|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2011
17.12.2010 9:04:27   
Katte
IZVIRNO SPOROČILO: tedi2

IZVIRNO SPOROČILO: srečica17

tedi , mislim , da tole pomanjkanje volje traja 2 ali 3 dni, ko se pojavi M........potem pa gremo spet polne upanja v nove boje.
Te pa prav dobro razumem, ker tudi jaz razmišljam, kaj bi bilo bolje......vsak dan firbcati tukaj na forumu, se veseliti in žalostiti z vami ali pa se mal "odklopiti" in pozabiti na vse.........enostavno uživati življenje in pustitit času čas.......

user posted image  imaš prav ravno tako se počutim...verjetno smo vse na istem


Se podpišem.

Jaz imam pa kombinacijo obojega user posted image . V službi ves čas čekiram forum, doma pa sem trenutno brez interneta in (vsaj malo) izklopim.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu tedi2)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo januarja 2011
17.12.2010 13:01:28   
Anonimen
Punce, neki vam povem! Januar je ponavadi bolj žalosten. Novoletni okraski se pospravljajo, pri hrani smo bolj škrti, ker smo se decembra pregrešili... Ampak za nas bo januar vesel mesec. Bomo okraske kar gor pustili! user posted image Jst se ne bom več pustila sprovocirat kot prejšnji mesec, da bi test delala prezgodaj. Sploh jih še nisem kupila in jih nameravam šele po novem letu. Pa tudi pri datumu sem si dala nekaj rezerve, ker vem, da bom itak kak dan prej že hotela vedet. user posted image

Pri nama bodo kmalu tapravi dnevi in bova morala bit pridna. Sem bila od ponedeljka do včeraj doma in je prav pasalo. V službi imam preveč časa in non-stop preračunavam te datume in študiram... user posted image Si pa tako močno želim tega dojenčka!! Sej najbrž me vse tuki gor razumete. Res teče šele tretji krog (oz. drugi, če štejem, da sva pri prvem šele po O začela delat na dojenčku), ampak želja pri meni je že od marca, ko je bila naša tamala približno 1 leto. Nisva takoj začela delat na tem, potem še SS in okrevanje... Evo, drugi plusek sem zagledala junija. Zdaj ga bom pa mogoče januarja. Pol leta se je najmanj zavleklo zaradi SS... mogoče še več, odvisno kdaj bo tretjič plusek... user posted image

auser posted image

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo januarja 2011
17.12.2010 20:22:19   
krisv
Pa da se še jaz bolj aktivno pridružim tem nestrpnim pričakovanjem tako želenih user posted image .
Svoje user posted image ne pričakujem 9. januarja. To bo najin 12. krog. Z novim letom smo začeli sanjati o user posted image , in upam da z novim letom se te sanje le uresničijo. user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo januarja 2011
19.12.2010 19:38:17   
Natka23
Eno vprašanje: A ve potem vse user posted image na 2 dni, mislim nama v  prvo ko nama je pač nepričakovana ratalo, no nisva tak?

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo januarja 2011
19.12.2010 19:40:34   
smeška83
Smo probal že na dva dni (smo bli kar zmatrani pol hahauser posted image ), pa z O testi, pa z bazalko, pa zaenkrat še ni ratalo... Upam, da bomo v temle letu kaj pridelaliuser posted image  Pa upam, da bo Reško tud pomagaluser posted image

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 7:27:48   
Katte
Pozdravljena, krisv. Upam. da nam pomagaš obarvati januar roza user posted image .
Natka23, midva sva začela user posted image  na dva dni v prejšnjem krogu, ki pa na žalost ni bil uspešen. Zdaj s tem nadaljujeva. O naj bi imela čez dva dni, sluz že opažam, tako da smo pridni. čez vikend sem sicer očitno dobila neko virozo, saj sem ponoči s sobote na nedeljo bruhala in večino nedelje preležala in prespala, pa vročino sem po mojem imela. Sicer je dragi razbil termometer, takko da nisem sigurna. Vročine drugače sploh nimam nikoli, me je pa cel dan zeblo in kuhalo hkrati, tako da je bilo to verjetno to. No, do večera sem bila že dovolj dobra, da smo vseeno user posted image . Čeprav danes še vedno nisem čisto prava, ampak bo že bolje user posted image . Sem pa zdaj lahko malo izkusila, kako bo objemati školjko v nosečnosti user posted image .
Punce, uspešen predbožični teden vam želim, bodite pridne.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 7:29:02   
Katte

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.1.
lakaya (1. krog)
 
5.1.
Katte (7. krog)
anonimna user posted image  (x. krog)
 
6.1.
Natka23 (3. krog)
 
7.1.
sover (7. krog)
 
