|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 16:03:49   
bubulina
Katte, hvala da si me dodala na seznamček. Pa zelo lep seznamček je, mimogrede. Si res želim, da bi bil decebra user posted image , ker potem bi bil to res še bolj poseben mesec.

TEDIGO jaz sem preizkusila CB Digital in FS, pa mi nikoli ni pokazalo. Je pa res, da zelo težko lovim dneve, kdaj merit, ker imam že od  nekdaj neredne menstruacije. Zato sem tudi spraševala, če ima katera izkušnje z ovulacijskim mikroskopom. Cenovno bi se mi to bolj splačalo, ker ima praktično neomejen rok uporabe, ravno zaradi teh nerednih ciklov. Špika me nič ne, da bi tako vedela, sluz imam pa v zadnjih ciklih obilno na začetku, potem skoraj povsem izgine in se potem spet pojavi - ne vem, pri čem sem. Še malo samoopazovanja, pa bo. user posted image


_____________________________

It could have all turned out differently, I suppose. But it didn't.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 16:10:06   
TEDIGO
ovulacijski mikroskop? Nisem še nikoli slišala. V prvo sem zanosila v prvem krogu, no končalo se je SS, Potem sem takoj zanosila in doma imam skoraj dve leti staro punčko. V tretje pa ne gre in ne gre. Sem že v 8 krogu. Pijem rman, plahtico in krvomočnico,.. Ne vem kaj bi še pripomogla k temu da bi zanosila. Rada bi, da hčerkica bi imela družbo. A bojim se da ne bo nič iz tega... 

(odgovor članu bubulina)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 16:16:35   
TEDIGO
bubulina kje pa se ga kupi in koliko stane??

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 16:33:36   
amon
Katte, no prav. Bom navijačica zaenkrat user posted image . Vendar sem skoraj 100%, da ne bo nič, saj nimam nobenega tipičnega znaka nosečnosti. V prvi in drugi nosečnosti sem takoj čutila spremembe...takoj po ovulaciji (pogosto lulanje, čuden pritisk v trebuhu, boleče prsi). In tudi ovulacijo imam precej prepoznanvno. Tudi sluz je bila.. Ampak ta mesec je bila O bolj švoh z znaki.

Tudi pri meni se je prvič takoj primlo (nenačrtovano vendar sem vedla da imam O) in se končalo s SS. V drugo pa načrtovano in ravno tako se je primlo iz prve. Zdaj pa je že par krogov za mano.

Tudi mene zanima ta mikroskop in kako se uporablja.



(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 17:40:28   
mladika
Punce,jst sem pa danes zvedela,da bom mogla it na laparo januarja zaradi mioma na D jajčniku,ki je velik 3 cm...user posted image user posted image eh bo že...če bo to pripomoglo h hitrejši zanositvi,grem kamorkoli,sam da čimprej zagledamo user posted image !!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu amon)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 17:56:17   
TEDIGO
mladika user posted image user posted image user posted image user posted image
seveda, da bo...

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 17:57:25   
TEDIGO
no sedaj sem se zjokala, zdaj pa pogumno naprej v nove boje........kar tako pa se predamuser posted image

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 18:03:57   
witch
No, pa se bom vam še jaz pridružila. Ta mesec se je moji M spet zmešalo in je prišla po 48. dneh. Upam, da bo ta mesec kaj drugače in je sploh nebo user posted image Ker nimam pojma kaj si spet zmišljuje me dajte na seznamček po x.12. (13. krog). No upam, da pa zdaj bo uspešno in bo 13. srečna številka...

mladika user posted image boš videla, da pa po tem boš dobila svojo pikico. Jaz verjamem v to. Vesela sem, da se nekaj premika... Upam, da se bo tudi pri meni začelo....


< Sporočilo je popravil witch -- 16.11.2010 18:05:17 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 18:29:21   
srečica17
user posted image  za vse , ki ste že pristale v tem mesecu. jaz se zaenkrat "prijavljam" kot navijačica in upam, da tukaj tudi ostanem. Še 5 dni do predvidene M, me loči v novembru, vendar upam, da je ne bo. Napetost v trebuhu , boleča prsa in pogosto lulanje upam, da najavljajo kaj drugega kot M. In upam, da se ne motim.
Še malo pa bomo videli.
Srečno vsem!!!!!!!!!!!!!user posted image


user posted image  decembra te ne rabimo!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 19:01:42   
Katte
mladika - user posted image user posted image user posted image . vse bo še uredu.
witch, dobrodošla v decembru. Meni se je št. 13 zmeraj zdela srečna številka. Upam, da bo prinesla tebi user posted image . Pa naj še jaz pohvalim tvoj seznamček, res je super.
amon, saj ne, da te nočemo na tem seznamu, ampak upamo, da te ne bomo rabile dodati user posted image .
srečica17, hvala za navijanje. Sicer bi te tu lepo sprejele, ampak upam, da tudi tebi prinese user posted image že november.
Pa še to. Pri ovulacijskem mikroskopu je fora v tem, da pod povečavo pregledaš slino in če vidiš kristale, je ovulacija. Ustrezen je pa tudi navaden mikroskop, če ga imaš na voljo.


