|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
5.11.2010 10:53:39   
Maja_V.
IZVIRNO SPOROČILO: olana


Tale novica me je čist potolkla dons. Ne morem verjet. Drž se, pa jovo na novo, drugega tak nimamo, če se znajdemo v taki situaciji. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mogoče ti pa ni blo sojeno, pa bo druga runda bolj uspešna.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Olana: kot zgleda, nama res ni bilo usojeno tokrat, narava že ve zakaj... težko je pač vse skupaj prenesti, kadar je želja po nečem tako velika in neskončna... ampak bo že... 5 poskusov še imava na voljo...

Za tebe pa še vedno močno stiskam pesti in imam dober občutek!!! Drži se!


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
5.11.2010 11:20:44   
bibk
IZVIRNO SPOROČILO: olana

Jaz tudi še čakam na pošto če so pingvini ali niso. Drgač je pa mene tud neki začelo zavijat kot pred M, no pričakujem da je ne bo. user posted image user posted image



Olana če si pri Rešu je tako da Reš počaka do petega dne in če je kaj za zamrznit dobiš pošto, če ne pa ne dobiš nič. Tako da ne vem kateri dan po ET si ampak pošto bi morala dobiti (če so zamrznjenčki) 4-5 dan po ET.

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
5.11.2010 12:09:23   
nhaya
Maja_V user posted image ..Držim pesti, da bo v naslednjem postopku uspelo.

Olana kako si pa kaj ti?

Anci banci kam se se skrila? Kako si? Znaki hiperce izginili? Jaz sem zaenkrat čisto normalno. Samo dnevi gredo takooo počasi.

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
5.11.2010 12:12:25   
olana
IZVIRNO SPOROČILO: bibk

IZVIRNO SPOROČILO: olana

Jaz tudi še čakam na pošto če so pingvini ali niso. Drgač je pa mene tud neki začelo zavijat kot pred M, no pričakujem da je ne bo. user posted image user posted image



Olana če si pri Rešu je tako da Reš počaka do petega dne in če je kaj za zamrznit dobiš pošto, če ne pa ne dobiš nič. Tako da ne vem kateri dan po ET si ampak pošto bi morala dobiti (če so zamrznjenčki) 4-5 dan po ET.



Ja jaz sem 8 dan po ET, imela sem ga pa na 3 dan po punkciji. Pol pa verjetno ni nič.

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
5.11.2010 12:16:03   
nhaya
Jaz sem imela ET 5. dan in sem imela enega za zamrznit..in sav že kar pri njemu podpisala, da imava pingvinčka.

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
5.11.2010 16:01:21   
Anonimen
Oj

joj tole pa ni naš dan ali kako...Maja in Jael držta se dekleti user posted image ....ne izgubit upanja, saj je to edino kar nam daje voljo in energijo za naprej...Ni vrag da nam ne uspe.

Zjutraj sem imela UZ...folikli so še majhni če sem prov razbrala pa niti ne vem koliko jih je...tako da čez dva dni ponovi vajo (UZ 7.11.2010)
 
Pogumno naprej in vsem en velik user posted image
lep vikend vsem
Vita
 
 

(odgovor članu nhaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
5.11.2010 16:38:27   
mismis
MajaV in Jeal, žal mi je, da vama ni uspelo. user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
5.11.2010 17:59:53   
šopka
hej sotrpinke! v sredo sem šla v lj in takoj dobila suprefact in zvečer je padla prva špika. 17.11 imam 1. UZ ( 3.postopek IVf).
mismis končno je tudi tebi uspelouser posted image user posted image user posted image Recept?user posted image
držte se pa lep vikend z velikooo sončka vam želim!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
5.11.2010 20:13:55   
Anonimen
Čao punce.
A mi lahka ena prosim pove, kdaj se odločijo za stimulacijo s puregonom? Poleg suprefacta imam še puregon (dolgi postopek)? Sva na GK LJ.

Hvala za odgovor.

(odgovor članu šopka)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
5.11.2010 20:29:16   
smeška83
Jaz sicer pozimi začnem prvi IVF ICSI pri Rešu, a vas kar berem, da malo vidim kaj me čaka... Pošiljam objemčke vsem, ki jim žal ni uspelo in držim pesti za vse tiste, ki še čakate na user posted image
Enkrat bomo zmagale, boste vidleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
5.11.2010 21:10:43   
bibk
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Čao punce.
A mi lahka ena prosim pove, kdaj se odločijo za stimulacijo s puregonom? Poleg suprefacta imam še puregon (dolgi postopek)? Sva na GK LJ.

Hvala za odgovor.


