|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:13:27   
diana 28
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

no, a ne, da bi nam mogli bit ministri/ministrice pa posl/r/anci, pa vsa ta gospoda politićka(ki nas predstavlja v svetu) zgled!?

in generalno misljenje na soncni strani alp je-ce lahko xxxx (vstavi poljubno osebo-za pomoc beri casopise oz. glej dnevnik), zakaj pa ne bi se jaz!? saj bom manj, pa se ne bo tak vidlo...

hocem rect, da drzava podpira to-tisti, ki pa to izkoristi, pac izkoristi. no, je pa res tudi, da vse tote bojo enkrat pohapsili, one, ki pa mlijone in milijarde v luft spuscajo (tudi davkoplacevalskega denarja) pa ankol...



(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:20:51   
nananaja
To kar se že dalj časa dogaja v naši državi je eno veliko 'sranje'. Za to pa smo si malce krivi tudi Slovenčki, ker pravimo, da smo potrpežljiv, delaven in kaj vem kaj še... Vem, da naj bi bila potrpežljivost lepa čednost, vendar se vse to spremeni, če se pred našimi očmi dogajajo nečednosti, kot je to v tvojem primeru Naja.
Državo pa krivim v toliko, ker se nečednosti dovolj pogosto ne kaznujejo ali stvari, ki so pravilne , ne nagradijo. Zato pa se ljudje ne odločamo za prijaviti, kakšno tako stvar.

Jaz bi tudi rekla, da smo malo tudi sami krivi, ker ne storimo dovolj, da takih primerov ne bi bilo.
Predvsem se pa meni gabi sistem, ki ne deluje v dobro šibkih in ne preverja dovolj realnega stanja.
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

Pa še par mojih stavkov....da se tako početje v Sloveniji dogaja je pač za sedanje čase čist normalno. Poznam kar nekaj parov, ki izkoriščajo socialno pomoč, vendar jim dam po eni strani prav. Naj država da mladim službe, ne pa da bo šlo počas vse v moški spolni organ. Ljudje ostajajo brez službe, nosečnicam prekinjajo pogodbe, da maš pa doma dva mala otroka, te pa itak nikjer ne marajo v službo vzet.
Res taka svinjaria, k se sedaj dogaja v državi....grozaaaa.
Res pa ni prav, da takšni ljudje izkoriščajo socialo, k imajo vsega dost......ker nekje je družina, ki resnično nima za hlebec kruha.


Tu si pa brcnila v temo! Ni država tista, ki mora dat službe, država mora zagotoviti pogoje, da se bodo ustvarjala delovna mesta. A ko je eden od bivših ministrov pozval dijake in njihove starše ov vpisu na fakulteto, naj si pogledajo podatke, kakšni poklii so iskani in katerih diplomantov je največ brez službe, je bil pa skoraj križan. Pa je imel presneto prav! Kajti prav ti 'diplomanti', ki se jim po vrhu še ne da delat, ponavadi izkoriščajo denarne socialne pomoči in jih odžirajo tistim, ki so res šibki na področju zaposlovanja.

Žal smo predaleč zabrodli!

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:21:09   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ah, zakaj bi se sekirala user posted image  rajsi uzivaj v tem kar imas in v tem kar pocnes... z drugimi se pa ne obremenjuj, ker se ne splaca ne?user posted image  brezveze.. zivi in pusti ziveti jst pravim - vsak po svoje..