< Sporočilo je popravil Katte -- 16.11.2010 19:07:29 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 19:07:16   
Anonimen
mladika, držim pesti, da bo po posegu takoj user posted imageuser posted image  user posted image  user posted image

na novo pridružene, dobrodošle!

navijačice, kar navijajte! user posted image

Pri nas bo kmalu O, tako da že zdaj pridno vadimo. Upam, da se bo začetek decembra kje poznalo.

auser posted image

(odgovor članu srečica17)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 19:13:31   
Katte




user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

03.12.
anonimna user posted image (2. krog)
jasminčika (x. krog)

05.12.
thanchyka (x. krog)
smeška83 (11. krog)

06.12.
xoxo (18. krog)
fiala (x. krog)
 
07.12.
anonimna user posted image (x. krog)
 
9.12.
Pepa (11. krog)
Katte (6. krog)
 
10.12.
camino79 (x. krog)
 
12.12.
tejchy* (x. krog)
Nutry (x. krog)
mladika (x. krog)
 
20.12.
TEDIGO (8. krog)

x.12.
anonimna (x. krog)
jeanitte (x. krog)
sashy (1. krog)
bubolina (x. krog)
witch (13. krog)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 19

user posted image

NOSEČK: ______





NAVIJAČICE:
witch, Luna*, Lineta,
lananai, tejchy*,nadka30,
davorjeva pikica, amon,
srečica17


user posted image     



_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 20:05:19   
sashy
Hoj!

Evo danes mi je G odstranil mireno in rekel, da lahko kar takoj začneva tako, da se zdaj še uradno user posted image pridružujem upanju na user posted image .

_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 20:13:32   
žvegla
ojla, punce!

še tukaj me lahko dodate:)

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo decembra 2010
16.11.2010 23:01:22   
davorjeva pikica
mene je danes popoldne obiskala user posted image ...
za vse vas ki se trudite in ki cakate vam posiljam user posted image user posted image user posted image da zagledate cim vec + user posted image in da bo december cim bolj roza user posted image

(odgovor članu žvegla)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo decembra 2010
17.11.2010 8:11:27   
Katte
davorjeva pikica - user posted image user posted image user posted image .
žvegla, dobrodošla tudi tukaj.

Dobro jutro, punce.

user posted image

< Sporočilo je popravil Katte -- 17.11.2010 8:15:55 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu davorjeva pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo decembra 2010
17.11.2010 8:15:52   
žvegla
hvala za sprejem
zdaj p se grem počasi urejat grem k gin. na pregled prvi po operaciji
držite pesti tudi nogah

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo decembra 2010
17.11.2010 8:19:29   
Katte



user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

03.12.
anonimna user posted image (2. krog)
jasminčika (x. krog)

05.12.
thanchyka (x. krog)
smeška83 (11. krog)

06.12.
xoxo (18. krog)
fiala (x. krog)
 
07.12.
anonimna user posted image (x. krog)
 
9.12.
Pepa (11. krog)
Katte (6. krog)
 
10.12.
camino79 (x. krog)
 
12.12.
tejchy* (x. krog)
Nutry (x. krog)
mladika (x. krog)
 
20.12.
TEDIGO (8. krog)

x.12.
anonimna (x. krog)
jeanitte (x. krog)
sashy (1. krog)
bubolina (x. krog)
witch (13. krog)
žvegla (x. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 20
user posted image

NOSEČK: ______





NAVIJAČICE:
witch, Luna*, Lineta,
lananai, tejchy*,nadka30,
davorjeva pikica, amon,
srečica17


user posted image      


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo decembra 2010
17.11.2010 13:27:05   
tejchy*
dobrodošle vse nove user posted image user posted image je veliko lažje čakati, da vmes še malo poklepetaš o problemih ipd.. Gre čas veliko hitreje ko veš da nekomu lahko malo ˝pojamraš˝ user posted image sploh tisti čas od O naprej z značilnimi znaki user posted image .. user posted image

