|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
3.11.2010 14:42:07   
Ksenya
oj sotrpinke in srečke,

se nisem mela cajta prej pofočkat in sem dolžna še poročilo, 28. sem bila na ultrazvoku in sem fasala še gonal, tako da se sedaj pridno 2× zjutraj špikam user posted image
Naslednji UZ je 5.11.
SBDJ iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image
in pa seveda navijam za vse borkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Ksenya -- 3.11.2010 14:43:10 >

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
3.11.2010 17:46:39   
olana
Kje ste punce, kako se počutite??Pri meni nobenih sprememb, boleče prsi, pa napihnjenost, to je pa vse. Drugače se pa fajn počutim. Me že firbec matra, ampak je treba počakat.

Maja V. ti boš v nedeljo delala test, ker maš 12 dan? Js mam v ponedeljek. Držim pesti in navijam za nas!! Punce, ki ste pa pričele s postopkom pa srečno!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ksenya)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
3.11.2010 18:56:33   
Maja_V.
olana: mislila sem ga sicer delat v ponedeljek, očitno vsaka drugače šteje te dneve... jaz namreč ne štejem dneva, ko so mi naredili ET, ampak začnem z dnevom po njem. Moram pa priznati, da ne vem, če bom vzdržala do ponedeljka.... me tudi fuuul firbec mantra... user posted image user posted image počutje dokaj ok, samo občasno me špika v jajčniku... pa te bolečine, podobne kot pred tečko... pa mozoljčkov imam vsak dan več... kot da sem spet v puberteti


do kdaj se pa ponavadi pojavi user posted image po ET???


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
3.11.2010 20:15:15   
Maja_V.
punce, kako ste ve vzdržale, da niste delale testa prej??? ker mene bo razneslo od nestrpnosti, ampak me drži nazaj strah, da če ga grem delat prehitro in bo negativen, da me bo čisto sesulo.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
3.11.2010 20:22:07   
jael
IZVIRNO SPOROČILO: Maja_V.

punce, kako ste ve vzdržale, da niste delale testa prej??? ker mene bo razneslo od nestrpnosti, ampak me drži nazaj strah, da če ga grem delat prehitro in bo negativen, da me bo čisto sesulo.... user posted image user posted image user posted image

Hej Maja_V, mene bo tudi kap od živcev..to je res zoprno obdobje..danes sem imela krizo in sem se čist zjokala od vsega sranja in živcev...user posted image  potem pa me je moj tako lepo potoložail, da sem zdaj kar OK...
jaz bom pomoje tudi delala test za vikend, pa kar bo pa bo...

Olana:imaš ti kaj zamrznjenčkov? jaz čakam in upam na pošto, da sta dva pingvinčka uspela...

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
3.11.2010 20:30:54   
Maja_V.
jael: res je zoprno, ja... jaz bi se cele dneve samo nekaj jokala... težje mi je pa še zato, ker sem doma na bolniški, in sem praktično odrezana od vseh prijateljic, ker delam v LJ, živim pa 100 km stran... moj pa dela tudi v Lj, tako da sem praktično skoz sama, tolaži me edino najin muc Gizmo, pa možek potem zvečer ko se vrne... sploh ne znam opisati, kako močno sem si oz. si še želim, da bi končno zanosila....
v glavnem, vseeno, držim pesti za vse nas borke!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu jael)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
3.11.2010 20:32:40   
olana
Jaz tudi še čakam na pošto če so pingvini ali niso. Drgač je pa mene tud neki začelo zavijat kot pred M, no pričakujem da je ne bo. user posted image user posted image

(odgovor članu jael)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
3.11.2010 20:49:56   
Goldy
V četrtek prevzela zdravila in zdaj se pridno špikam. Naslednji UZ imam 11.11. na Martinovo.user posted image

Držim pesti za vse!!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
3.11.2010 20:58:00   
jael
Maja_V: sploh si ne predstavljam, da bi bila cele dneve sama doma...jaz komaj čakam, da grem v službo, zato ker je to edino mesto, kjer uspem pozabiti vsaj za nekaj časa...zato sem že par dni kar po 10 ur v službi in mi je čist OK...

Olana: danes si je moj upal poklicati Reša za info. če so pingvini uspeli...pa Reš pravi..ja gosopod boste že počakali kod vsi ostali na pošto...jaz pa si mislim, ma mater saj te nisva poklicala če imate na zalogi 1kg moke...user posted image ...včasih je tako brezoseben, ciničen in nesenzibilen...ali pa smo me samo tko občutljive... pa kako ne bi bile pri tako občutljivih zadevah!!
pa še to: zadnjič, ko mi je dal injekcije za domou..mi da vse pakete, injekcije navodila...in na koncu dobesedno reče "zdaj pa vozi domou"...user posted image  hahahaha....sej ne veš a bi se smejal al kaj....

