|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:07:47   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: katy83


no, saj drugo leto, ko bo T hodil, bova midva tud vun šla avto pucat...to bo veseljeuser posted image user posted image


veš, da bo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:08:29   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804


Hvala za objemčke rina in elevitka!

Saj ne vem,kaj naj vama napišem v tolažbo-edino to,da bo minilo,vem pa ,da ni fajn,ko se dogaja...user posted image dali skozi,pri mlajši v hujši obliki kot pri tavelkem (pa ne govorim o zobkih,ampak o nočnem zbujanju).
Meni osebno zdaj ni priblem vstat 3x,4x,6x na noč in dat mali flaško ali se vlečt poleg tavelkega,da lažje spet zaspi,samo,ko je blo pa noč za nočjo dretje brez ene same logike-sem bla pa pafuser posted image ...ko ne pomaga ama ništa,ne nosit,ne božat,ne trepljat po ritki,to me je pa ubijalo-saj pravim,rajše vstanem 10x,če vem,da bo v minuti,dveh spet spanjeuser posted image
Eh,nič ne znam na kratko napisat...



no mi smo v tej fazi že od 2. meseca starosto (do takrat je samo jedel in spal -tud celo noč) pa vse do danes (16 mesecov je star) najlepše pri vsem pa je to da je treba zjutraj vstat in it delat NENASPAN, saj ne rečem, mine tudi kakšna noč ko je treba vstat samo 5 x ali mu uturit zizo in je spet ok čez 5 min spet spi...ampak take noči so bolj redke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:09:17   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: rina22

Presnet RR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Spte mi je napisalo sorry user posted image banda user posted image


kopiraj,rina,kopiraj!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:10:29   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Jutro Katy

še od mene...

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:10:35   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: rina22

Presnet RR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Spte mi je napisalo sorry user posted image banda user posted image


kopiraj,rina,kopiraj!user posted image user posted image user posted image


če pozabimuser posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:12:02   
elevitka
rina te pa maš fajn trden spanec da nisi slišala ko se je prebudila da jo je tvoj dal tja.... jaz pa mam že tk zjeb..... da čujem vsaki premik ko se malo obrne v postlici... in ko se predramim ne morem zaspat nazaj.... kot da imam preveč spanca....sem jezna nase kot user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:12:12   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: rina22

Presnet RR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Spte mi je napisalo sorry user posted image banda user posted image


kopiraj,rina,kopiraj!user posted image user posted image user posted image


če pozabimuser posted image

jaz pa ne večuser posted image ...ker dobim mozolje,ko vidim ta sorryuser posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:12:59   
katy83
Sami, ti ne greš v EP? Jaz imam kr slabo vest, samo res mi ni v takem. user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:16:07   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

rina te pa maš fajn trden spanec da nisi slišala ko se je prebudila da jo je tvoj dal tja.... jaz pa mam že tk zjeb..... da čujem vsaki premik ko se malo obrne v postlici... in ko se predramim ne morem zaspat nazaj.... kot da imam preveč spanca....sem jezna nase kot user posted image


Ne, vedno se takoj prebudi, ko vsaj malo zajamra. Zato mi je bilo čudno, kak je nisem slišala. Sem se zbala, da sem jo spaje dala na posteljo in da ne vem, kaj delam spajeuser posted image In pol moj zagodrnja, da jo je on dal. Pa ga vprašam, kdaj, pol pa se čuje še samo smrčanje user posted image user posted image In zjutraj je tudi odšel, ko sva še spali in ga nisem uspela vprašatuser posted image Po moje je šel na wc in se je mala kaj malo premtavala in si jo je tako vzel k sebi user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:18:29   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

rina te pa maš fajn trden spanec da nisi slišala ko se je prebudila da jo je tvoj dal tja.... jaz pa mam že tk zjeb..... da čujem vsaki premik ko se malo obrne v postlici... in ko se predramim ne morem zaspat nazaj.... kot da imam preveč spanca....sem jezna nase kot user posted image

ojej...to pa sploh ni fajn...kaj pa spanje v različnih sobah,imaš možnost?
Nekaterim pomaga...jaz sem tudi pri takih,ko ne čujem glih vsega,pa hitro lahko zaspim nazaj,če sem utrujena,tak da ni problem nakrampat skup tistih 5,6 ur,koliko jih rabim,da funkcioniram...
Res,če ti znese,pa če ti je predlog všeč,ga probaj preselit,,,ali pa sebe za kak dan,dva-mogoče bi mali tudi bolje spal,če se ne bi "motila"user posted image ,pa se opravičujem,če sem predlagala že sprobano stvaruser posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:19:52   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Sami, ti ne greš v EP? Jaz imam kr slabo vest, samo res mi ni v takem. user posted image


Meni to vreme tudi ni za v avtu bit.
Se bojim drugih, sebe ziher ne. user posted image
 
Ej, kaj sem edina taka prpa?
 