Mislim da 2.dan user posted image boš začela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
5.11.2010 22:00:20   
bbpikica
Ja Mismis[/b] kaj jaz tole zdaj berem, saj sem mogla trikrat prebrat da sem dojela da je končno un tam zgoraj pogledal v pravo smer in naredil pravo stvar. Ja ful sem cela vesela ko radio in kot ringešpil in sploh in joh in kar ne vem kaj bi al bi pisala a bi se smejala al bi jokala. Čestitke iz srca in iz duše in še od kje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
6.11.2010 8:25:18   
loremi
 user posted image      
 
AKTUALNO
 
Sobota, 06.11.
aja12 - UZ
 
Nedelja, 07.11.
Anonimen (Vita) - UZ
 
Ponedeljek, 08.11.
vrtnica.m - UZ
 
Torek, 09.11.
sandra74 - branje izvidov
 
Sreda, 10.11.
tinas - prevzem zdravil
 
Četrtek, 11.11.
Goldy - UZ
mateja_goljev - UZ
 
Petek, 12.11.
skuštrana suzi - UZ
 
Sreda, 17.11.
šopka - UZ
 
OBJEMČKI 
 
user posted image user posted image      ursi84, latka, Maja_V., jael    user posted image user posted image  
 
 
user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
olana greje user posted image user posted image test 12.11.
nhaya greje user posted image user posted image test 14.11.
anci banci greje user posted image user posted image test 14.11.

  user posted image   KANDIDATKE  V  POSTOPKU    user posted image     


  • mausikaa ( 3. IVF, PO, november)
  • anci banci (2. ICSI, dr.Reš)
  • Aljonka (4. ICSI)
  • športnica (2. IVF, MB)
  • drejčy (2. IVF, MB)
  • aja12 (3. IVF, kratek postopek)
  • skuštrana suzi (4. IVF, MB, dr. Gavrič-Lovrenc)
  • lučka 25 (3. IVF, dr. Reš)
  • latka (1. ICSI, MB)
  • ana banana ( 1. IVF, GKLJ)
  • lučkamučka ( 1. ICSI, 19.09. začne s KT)
  • waiting ( 1. IVF)
  • mateja_goljev ( 5. IVF/ICSI, MB)
  • Roži_ ( 4. ICSI, MB)
  • mapesi ( 1. IVF, GKLJ)
  • mucamica ( 1. IVF, MB)
  • ursi84 ( 1. IVF, GKLJ, zamrznjenček)
  • olana ( 1.IVF, dr.Reš)
  • anonimen (Vita) (čaka user posted image  in IVF, GKLJ)
  • Stormy (IVF)
  • spomladančica (IVF, GKLJ)
  • Ksenya ( 1.IVF, MB)
  • miklarom (zamrznjenčki, MB)
  • spelka12 (zamrznjenčki, dr. Reš, november)
  • aja12 ( 3.IVF, GKLJ, dr.Drobnič)
  • misojka ( 3.IVF, dr.Reš)
  • tinas ( 1.IVF-PGD, GKLJ)
  • trolika ( 1.IVF, GKLJ)
  • gospodarica ( 6.ICSI, GKLJ, čaka user posted image  za začetek)
  • vrtnica.m ( 3.IMSI/ICSI, GKLJ, dr.Bokal)
  • šopka ( 3.IVF, GKLJ, dr.Ribič)
user posted image   KANDIDATKE  ZA  POSTOPEK   user posted image           

