|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:53:52   
majakla
Pita Mujo Fatu :
»Fato kakav sam ja u krevetu?«

A Fata odgovara:
»Ko vulkan Mujo moj!«

Mujo:
»Ih, ko vulkan? Baš sam tako dobar, a?«

Fata:
»Ne,
nego se aktiviraš svakih 5 godina.«


Hihihihi, zdaj pa veselo na delo. user posted image
Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:55:13   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Kaj je največji naravni fenomen?

ŽENSKO OKO;

Z razdalje 10 metrov vidi blond las na moževi svetli srajci,
z razdalje 0,5 metra pa ne vidi okvirja garažnih vrat!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:56:45   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Pita Mujo Fatu :
»Fato kakav sam ja u krevetu?«

A Fata odgovara:
»Ko vulkan Mujo moj!«

Mujo:
»Ih, ko vulkan? Baš sam tako dobar, a?«

Fata:
»Ne,
nego se aktiviraš svakih 5 godina.«


Hihihihi, zdaj pa veselo na delo. user posted image
Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 9:58:35   
Sacherca
Jutro user posted image

Tecaj nam odpadel, jaz pa lepo doma...Mali v vrtcu...se je full veselil..so namrec naredili taksne majhne vreckice -adventne in bodo vsak dan odprli eno vreckico pa dobi vsak en bonboncek,v enih suho sadje....v petel bodo pa medenjake pekli mora jutri orehe nest user posted image ...

V nedeljo pride Miklavz,ki bo prinesel mandarine,kapo,rokavice sal in cokolado user posted image Parkelj pa sibo user posted image
Necakinja je pa fasala koze in jo jutri jaz cuvam...aja hodi pa an Betnavsko...tako,da Elevitka mogoce se boljse,da imas Taia trenutno doma...glede spanja pa ti nimam kaj svetovat razen user posted image moj se je tudi zbujal,sicer tam nekje na 1,5ure takrat,ko je bila kao najhujsa noc pa se priklopljal name...Odkar sva pa nehala oz sem jaz naredila slus pa spi celo noc.Pa kako trdno spi,priznam se v sirsi javnosti,smrcim namrec kot hlod vcasih mali pa spi ko kladauser posted image aja daj reci mi v kakem fohu delas ti,ker ko sem za nazaj prebrala te zdaj nekak ne bi z racunovodstvom povezala user posted image user posted image

Aja pa glede voznje v takem,sovrazim jo user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:06:18   
Lenči_
Dobro jutro!

Spali ok in do pol 9. M. je tečna že celo jutro. Ne vem, al so zobki, al jo glava kaj boli, uhice... Malo ji tudi z noska teče. Elevikta + rina user posted image user posted image za zobeke. Da bo čim prej mimo!
Sami... kdaj sva se pa midve za prevoz zmenle za jutri?? nič se ne spomnim. Da maš pa slabo vest... da nebi ki - če mi plačaš me ne spraviš iz hiše! In hvala ti, da si tako prijazna! Dobiš user posted image

Morem it, se joče spet. Jo grem uspavat. se pišemo še kaj!

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:13:01   
rina22
lenči, hvala za user posted image user posted image hkrati pa vračam user posted image user posted image za M in zate user posted image

majakla, jaz se tudi ne maram vozit v takem vremenuuser posted image še posebej, ker nisem nekaj full navajena na avto. saj, vozim in to zelo rada, samo nisem vsak dan za volanom. ko pa bom, pa bom mogoče kaj drugače gledala na to. bomo vidli user posted image
ko sem jaz dobla T, sem se tudi spremenila. saj smo se vse verjetno, ne? mislim, da je to nekaj čist normalnega in naravnega user posted image
za vice pa: user posted image


katy, ti pa fajn spi user posted image T tak vem, da bo user posted image user posted image

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:16:59   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

V nedeljo pride Miklavz,ki bo prinesel mandarine,kapo,rokavice sal in cokolado user posted image Parkelj pa sibo user posted image



Pri nas je tudi Miklavž že nakupoval:adventni koledar,čokoladne parklje in smoki-skromno,ampak glede na celi veseli december...se bo še kar nekaj nabralouser posted image

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:19:46   
Sacherca
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