JOj, baguska, tega pa nisem od tebe pricakovala. Ce bi vsi tako razmisljali, da se obrni stran in se delaj, da nič ni, bi bil svet še danes na stopnji neandertalca. Če nekaj ni prav, ni prav. Če se pa to dela na škodo drugih ljudi, je pa še manj prav. In praviš naj se delamo, da to ni ničuser posted image  in pustimo stvar pri miru??? Ne, ne razumem. Stvari se premikajo, če dovolj dolgo in vztrajno delaš na tem, da se bodo premaknile. IN dvigovati zavest ljudi je dobro, ne pa zanič. Ko bo zavest ostalih ljudi tako velika, da tega ne bodo več tolerirali, takrat se bodo reči premaknile. Kakšen vse se vrača in plača???? A res to verjameš? Nič se ne plača, dokler to dopuščamo. PLača se, če dovolj zavestnih ljudi začne pritiske izvajat na zakonodajno in izvršilno oblast. Da pa do tega pride, pa mora najprje obstajati dovolj zavestnih ljudi. Tako da...ne strinjam se s teboj niti najmanj. Če se bomo vsi stran obračali in si mislili svoje ne bomo ničesar rešili.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:27:42   
nananaja
Drugače je pa veliko napisala potty.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:29:44   
Colt
Saj ne vem...a je hujše bit pohlepen in grabežljiv na vsakem koraku, al bit čist apatičen in zamahovat z roko češ ''live and let live''?
Kot je kolegica zgoraj napisala, če nekaj ni prav pač ni prav. In na račun šibkejših....je še manj prav. Podobno zadevo sem pisal že leta nazaj pa sem bil skoraj križan na rru. Ne vem koliko glav se mora še obrniti v pravo smer, koliko ljudi mora še dvigniti glas in kolikokrat bodo ''livarji še morali stavkat'' (prosto po Mlakarju)...

Sem pa vedno bolj razočaran nad ljudmi. Izkoriščevalci postajajo še večji izkoriščevalci, goljufi še večji goljufi...24ur rajš ne gledam več. Ena sama nočna mora. Še dobr, hvala Bogu da je vsaj crkljanje še zastonj.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:31:39   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ne me napacno razumet.. tud sama sem med tistimi, ki od drzave ne dobi NIC!! pa zato ne obsojam takih ljudi.. kot je ena rekla: vse se vraca vse se placa al kuko ze.. ampak se s takimi ljudmi ne obremenjujem - bo ze se prisel MOJ cas. in za svojo sreco sem sama kovac... user posted image


Kako prefinjen izraz nemoci. In glede kdo za koga kaj kuje.. tudi ti kujes za vse taksne - denar, ki ga potem pridobijo z goljufijo. 
BTW: ne obsojas taksnih ljudi, ampak cakas, da se jim vrne?? ne obsojas ampak prisel bo TVOJ cas...???
In kaksen bo ta tvoj cas.. neobremenjen zaradi taksnih ljudi?  Enako nelogicno kot pri Naji...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:34:25   
ZmajTolovaj
Iz otrok takih staršev zrastejo potem simone dimic.
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:35:37   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Mislim pa, da ni kriva država, ampak kar sami ljudje, ki iščejo luknje v sistemu - te bojo vedno, noben ni popoln. Sem pa za večjo kontrolo in strožje sankcije.



Daj no.... ronja darling ... krivi so ljudje, ki iscejo luknje v zakonu?? Pa ce ljudje ne bi ibli ljudje, ne bi rabili zakonov... drzava si pa naj zagotravlja uveljavljanje pravnega sistema.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
21.10.2010 21:35:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:36:33   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

baguska, kako to misliš skor vedno?user posted image Just kiddinguser posted image .

thasis, če želiš, lahko ustaviš to, tako da te kretene prijaviš. Vendar navadno imamo te kretene radi. zato jih ne prijavimo. Če pa te samo jezijo, pa jih komot prijaviš.


Lahko ga imas tako rad, da mu omogocis kariero na TV-ju user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   [Brisano sporočilo]
21.10.2010 21:37:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:38:12   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

Kaj pa naši preljubi romi, ki dobijo 100% podporo od države, pa ne mignejo s prstom? Slovenija je še vedno preveč socialna država. Daje tam, kjer ne bi smela, tisti pravi reveži pa tako ali tako nikoli ne dobijo dovolj pomoči.


