|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: razlike med partnerjema
9.6.2011 20:48:37   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Ti pridobivas, ko se ukvarjas z tem ali bom jaz kaj pridobila? user posted image user posted image user posted image


ne vem, nisem šlogarca ......  


A si gotova? user posted image user posted image user posted image


zgleda user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: razlike med partnerjema
9.6.2011 20:53:42   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Ti pridobivas, ko se ukvarjas z tem ali bom jaz kaj pridobila? user posted image user posted image user posted image


ne vem, nisem šlogarca ......  


A si gotova? user posted image user posted image user posted image


zgleda user posted image



Potrebujes pomoc? user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: razlike med partnerjema
9.6.2011 20:57:19   
mateyka
ups user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 9.6.2011 20:58:32 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: razlike med partnerjema
9.6.2011 20:58:17   
mateyka
mogoče nisem bila dovolj jasna zate - zgleda, da s tabo sem (če se boš končno nehala z mano ubadat). z drugimi, pa kakor s kom. a ni logično?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: razlike med partnerjema
9.6.2011 22:04:15   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mogoče nisem bila dovolj jasna zate - zgleda, da s tabo sem (če se boš končno nehala z mano ubadat). z drugimi, pa kakor s kom. a ni logično?


Zdaj se odloci, ali se bos nehala z menoj ukvarjat ker si zgleda z mano koncala, ali bos kar meni prepustila odlocitev, do kdaj se bos z menoj ukvarjala. Logicno - povsem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: razlike med partnerjema
9.6.2011 22:15:46   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
mogoče nisem bila dovolj jasna zate - zgleda, da s tabo sem (če se boš končno nehala z mano ubadat). z drugimi, pa kakor s kom. a ni logično?


Zdaj se odloci, ali se bos nehala z menoj ukvarjat ker si zgleda z mano koncala, ali bos kar meni prepustila odlocitev, do kdaj se bos z menoj ukvarjala. Logicno - povsem user posted image user posted image user posted image


s tabo sem končala debato od prej, nisem pa nikoli trdila da (če me pobaraš ali odgovarjaš na kak moj post), da ti nikoli na nič ne bom odgovorila. če bi me rada kaj vprašala me lahko. jaz tebe nisem nič konkretnega, sem pa vprašala, če ti želiš kaj konkretnega od mene. če ne, samo povej in sva končale za sedaj. upam, da sedaj razumeš kaj želim povedat user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: razlike med partnerjema
10.6.2011 9:17:58   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Vec kot ocitno.user posted image
Torej si nekredibilna v razpravah.



Pa si najdi kredibilnejšega sogovornika v svojih razpravah......user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: razlike med partnerjema
10.6.2011 9:39:49   
picola1
O, kriza...kolk enga subtilnega podjebavanja je v tej temi na račun inteligence...(moderatorji, a je vam to še dopustno?-aja, ni direktno žaljenje, da je folk neumen, neinteligenten... ampak je bolj prefinjeno, na višjem nivoju, bolj izobraženo...torej se dopušča...ok štekam...)
A ste prepričani, da nimate nekih težav z zaupanjem v lastno inteligenco, če se greste takale predriblavanja? Imo, kdor zaupa v lastno inteligenco, nima potrebe po (subtilnem) žaljenju sogovornikove inteligence...(aja, že vnaprej sporočam, da se nimam namena udeleževat neskončnih debat in dokazovanj, sam povem svoje opažanje in pozivam moderatorje, da mal razmislijo, če ni šlo vse skup mal predaleč).


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: razlike med partnerjema
10.6.2011 10:01:55   
madona77
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

O, kriza...kolk enga subtilnega podjebavanja je v tej temi na račun inteligence...(moderatorji, a je vam to še dopustno?-aja, ni direktno žaljenje, da je folk neumen, neinteligenten... ampak je bolj prefinjeno, na višjem nivoju, bolj izobraženo...torej se dopušča...ok štekam...)
A ste prepričani, da nimate nekih težav z zaupanjem v lastno inteligenco, če se greste takale predriblavanja? Imo, kdor zaupa v lastno inteligenco, nima potrebe po (subtilnem) žaljenju sogovornikove inteligence...(aja, že vnaprej sporočam, da se nimam namena udeleževat neskončnih debat in dokazovanj, sam povem svoje opažanje in pozivam moderatorje, da mal razmislijo, če ni šlo vse skup mal predaleč).

user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: razlike med partnerjema
10.6.2011 10:20:23   
PeggyBundy
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

O, kriza...kolk enga subtilnega podjebavanja je v tej temi na račun inteligence...(moderatorji, a je vam to še dopustno?-aja, ni direktno žaljenje, da je folk neumen, neinteligenten... ampak je bolj prefinjeno, na višjem nivoju, bolj izobraženo...torej se dopušča...ok štekam...)



