|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 13:18:21   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Punce,kaj se kupi 30 letniku za rojstni dan?Nimam nobene ideje


bratu od mojega smo kupili ene bone darilne samo se ne spomnem od kje...pa nardili smo mu pujska iz brisače,ful lepega.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 13:34:59   
nikolet
jz sem bratu za 30. rojstno dan dala kr bone pa si je pol sam kupu kar si je hotu, k mi je BZ kupovat neki k bi se sam prah nabiral...

dan

smo spali o 8h rekorduser posted image   zdej pa T. je en štuk višje, N. spi, mož spi... jz pa ne morem pa bi žiher.. grem pa na kavč ležat in TV bultuser posted image

uživajte v nedeljuuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 13:35:07   
maja1488
Tanja, odvisno za kolko denarja in kak tip človeka je. Recimo USb ključek, kako fensi miško, karte za kak koncert, tekmo...,če je hribolazec mogoče dereze (une za čez čevelj), za kakega jedca cel pršut in domač teran, pa kak kozji sir zraven, MP3 player,...

Težko rečt...bi mogla kej več vedet o njem.

Če bi moj imel spet 30 let, bi dobu likalnik user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 13:37:11   
Tanja_
u maja same dobre ideje. Tud boni niso slaba ideja, sem tud jaz že o njih razmišljala,samo bi raj prej vse ostale možnosti izčrpala.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 13:38:55   
Dudica1
user posted image user posted image MAJA user posted image

Čakamo obiske in gledamo skoke,Maj spančka user posted image



(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 13:39:30   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

u maja same dobre ideje. Tud boni niso slaba ideja, sem tud jaz že o njih razmišljala,samo bi raj prej vse ostale možnosti izčrpala.


Zihr ti je likalnik všeč user posted image user posted image
Bo še žena navdušena, če jo ima. Pa ne pozabit na usposabljanje, a bo sploh vedu za kaj to je.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 13:40:06   
Dudica1
jaz bi pršut in teran pa kakšen dober sirček user posted image user posted image user posted image pa tko zdekoriran v kakšni košarici TANJA 

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 13:47:25   
maja1488
Če boš pršut, lahko sama skuhaš teranov liker, pa ga pol ponucaš še za novoletna darilca in ga daš v male flaške, zraven pa eno vrečkico domačih piškotov. Kr maš zihr ful časa za tole pacat user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 14:10:58   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Če boš pršut, lahko sama skuhaš teranov liker, pa ga pol ponucaš še za novoletna darilca in ga daš v male flaške, zraven pa eno vrečkico domačih piškotov. Kr maš zihr ful časa za tole pacat user posted image


Misli mi berešuser posted image Ni problema, itak mam ful časa...Naprimer zdele ko dete spi, namesto da bi tukile lenarila, bi šla loh likerček skuhat. pa še piškote bom spekla, k bom že glih v kuhinji.
Najbrž bo res kr tole varianto s pršutom užgala.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 14:15:27   
maja1488
Sicer bi jst raje izbrala lenarjenje kot pacanje...ampak če ti tko hočeš user posted image

Sicer jst rada pacam, sam se vse veselje konča, ko pride do zadnje faze, ko je treba vse pomit in pospravit. Bruh.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 14:17:20   
eelyy
Pri nas tudi sneži in to kr. Mi smo T. lansko leto vedno ven peljali tudi,če je bil dež smo sam prevleko fliknili gor in šibali. Lino se nekaj prijema verjetno bo bolana zato nisem hotla danes ven.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 14:23:05   
Dudica1
maja a maš ti kakšen dober recept za tale teranov likerček? user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 14:34:00   
maja1488
Dudi...a za ga popit user posted image

Iz kulinarike mam enega..čaki...TOLE

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 14:34:50   
majana79
Tanja, bon za masažo user posted image kako tajsko al pa kej tazga? sense wellness ma take fensi šmensi

smo kupili J. čevlje danes, 70 evrov je šlo, kot bi reku keks user posted image

majo pa (če katera ne ve, tko kot jaz nisem) v Humanicu tak super duper elektronski skener, ki zmeri tamalim velikost noge - ker pri nas je to problem

