|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
27.10.2010 18:17:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Bakfark.....zelo velik idealist si.......

čeprav so jih polna usta "mi".....delajo vse na "jaz"......


Popravljam, nič kaj bolj kot realist, ki določen sistem zagovarja kot najbolj primernega, pisanega na kožo človekovi naravi, torej najbolj idealnega.



Idealen ni in ne zagovarjam ga......skušam pa razumeti, zakaj se je že stoletja obdržal, z določenimi modifikacijami seveda.....bistvo pa ostaja isto....."Prvovrstno živim zase in ne za druge".....


Pravzaprav še nismo prišli do tega, da bi živeli "prvovrstno".
Ko bomo tam, šele takrat ne bo potrebe, da bi živeli na račun drugih.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
27.10.2010 18:18:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Bakfark.....zelo velik idealist si.......

čeprav so jih polna usta "mi".....delajo vse na "jaz"......


Nič kaj bolj kot idealist, ki določen sistem zagovarja kot najbolj primernega, pisanega na kožo človekovi naravi.


Dobrotniki iz lilijanine zgodbe kar mocno stiskajo figo v zepu, za razliko od nekih drugih "idealistov" user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
27.10.2010 18:21:47   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Na nacelni ravni se popolnoma srinjam, na racionalni ravni pa mi je jasno, da je to o cemer govoris - utopija. Podobno zasnovo je imel komunizem, vendar se hitro pokaze, da ljudje niso zreli za pravicen sitem, ki je zasnovan na njihovi predanosti za splosno dobro.
Usmerjenost v jas je praviloma vedno mocnejsa od usmerjenosti v mi. Prav zato imamo drzavo. Drzava kot institucija je tista, ki mora dolociti in odlociti kaj se sme, kaj se ne sme in to ucinkovito sprovajati. Drzava je instrument nastal iz potrebe, da se zunaj volje in obcutkov posmaeznika postavijo pravila, ki veljajo za vse in varujejo vse pred nezazeljenimi vrednostami, obnasanjem, vedenjem....


Zakaj nezreli??? Bojda je danes človek nezrel, nedorasel, če vztraja pri iluziji pravičnega sistema, ki je vse prej kot naraven. Sicer pa je komunizem bolj v domeni uma kot pa razuma.


Pravicen sistem je prazgodovinski sistem. Celo pleme je delalo, da bi celo pleme prezivelo. Vsak s tocno doloceno vlogo in vsak po svojih zmoznostih. Privatna lastnina je unicila pravicnost vsakega za vse. "Dovolila" je, da se zacne vsak zame in jaz zase...... In ja um.. razum.... razumsko se marsikaj da razresit in razcistit, predvsem s samim seboj.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
27.10.2010 18:30:08   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Idealen ni in ne zagovarjam ga......skušam pa razumeti, zakaj se je že stoletja obdržal, z določenimi modifikacijami seveda.....bistvo pa ostaja isto....."Prvovrstno živim zase in ne za druge".....

In tudi sebe sem pač sprejela tako kot sem.....da bom raje najprej osrečila ali kako drugače izpopolnila sebe in svoje najdražje.....šele nato soseda......


NI problem v tem, da prvo poskrbis / osrecic... svoje. Problem je... ma kot kilo salame. za sebe in svoje imas zadosti 600 gr, ampak preostalih 400 tisis v predalu in ves (ker nimas hladilnika), da se bo v 2 dneh pokvarila. Vendar ti se vedno tisis preostalo salamo v predalu. Sosedovi so pa lacni. Amopak menda to ni "tvoja" stvar, ker niso "tvoji" ampak sosedovi... - tukaj pa ze nastaja problem. Vsaj zame.
Drugi problem je lenoba. Itak bo nekdo poskrbel zame, zakaj bi pa delal....
Torej zrelost, razumsko spospadanje s posledicami nasih dejanj.....


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
27.10.2010 18:32:37   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Pravicen sistem je prazgodovinski sistem. Celo pleme je delalo, da bi celo pleme prezivelo. Vsak s tocno doloceno vlogo in vsak po svojih zmoznostih.


Kot sem nekje zapisal...zakurit kresove in gorjačo v roke. Ali pa ''vile  nabrusit in v vamp''. Glede na vse skupaj, je ta prvinska solucija edina možna k stopicanju do neke osnovne prvičnosti.


G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
27.10.2010 18:35:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Na nacelni ravni se popolnoma srinjam, na racionalni ravni pa mi je jasno, da je to o cemer govoris - utopija. Podobno zasnovo je imel komunizem, vendar se hitro pokaze, da ljudje niso zreli za pravicen sitem, ki je zasnovan na njihovi predanosti za splosno dobro.
Usmerjenost v jas je praviloma vedno mocnejsa od usmerjenosti v mi. Prav zato imamo drzavo. Drzava kot institucija je tista, ki mora dolociti in odlociti kaj se sme, kaj se ne sme in to ucinkovito sprovajati. Drzava je instrument nastal iz potrebe, da se zunaj volje in obcutkov posmaeznika postavijo pravila, ki veljajo za vse in varujejo vse pred nezazeljenimi vrednostami, obnasanjem, vedenjem....