žvegla - srečno na pregledu user posted image
witch - dobrodošla tudi tukaj na decembru user posted image . Si ti imela že prej tako dolge cikluse??
mladika - upam da po posegu čimprej zagledaš user posted image . sedaj nimata več ovir user posted image !!
Katte - nisem vedela da si tudi ti tokrat zagledala +, pa potem ni bilo nič iz tega user posted image .. Misliš da so kakšni testi res tako nezanesljivi? Žal mi je, ker najbrž te je prizadelo, upam da bo decembra močan + in da tak tudi ostane!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo decembra 2010
17.11.2010 14:01:46   
TEDIGO
Ejla punce..kako kaj gre?
danes takoj po službi grem k eni teti zeliščarki po čaje, po ss sem jih pila in mi je pomagalo... Vam povem ko bom doma......

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo decembra 2010
17.11.2010 15:11:37   
Katte
tejchy*, test sem delala ob štirih zjutraj, ko sem se zbudila in šla na WC. Je bil minus. Začasno sem test odložila in šla nazaj spat (oz. vsaj poskušala user posted image ). Zvečer sem ga hotela vreči v smeti in takrat opazila drugo - tanjšo, a jasno vidno črtico. Tu je šlo sigurno za naknadno spremembo, ne vem, zaradi česa, ni pa za upoštevati. Tako, da se mi test ni zlagal. Upam, da bo decembra debel, jasno viden plus takoj user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo decembra 2010
17.11.2010 16:03:55   
witch
žvegla kako je bilo na pregledu? sem držala pesti oz. jih še držim user posted image

tejchy moji cikli so bili vedno na 32 dni. Potem so se pa pred enim letom spomnili da bi pa se podaljšali v 40 dni. Tako sem imela 5 ciklov na 40 dni. Potem je bil pa en na 60 dni. Takrat sem pa začela piti čaje in smo prišli nazaj na 32 dni. To je trajalo vse do zdaj, ko se mi je spet vse zmešalo user posted image

TEDIGO no povej kaj več o čajčkih user posted image

Dobrodošle vse nove user posted image upam, da bo december poln roza barve user posted image user posted image user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo decembra 2010
17.11.2010 20:10:54   
bubulina
Sem šele zdaj uspela prit do RR, pa malo pozno odgovarjam.

Dobi se ga tule:
http://www.selfcheck.si/baby-start-test-ovulacije-m.php
stane pa 34,40 EUR. Predvidevam, da se ga da iz tujine dobit tudi kaj ceneje, ne vem, nisem nič iskala. Drugače se je pred leti tudi na RR že govorilo o tem, menda se ga je dobilo tudi v lekarnah, je pa kar nekaj o tem napisanega na raznih tujih straneh.

Drugače pa se je pri meni prvič tudi prijelo takoj. Nisva načrtovala, pazila pa tudi ne. Zdaj pa, ko bi rada družbo za malega, pa ne vem, kdaj se bolj potrudit, da tako rečem. Sem si pa tudi kupila krvomočnico.



_____________________________

It could have all turned out differently, I suppose. But it didn't.

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo decembra 2010
17.11.2010 22:31:10   
žvegla
ojla, punce!
malo vas bom morala zapustiti, se je vse ustavilo žal, so mi po enem mesecu operacije ugotovili, da imam spet to cisto veliko 5x5cm, žal. sem čisto na tleh, ko sem že mislila da je vse ok z mano- tak da user posted image mora počakati.
dala kri in vodo, in v petek pa ponovno na pregled, da se dogovorimo kak in kaj- naprej.
žal
držite pesti, da se čimprej pozdravim, ker......

(odgovor članu bubulina)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo decembra 2010
18.11.2010 7:52:28   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   za vse, ki vas čakajo kakršnikoli posegi. Po tem, ko boste to zrihtale bo sigurno kmalu veselo. Držim pesti!

Js sem pa zdejle čist frapirana... Ta mesec sem prvič vnašala podatke v FF in kaj mi je zračunal? Da sem mela ovulacijo pred tremi dnevi, 9. dan cikla... Tiste, ki FF tudi uporabljate, a je možno, da se bo to še kej spremenilo? Ker sluz je bla včeraj tista "taprava". Danes se malo slabše počutim, boli me glava in predvidevam, da sem imela zaradi slabega počutja malo višjo bt zjutraj... Ah, kaj pa vem. Zdej mi je žal, da nisem še ovulacijskih testov zraven delala... Sicer je pa itak brez veze, ker sem še sama. user posted image
Sploh ne vem... Mal sem nesigurna in žalostna, da je ta mesec že konec z upanjem? Upam, da ne...

smrk-smrk...

Pepa

(odgovor članu žvegla)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?