Drzava v kateri je najboljse  tatovom in prevarantom ne more biti socialna. lahko je samo tatinska in prevarantska. Drzava je ogledalo svojih drzavljanov. In kot se baguska ne briga za druge, se drzavni vrh ne briga za druge. Gleda svoja posla user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:39:05   
baguSka
Ja Gina sej pravim.. Vsak po svoje. Ce mislis da bi ti lohk kej nardila v tej smeri, potem kar. Ampak jst osebno sem proti drzavi obupala. Mam se prevec opravka z njo in res mi je ze vse skupi brezveze.. In ljudje, ki pac poznajo to luknjo v zakonu, to izkoristijo.. Ni vam jasno da drzava to podpira in nic ne nardi v tej smeri. Tko kot meni ne pomaga, ko rabim pomoc... Noben ni na moji strani in noben me ne razume. Tak je pac zakon in nihce se noce custveno vpletat v posameznika. Teh nas je pa ogromno...

Ne vem no. Men je vseen. Ce se komu da nej izkorisca, tistmu k se ne da nej ne... Odlocitev posameznika. Ne obsojam pa tistih, ki to izkoriscajo. Niti tistih ki ne.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:39:18   
ronja
Daj no.... ronja darling ... krivi so ljudje, ki iscejo luknje v zakonu?? Pa ce ljudje ne bi ibli ljudje, ne bi rabili zakonov... drzava si pa naj zagotravlja uveljavljanje pravnega sistema.

Čakaj malo: oni delajo PROTI zakonu! Država tega ne dovoli - samo nadzora ne izvaja. Prav tako kot ne dovoli kraje, pa vseeno ljudje tudi kradejo. Se strinjam, da bi moral bit strožji nadzor in seveda tudi sankcije, ki jih zdaj baje sploh ni!user posted image Niti vrnit jim ni treba, kar so nezakonito dobiliuser posted image .
Ampak vseeno mislim, da je v prvi vrsti vsak sam kriv, da laže, krade, ali karkoli drugega počne - ne pa da je za to kriva država, ker mu je omogočila, da to počne. In da smo krivi tudi mi, ki to gledamo, pa nič ne ukrenemo (ker pač nihče noče prijavit nekoga, ki ga pozna)... Zato je strpnost do izkoriščanja države tako velika.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:44:00   
ronja
sicer se strinjam z Gino: dokler mi to mirno gledamo, bo tudi država - ker država smo miuser posted image .

baguska, off topic: zadnje čase si čisto depresivna - ne znam razložit: vdana v usodo, razočarana nad vsem... kaj se dogaja s tabo? Včasih si na veliko razlagala, da je vsak svoje sreče kovač in da lahko vse dosežeš, če se tako odločiš, pa najurila ljudi, ki so jamrali, da so si sami krivi in da naj se zganejo, da jim bo boljše, itd... Kam je zdaj to prepričanje izpuhtelo?

Ne bi pa rekla, da je isto, a izkoriščaš ali ne. Pove nekaj o tvojih vrednotah, zagotovo. Tako kot ni isto, ali kradeš ali ne. Seveda imaš milion odtenkov in vsak najde svojega in vsak ima svoj razlog, da se je zasidral prav na svojem mestu lestvice. Vseeno pa bi potem lahko to rekla za vse prestopke in kriminalna dejanja in na koncu bi imela anarhijo. No good.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:44:47   
pelin
Podpis

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:46:35   
baguSka
Dobr si to povedala šajerka..user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:49:30   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Daj no.... ronja darling ... krivi so ljudje, ki iscejo luknje v zakonu?? Pa ce ljudje ne bi ibli ljudje, ne bi rabili zakonov... drzava si pa naj zagotravlja uveljavljanje pravnega sistema.



Čakaj malo: oni delajo PROTI zakonu!


Zato obstajajo zakoni.

Država tega ne dovoli - samo nadzora ne izvaja. Prav tako kot ne dovoli kraje, pa vseeno ljudje tudi kradejo.