Zakaj nezreli??? Bojda je danes človek nezrel, nedorasel, če vztraja pri iluziji pravičnega sistema, ki je vse prej kot naraven. Sicer pa je komunizem bolj v domeni uma kot pa razuma.


Pravicen sistem je prazgodovinski sistem. Celo pleme je delalo, da bi celo pleme prezivelo. Vsak s tocno doloceno vlogo in vsak po svojih zmoznostih. Privatna lastnina je unicila pravicnost vsakega za vse. "Dovolila" je, da se zacne vsak zame in jaz zase...... In ja um.. razum.... razumsko se marsikaj da razresit in razcistit, predvsem s samim seboj.


Pravičnostni ni uničila privatna lastnina, uničuje jo človeška pohlepnost po več in več. Po več od vsega, kar rabi; pravzaprav ne rabi, ampak samo misli, da rabi zase.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
27.10.2010 18:36:04   
Anonimen
do neke osnovne prvičnosti.


In osnovna pravičnost je po definiciji kaj?

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
27.10.2010 18:42:42   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
In osnovna pravičnost je po definiciji kaj?

Kasiraj kar si zaslužiš!
Plačaj kar moraš plačat!
Zaspi s čisto vestjo!

To bi blo npr kul... user posted image tko, in general..


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 7:18:25   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Idealen ni in ne zagovarjam ga......skušam pa razumeti, zakaj se je že stoletja obdržal, z določenimi modifikacijami seveda.....bistvo pa ostaja isto....."Prvovrstno živim zase in ne za druge".....

In tudi sebe sem pač sprejela tako kot sem.....da bom raje najprej osrečila ali kako drugače izpopolnila sebe in svoje najdražje.....šele nato soseda......



Pravzaprav ga lahko začnemo šteti tam nekje od konca 18. stoletja, z Adamom Smithom. Kar je cca. 200 let, medtem ko se je plemenska zveza do prvih pojavov bolj kompleksnih družbenih skupin obdržala in še naprej, kar nekaj 10.000 let. In jasno, danes so popolnoma drugačne razmere od plemenskih, medosebna razmerja znotraj skupine je nadomestila materializacija, poblagovljenje medosebnih odnosov, v okoliščinah kjer je videti enakopravnost  se družbena hierarhija izpričuje na vozlišču denarnega trga, na katerem vsi nastopamo. Ko že Misek omenja MarxainEngelsa (a ona dva nastopata kot ena oseba? Ritoliznika!), da še jaz malo dodam user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 7:20:48   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

In zopet glede možnosti izbire - kaj bodo rekli Ljubljančani, ko bodo/če bodo čez nekaj let spoznali, da so kiksnili ker se jih je 7/10 opredelilo, kot se je opredelilo. 


Res mislis, da obstaja zgolj eden "prav" in zgolj ena "resnica", do katere se vsi prej ali pozneje dokopljejo?


Absolutno, če ne bi bilo tako, danes sigurno ne bi bili na tronu človeške zgodovine.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 7:22:53   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

do neke osnovne prvičnosti.


In osnovna pravičnost je po definiciji kaj?


Da razdeliš svet na Dober in Zli, in potem ohranjaš ravnovesje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 7:25:04   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Bakfark.....zelo velik idealist si.......

čeprav so jih polna usta "mi".....delajo vse na "jaz"......


Nič kaj bolj kot idealist, ki določen sistem zagovarja kot najbolj primernega, pisanega na kožo človekovi naravi.


Dobrotniki iz lilijanine zgodbe kar mocno stiskajo figo v zepu, za razliko od nekih drugih "idealistov" user posted image


Ne stiskam v žepu, častna Titova pionirska, držim jih visoko v zraku.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 7:29:43   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Pravzaprav še nismo prišli do tega, da bi živeli "prvovrstno".
Ko bomo tam, šele takrat ne bo potrebe, da bi živeli na račun drugih.


Obstaja teorija nekega ameriškega fizika, ki to kar ti omenjaš kot prvovrstno življenje on uvršča šele v third class society. Na kratko, civilizacija brez energetskega pomanjkanja v okoliščinah, kjer vsak lahko zadovolji svojo potrebo, kakršnakoli že je brez posredovanja drugega. Nanotehnologija pa to, sajns fikšn pač, tvajlajt zoun, iks fajlsi pa to...
Kdo bi ga razumel, nimam pojma o čem bi naj govoril.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 7:30:41   
Bakfark
Je pa lepo jutro danes, gledam skoz` okno pa vidim žaluzije.

user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 8:15:32   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Pravicen sistem je prazgodovinski sistem. Celo pleme je delalo, da bi celo pleme prezivelo. Vsak s tocno doloceno vlogo in vsak po svojih zmoznostih.