V nedeljo pride Miklavz,ki bo prinesel mandarine,kapo,rokavice sal in cokolado user posted image Parkelj pa sibo user posted image



Pri nas je tudi Miklavž že nakupoval:adventni koledar,čokoladne parklje in smoki-skromno,ampak glede na celi veseli december...se bo še kar nekaj nabralouser posted image



Ja mi imamo dogovor Miklavz prinese sadje,sladkarije in pa kaj za oblect,Dedek mraz pride samo v vrtec kjer ponavadi dobijo kkasno knjigic+sladkarijo,en bozicek pride pri mojemu v sluzbi - igraca,pa doma bozicek prinese igraco...pa je vec kot dovoljuser posted image
Aja pa na koledar sem morala prilepit nalepkice kdaj kateri pride,da lahko sledi in caka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:21:05   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


Sami... kdaj sva se pa midve za prevoz zmenle za jutri?? nič se ne spomnim. Da maš pa slabo vest... da nebi ki - če mi plačaš me ne spraviš iz hiše! In hvala ti, da si tako prijazna! Dobiš user posted image



Zmenili se sicer nisva,ampak glede,da se peljem skoraj mimo tebe,mi je logično,da te poberem,če seveda hočeš it na kavo-če pa ne grem,pa ti sploh ne dam izbire...
No,če pa ti ni za it,pa je okuser posted image
Bomo počakali na boljše vremeuser posted image

Pa veliko user posted image in user posted image za tebe in M.

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:24:17   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

V nedeljo pride Miklavz,ki bo prinesel mandarine,kapo,rokavice sal in cokolado user posted image Parkelj pa sibo user posted image



Pri nas je tudi Miklavž že nakupoval:adventni koledar,čokoladne parklje in smoki-skromno,ampak glede na celi veseli december...se bo še kar nekaj nabralouser posted image



Ja mi imamo dogovor Miklavz prinese sadje,sladkarije in pa kaj za oblect,Dedek mraz pride samo v vrtec kjer ponavadi dobijo kkasno knjigic+sladkarijo,en bozicek pride pri mojemu v sluzbi - igraca,pa doma bozicek prinese igraco...pa je vec kot dovoljuser posted image
Aja pa na koledar sem morala prilepit nalepkice kdaj kateri pride,da lahko sledi in caka user posted image user posted image user posted image


Ja,se ne sliši veliko,ampak potem pa miklavža in božička pomnožiš z 3 ali 4 (odvisno,koliko je pač sorodnikov),pa je tega res ogrooomnouser posted image



(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:36:47   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

rina te pa maš fajn trden spanec da nisi slišala ko se je prebudila da jo je tvoj dal tja.... jaz pa mam že tk zjeb..... da čujem vsaki premik ko se malo obrne v postlici... in ko se predramim ne morem zaspat nazaj.... kot da imam preveč spanca....sem jezna nase kot user posted image

ojej...to pa sploh ni fajn...kaj pa spanje v različnih sobah,imaš možnost?
Nekaterim pomaga...jaz sem tudi pri takih,ko ne čujem glih vsega,pa hitro lahko zaspim nazaj,če sem utrujena,tak da ni problem nakrampat skup tistih 5,6 ur,koliko jih rabim,da funkcioniram...
Res,če ti znese,pa če ti je predlog všeč,ga probaj preselit,,,ali pa sebe za kak dan,dva-mogoče bi mali tudi bolje spal,če se ne bi "motila"user posted image ,pa se opravičujem,če sem predlagala že sprobano stvaruser posted image



predlog mi je zelloooo všeč-vendar neizvedljiv- živimo v bloku (dvosobno stanovanje, mali je pri meni v spalnici, ata izseljen v dnevno ker smrči tak da zbudi sosede... tak da žal nebo šlo-če pa bi spal v spalnici ata, nebi spjjohhh nič spali user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:39:06   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

Jutro user posted image

Tecaj nam odpadel, jaz pa lepo doma...Mali v vrtcu...se je full veselil..so namrec naredili taksne majhne vreckice -adventne in bodo vsak dan odprli eno vreckico pa dobi vsak en bonboncek,v enih suho sadje....v petel bodo pa medenjake pekli mora jutri orehe nest user posted image ...