Tudi ce doma pustis odprta vrata stanovanja in na mizi zlatnino in denar nisi nobenemu dovolila, da ga ukrade, si pa dala tiho dovoljenje ker si mu omogocila in ojalsala krajo. Pravzaprav ti si kriva v tem primeru, ker si ga napeljevala na krajo. Drzava (organi, institucije) s svojo neaktivnostjo napeljuje na krajo oz. prevaro.

Se strinjam, da bi moral bit strožji nadzor in seveda tudi sankcije, ki jih zdaj baje sploh ni!user posted image Niti vrnit jim ni treba, kar so nezakonito dobiliuser posted image .
Ampak vseeno mislim, da je v prvi vrsti vsak sam kriv, da laže, krade, ali karkoli drugega počne - ne pa da je za to kriva država, ker mu je omogočila, da to počne.

Torej drzava ni nic kriva za tajkunizacijo, za menagerske odkupe, za propad tega in onega... a je drzava nekaj abstraktnega?

In da smo krivi tudi mi, ki to gledamo, pa nič ne ukrenemo (ker pač nihče noče prijavit nekoga, ki ga pozna)... Zato je strpnost do izkoriščanja države tako velika.


Tocno tako. Vsi gledamo v stran.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:51:39   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Dobr si to povedala šajerka..user posted image


Ju nou aj lav ju.... user posted image



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:57:25   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Iz otrok takih staršev zrastejo potem simone dimic.
user posted image user posted image user posted image user posted image



Meni je to malo tak, no... bi se malo pocakala s tovrstnimi izjavami ker ..... za tisocaka lahko kdorkoli namesti taksno zgodbo, posebno ko price pred kamerami ostanejo anonimne.
Pa doticna mi ni pisana na kozo... se mi zdi pa fer in posteno ( v duhu teme), da se posluzim objektivnega in racionalnega presojanja.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:58:09   
baguSka
Itak!!!user posted image

Roncka: moja depresija je ze minila... In grem naprej. Prej bi rekla, da sem zlo pasivna kar se tice takih ipd tem. Mam pac prevec slabe izkusnje ocitno. In ce ze men drzava ne stoji ob strani in sem sama, pa nej pomaga drugim. Komurkoli hoce in zeli pomagat. Jst sm ze prsla do spoznanja, da sem itak na koncu vedno sama.

Ne vem pa kje si ti se mene zasledila, da bi lahko sklepala o moji depresiji.user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 21:58:45   
ronja
Pravzaprav ti si kriva v tem primeru, ker si ga napeljevala na krajo.

Na-a, tu se pa ne bova nikoli strinjali. Če jaz lubija razjezim in se postavim tako zraven njega, da bi me lahko usekal, ne bom nič jaz kriva, če me res poči. On bo kriv. In ni prav ukrast, tudi če so vrata odklenjena. Samo lažje je ukrast.

Država je kriva, da nima takih zakonov, ki bi tajkune prepovedali, ja. Pa da pravni sistem dela s polžjo hitrostjo. Tudi je kriva, da ni strožjih sankcij za zlorabe pomoči. Ampak ni pa kriva zato, da nekdo to izkorišča. ker tudi odklenjenega bicikla ne smeš kar odpeljat, če ni tvoj. Če ni tvoje, ne smeš, pa pika. Ker ni tvoj, ker ga nekdo drug rabi in je delal zanj. Ne zato, ker te bojo sicer zaprli, ker te verjetno itak ne bojo zaradi enega bicikla, tudi če ga ne boš nikoli plačal ali vrnil.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:02:56   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
In ljudje, ki pac poznajo to luknjo v zakonu, to izkoristijo.. Ni vam jasno da drzava to podpira in nic ne nardi v tej smeri.

Ne vem no. Men je vseen. Ce se komu da nej izkorisca, tistmu k se ne da nej ne... Odlocitev posameznika. Ne obsojam pa tistih, ki to izkoriscajo. Niti tistih ki ne.

