|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 13:12:38   
matcar
zaj sem pa malo zmedena jaz,glede čimičang.Ker jaz sem to jedla vedno kot sladico in v Galebu in v Cantante-ju.user posted image Je pa noro dobro,pa vedno sem bla noseča,ko sem to jedla.Hmmmm?user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 13:14:14   
elevitka
jaz pa do danes še nisem niti čula za to user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 13:17:46   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

zaj sem pa malo zmedena jaz,glede čimičang.Ker jaz sem to jedla vedno kot sladico in v Galebu in v Cantante-ju.user posted image Je pa noro dobro,pa vedno sem bla noseča,ko sem to jedla.Hmmmm?user posted image


Mmmm, točno, toplo, čokoladno, pa še lešniki not, mmm. . .
 
Kaki sem že zmazala, sir tudi, kaj še - NE, ne smem, če pa
mi kuj kruli.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 13:19:20   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

zaj sem pa malo zmedena jaz,glede čimičang.Ker jaz sem to jedla vedno kot sladico in v Galebu in v Cantante-ju.user posted image Je pa noro dobro,pa vedno sem bla noseča,ko sem to jedla.Hmmmm?user posted image


Mmmm, točno, toplo, čokoladno, pa še lešniki not, mmm. . .
 
Kaki sem že zmazala, sir tudi, kaj še - NE, ne smem, če pa
mi kuj kruli.
Ja,pa polito z vanilijevo kremo čez.V Cantante-ju pa je banana v testu,pa prelito z vanili in čokoladno kremo čez.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 13:26:05   
elevitka
sliši se dobro....samo sem tud jaz zaj zmedena- ene pravijo sladica... druge pa da je not meso in zelenjava????

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 14:48:08   
MATEJKA_
galeb ima oboje - mesne in sladke - tiste s čokolado in celimi lešniki. oboje njammmmmmmmmmmmm...

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 14:53:06   
tasa_m
Daaan user posted image obbiski so šli, tak da mam malo časa dokler mi Lija ne skuha kave user posted image Je spala celo urco. user posted image čeprav vleče ponavadi do 3 ure.

Chimichangas so lahko mesne ali pa sladke ja. Saj na kulinariki imate mesne in za sladico.
Ste pa me spomnile, ko imam toloko tortilij doma, da bom jih lepo nesla v Lenart in tam nardila sladico oz. z Nutelo user posted image user posted image

HVALA za lep DOPOLDAN. user posted image

Aja, pa matcar se priiročam za Linote še, ker sem jaz moje Linote zgubila. Imela sem jih za 1 kg in jih zdaj ni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Preiskala že vse in jih ni. V zemljo so se vgreznile. Mater sem jezna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 14:55:08   
tasa_m
Sem komaj zdaj vidla da smo na novem delu user posted image  user posted image  

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 15:20:15   
elevitka
no mi smo se zbudili 14.35 in kak je T. oke odprl v taki jok da te kap...in je tulil 30 min.... zakaj??? nevem!!! in to mi dela že 14 dni in ponoči in podnevi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 15:57:04   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

no mi smo se zbudili 14.35 in kak je T. oke odprl v taki jok da te kap...in je tulil 30 min.... zakaj??? nevem!!! in to mi dela že 14 dni in ponoči in podnevi user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

M. je spala zdaj 2 urci. aleluja!

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 17:16:13   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


HVALA za lep DOPOLDAN. user posted image

Aja, pa matcar se priiročam za Linote še, ker sem jaz moje Linote zgubila. Imela sem jih za 1 kg in jih zdaj ni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Preiskala že vse in jih ni. V zemljo so se vgreznile. Mater sem jezna user posted image user posted image user posted image

Ja,ni panike,jih dobiš.Hvala tudi tebi za lep popoldan oz. vsem ki ste prišle.

Tasa-pa kak to narediš z tortilijo?

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 17:18:57   
katy83
pozdravljene.

Na faksu ni šlo vse po planih, je mentor malo preveč zakompliciraluser posted image , ampak ok, kaj hočem, Glavo gor, popravit to kar je treba, pa naslednji teden nazaj. Malo me je sicer strah če že z dispozicijo tak komplicira, kaj bo šele potem z diplomouser posted image , ampak če drugače pogledam, pa bo moja diploma na koncu tako kot treba - tipi topi. user posted image

Zdaj pa ne vem če se ne bom zraven malega vlegla, ker me tak glava boli, da joj. user posted image


(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 19:10:16   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

pozdravljene.

Na faksu ni šlo vse po planih, je mentor malo preveč zakompliciraluser posted image , ampak ok, kaj hočem, Glavo gor, popravit to kar je treba, pa naslednji teden nazaj. Malo me je sicer strah če že z dispozicijo tak komplicira, kaj bo šele potem z diplomouser posted image , ampak če drugače pogledam, pa bo moja diploma na koncu tako kot treba - tipi topi. user posted image

Zdaj pa ne vem če se ne bom zraven malega vlegla, ker me tak glava boli, da joj. user posted image




katy stisni zobe.... to ti je zadnji preizkus ki te čaka pred koncem šole....ko se jaz spomnim kak je meni komplicirala bi jo najraje vsipala.... dobesedno se je skor v slonico spuščala-pa tak more bit lektorirano , pa je spet rekla tak pa popravim, pa si naslednjič spet premisli... ne bolje je blo tak kot je blo prej....al pa samo stavek okoli obrnila..... samo da me je provocirala...da sem jo že res mislila v maloro poslat... pa sem si isto rekla ....potrpi do konca samo par tednov te še loči do diplome in bo to za tabo.....


