|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 8:14:46   
srečica17
mislim ,da je povečana ščitnica lahko kriva za rahel plus na testku, to sem že nek zasledila,,,,, mogoče  bi Pušenjak kaj vedel na to temo, vprašaj ga.
Za belo omelo se pa prej pozanimaj. A ni strupeno??????????

(odgovor članu tedi2)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 8:16:07   
srečica17
Raba v prehrani
Živilska raba ni običajna. Svet Evrope razvršča tako veje kot plodove v skupino naravnih začimb N3, ki se smejo dodati živilom na tradicionalni način, čeprav ni na voljo dovolj izsledkov o možni strupenosti. Po slovenski odredbi o razvrstitvi zdravilnih rastlin spada v kategorijo Z, ki omeji njeno notranjo rabo le na registrirana zdravila.

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 8:16:46   
srečica17
http://www.pomurske-lekarne.si/si/index.cfm?id=1537

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 8:44:36   
Katte

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.1.
lakaya (1. krog)
 
5.1.
Katte (7. krog)
anonimna user posted image  (x. krog)
 
6.1.
Natka23 (3. krog)
 
8.1.
anonimna user posted image (3. krog)
Nutry (30. krog)

9.1.
tejchy*(10. krog)
*žurerka* (2. krog)
Martinya (3. krog)
 
16.1.
tedi2 (9. krog)

x.1.
Arual (40. krog)
 bey86(x. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 12
 
NOSEČK: ______


user posted image user posted image  

NAVIJAČICE:
witch, xoxox, Katte,
nadka30, tejchy*,
sasek79, mladika,
thanchyka, anonimna user posted image ,
twetka


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 9:05:31   
Katte
lakaya, hvala. Moram reči, da z veseljem urejam seznam.
Martinya, žal mi je, da december ni bil tvoj mesec. Mogoče bo pa januar. Sploh, ker boš v Bosni verjetno lahko dala možgane na dopust. Kar uživaj, v novem letu pa te bo presenetil plus user posted image .
twetka, hvala za navijanje, ga rabimo user posted image .
tedi2, hudo mi je, če user posted image  ni pomenilo user posted image . Res sem navijala zate. Je pa super, da imaš user posted image  redno kot urica. Bele omele pa jaz na tvojem mestu res ne bi pila, premisli malo. Pojdi h G, pa bo še najbolje.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 9:25:16   
tedi2
sem se že naročila pri gin. 28.12 imam že pregled.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 9:41:38   
tedi2
ZDRAVJE IZ BOŽJE LEKARNE: Sveži omelin sok odpravi neplodnost. Belo omelo dobro operemo in še v vlažnem stanju izstisnimo iz nje sok. Vzamemo 25 kapljic z nekaj vode na tešče in jo spijemo pol ure pred zajterkom in zvečer pred spanjem. Klajice dobimo tudi v lekarni. Sem pa imelo tudi doma eno knjigo bolj staro kjer je pisalo, da za ženske katere ne morejo zanosit naj pijejo belo omelo. Včasih je bila bela omela simbol plodnosti. Strupena pa so balkice in ne listki. Seveda vse mora biti v zmerni količini. Tudi una gospa mi je rekla, ki se ukvarja z zelišči, da če ne bo šlo drugače naj z belo omelo poskusimuser posted image ....

(odgovor članu tedi2)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 10:31:21   
srečica17
No, očitno je nekaj na tem belem omelu, tako da poskusi tedi2. Držim pesti, da rata.....
Veliko srečeuser posted image

(odgovor članu tedi2)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 11:48:41   
witch
x.1. (14. krog) - mogoče bo pa uspešno novo leto...

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 12:11:59   
Katte

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.1.
lakaya (1. krog)
 
5.1.
Katte (7. krog)
anonimna user posted image  (x. krog)
 
6.1.
Natka23 (3. krog)
 
8.1.
anonimna user posted image (3. krog)
Nutry (30. krog)

9.1.
tejchy*(10. krog)
*žurerka* (2. krog)
Martinya (3. krog)
 
16.1.
tedi2 (9. krog)

x.1.
Arual (40. krog)
 bey86(x. krog)
witch (14. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 13
 
NOSEČK: ______


user posted image user posted image  

NAVIJAČICE:
witch, xoxox, Katte,
nadka30, tejchy*,
sasek79, mladika,
thanchyka, anonimna user posted image ,
twetka


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 12:21:31   
sover
Še jaz se pofočkam za januar. user posted image  je napovedana za 7.1. Januarja bo najin 7. krog in če bo plus, bo to prvi user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 12:30:46   
Katte
Dobrodošla, sover. Tudi tebi želim, da bi bil januar tvoj mesec za user posted image . Vidim, da si na vrsti kmalu za mano, pa v istem krogu sva in čakava prvega user posted image  user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu sover)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 12:34:58   
Katte