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
3.11.2010 21:11:40   
Maja_V.
jael: saj jaz bi tudi rajši delala, ampak imam kar precej stresno in obremenjujoče delo, zato sem raje doma... dobra stvar tega je to, da se končno učim kuhat, ker do zdaj je skoz kuhal možek user posted image user posted image
obremenjujem se pa doma z vsem tem samo zato, ker je pač prvi ivf in nimava sploh še user posted image ...

tak, grem danes malo prej spančkati, držite se vse in sladke sanje, nočko



_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu jael)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
4.11.2010 9:30:15   
olana
Evo osmi dan, bolečina v prsih malo popustila menda je to normalno, tam pa tam kak krček, drugače pa gremo optimistično naprej. user posted image user posted image Malo me že panika grabi, sam sej nimam kaj je treba počakat. Ja, ja Reš pa je ena

pojava, js pa moj sva se mu na ET fajn nasmejala je take imel. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za nas.

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
4.11.2010 9:47:52   
jael
Hoj punce,

žal žalostna novica...od včeraj imam rjave izcedke...isto se mi je dogaja vsak normalen mesec Namreč 10 dni pred M dobim rjave izcedke, ki naj bi bili pomanjkanje progesterona....sedaj sem sicer ta mesec pila prometruim, ampak očitno ne pomaga....sploh ne vem kaj bi bil lahko drug razlog....

drugače pa me zanima, če so uspeli zamrznit 2 pingvinčka, ali lahko grem že drug mesec na ponovni postopek? se to šteje kot en poskus, ali se štejejo samo punkcije??

Pozdrav..

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
4.11.2010 10:52:59   
olana
IZVIRNO SPOROČILO: jael

Hoj punce,

žal žalostna novica...od včeraj imam rjave izcedke...isto se mi je dogaja vsak normalen mesec Namreč 10 dni pred M dobim rjave izcedke, ki naj bi bili pomanjkanje progesterona....sedaj sem sicer ta mesec pila prometruim, ampak očitno ne pomaga....sploh ne vem kaj bi bil lahko drug razlog....

drugače pa me zanima, če so uspeli zamrznit 2 pingvinčka, ali lahko grem že drug mesec na ponovni postopek? se to šteje kot en poskus, ali se štejejo samo punkcije??


Pozdrav..


To še ni nič hudega, dosti punc ima izcedke, pa ima kljub temu pozitiven rezultat. A ti si ni daješ prometrium v nožnico? Men je reku Reš, da je večji učinek, če si ga daješ v nožnico. Ne sekiraj se, to sam škodi.



< Sporočilo je popravil olana -- 4.11.2010 10:53:59 >

(odgovor članu jael)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
4.11.2010 11:26:37   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: jael

Hoj punce,

žal žalostna novica...od včeraj imam rjave izcedke...isto se mi je dogaja vsak normalen mesec Namreč 10 dni pred M dobim rjave izcedke, ki naj bi bili pomanjkanje progesterona....sedaj sem sicer ta mesec pila prometruim, ampak očitno ne pomaga....sploh ne vem kaj bi bil lahko drug razlog....

drugače pa me zanima, če so uspeli zamrznit 2 pingvinčka, ali lahko grem že drug mesec na ponovni postopek? se to šteje kot en poskus, ali se štejejo samo punkcije??


Pozdrav..


jael, kdaj si pa imela punkcijo. Namreč user posted image  naj bi se pojavila nekje 14.-16. dni punkciji (ovulacija). Glede izcedkov je pa takole, tudi jaz sem jih imela od 5. dne po ET dalje, 6. dan je bilo celo malo krvi vmes. Danes 11. dan po ET-ju pa smo zagledali plusek.

Torej, hočem povedati, ne pomenijo vsi izcedki konec, če se izcedki ne bodo stopnjevali, imaš še upanje. Prometrium si pa vstavljaj v nožnico, to je običajna praksa, namreč le ta se v nožnici raztopi in se hitreje absorbira v telo.
te pa čisto razumem kako se počutiš, ne moreš verjeti kakšne sem jaz počela ta teden, ko so se mi začeli izcedki.

Če jemlješ aspirin 100, bi ga jaz na tvojem mestu prenehala, aspirin povečuje prekrvavitev, posledica tega je, da se lahko izcedki razvijejo v pravo user posted image . No to je moj nasvet, tudi jaz sem s 5. dnem nehala z aspirinom.

