|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 20:14:20   
nikolet
čer

no pa je teden skoraj že mim še trikrat v službo pol pa en dan frej, pa spet v službouser posted image

pri nas pa otroka hodita v posteljo med pol osmo in osmo in potem zaspita enkrat do devetihuser posted image se masta preveč za pogovortuser posted image

nč grem NCIS gledat nočko


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 21:22:20   
eelyy
Čerr!!

Otroci spijouser posted image tako,da sem vas lahko nahitro prišla pogledat.Danes smo šli na igrišče iz vrtca pridemo domov in hranjene gledanje Nodija obvezno kopanje in spanje.Pri nas se usede na kahlico sam še nič ni podelal,problem je v tem,da se je večkrat polulal v tuš in zdej,bi kar tam hodil,ko pride probava lulat,sej ga pustim....se bojim,da se bo navadil.

beti;foruma odprla nisem skoraj 2meseca se mi zdi,tako da čisto noben koverte nisem dobila...nevem ali dela ali ne.
mama;zelo ste pridni


Kje in kako vas najdem na fcb???


(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 23:23:23   
betty.ford
o, dober večer user posted image

eelyy, a si na FB prijavljena pod imenom, kamor sem ti pošiljala takrat paket? če ja, te poiščem pa pošljem prošnjo za prijateljstvo.

zsja na RR ti očitno ne morem poslati.

glava me boli za znoret. lunin mrk, pravijo.

jaz pa vem, da so krive položnice. koliko denarja se to nabere! user posted image  
dejte mi povedat, mi je ostala ena položnica oz. UPN - univerzalni plačilni nalog, ki ga je moj dobil od davčne. mislim, da je v vezi z nepremičninskim davkom. kako to plačam. ker na elektronski banki imam le navadno položnico pa BN1. se mi zdi, da so mu to kar sami trgali z računa kakšno leto nazaj (ker vem, da smo morali dati zahtevek za povračilo, ker sem nekaj šušmarila s položnicami) - ima katera izkušnje?

ivana, očitno imate veliko časa pa radi se vozite sem pa tja. D. bo prava popotnica. poliglotska!

mama11, čestitke! upate na fanta? user posted image  pa res upam, da se nam večkrat oglasiš. če imaš FB, si dobrodošla tudi ti!

še nekaj me je imelo, da bi zapisala, a sem - kako se temu reče - lesena?
te dni se v službi počutim kot lolek. sem pravzaprav na začetni fazi. upam, da hitro mine in da bom čez kakšen teden že plavala s slogom.


(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.6.2011 23:44:04   
betty.ford
hehe, mama11, sem se spet malo igrala na widdleyTinks.com user posted image  pa si naredila takšno silhueto kot si jo želim user posted image user posted image

ewo, grem malo lažjih misli spat user posted image  


lllllllahko noč!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 7:24:16   
Leela
jutro,

ivana boste imeli pa dolgo pot, čez pol evrope. Tašča&co  so že dol v Splitu ta teden. Na Hvar pa menda ne bodo šli. Drugače se je pa trajekt do Hvara ful podražil. Avgusta imam tudi splanirano nekaj dopusta tako, da se zna zgodit legoland. Če boste doma pridemo na obisk.

betka nič ne vem o položnicah žal, durs mi je pa že od vedno misterij.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 8:41:09   
betty.ford
dobro jutro! čaka me en kup pranja. tako perila kot možganov.



vožnja s trajektom se je kar podražila, ja user posted image  
ampak dobro, če morajo pač morajo. ne sledim več tem podražitvam.

no, pa kar veselo na delo.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 9:56:01   
majana79
betka, UPN je nova univerzalna položnica in bi jo že morali imeti v spletni banki, mi na kliku jo imamo.

Pokliči na helpdesk, zakaj je še niso dali v sistem.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 10:11:32   
betty.ford
hvala, majana, res jo imam. user posted image
ne razumem, kako se mi je včeraj tako skrivala
sem gledala samo pod bližnjicami, ampak logično, da je tam nisem imela, ker je do sedaj še nisem uporabila.

no, pa sem lažja še za par evrčkov. bi pa rajši imela manj kil pa več pod palcem user posted image
upam, da me tisti tam zgoraj sliši user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 11:09:34   
majana79
wouldn't we all user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 11:13:28   
mama11
Ivana, sem slišala ful krasne stvari o Legolandu, ampak za malo starejše od naših. Ali imaš ti kaj več info o tem, kaj imajo za 2-3 letnike?

Betty, ja, letos je NUSZ na UPN-jih, sem ravno včeraj plačevala po kliku in imajo pri plačilih tudi opcijo izbire UPN-ja. Ne vem pa kako je pri drugih spletnih bankah. Aha, zdaj vidim, da si jo že našla.

Fantka tudi tokrat ne bo, imamo napovedano punco. Bi bilo luštno imeti fanta, ampak finančno toliko bolje, ker imam potem že vse doma. Če je imel user posted image  kakšno posebno željo po fantu, jo je tudi dobro skril user posted image . Ampak resno - noben od naju ne bi najinih punc zamenjal za nobenega fanta na tem planetu, mislim, da je tako z vsakim staršem - ljubiš tega in takšnega otroka, ki ga imaš.

Aja, pa ful dobra silhueta... jaz žal v kratki oblekici ne izgledam tako dobro user posted image .