_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 19:17:48   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


IZVIRNO SPOROČILO: katy83

pozdravljene.

Na faksu ni šlo vse po planih, je mentor malo preveč zakompliciraluser posted image , ampak ok, kaj hočem, Glavo gor, popravit to kar je treba, pa naslednji teden nazaj. Malo me je sicer strah če že z dispozicijo tak komplicira, kaj bo šele potem z diplomouser posted image , ampak če drugače pogledam, pa bo moja diploma na koncu tako kot treba - tipi topi. user posted image

Zdaj pa ne vem če se ne bom zraven malega vlegla, ker me tak glava boli, da joj. user posted image




katy stisni zobe.... to ti je zadnji preizkus ki te čaka pred koncem šole....ko se jaz spomnim kak je meni komplicirala bi jo najraje vsipala.... dobesedno se je skor v slonico spuščala-pa tak more bit lektorirano , pa je spet rekla tak pa popravim, pa si naslednjič spet premisli... ne bolje je blo tak kot je blo prej....al pa samo stavek okoli obrnila..... samo da me je provocirala...da sem jo že res mislila v maloro poslat... pa sem si isto rekla ....potrpi do konca samo par tednov te še loči do diplome in bo to za tabo.....



oooo, Elevitka, hvala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 19:23:17   
marta82
Moram malo pojamrat... želodec (oz. žlička in v prsih) boli ko sto hudičev...je bila pri meni dežurna zdravnica in mi dala infuzijo pa dve injekciji pa je malo boljše. Dost mam!

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 19:25:09   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Moram malo pojamrat... želodec (oz. žlička in v prsih) boli ko sto hudičev...je bila pri meni dežurna zdravnica in mi dala infuzijo pa dve injekciji pa je malo boljše. Dost mam!


ojoj, Marta, drži seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 19:44:10   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

pozdravljene.

Na faksu ni šlo vse po planih, je mentor malo preveč zakompliciraluser posted image , ampak ok, kaj hočem, Glavo gor, popravit to kar je treba, pa naslednji teden nazaj. Malo me je sicer strah če že z dispozicijo tak komplicira, kaj bo šele potem z diplomouser posted image , ampak če drugače pogledam, pa bo moja diploma na koncu tako kot treba - tipi topi. user posted image

Zdaj pa ne vem če se ne bom zraven malega vlegla, ker me tak glava boli, da joj. user posted image


Katy vse je za nekaj dobro. Vem, da je T. tud mentor full kompliciral ampak na koncu je nardil diplomo z 10-tko, zagovor z 9 in skupna ocena 9, tak da.... go,go girl user posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 19:45:22   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Moram malo pojamrat... želodec (oz. žlička in v prsih) boli ko sto hudičev...je bila pri meni dežurna zdravnica in mi dala infuzijo pa dve injekciji pa je malo boljše. Dost mam!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 19:47:35   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Moram malo pojamrat... želodec (oz. žlička in v prsih) boli ko sto hudičev...je bila pri meni dežurna zdravnica in mi dala infuzijo pa dve injekciji pa je malo boljše. Dost mam!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



podpis!!!

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 19:59:32   
arabela*
čeruser posted image

da vas malo pozdravim..prišla domov, malečke smo spokali spat...naredim nekaj za jest še, potem bom bb malo pogledala...pa še za šolo imam neko delo, tako da ne bom čvekala z vami danes))
 
Kavica v četrtek: žal me ne bo, ker mi pride tehnik od četrte do pete porihtta nov paket, pa pogodo še podpisat....tak da naslednjič..se vidjamo ob priliki
 
ly: tisti škorenjčki, ko sem ti ponujala pred časom so M še prav, ker je zelo velik model, tak da jih bom še ponosla malo.....bova pa jih šparali in jih dobiš....

Marta, upam, da se čimprej tvoje zdravje porihtauser posted image user posted image user posted image

tak...javla sem se na raport.....sem že full zaspana ....pa vse mišice me še danes bolijouser posted image ..saj bo..

pičim in se tipkamo jutriuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
 

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 20:42:56   
botrca
Čer,

bila na tečaju prišla domov in pojedla chimichangas...user posted image . Pol smo šli na sprehod. Zdaj pa moj rihta meso za skrinjo, pospravlja posodo v stroj in še večerjo je naredil: šmorn in solato.
Jan gleda avtomobilčke, jedel je pa že. Grem ga spravit v posteljo. Se tipkamo.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 20:54:44   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Moram malo pojamrat... želodec (oz. žlička in v prsih) boli ko sto hudičev...je bila pri meni dežurna zdravnica in mi dala infuzijo pa dve injekciji pa je malo boljše. Dost mam!
Ojej!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 20:56:49   
matcar
Jaz tudi ne bom danes čvekala,se mi že spi in to pošteno.Sicer se ne čudim,če sem od 3.45 auf že.
BB pogledam pa grem spat.

Nočko!

< Sporočilo je popravil matcar -- 16.11.2010 20:57:14 >


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 21:29:21   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Moram malo pojamrat... želodec (oz. žlička in v prsih) boli ko sto hudičev...je bila pri meni dežurna zdravnica in mi dala infuzijo pa dve injekciji pa je malo boljše. Dost mam!
Ojej!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


tudi od mene one big user posted image in user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Mariborčanke 15. del
16.11.2010 21:30:09   
Lenči_
M. zobi mantrajo. Ne more zaspat. Bogica user posted image . Lahko noč vsem!

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?