Si ti prepričana, da moderatorji razumejo vse te poste?

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: razlike med partnerjema
10.6.2011 12:37:55   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

O, kriza...kolk enga subtilnega podjebavanja je v tej temi na račun inteligence...(moderatorji, a je vam to še dopustno?-aja, ni direktno žaljenje, da je folk neumen, neinteligenten... ampak je bolj prefinjeno, na višjem nivoju, bolj izobraženo...torej se dopušča...ok štekam...)



Si ti prepričana, da moderatorji razumejo vse te poste?


O tem pa jst ne morem sodit...to vsak zase ve, kaj res razume in kaj ne...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   [Brisano sporočilo]
10.6.2011 15:23:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: razlike med partnerjema
10.6.2011 15:49:04   
ronja
Po moje je to fora zaciklanja - ko se enkrat začneš z nekom pregovarjat, bi rad prišel do nekih skupnih zaključkov - pa magari da se pač ne strinjata, ker izhajata iz različnih izkušenj... Ampak to je včasih težko. In potem se začne obračunavanje na vseh mogočih nivojih. In ko en začne malo bolj na šarf, dostikrat vrne drugi milo za žajfo, pa še malo zraven in potem se stvar hitro obrne okrog...
Vsem, ki pač to površno beremo sem pa tja, je lahko to mimo, ker se pač strinjamo z enimi in drugimi, ker je resnica nekje vmes, ekstremi so pa navadno daleč od sredine, ampak vsak ima potem svoje argumente - ki držijo.

Moje videnje stvari:
Res je, da izobrazba je en uspeh, ki ga dosežemo - kot še mariskaj drugega. Zato je narobe, da bi se morali izobrazbe sramovat, narobe pa tudi, da bi kdo mislil,  da je zaradi izobrazbe dober človek - to dvoje po moje ni povezano ne v eno, ne v drugo smer. Izobrazba ti res ponudi možnost osebne rasti, res pa je, da je doberšen del študentov ne izkoristi bogvekako resno. Nikakor ne drži, da z izobrazbo izgubljamo moralno etične norme, kot je nekdo napisal in verjamem, da je bilo to tisto, kar je Frodici dvignilo pritisk in iz nje spustilo njen šarf alterego na plan.
Neformalna izobrazba je ravnotako pomembna, pri nekaterih poklicih bolj, pri drugih pa je treba pač imet tudi uradno potrjeno znanje, zato da je izbiranje lahko bolj nadzorovano (sicer lahko pač šefe reče, da je njegova sestrična ful bolj neformano izobražena in je zato njo vzel - pa to ni nujno pravi razloguser posted image ). V tem je fora teh pildkov - da ti dajo nek dokaz o znanju - ki naj bib ilo tam - seveda pa lahko vse pozabiš in lahko si se cel faks prešmugljal - vendar to po moje vseeno ni večina.

Niti pod razno ne poznam nobenega človeka, ki bi bil zelo izobražen na vseh področjih: hodil v galerije, opero, vedel vse naravne zakone, raziskoval to in ono... Pač se specializiramo za eno stvar, ostalo je pa bolj površno in spremljamo to, kar nas pač bolj zanima. lepo je, da se ne ukokimo v nekih plašnicah, ampak realno pa ne moreš bit generalno ekspert na vseh mogočih področjih, pa še na voljo otrokom, možu, met zrihtano doma, itd... Pač narediš svojo prioritetno lestvico. Meni opera ni ravno visoko, pa se zato nimam za debila. Trenutno je šparanje za stanovanje veliko višje, recimo. In ko bomo na večjem in bova imela mogoče kdaj večje plače - a me bo to delalo bolj razgledano? Ne vem če, moj način razmišljanja se ne bo zato spremenil, samo okoliščine.