V nedeljo pride Miklavz,ki bo prinesel mandarine,kapo,rokavice sal in cokolado user posted image Parkelj pa sibo user posted image
Necakinja je pa fasala koze in jo jutri jaz cuvam...aja hodi pa an Betnavsko...tako,da Elevitka mogoce se boljse,da imas Taia trenutno doma...glede spanja pa ti nimam kaj svetovat razen user posted image moj se je tudi zbujal,sicer tam nekje na 1,5ure takrat,ko je bila kao najhujsa noc pa se priklopljal name...Odkar sva pa nehala oz sem jaz naredila slus pa spi celo noc.Pa kako trdno spi,priznam se v sirsi javnosti,smrcim namrec kot hlod vcasih mali pa spi ko kladauser posted image aja daj reci mi v kakem fohu delas ti,ker ko sem za nazaj prebrala te zdaj nekak ne bi z racunovodstvom povezala user posted image user posted image

Aja pa glede voznje v takem,sovrazim jo user posted image



no hvala bogu.... vsaj nekčemu se bo trenutno izognil

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:40:41   
Sacherca
Sami,takoj mi poslji naslov,ker zdajle sibam pes na posto!! Pa da lahko se kar tebi poleg posljem!!

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:43:20   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

rina te pa maš fajn trden spanec da nisi slišala ko se je prebudila da jo je tvoj dal tja.... jaz pa mam že tk zjeb..... da čujem vsaki premik ko se malo obrne v postlici... in ko se predramim ne morem zaspat nazaj.... kot da imam preveč spanca....sem jezna nase kot user posted image


Pri nas pa ponoči ati nosi M. oz. mi jo prinsese na zizo. Imam zadnje čase slabo vest zaradi tega. Se počutim slaba mati zaradi tega, samo paše ležat, pa da ati skoči.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:47:01   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


Sami... kdaj sva se pa midve za prevoz zmenle za jutri?? nič se ne spomnim. Da maš pa slabo vest... da nebi ki - če mi plačaš me ne spraviš iz hiše! In hvala ti, da si tako prijazna! Dobiš user posted image



Zmenili se sicer nisva,ampak glede,da se peljem skoraj mimo tebe,mi je logično,da te poberem,če seveda hočeš it na kavo-če pa ne grem,pa ti sploh ne dam izbire...
No,če pa ti ni za it,pa je okuser posted image
Bomo počakali na boljše vremeuser posted image

Pa veliko user posted image in user posted image za tebe in M.



Bomo počakali na boljše vreme ja! Hvala za objemčke in pikepoke!

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:47:22   
sami0804

Tortica,zsuser posted image

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:50:37   
Sacherca
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804


Tortica,zsuser posted image



Nic ni user posted image Te pa mi poslji kar na FB se zs user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:52:08   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

rina te pa maš fajn trden spanec da nisi slišala ko se je prebudila da jo je tvoj dal tja.... jaz pa mam že tk zjeb..... da čujem vsaki premik ko se malo obrne v postlici... in ko se predramim ne morem zaspat nazaj.... kot da imam preveč spanca....sem jezna nase kot user posted image


Pri nas pa ponoči ati nosi M. oz. mi jo prinsese na zizo. Imam zadnje čase slabo vest zaradi tega. Se počutim slaba mati zaradi tega, samo paše ležat, pa da ati skoči.

Zakaj bi bila slaba mama? Daj, no. Saj pa lepo, da ati gre.
Moj pa ponavadi tak spi, da tak ne čuje, ko se T zbudi. Pa glede na to, da sem jaz doma, on pa dela, se mi zdi nekak bolj logično, da sem pač jaz budna. Nekak lažje skoz dan prenesem, če sem zaspana, kot pa on, ko mora delat. Če pa sta oba v službi, pa je to druga pesem.
OK, spet sem zafilozofirala, ne user posted image

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:52:56   
rina22
Tak, T. zaspala, jaz pa šibam sneg skidat in pomest s stopnic user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:53:09   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804


Tortica,zsuser posted image



Nic ni user posted image Te pa mi poslji kar na FB se zs user posted image


kaj pa zdaj?