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.1.
lakaya (1. krog)
 
5.1.
Katte (7. krog)
anonimna user posted image  (x. krog)
 
6.1.
Natka23 (3. krog)
 
7.1.
sover (7. krog)
 
8.1.
anonimna user posted image (3. krog)
Nutry (30. krog)

9.1.
tejchy*(10. krog)
*žurerka* (2. krog)
Martinya (3. krog)
 
16.1.
tedi2 (9. krog)

x.1.
Arual (40. krog)
 bey86(x. krog)
witch (14. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 14
 
NOSEČK: ______


user posted image user posted image  

NAVIJAČICE:
witch, xoxox, Katte,
nadka30, tejchy*,
sasek79, mladika,
thanchyka, anonimna user posted image ,
twetka


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 13:45:42   
tedi2
IZVIRNO SPOROČILO: witch

x.1. (14. krog) - mogoče bo pa uspešno novo leto...


ja imaš prav...midve bova že skoraj pognali korenine tukajuser posted image user posted image
Glede na to, da je tvoj 14 krog a si že bila tudi na kakšnih preiskavah?
Jaz sem se danes naročila in imam pregled čez 14 dni, sej vem da malce paničarim, ampkak se mi zdi da tej meseci se vlečejo iz meseca v mesecuser posted image
No včeraj sem zvedela še za eno nosečnico, mojo prijateljico iz srednje šole, danes pa še za eno sosedo. Vesela sem za obe, privoščim jim in hkrati žalostna in jezna na cel svetuser posted image

Zanima me kako potekajo preiskave, glede na to , da sem prvič zanosila takoj (končalo se je ss), v drugo sem tudi takoj in imam doma prelepo punčko. V tretje pa user posted image  ne in ne. Mogoče je kaj z hormoni narobe?user posted image user posted image
Ja verjetno tudi psiha ima tu delež

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 16:24:27   
ribica81
Še mene prosim na seznamček..17.1. bo moj danuser posted image

(odgovor članu tedi2)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 16:42:53   
Natka23
Tediuser posted image user posted image user posted image , ma tej testi so itak nori brezveze,sam živce nam pijejo.

(odgovor članu ribica81)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 17:06:37   
witch
tedi danes sem bila na pregledu. In kot zakleto sem dobila zjutraj M. Izgleda da nekdo noče, da me G pregleda user posted image Mi je hitro naredila vaginalni uz in pogledala če imam pregrado, ker se to zdaj v tem delu cikla kao najlepše vidi. Pregrade ni. Glede na grafe BT mi je pogledala in rekla da imam svoje O. Zdaj sem dobila napotnico za spermiogram. Tak da zdaj, po njenem načinu dela, moškega pregleda. In potem če je to ok, da mene na en nevemkakšen že pregled jajčnikov. Če pa je spermiogram slab pa dobim takoj napotnico za neplodnostno. Tak to pri njej gre mi je rekla. Imam pa čez kakšen mesec odvzem brisa in še en uz.
Belo omelo bi pa tudi jaz probala. Ampak bi kupila, ker sama ne upam nekaj prakticirati s stvarjo, ki naj bi bila strupena user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu tedi2)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 17:09:14   
tedi2
IZVIRNO SPOROČILO: Natka23

Tediuser posted image user posted image user posted image , ma tej testi so itak nori brezveze,sam živce nam pijejo.


user posted image user posted image user posted image user posted image  imaš prav in PRISEŽEM, DA DRUGI MESEC GA NE NAREDIM ČE MI NE BO ZAMUJALA VSAJ 3 DNI. GLEDE NA TO, DA JO IMAM TOČNO KO URCO (TOČNO OB 5 ZJUTRAJ JE TUKAJ).Izjema je bila samo prejšnji mesec, ko sem pila antibiotike in vedno ko jih pijem mi zamuja (tudi če je v začetku ciklusa).
Sovražim ta trenutek vse teste na svetu....

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo januarja 2011
16.12.2010 19:43:08   
Natka23
IZVIRNO SPOROČILO: tedi2

IZVIRNO SPOROČILO: Natka23

Tediuser posted image user posted image user posted image , ma tej testi so itak nori brezveze,sam živce nam pijejo.


user posted image user posted image user posted image user posted image  imaš prav in PRISEŽEM, DA DRUGI MESEC GA NE NAREDIM ČE MI NE BO ZAMUJALA VSAJ 3 DNI. GLEDE NA TO, DA JO IMAM TOČNO KO URCO (TOČNO OB 5 ZJUTRAJ JE TUKAJ).Izjema je bila samo prejšnji mesec, ko sem pila antibiotike in vedno ko jih pijem mi zamuja (tudi če je v začetku ciklusa).
Sovražim ta trenutek vse teste na svetu....