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 12:10:06   
ivanamdb
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrgggghhhhhh por@@$£&%£&%£&%&£ user posted image jp sm glih pogledala cene trajekta....ma @@%&$£...no comment....hvala leela, ker drugac bi tam na salter sla in bi me potem kap...zdaj sem ze pripravljena na krvosesanje....user posted image

mama11 - legoland, se nismo bili, v planu je (cakamo leelo user posted image ) kolk sem vidla na web strani imajo tudi za majhne, ampak mislim da je boljs it poleti ker so tud vodnjaki in take vodene aktivnosti, in bodo vsi potem mokri. pa tudi playmobil "land" je blizu, ta je bolj taksen "activity park", ne kot luna park, in je poceni v primerjavi s legolandom.


(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 12:14:01   
betty.ford
user posted image  tudi jaz ne, mama11 zato je virtualnost toliko bolj privlačna!

pa čestitke za še eno punčko! bo živahno - imaš prav, ljubiš tisto, kar ti je namenjeno. user posted image




dejte mi povedat, prejle sem vrgla eno mravljo iz khm nadstropja - a bo preživela? kakšna čudna vprašanja se mi pojavljajo. user posted image



(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 12:16:02   
ivanamdb
a ja leela - ja avgusta smo tuki, samo neki na koncu mi se zdi da ne bomo (se ni ziher), ker moj ima neko kao konferenco v grciji...ampak to se ni 100%. pridemo nazaj s pocitnic tam 25/07. tko da, ce vam se da .... mi smo tuki user posted image user posted image user posted image (sam povej mal prej da mal spucam user posted image )

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 12:57:41   
majana79
ivana, dej ti na FB objavi vaš terminski plan user posted image da bomo vedeli kdaj ste kje, če bo kdo kje blizu user posted image

a v PO pridete kej??

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 13:01:03   
Leela
ivana bom povedala prej. Saj tudi, če ne pospraviš je vseeno, jaz ti ne bom pomagala.user posted image  

betka, mravljica je tako lahka, da bo lepo pristala na travici in živela naprej. Razen, če je ni kakšen prič ujel. Ali pa je na muhi pristala in jo bo ta pripeljala varno na tla.

L. sem prijavila na plavalne počitnice v laguni. lani je bilo super.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 14:06:18   
eelyy
Lina še spi,nahranti jo moram in šibati po Tiana v vrtec pa ponavadi ga ob 15h že poberem upam,da nam uspeuser posted image

beti;se sploh nespomnim,da sem ti dajala svoje ime za na fcb,drugače je isto ja,nič nisem spreminjala...tako,da če se še spomniš kar pošlji prošnjo.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 20:12:38   
maja1488
Ivana, kolko časa se furaš do tega Playmobil žura? Recimo iz PO.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 20:17:17   
Leela
6 ur,

676km

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 21:14:51   
betty.ford
eelyy, imaš preveč soimenjakinj, da bi te našla na FB. user posted image


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 21:20:41   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

6 ur,

676km


dolga

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.6.2011 22:11:21   
majana79
pa za en dan lih ni, za 2 al pa 3 dni bi pa šlo user posted image na AC 6 ur migne kot za šalo

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.6.2011 9:00:12   
maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

pa za en dan lih ni, za 2 al pa 3 dni bi pa šlo user posted image na AC 6 ur migne kot za šalo



Sploh z našim tamajhnim otrokom user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.6.2011 9:20:04   
Leela
to bi pa bil dopust a maja? user posted image

Mi, če bomo letos šli v legoland bomo šli brez F.
Včeraj predlagam hallo pizzo, ker smo bili pač lačni in predlaga moj rajši da gremo v picerijo jest. Sem rekla komot samo boš ti F. lovil in se z njim ukvarjal. Potem seveda nismo šli. Ker ponavadi on v miru je, jaz pa otroka pedenam.

No, sem tudi jaz končno sprobala Ben&Jerrry's sladoled. Dober, ampak so mi cenejši sladoledi enako dobri (maxim, carte d'or)

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.6.2011 9:20:08   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488


IZVIRNO SPOROČILO: majana79

pa za en dan lih ni, za 2 al pa 3 dni bi pa šlo user posted image na AC 6 ur migne kot za šalo



Sploh z našim tamajhnim otrokom user posted image


ja ok, niso vsi taki user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.6.2011 9:36:48   
ivanamdb
daaaan...gospodicna je neki cudno sanjala, kricala in se preselila k nami....user posted image zdaj pa moram hitit na desperate housewives coffee morning user posted image user posted image
ja 6 ur po AC hitr mine (to je nam od tasce do doma) - ponavad startamo po kosilu tako da gospodicna takoj zaspi in je mir kaksne 2 urce, potem neki poje, in se ustavimo na kaksnem autogrillu (tuki v DE so res super, ponavad notr in zuni imajo igrala&igrace tako da enih 45min-urco tam neki poje, mi kavo spijemo, mal se igra, in se 2-3 urce mal spancka mal pa gleda okoli.

hahaha leela...ta scenario mi je dobro znan "on v miru je, jaz pa otroka pedenam".....user posted image user posted image
men je od Ben&Jerrry-a vsec un cookie dough, ampak ni ga za vsak dan jest, mal je prevec cukren. men je super ona od carte d'or - dobos torta. a ja tuki carte d'or zdaj ima okus "doktor zivago"!!!!user posted image ni slab neki mascarpone+limona+limoncello.....

drugac, majana a ves da so mi to eni prijatli ze svetovali to o terminskem planu....mozno ni slaba ideja!!! ce bi tud jst vedla prej bi bilo super user posted image user posted image ker moj vedno neki zmislja, planira novo, pozabi kaj smo planirali....

ok zdaj hitim ker zamujam, pa se v shopping moram potem ker sem brez jeans....user posted image

ciao ciao

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?