8.1.
anonimna user posted image (3. krog)
Nutry (30. krog)

9.1.
tejchy*(10. krog)
*žurerka* (2. krog)
Martinya (3. krog)
krisv (12. krog)
 
16.1.
tedi2 (9. krog)

x.1.
Arual (40. krog)
 bey86(x. krog)
witch (14. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 15
 
NOSEČK: ______


user posted image user posted image  

NAVIJAČICE:
witch, xoxox, Katte,
nadka30, tejchy*,
sasek79, mladika,
thanchyka, anonimna user posted image ,
twetka


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 7:55:22   
sover
Joj, naju tud tole na 2 dni mal obremenjuje. user posted image  Je čist preveč pogosto in predvsem preveč prisiljeno. Zdaj sva dogovorila za en kompromis - večkrat kot sva do sedaj, ampak ne prisiljeno. Bova vidla, če bova zarad tega kej bolj uspešna.

Lepo bodite in uživajte v praznikih.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 9:13:52   
witch
Živjo punce user posted image Kako ste v tem lepem zimskem vremenu?
Moja M je šla user posted image tako da lahko gremo v nove boje user posted image user posted image user posted image Drugače pa sva tudi midva probala na 2 dni pa ni šlo. Midva pač takrat ko nama paše. Pa če je to vsak dan, ali na dva dni, ali pa na tri. Redko se zgodi tudi na 4 dni. Ampak to bolj v začetku in čistem koncu cikla. Je pa res, da sva prejšnji cikel podrla vse rekorde v slončkanju... pa brez uspeha.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu sover)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 10:48:15   
Anonimen
No se vam še jaz pridružim!
Ne bom se še razkrila ker nočem da že cela vas ve da midva delava na user posted image

Vedno ko bom pisala bom na začetku napisala anonimana26 (da bomo vedli kdo piše)

To bo moj drugi krog, zadnji dan menstruacije sem imela 16. 12, imam zelo neredne menstruacije, bom pa test naredila 16 januarja.
Upam da bo uspelo

Doma imam že enega user posted image

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 11:07:49   
Katte
Anonimna26, dobrodošla pri upajočih januarčicah user posted image . Pridno user posted image , ker hočemo veliko roza barve na seznamčku user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 11:09:04   
Katte

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.1.
lakaya (1. krog)
 
5.1.
Katte (7. krog)
anonimna user posted image  (x. krog)
 
6.1.
Natka23 (3. krog)
 
7.1.
sover (7. krog)
 
8.1.
anonimna user posted image (3. krog)
Nutry (30. krog)

9.1.
tejchy*(10. krog)
*žurerka* (2. krog)
Martinya (3. krog)
krisv (12. krog)
 
16.1.
tedi2 (9. krog)
anonimna26 (2. krog)

x.1.
Arual (40. krog)
 bey86(x. krog)
witch (14. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 16
 
NOSEČK: ______


user posted image user posted image  

NAVIJAČICE:
witch, xoxox, Katte,
nadka30, tejchy*,
sasek79, mladika,
thanchyka, anonimna user posted image ,
twetka


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 12:58:55   
Anonimen
Pepa čaka user posted image 5.1.2011!
Ampak ta mesec si ne domišljam preveč...

Pepa

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 13:54:07   
Katte
Lepo, da si se nam pridružila, Pepa. Mogoče bo pa januar tudi tvoj mesec. Jaz navijam za to, da bo 5.1. 2010 cel roza, pa ostali datumi tudi seveda user posted image . Midve imava očitno enako dolge cikluse. Torej je tudi pri tebi čas za user posted image . Veselo na delo user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 13:57:29   
Katte

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.1.
lakaya (1. krog)
 
5.1.
Katte (7. krog)
anonimna user posted image  (x. krog)
Pepa (12. krog)
 
6.1.
Natka23 (3. krog)
 
7.1.
sover (7. krog)
 
8.1.
anonimna user posted image (3. krog)
Nutry (30. krog)

9.1.
tejchy*(10. krog)
*žurerka* (2. krog)
Martinya (3. krog)
krisv (12. krog)
 
16.1.
tedi2 (9. krog)
anonimna26 (2. krog)

x.1.
Arual (40. krog)
 bey86(x. krog)
witch (14. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 17
 
NOSEČK: ______


user posted image user posted image  

NAVIJAČICE:
witch, xoxox, Katte,
nadka30, tejchy*,
sasek79, mladika,
thanchyka, anonimna user posted image ,
twetka