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 14:39:18   
Anonimen
In koliko mu je namerilo? Ker jst nisem več ziher koliko ima številko, pa včeraj ko sva z mami tam okoli hodile, je tamali spal, pa ga nisem hotla sam zato budit user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 14:41:43   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Dudi...a za ga popit user posted image

Iz kulinarike mam enega..čaki...TOLE


ja za nardit ja pa pol za popit user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 14:46:09   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Tanja, bon za masažo user posted image kako tajsko al pa kej tazga? sense wellness ma take fensi šmensi

smo kupili J. čevlje danes, 70 evrov je šlo, kot bi reku keks user posted image

majo pa (če katera ne ve, tko kot jaz nisem) v Humanicu tak super duper elektronski skener, ki zmeri tamalim velikost noge - ker pri nas je to problem



majana, to bi ti hotla...deci pa...sej veš. A bi tvoj raje dobu bom za masažo al pršut user posted image . Mislim da nimamo kej debatirat.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 14:47:09   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Tanja, bon za masažo user posted image kako tajsko al pa kej tazga? sense wellness ma take fensi šmensi

smo kupili J. čevlje danes, 70 evrov je šlo, kot bi reku keks user posted image

majo pa (če katera ne ve, tko kot jaz nisem) v Humanicu tak super duper elektronski skener, ki zmeri tamalim velikost noge - ker pri nas je to problem



majana, to bi ti hotla...deci pa...sej veš. A bi tvoj raje dobu bom za masažo al pršut user posted image . Mislim da nimamo kej debatirat.


v bistvu moj rajš masažo, jst pa pršut user posted image

mislm, k da me ne poznaš!!!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 14:48:14   
majana79
živček, tam okol 22, s tem da smo superfitke pol kar 23 vzeli, da bodo zdržale celo zimo

čist fensi je tist sistem, ti vrže modele k pašejo na nogo pa še prek neta lahko potem sliko pogledaš

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 15:24:51   
koala.cek
iiiii romantika na višku. imeli velikooo družinsko kosilo ( vse pojedli, torej sem verjetno dobro skuhala )user posted image

mi imamo božično vzdušje. gledamo mikijev božič, okrašujemo smrekico, jest delam čestitke ( in btw iščem po netu pametne ideje - kao ), pijem šampanjec, ki so ga prinesli obiski, torej bodo jako pijansko obarvane in nič drugega. mah sej je dost. user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 15:50:06   
maja1488
oooo bravo koalka. M tut navija da bi smrečico postavli. Bomo še mal počakali, se meni ne da skoz sesat, ker se prah direkt pod njo nabira. Imamo pa venček. A eno svečo lahko prižgem al vse štiri?

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 15:58:21   
Dudica1
Uf smrekco...moj pizdi če jo na miklavža postavljam bog ne daj da bi jo že zdej user posted image ... jo bomo pa v soboto mislim,pa naj pizdi! user posted image

MAJA eno,eno user posted image ,pa naslednje 3 nedelje  po eno

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 16:13:51   
Tanja_
majana mi smo ji pa včer Superfitke kupili. 70€user posted image user posted image Sam če so res tok dobre, pa naj bo. sem ji pa tud jaz nogo šla zmerit-super je tista zadevšna, pa še prodajalke so vedno ful prijazne. Hana je nazadnje dobila kuli, k ma gor bunko in ko začneš pisat utripa-to je bilo veselja. Balone pa itak vedno dobi.Če ne, si jih pa kar sama vzame.
Kakšno sneženjeuser posted image -gremo zdej k mojim, da se mami ne bo treba v takem jutri vozit, pa še jaz bom šla lahko z vlakom, ker si ne predstavljam kje bi sicer parkirala.

Smučarke-katere čelade so kul?Gruntam, če bi mojmu kupila za Božička, pa pojma nimam o njih.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 16:18:39   
Tanja_
Aja, pa še neki. Kje naj si kupim kake lepe ala skibucke oziroma čevlje za v tole plundro?So mi tele všeč http://www.ugg.si/product_info.php?cPath=27&products_id=115 ampak so mučoprevečdenaro.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.11.2010 16:34:12   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_
Aja, pa še neki. Kje naj si kupim kake lepe ala skibucke oziroma čevlje za v tole plundro?So mi tele všeč http://www.ugg.si/product_info.php?cPath=27&products_id=115 ampak so mučoprevečdenaro.


user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?