Eeee, vidiš, tukaj se pa močno motiš. Luknja v zakonu je v primeru, kadar zakonodajalec ne predvidi določene situacije in zato storilec pravno-formalno ravna povsem legalno. V primeru lažnega samohranilstva ne gre za nikakršno luknjo v zakonu, pač pa povsem navadno goljufijo in s tem kaznivo dejanje. Krivda na strani države je samo v premilem nadzoru. Skratka tvoje razumevanje takšne situacije je, da storilec kaznivega dejanja ni kriv, če ga pri tem ne dobijo. Če bi nekdo torej oropal banko in ga pri tem ne bi dobili, bi to pač blagohotno odobravala, rekoč komur se da, pač naj izkorišča. Čudna logikauser posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:04:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
In ljudje, ki pac poznajo to luknjo v zakonu, to izkoristijo.. Ni vam jasno da drzava to podpira in nic ne nardi v tej smeri.

Ne vem no. Men je vseen. Ce se komu da nej izkorisca, tistmu k se ne da nej ne... Odlocitev posameznika. Ne obsojam pa tistih, ki to izkoriscajo. Niti tistih ki ne.

Eeee, vidiš, tukaj se pa močno motiš. Luknja v zakonu je v primeru, kadar zakonodajalec ne predvidi določene situacije in zato storilec pravno-formalno ravna povsem legalno. V primeru lažnega samohranilstva ne gre za nikakršno luknjo v zakonu, pač pa povsem navadno goljufijo in s tem kaznivo dejanje. Krivda na strani države je samo v premilem nadzoru. Skratka tvoje razumevanje takšne situacije je, da storilec kaznivega dejanja ni kriv, če ga pri tem ne dobijo. Če bi nekdo torej oropal banko in ga pri tem ne bi dobili, bi to pač blagohotno odobravala, rekoč komur se da, pač naj izkorišča. Čudna logikauser posted image

My point exactly!

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:05:33   
ronja
Prej bi rekla, da sem zlo pasivna kar se tice takih ipd tem.

Meni se zdi, da ne samo glede takih tem...

Ne vem pa kje si ti se mene zasledila, da bi lahko sklepala o moji depresiji.

Ni vse sklepanje, čeprav mi je zelo ljubo. Včasih kaj preprosto "vem" - ne znam razložit od kod, zakaj in kako. Ampak zaenkrat se še nisem zmotila... In kadar imam tak občutek, enostavno moram nekaj naredit, ker meni tole gledanje stran nikoli ni prav dobro šlo (zato pa najo razumemuser posted image ). In ker te ne poznam, te lahko samo na forumu pocukam, da prečekiram, kako je zdaj s tabo. ker včasih rabimo samo en mali puš, da se dvignemo. To sem že kot mala ugotovila, ko sem prvič zares sledila svojemu občutku in pisala enemu prijatelju pismo. No, po tistem se je nehal drogiratuser posted image , kar mi je kasneje napisal (in še njegova starša sta se mi zahvalila - kot da bi jaz kaj naredila?user posted image ).

Od takrat naprej pa kar zinem, če se da. Včasih me kdo čukasto gleda - če se recimo na sredi ceste ustavim, da nekoga vprašam, če je ok. Ampak potem pa se navadno nekaj premakne. Zato imam jaz vedno upanjeuser posted image . Svet je lep, iz lepih malih trenutkov sestavljen. Grdi so pač zato, da odrastemo v boljše ljudi. Včasih se pa kasneje izkaže, da je bilo tako itak boljše za nas.

Zadnjič sem se ustavila zato, da sem pobrala polža (vedno pobiram polže in deževnike po dežju, da jih ljudje ne pogazijo z avti) in se mi je prvič zgodilo, da se je mimoidoča nasmehnila in se ji je to dobro zdelouser posted image . Vidiš, svet se spreminja na boljše.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?