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 14:13:16   
*žurerka*
OJLA BORKE.....
midva z mojim možekom tudi vsak drugi dan ...v prvo je ratalo 3 krog (žal ss) v drugo za našega korenjaka 1.krog , bomo videli kako bo tokrat uspela ta tehnika . če že božiček ni nič prinesel, upam da bojo pa tisti trije možje kaj bolj radodarni user posted image  .... po user posted image  pa si dam vedno blazino pod rit in ležim gledam tv in potem grem pod tuš...tako sem delala v prvo in drugo tko da prakticiramo to tud v tretje user posted image ..
bodite super in dajte user posted image  da bo čimveč rozika barve januarjauser posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 14:59:51   
Natka23
ja kaj je pa narobe če vsak dan??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *žurerka*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 15:38:51   
lakaya
tale RR s5 nagaja grrrrrrrrrrrrrruser posted image

Nadka23 menda ni dobr vsak dan zaradi kvalitete njegovih "vojakov", je boljš na 2 dni, da so močnejši in da dalj časa preživijo ...
Čeprav sva mi2 pri prejšnji user posted image  vsak dan, pa se je takoj prijela, sva bla ravno na poročnem potovanju user posted image
Katte čim prej se pozdravi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 15:42:30   
Natka23
No v prvo, ko se nama je zgodil,je bil moj cel mesec v tujini, in itak sej veste moraš nadoknadit, pa je blo večkrat na dan ne sam 1x na dan, jaz tudi dvignem rituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lakaya)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 16:11:05   
anity_1
Hejla,
da se vam še tukaj pridružim.. V decembru nama očitno ni uspelo user posted image .. se pa selim malo k vam.. Kasneje še javim datum, kdaj pričakujem user posted image ..

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 16:37:34   
krisv
Midva sva že probala vse možne načine in termine user posted imageuser posted image   Zdaj pa ko nama paše in se mi zdi, da bolj pogosto kot prej, ko sva načrtovala. user posted image Kljub temu, da sem rekla, da se ne bom več obremenjevala s plodnimi dnevi itd, nekje v podzavesti točno vem, kdaj prihajajo dnevi okrog O, in se takrat še posebej potrudim za mojega dragega, ki pa se seveda ne pritožuje user posted image  user posted image

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 17:31:39   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: tedi2

tiste ki se iz meseca v mesec borite, povejte mi kje dobite vsakič moči in volje user posted image .
Meni počasi zmankuje........


Verjemi tedi,vse smo na istem!!!tist prvi dan ko pride si potrt,pa obupan,pa se sprašuješ zakaj se to meni dogaja,sam pol pa mine...usaj pri men je tak!!Sej bo punce,sam potrpežljive moramo bit,pa upat!!Jst si res veik obetam zdej od laparo,sam upam da nam pol hladen tuš doživela...user posted image eh se bom pol s tem ubadala,zdej bom pa probala bit čimbolj optimistična zase in pa seveda še za vas!!user posted image user posted image


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu tedi2)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 17:33:35   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: anity_1

Hejla,
da se vam še tukaj pridružim.. V decembru nama očitno ni uspelo user posted image .. se pa selim malo k vam.. Kasneje še javim datum, kdaj pričakujem user posted image ..



glede na to da sem brala da maš težave z rjavimi izcedki,kaj bi poskusila s svetlinovim oljem al pa kakšnim čajčkom, npr. rman al pa plahtica?!


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 18:03:04   
witch

IZVIRNO SPOROČILO: tedi2

tiste ki se iz meseca v mesec borite, povejte mi kje dobite vsakič moči in volje user posted image .
Meni počasi zmankuje........


Tedi... kot je rekla mladika.. Hudo je prvi, drugi dan. Potem pa se moraš pobrati. Moramo ostati pozitivne. Ker itak bomo vse enkrat mamice. Ene prej druge pozneje. Oh tudi meni kdaj pa kdaj zmanjka volje in energije. Še slončkati mi ni... Ampak takrat se pogovorim sama s sabo, pa gre počasi naprej.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo januarja 2011
20.12.2010 18:04:48   
witch
IZVIRNO SPOROČILO: mladika

IZVIRNO SPOROČILO: anity_1

Hejla,
da se vam še tukaj pridružim.. V decembru nama očitno ni uspelo user posted image .. se pa selim malo k vam.. Kasneje še javim datum, kdaj pričakujem user posted image ..



glede na to da sem brala da maš težave z rjavimi izcedki,kaj bi poskusila s svetlinovim oljem al pa kakšnim čajčkom, npr. rman al pa plahtica?!



anity user posted image user posted image Tudi jaz ti svetujem isto kot mladika... Veš kaj, piši tanjusi pa jo malo povprašaj o tem. Ker ona je imela kar nekaj ss-jev, in ful težave z rjavimi izcedki, pa ji je uspelo. Počasi bo že rodila... Mogoče ti pa da kak pameten nasvet.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?