ni v moji pristojnosti.

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 13:28:31   
unicorne
Slovenka,saj če bi bila jaz profesorica mislim, da bi tudi moji študentje glasovali zame (kdo bi si pa upal drugače user posted image ). In potem je število glasov temu primerno...user posted image Vdim da vam je smešno ko sem omenila finančno stanje..... Ajajajaj... Meni namreč ni. Lep dan...

< Sporočilo je popravil unicorne -- 22.10.2010 13:31:40 >

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 14:01:42   
slovenka
unicorne, dajte bit še naprej tako simpatična kot doslej, ne pa z nizkimi... če bi se me študentje bali, gotovo ne bi nihče glasoval zame. Ti, ki glasujejo, so že mimo diplome... Poleg tega pa jaz nikjer ne vidim, kdo je glasoval zame in kdo ne. Tudi nobenih vez nimam nikjer, kot pravite na FB... Glede na to, da imava zelo podobno glasov, bi jih morali tudi Vi imeti. Ne vem, zakaj ste tako užaljena, da imamo tudi mi veliko glasov? Zakaj si jih že ne zaslužimo?

Za finančno stanje se pa nikjer nisem posmehovala, ne mi podtikati. Pa vendar, ne smete pozabiti bistva igre - glasuje se za najlepšo sobico s planet pohištvom. Okoliščine se ne opisujejo. Sicer bi moral vsak napisati, zakaj si nagrado najbolj zasluži in bi komisija izbrala. Potem se pa jaz niti prijavila ne bi. Mene je samo zanimalo, koliko ljudem je naša sobica všeč in zaenkrat kaže, da kar precejšnjim.

Uživajte še teh nekaj dni, potem bo kar dolgčas user posted image

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 14:10:27   
unicorne
Nič vam ne podtikam besed, preberite si kaj ste napisala na fb-ju (glede financ). Kako pa veste da so mimo diplome, če ne veste kdo glasuje?! Včasih se res ne poslušamo kaj govorimo....Lp

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 14:17:05   
slovenka
Ne bom več komentirala. Bodo čez teden dni živci popustili, pa bo. Lepe dni!

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 14:22:08   
eva1
Mislim, đizususer posted image user posted image user posted image user posted image kam gre toleuser posted image
Sicer pa slovenka zaklenite si zid na FB, ker je res prav smešno da vsi vidimo kaj pišete in je lih kontra kot na RR!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 14:28:10   
slovenka
nič kontra, tako je, ko se tekmuje. Hvala za opozorilo, sem zaklenila!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 14:29:28   
Fargesia
smo si očitno vsi prebrali, ne?user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 16:09:56   
unicorne
Jp, kdo zdaj z nizkim? Sicer smo  vidli da se res nič ne ženete, sicer pa kje bo kuhano vinouser posted image ? Lp

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 17:50:31   
slovenka
[color=#000000 size=3]Ah, seveda se sedaj ženemo, kako pa naj vas drugače premagamo? Ogromno glasov dobite vsak dan in je težko držati korak z vami. Sicer se pa oproščam, da sem morda preveč neresno vzela vse skupaj, vam pa to več pomeni… Mi se bolj igramo in tudi na FB zabavamo, čeprav nimamo čisto nič proti vam, a trenutno ste naši konkurenti. Ko bo pa tega konec, pa ste tudi vi vabljeni na kuhano vino in kostanje na Štajersko. user posted image

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 19:02:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

hvala! naša ja user posted image


No, bom prišla pogledat, kot si vabila user posted image .

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nagradna igra Alples
22.10.2010 19:17:30   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

hvala! naša ja user posted image


No, bom prišla pogledat, kot si vabila user posted image .


Pridi pridi. Imamo velik kostanj doma, vina pa tu okrog tudi polno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?