  • DaisyE (6. ICSI, PO, dr. Reš)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • S* (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Kiwi (3. IVF/ICSI, MB, dr. Vlaisavljevič)  
  • Aljonka (GK LJ, dr. Požlep)
  • palcica_ (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Naska (GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Aqua77 (4. IVF, PO, dr. Reš)
  • metuljci (1. ICSI, MB, dr. Reljič, november)
  • mismis (5. IVF, MB)
  • n74 (IVF, PO, dr. Reš)
  • matejka78 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič)
  • Loremi (3. IVF, GKLJ)
  • Športnica ( IVF, MB ) 
  • Barbara31 (2. IVF, GKLJ)
  • nhaya (2. IVF, dr. Reš)
  • Selena78 (5. IVF, dr. Reš)
  • Urshy78 (2. IVF, GKLJ)
  • mojškra (IVF, GKLJ, dr. Tomaževič)
  • mausikaa (2. IVF, dr. Reš)
  • Buska (4. ICSI, PO, dr. Reš)
  • D0aisy (2. IVF, dr. Reš)
  • Krashi (2 IVF, GKLJ)
  • honey (2. IVF, GKLJ, dr. Ban)
  • jona klara (2. IVF, GKLJ, dr. Tomaževič)
  • Teja K (dr. Reš)
  • Mina83 (1. IVF, GKLJ)
  • Registrirana (2. ICSI, MB)
  • Klavirka (4. ICSI, GKLJ)
  • womanpolice (5. ICSI, MB, dr. Reljič)
  • IVYY (4. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Cukica (GKLJ)
  • zarjaa (2. IVF, GKLJ, dr. Pintar)
  • FoxyLady (4. IVF)
  • JEŠA (IVF, GKLJ, dr. Drobnič)
  • HANYBANY (IVF, GKLJ)
  • Rielka (2. IVF, GKLJ)
  • golobica82 (2. IVF, PO, dr. Merlo)
  • upanje81 (mild protokol)
  • čebelica_Maja (1. IVF, GKLJ, dr. Drobnič)
  • elle7 (1. IVF, MB) 
  • nana7 (2. IVF, GKLJ, dr. Zorn)
  • februar202 (5. IVF, GKLJ)
  • titty (3. IVF, GKLJ)
  • nanika 1 (3. IVF, GKLJ)
  • Elysabeth (4. IVF, dr.Reš)
  • martin6 (zamrznjenček, GKLJ)
  • vilincek (1. IVF, GKLJ, dr.Drobnič)
  • Sensi
  • spominčica (4. ICSI, dr.Drobnič, GKLJ)
  • februar 202 (5. IVF, GKLJ, čaka operacijo mioma)
  • julija30 (2. IVF, MB)
  • Maja_V. (2. IVF, GKLJ)
  • nana7 (2. IVF, GKLJ, dr. Zorn)
  • sandra74 (1. IVF, MB)
  • shyshy (1. IVF, MB)
  • energija80 (2. IVF, GKLJ)
  • pokamoka (2. IVF, PO)
  • majalina (2. IVF, GKLJ)
  • SBDJ (7. ICSI - zamrznjenčki, MB)
  • jael (2. IVF, dr.Reš)
  • sandra74 (1. IVF)
  • beba75 (3. IVF, MB)

 user posted image user posted image user posted image
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Andreja07, Miklarom, Kimsy, a.jard, Punsha, Lana08, Gapiii27, Loremi, Protina, Lana70, n74, cukica, Tinkamiška, Bozza, Kajsica, BarbiG, Tanja_Jes,  Rojena77, Pikovit, Bit, hektorina, coala

Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
 
 
                            


Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01/ 23 23 048
Naročanje v MB: 02/ 321 24 48 (za posvet)
 
user posted image   NOVE NOSEČKE NOVEMBER   user posted image
SBDJ  user posted image  (MB)
 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/.


_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
6.11.2010 8:43:35   
Little Star
Jutro punce !

Midva sva že pred časom uredila "celotno roceduro" in sedaj čakava na odgovor konzilija. Imam dve vprašanji:

- je že ta mesec katera sploh dobila pošto? So rekli, da bo prej kot v mesecu dni user posted image  Pa ni še nič.. :-/

- na samem posvetu sem dobila napotnico, povedano mi je bilo, da bo dolgi postopek in pa dali so nama številko. Sestra je rekla, da je to številka pod katero bova vodena cel postopek? Zdi se mi čudno, ker vse pišete, da ste številko dobile ob samem klicu za naročanje? A je to kakšna druga številka ? Nič mi ni jasno? user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
6.11.2010 9:20:16   
trmica


ups


< Sporočilo je popravil trmica -- 6.11.2010 9:21:36 >

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
6.11.2010 9:22:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bibk

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Čao punce.
A mi lahka ena prosim pove, kdaj se odločijo za stimulacijo s puregonom? Poleg suprefacta imam še puregon (dolgi postopek)? Sva na GK LJ.

Hvala za odgovor.


Mislim da 2.dan user posted image boš začela.



Ja.
Sem mislila bolj na to, v kakih primerih se odločijo za puregon in v kakih za menopur ali gonal? Tam mi niso nič povedali. Ker ko vas tule gori prebiram, se mi zdi, da vas nima prav veliko puregona.

(odgovor članu bibk)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
6.11.2010 9:39:49   
nhaya
Olana, Anci banci kako ste kaj? Jaz ima od vceraj popoldne skoz take krce, kot da bo vsak čas prišla user posted image ..sicer je danes šele 6. dan po ET..tako, da zdaj kar s strahom hodim na wc, da me ne bo kaj presenetilo..pa kr neki se mi vrti in slabo mi je skoz po malem.

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
6.11.2010 11:20:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bibk

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Čao punce.
A mi lahka ena prosim pove, kdaj se odločijo za stimulacijo s puregonom? Poleg suprefacta imam še puregon (dolgi postopek)? Sva na GK LJ.

Hvala za odgovor.


Mislim da 2.dan user posted image boš začela.



Ja.
Sem mislila bolj na to, v kakih primerih se odločijo za puregon in v kakih za menopur ali gonal? Tam mi niso nič povedali. Ker ko vas tule gori prebiram, se mi zdi, da vas nima prav veliko puregona.