Odkar imam Nika se sama sebi čudim.
A včasih pa sem imela Twingiča, če bi
me kdo nabasal, bi adijo bla, pa sem
v vsakem vremenu morala nekam letet.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:21:37   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Sami, ti ne greš v EP? Jaz imam kr slabo vest, samo res mi ni v takem. user posted image

Ne,ne gremuser posted image Meni tudi ni fajn,že zaradi Lenči_,ker sem jo spet zaj...glede prevoza,samo enostavno mi ni v takem za vozit,ker imam sposojen avtouser posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:23:12   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Sami, ti ne greš v EP? Jaz imam kr slabo vest, samo res mi ni v takem. user posted image

Ne,ne gremuser posted image Meni tudi ni fajn,že zaradi Lenči_,ker sem jo spet zaj...glede prevoza,samo enostavno mi ni v takem za vozit,ker imam sposojen avtouser posted image



Mislim, da se Lenči nič ne bo zaj... počutila,
saj vidi ven, ziher ima kako okno. user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:25:41   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Sami, ti ne greš v EP? Jaz imam kr slabo vest, samo res mi ni v takem. user posted image

Ne,ne gremuser posted image Meni tudi ni fajn,že zaradi Lenči_,ker sem jo spet zaj...glede prevoza,samo enostavno mi ni v takem za vozit,ker imam sposojen avtouser posted image



Mislim, da se Lenči nič ne bo zaj... počutila,
saj vidi ven, ziher ima kako okno. user posted image

O hvala,da skrbiš za mojo mirno vestuser posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:28:56   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: majakla


Ej, kaj sem edina taka prpa?
 
Odkar imam Nika se sama sebi čudim.

Jaz najbolj zaupam svojemu avtu...je vseeno drugače,če svojega zložiš,kot pa tujega.
Kar se pa tiče otrok-ja,vsekakor te spremenijouser posted image


(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:33:00   
sami0804

No,torej...

Če smo vse,bom pa kar skuhala kavice,pa si naj vsaka svojo čorbo pobere-katy brezkofeinske so na desni strani,da jih ne boš iskalauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:35:16   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804


No,torej...

Če smo vse,bom pa kar skuhala kavice,pa si naj vsaka svojo čorbo pobere-katy brezkofeinske so na desni strani,da jih ne boš iskalauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Hvala Sami, to je moja 1. danes. user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:37:30   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804


No,torej...

Če smo vse,bom pa kar skuhala kavice,pa si naj vsaka svojo čorbo pobere-katy brezkofeinske so na desni strani,da jih ne boš iskalauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ooooooo, hvala. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:40:15   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: majakla


Ej, kaj sem edina taka prpa?
 
Odkar imam Nika se sama sebi čudim.

Jaz najbolj zaupam svojemu avtu...je vseeno drugače,če svojega zložiš,kot pa tujega.
Kar se pa tiče otrok-ja,vsekakor te spremenijouser posted image




jaz tudi najbolj zaupam svojemu avtu in sebi, glede vožnje. Pa v bistvu me ni strah se po takem snegu vozit, dejstvo je, da mi ni. Pač jaz sem zapečkarski tip. Pa ajde če bi imela še kaj za porihtat bi šla, ni panike.

Sami ne sekiraj se glede Lenči, saj mogoče ji paše da sta s tamalo not ostale. user posted image   Bomo pač spomladi nadoknadle. Te pa IMA DA SE VSE NACRTATE ENKRAT PRI MENI!!!user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:41:58   
katy83
nič, zdaj gre T drugo rundo spat, jaz pa z njimuser posted image user posted image . Kaj te čem?
se pišemo kasneje. user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:42:11   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

user posted image   Bomo pač spomladi nadoknadle. Te pa IMA DA SE VSE NACRTATE ENKRAT PRI MENI!!!user posted image



Zapisano!

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:42:53   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

nič, zdaj gre T drugo rundo spat, jaz pa z njimuser posted image user posted image . Kaj te čem?
se pišemo kasneje. user posted image



To so bli cajti. Uživaj!

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:46:53   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

nič, zdaj gre T drugo rundo spat, jaz pa z njimuser posted image user posted image . Kaj te čem?
se pišemo kasneje. user posted image



To so bli cajti. Uživaj!

podpisuser posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:49:35   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

  Bomo pač spomladi nadoknadle. Te pa IMA DA SE VSE NACRTATE ENKRAT PRI MENI!!!user posted image


Tak hitro kot se množimo...kam nas boš te dala??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:49:51   
majakla
Kaj je največji naravni fenomen?

ŽENSKO OKO;

Z razdalje 10 metrov vidi blond las na moževi svetli srajci,
z razdalje 0,5 metra pa ne vidi okvirja garažnih vrat!!!

Se ne strinjam z vsem - ja pa fora, ja.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?