Postopek z pingivini se ti šteje k tistemu postopku v katerem so bili pridobljeni, torej k tvojemu prvemu postopku. Za postopke se šteje, če pride do punkcije.

a ja, pa še to za tiste, ki boste tole brale, za delanje testov se priporoča šele od 12. dne dalje, še sploh če ste imele ET na 3. dan po punkciji (jaz sem ga imela 5.dan). Do takrat se iz telesa izloči vpliv stopke, pa tudi dovolj hormona je, da urinski test pokaže pravilni rezultat.

pa veliko sreče, držim pestke, da se dobro izteče user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mismis -- 4.11.2010 11:28:54 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu jael)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
4.11.2010 11:32:28   
Maja_V.
IZVIRNO SPOROČILO: olana

IZVIRNO SPOROČILO: jael

Hoj punce,

žal žalostna novica...od včeraj imam rjave izcedke...isto se mi je dogaja vsak normalen mesec Namreč 10 dni pred M dobim rjave izcedke, ki naj bi bili pomanjkanje progesterona....sedaj sem sicer ta mesec pila prometruim, ampak očitno ne pomaga....sploh ne vem kaj bi bil lahko drug razlog....

drugače pa me zanima, če so uspeli zamrznit 2 pingvinčka, ali lahko grem že drug mesec na ponovni postopek? se to šteje kot en poskus, ali se štejejo samo punkcije??


Pozdrav..


To še ni nič hudega, dosti punc ima izcedke, pa ima kljub temu pozitiven rezultat. A ti si ni daješ prometrium v nožnico? Men je reku Reš, da je večji učinek, če si ga daješ v nožnico. Ne sekiraj se, to sam škodi.





Jael: jaz imam ponavadi vsak mesec tudi takšne izcedke par dni prej, tako da zdaj skoz čekiram wc papir...user posted image user posted image user posted image , vsekakor pa se tu pridružujem mnenju Olane, izcedki še ne pomenijo ničesar, ostani pozitivna do konca, me ti pa držimo pesti in navijamo zate! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Olana: jaz sicer nisem pri Rešu, ampak si dajem Utrogestan tudi v nožnico in ga ne jem...


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
4.11.2010 11:36:04   
Maja_V.
Mismis: čestitam za plusek user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ps. a si imela poleg izcedka še kakšne znake, ki bi lahko nakazovali nosečnost??? Jaz sem namreč danes 8 dan po ET, pa ne čutim nič kaj takšnega (nič napihnjena, nič bolečih prsi...)...user posted image


< Sporočilo je popravil Maja_V. -- 4.11.2010 11:39:31 >


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
4.11.2010 11:42:11   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Maja_V.

Mismis: čestitam za plusek user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ps. a si imela poleg izcedka še kakšne znake, ki bi lahko nakazovali nosečnost??? Jaz sem namreč danes 8 dan po ET, pa ne čutim nič kaj takšnega (nič napihnjena, nič bolečih prsi...)...user posted image



čisto nobenega takega, ki bi mi jasno rekel, da sem noseča.
Imam hude M krče, občutek, da bo zdaj zdaj prišla, to je pa tudi vse.

Edini znak, ki bi mogoče mi lahko nakazal, da sem noseča je bil, da mi je šlo velikokrat na jok, pa nisem nobena jokica. Ampak tudi to sem prepisovala razočaranju nad "neuspehom", kar je razumljivo glede na to, da je bil to moj 5.postopek

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
4.11.2010 11:51:59   
Maja_V.
ja, saj smo si različne med sabo... skratka, držim pesti, da bo tokrat vse lepo in prav!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
4.11.2010 11:54:49   
Goldy
mismis - da bo vse lepo in prav!!!!! JEEEEEEEEEE!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
4.11.2010 12:07:49   
lučkamučka
čestitke mis mis :)))))....držim pestke še za ostale....mene pa čaka jutri punkcijauser posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
4.11.2010 12:23:28   
lina10
Mismis čestitke za plusekuser posted image user posted image user posted image  sedaj paveselo do kanca , pa srečno. lp

(odgovor članu lučkamučka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
4.11.2010 12:44:15   
špica84
MIšmiš čestitam jupiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ksenya)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
4.11.2010 12:47:23   
olana
user posted image user posted image user posted image user posted image Tudi jaz se pridružujem čestitkam mismis, pa hvala za informacije, ker zdaj jih res potrebujemo. Mismis sam to če mi še poveš a se šteje tisti dan, ko smo mele ET ali ne, tak da vem, kdaj nej grem test delat?

(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
4.11.2010 12:55:35   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: olana

a se šteje tisti dan, ko smo mele ET ali ne, tak da vem, kdaj nej grem test delat?


Reš šteje tisti dan, ko si imela ET za 1. dan, na GK LJ in v MB, ga pa ne štejemo. Odločitev je tvoja.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
4.11.2010 13:46:48   
miklarom
mismis - še tukaj vse čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?