Jaz sem imela v prvem postopku superfact in menopur (dolg postopek), sedaj pa kratek postopek in dobivam puregon in centro (neki); Odločitev je lahko odvisna, glede na vzrok zakaj sta vidva v postopku - imaš ti težave ali mož...in da se potem na podlagi tega odločajo katera zdravila boš dobila...

nhaya - vzemi kakšen buscopan, da ublažiš krče, drugače pa držim pesti da se srečno izteče user posted image

Little star - kje pa sta v postopku....v Ljubljani je tako da ko dobiš user posted image pokličeš in dobiš evidenčno številko, je pa res, da je na pismu od konzilija tudi številka - ki jo sporočiš ko pokličeš za začetek postopka in jaz mislim da so oni to številko mislili...saj jaz sem morala sedaj povedat isto številko (iz lista od konzilija) ko sem klicala za drugi postopek, tam pa dobila novo... joj upam da nisem zakomplicirala user posted image

pozdravcek
Vita

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
6.11.2010 13:49:22   
mausikaa
alo babuške, lahko me daste na seznam, v sredo mam UZ pri Reškotu, sem na Puregonu, 


_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
6.11.2010 14:13:59   
olana
IZVIRNO SPOROČILO: nhaya

Olana, Anci banci kako ste kaj? Jaz ima od vceraj popoldne skoz take krce, kot da bo vsak čas prišla user posted image ..sicer je danes šele 6. dan po ET..tako, da zdaj kar s strahom hodim na wc, da me ne bo kaj presenetilo..pa kr neki se mi vrti in slabo mi je skoz po malem.



Js  sm dobro, nobenih sprememb, ne vem a bi že jutri naredila test 11 dan, al nej še počakam, me grizeuser posted image user posted image Joške mam sam mal boleče, pa napihnjene, to je pa vse. Upajmo, da sta moja user posted image user posted image ok.

(odgovor članu nhaya)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
6.11.2010 15:56:55   
nhaya
Olana, jst mislim da bi ti že znalo jutri pokazati..jsz sem jutri komaj 7.dan..čeprav imam test samo 2 dni za teboj..ampak sem imela ET 5.dan..
Zdej čez dan so krči izginili...me pa boli glava, pa skoz po malem mi je slabo..upam, da niso slabi znaki.

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
6.11.2010 18:28:25   
anci banci
ojla... nisem se skrila..zaposlena kot še nikoli do sedaj ...he he... 16 ,mesečnik resnično veliko časa zavzame, pa študij, pa služba....
 
nhaya...krči niso nujno slabi znaki, lahko se maternica počasi širi..jaz sem jih imela pri prvem postopku pri Svitu, pa tudi malo slabo mi je bilo med čakanjem na test...no 2 dni pred testom me je pa križ začel boleti...pa takrat se je pojavil še rdeč izcedek in sem misla da je konec...pa ni bilo..
hiperca je minila, sedaj nisem več toliko napihnjena...vse je ok zanekrat...edin vroče mi je za znoret
ja dnevi se pa vlečejo....in firbec se veča...(l sprašuejm se le kdaj me bo prijelo da naredim test)
moj možek pravi da se je sigurno prijelo(he he  bi bil dober namesto testa, ker pri Svitu je zadel..upam da tokrat tudi)

ja še 8 dni do testa......user posted image user posted image user posted image

lep sobotni večer....

(odgovor članu nhaya)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
6.11.2010 18:33:28   
anci banci
a ja...
olana...11 dan zna že pokazat, ampak čisto rahlo črtico tako da jo moraš prov pod lupo gledat pri baby check mini(te so bolj občutljivi kot pa CB)..ni pa nujno in če boš naredila pa ne bo nič pokazalo, ne smeš bit razočarana, ker 14 dan pa lahko bo....
meni je priSvitu pokazlo 10 dan (premagal me je firbec....pssst )..amapk čisto rahlo rahlo

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
6.11.2010 18:38:04   
olana
Hehe, sm se razjezila, pa šla kr test delat, bil je negativen. Po moje je pa itak prekmalu, nisem neč razočarana, bom še v ponedeljek ponovila, če ne bo tečke, kaj pa čemo.user posted image user posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
7.11.2010 8:41:12   
reni36
Haj,
jaz sem imela punkcijo pri Rešu 18.10. pridelala samo 1 celico, ki se je oplodila in imela  ET drugi dan 20.10.
Na nedeljo 31.10. mislim, da je to 11 dan mi je test pokazal -. Čez 2 dni 2.11. pa mi je pokazal +
Znakov nisem imela nobenih razen bolečih prsi in napetega trebuha, pa včasih me je v jajčnih zelo špiknilo. Bila sem prepričana da ni uspelo.
Bil pa je to moj prvi IVF.
Tako da ni za obupat, upam, da vam tudi vsem čimprej uspe user posted image

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?