Ma jaz zase vem, da je zdaj ko delava na otroku ok, ko pa se bliža menza pa me zdela, sploh tej minusi in user posted image , se pa tolažim, da imam vsaj enega otroka že in da je to komaj 2 neuspeli kroguser posted image

(odgovor članu tedi2)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo januarja 2011
17.12.2010 6:11:18   
tedi2
IZVIRNO SPOROČILO: witch

tedi danes sem bila na pregledu. In kot zakleto sem dobila zjutraj M. Izgleda da nekdo noče, da me G pregleda user posted image Mi je hitro naredila vaginalni uz in pogledala če imam pregrado, ker se to zdaj v tem delu cikla kao najlepše vidi. Pregrade ni. Glede na grafe BT mi je pogledala in rekla da imam svoje O. Zdaj sem dobila napotnico za spermiogram. Tak da zdaj, po njenem načinu dela, moškega pregleda. In potem če je to ok, da mene na en nevemkakšen že pregled jajčnikov. Če pa je spermiogram slab pa dobim takoj napotnico za neplodnostno. Tak to pri njej gre mi je rekla. Imam pa čez kakšen mesec odvzem brisa in še en uz.
Belo omelo bi pa tudi jaz probala. Ampak bi kupila, ker sama ne upam nekaj prakticirati s stvarjo, ki naj bi bila strupena user posted image



sej ne morem verjet že 5 sem vse napisala in že 5x mi ni nič objavilouser posted image
No pa bom po delih:
Meni je gin.za pregrado že gledala pred 3 leto po ss-in jo nimam. Takrat je bilo vse vredu. Dvakrat sem zanosila tako (enkrat se je končalo z ss) in niti slučajno si nisem predstavljala, da bom prišle kdaj to te faze, da ne bom morala zanosituser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo januarja 2011
17.12.2010 6:15:23   
tedi2
Zdaj pa pomojem mi bo uz delala in potem kri (hormoni). Potem pa bomo videli kaj bouser posted image . Čeprav po vsej verjetnosti je psiha tista ki deluje pri meni. Morala bom kaj naredit na tem, da se pomirimuser posted image . Tako sem občutljiva-včeraj in v sredo sem izvedela za 3 nove nosečnosti, zaradi vsake sem jokala vsaj eno uro. Pa ne da bi jim preželela, samo žalostna in obupana sem ker jaz ne moremuser posted image user posted image

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo januarja 2011
17.12.2010 6:23:01   
tedi2
glede bele omele in neplodnosti pa veliko piše v knjigi od Ašiča (Pomočiz domače lekarne), ne vem kam sem jo založila, če ne bi prepisala.
Hotela pa sem povedati še to, da odkar pijem te čaje in sirup imam user posted image  res točno ku ura. Pride mi na 32 dan vedno zjutraj od 4 do 6 ure. Ne čutim pa ovulacije, razne prješnji mesec odkar pijem še sirup, katerega mi ga je ta gospa pripravila, so me joški boleli in so boli povečani kar parkrat (in sicer takoj po končani user posted image  in tam na sredini ciklusauser posted image )

(odgovor članu tedi2)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo januarja 2011
17.12.2010 6:27:54   
tedi2
tiste ki se iz meseca v mesec borite, povejte mi kje dobite vsakič moči in volje user posted image .
Meni počasi zmankuje........

(odgovor članu tedi2)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo januarja 2011
17.12.2010 8:01:01   
srečica17
tedi , mislim , da tole pomanjkanje volje traja 2 ali 3 dni, ko se pojavi M........potem pa gremo spet polne upanja v nove boje.
Te pa prav dobro razumem, ker tudi jaz razmišljam, kaj bi bilo bolje......vsak dan firbcati tukaj na forumu, se veseliti in žalostiti z vami ali pa se mal "odklopiti" in pozabiti na vse.........enostavno uživati življenje in pustitit času čas.......

(odgovor članu tedi2)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo januarja 2011
17.12.2010 8:52:24   
tedi2
IZVIRNO SPOROČILO: srečica17

tedi , mislim , da tole pomanjkanje volje traja 2 ali 3 dni, ko se pojavi M........potem pa gremo spet polne upanja v nove boje.
Te pa prav dobro razumem, ker tudi jaz razmišljam, kaj bi bilo bolje......vsak dan firbcati tukaj na forumu, se veseliti in žalostiti z vami ali pa se mal "odklopiti" in pozabiti na vse.........enostavno uživati življenje in pustitit času čas.......

user posted image  imaš prav ravno tako se počutim...verjetno smo vse na istem

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?