Kot sem nekje zapisal...zakurit kresove in gorjačo v roke. Ali pa ''vile  nabrusit in v vamp''. Glede na vse skupaj, je ta prvinska solucija edina možna k stopicanju do neke osnovne prvičnosti.


G



Aja, kaj porečete na to, da sem že od 4-ih buden. Kdo pa še upa lenarit in krasti čas Bogu i narodu, medtem ko Colt brusi vile??? Se ne bi bilo dobro zapisati na listo sovragov novodobnih revolucionarjev. Ko bo tako daleč, Colt, da se ne zahebeš, jaz sem NAŠ, Colt, brat, če ne po materi pa vsaj po muziki. Ena naša, da se bo lažje jurišalo

http://www.youtube.com/watch?v=goBPIQElv0U

medtem ko jaz bojažljivo mrmram spremte se, spremte...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 8:39:40   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

medtem ko jaz bojažljivo mrmram spremte se, spremte...


Za vsak slučaj, če se drugače obrne.user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 8:54:13   
ronja
Aja, kaj porečete na to, da sem že od 4-ih buden.

Rečem ti lahko: "welcome to the club"user posted image .
Colt bo sicer jezen name, ker sem na bolniški (tamala kašljala celo noč ->zato tudi budnost od 3:30 dalje), ampak če bi on vedel, koliko rajši bi bila v službi kot na rr... bi videl svet iz druge perspektive...user posted image Bolj barvast in manj temno siv.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 8:59:20   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Aja, kaj porečete na to, da sem že od 4-ih buden.

Rečem ti lahko: "welcome to the club"user posted image .


ma ja, teli stari (al pa "premladi") desci sploh niso več pravi kleni kmeti. al majo pa premal otrok in jih nihče rano zjutraj ne budi namesto petelinov..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 9:05:13   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Aja, kaj porečete na to, da sem že od 4-ih buden.

Rečem ti lahko: "welcome to the club"user posted image .


ma ja, teli stari (al pa "premladi") desci sploh niso več pravi kleni kmeti. al majo pa premal otrok in jih nihče rano zjutraj ne budi namesto petelinov..



Potem lahko strnemo, da se zbudijo le za petelinji zajtrk.user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 19:20:46   
Colt
No, jaz sem se danes dvignil par minut čez 2.00 zjutraj user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 20:09:47   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Pravičnostni ni uničila privatna lastnina, uničuje jo človeška pohlepnost po več in več. Po več od vsega, kar rabi; pravzaprav ne rabi, ampak samo misli, da rabi zase.


Pravicnost se je v tedanjih casih imenovala kar prezivetje. Privatna lastnina... cloveska pohlepnost (nije sija nego vrat). Privatna lastnina je omogocila razvijanje cloveske pohlepe in dovolila razvijanje egocentricnega jaza. Cloveska pohlepa je v privatnbi lastnini nasla moznost za razvoj.... eno in isto. In prav zato ker je diskutabilno ali res rabimo vse kar mislimo da rabimo... je to stvar razumske, trezne presoje. IMO seveda user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 20:12:33   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
In osnovna pravičnost je po definiciji kaj?

Kasiraj kar si zaslužiš!
Plačaj kar moraš plačat!
Zaspi s čisto vestjo!

To bi blo npr kul... user posted image tko, in general..



To ni nobena pravicnost, to je anarhija. Mujo in  Haso se nikakor ne strinjata kdo si je kaj in koliko si je zasluzil pri gradnji hise.....
Ce sem mocnejsi in imam pistolo, ne moram nic placati....
Zaspijo s cisto vestjo tudi tisdti, ki so klali in ubijali zaradi visjih ciljev ...
...

In general, to je to .....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 20:14:12   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Absolutno, če ne bi bilo tako, danes sigurno ne bi bili na tronu človeške zgodovine.



Torej, kdaj napoci zgodovinski trenutek za nase partizane in domobrance? user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 20:31:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Cloveska pohlepa je v privatnbi lastnini nasla moznost za razvoj.... eno in isto. In prav zato ker je diskutabilno ali res rabimo vse kar mislimo da rabimo... je to stvar razumske, trezne presoje. IMO seveda user posted image


Definitivno je diskutabilno - in defintivno ni enoznačnega odgovora, ker je vsak človek unikat in ima unikatne potrebe. Tudi rabi svojo lastnino, v smislu stvari, ki zadovoljujejo njegove potrebe. Je pa umetnost najti to "pravo mero", da se med zadovoljitvijo in pohlepnostjo postavi meja.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
28.10.2010 21:28:18   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

medtem ko jaz bojažljivo mrmram spremte se, spremte...


Za vsak slučaj, če se drugače obrne.user posted image


http://www.youtube.com/watch?v=vsN9ZvBqu3g&list=QL&feature=BF

http://www.youtube.com/watch?v=KairmsARpyo&feature=related

Posebej zate:

http://www.youtube.com/watch?v=UYb9FASCmUI&feature=related

Posebej "moja":

http://www.youtube.com/watch?v=tWSAbV5EfN0&feature=related

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?