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:54:32   
Sacherca
Dobila user posted image

user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:55:11   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

Dobila user posted image

user posted image


user posted image

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 10:59:19   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

rina te pa maš fajn trden spanec da nisi slišala ko se je prebudila da jo je tvoj dal tja.... jaz pa mam že tk zjeb..... da čujem vsaki premik ko se malo obrne v postlici... in ko se predramim ne morem zaspat nazaj.... kot da imam preveč spanca....sem jezna nase kot user posted image


Pri nas pa ponoči ati nosi M. oz. mi jo prinsese na zizo. Imam zadnje čase slabo vest zaradi tega. Se počutim slaba mati zaradi tega, samo paše ležat, pa da ati skoči.

Zakaj bi bila slaba mama? Daj, no. Saj pa lepo, da ati gre.
Moj pa ponavadi tak spi, da tak ne čuje, ko se T zbudi. Pa glede na to, da sem jaz doma, on pa dela, se mi zdi nekak bolj logično, da sem pač jaz budna. Nekak lažje skoz dan prenesem, če sem zaspana, kot pa on, ko mora delat. Če pa sta oba v službi, pa je to druga pesem.
OK, spet sem zafilozofirala, ne user posted image


Jaz sem doma, on hodi v službo, sicer samo 6 ur, vačsih več, če pride kaj izrednega. Se pa zadnji mesec nekaj ven meče. Je reko, da je študiral, da bo ziher to nošenje in uspavanje pogrešal, ko se M. ne bo več zbujala in da mu ni težko. Ma te pa naj gre. Mater je čuden user posted image in hvala bogu, da je user posted image .

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:08:42   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

rina te pa maš fajn trden spanec da nisi slišala ko se je prebudila da jo je tvoj dal tja.... jaz pa mam že tk zjeb..... da čujem vsaki premik ko se malo obrne v postlici... in ko se predramim ne morem zaspat nazaj.... kot da imam preveč spanca....sem jezna nase kot user posted image


Pri nas pa ponoči ati nosi M. oz. mi jo prinsese na zizo. Imam zadnje čase slabo vest zaradi tega. Se počutim slaba mati zaradi tega, samo paše ležat, pa da ati skoči.

Zakaj bi bila slaba mama? Daj, no. Saj pa lepo, da ati gre.
Moj pa ponavadi tak spi, da tak ne čuje, ko se T zbudi. Pa glede na to, da sem jaz doma, on pa dela, se mi zdi nekak bolj logično, da sem pač jaz budna. Nekak lažje skoz dan prenesem, če sem zaspana, kot pa on, ko mora delat. Če pa sta oba v službi, pa je to druga pesem.
OK, spet sem zafilozofirala, ne user posted image


Jaz sem doma, on hodi v službo, sicer samo 6 ur, vačsih več, če pride kaj izrednega. Se pa zadnji mesec nekaj ven meče. Je reko, da je študiral, da bo ziher to nošenje in uspavanje pogrešal, ko se M. ne bo več zbujala in da mu ni težko. Ma te pa naj gre. Mater je čuden user posted image in hvala bogu, da je user posted image .



kak lepo..... moj pa se samo zadere iz sobe (ker mali res pogosto cvili ponoči) pa dobro kaj je normaln, kaj spet ne misli spat-mali kao user posted image   in nobenega nošenja... obrne se na drugo stran in to je to ... razen če že jaz popizdim (čuje ko sem glasna-te pride v zamenjavo za kake pol ure)

ker ko meni poči, te ve da je sodu izbilo dno

< Sporočilo je popravil elevitka -- 1.12.2010 11:10:19 >


_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:16:23   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka



kak lepo..... moj pa se samo zadere iz sobe (ker mali res pogosto cvili ponoči) pa dobro kaj je normaln, kaj spet ne misli spat-mali kao user posted image   in nobenega nošenja... obrne se na drugo stran in to je to ... razen če že jaz popizdim (čuje ko sem glasna-te pride v zamenjavo za kake pol ure)

ker ko meni poči, te ve da je sodu izbilo dno


Ja, res je vzoren očka! Dobi danes masažo hrbta. Vsake tolko mu jo morem dat, ker je tak priden. user posted image
elevitka user posted image , saj bo vrjetno kmalu boljše, pol pa ti bo dolgčas ponoči in si boš zaželela novo štručko in jovo na novo bo zbujanje ponoči user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?