Sama spoštujem uradno in neuradno izobrazbo, pa tudi to, da se človek hudo trudi, čeprav mu ne gre - to mogoče še najbolj! Na faksu so me sošolke včasih občudovale, da se lahko tako hitro naučim - ampak meni se je zdelo to čisto neumestno - jaz si tega nisem sama izborila, to mi je bilo dano - jaz pa sem občudovala njih, da se spravijo mesece prej in študirajo disciplinirano vsak dan toliko in toliko ur... Jaz sem vedno delala to zadnje dni in se kampanijsko učila. Imela sem srečo, da mi je kljub temu navadno precej ostalo. Ampak se mi zdi, da je nijhov dosežek večji - ker so ga same naredile!


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: razlike med partnerjema
10.6.2011 16:26:49   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Meni opera ni ravno visoko, pa se zato nimam za debila.

Ne sekiraj se (kaj preveč). Saj vidiš, da v opero hodijo (tudi) kmetje ("po duši").

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: razlike med partnerjema
10.6.2011 16:58:02   
ronja
Ne sekiraj se (kaj preveč). Saj vidiš, da v opero hodijo (tudi) kmetje ("po duši").

to mi je bilo pa jasno že prvič,ko sem stopila v operouser posted image (bila sem stara 7 let, otroci dobro opažajouser posted image ).

Hočem rečt, da je težko postavit eno veljavno merilo razgledanosti - ker je ravno fora v tem, da veš o čim več področij čim več. In to, da pač eno ni tvoje, ne pomeni prav dosti. Vsega namreč fizično ni mogoče delat, vsaj ne, dokler imaš male otroke, pa še kasneje dvomim.

PS: zadnjič sem nekje brala kolumno Mance Košir, kako bi včasih preživela vikend v Barceloni in kako ga je zdaj, s svojim princem (nisem si bila čisto na jasnem, a je to njen vnuk? ampak tak občutek sem imela). In jaz pri polovico manj letih se počutim zelo podobno. Enostavno sem že prej spoznala enega takega "princa", ki me je naučil svet gledat tudi drugače. In sem mu hvaležna za to.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: razlike med partnerjema
11.6.2011 10:59:46   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
mogoče nisem bila dovolj jasna zate - zgleda, da s tabo sem (če se boš končno nehala z mano ubadat). z drugimi, pa kakor s kom. a ni logično?


Zdaj se odloci, ali se bos nehala z menoj ukvarjat ker si zgleda z mano koncala, ali bos kar meni prepustila odlocitev, do kdaj se bos z menoj ukvarjala. Logicno - povsem user posted image user posted image user posted image


s tabo sem končala debato od prej, nisem pa nikoli trdila da (če me pobaraš ali odgovarjaš na kak moj post), da ti nikoli na nič ne bom odgovorila. če bi me rada kaj vprašala me lahko. jaz tebe nisem nič konkretnega, sem pa vprašala, če ti želiš kaj konkretnega od mene. če ne, samo povej in sva končale za sedaj. upam, da sedaj razumeš kaj želim povedat user posted image


Zakaj imas potrebo pocakati na moj odgvor, da sprejmes lastno odlocitev?
Ce ti bom kaj napisala, bos vedno odgovorila kot do sedaj ali bos premislila in se sama odlocila?
Recimo jaz sem se odlocila preveriti hipotezo, da te zene ego, a ne intelekt in sem brez tezav hipotezo potrdila. Zdaj pa razmisljam ali bi preverjala koliko casa bos vztrajala na egu..  :)

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: razlike med partnerjema
11.6.2011 11:00:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Vec kot ocitno.user posted image
Torej si nekredibilna v razpravah.



Pa si najdi kredibilnejšega sogovornika v svojih razpravah......user posted image


Ne skrbi, saj nisi se bila kredibilno vpletena v razpravo.

Ne se name jezit, sama si se javljala za besedo, skupaj s "sosedovo Francko" :)

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: razlike med partnerjema
11.6.2011 11:06:50   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Sama spoštujem uradno in neuradno izobrazbo, pa tudi to, da se človek hudo trudi, čeprav mu ne gre - to mogoče še najbolj! Na faksu so me sošolke včasih občudovale, da se lahko tako hitro naučim - ampak meni se je zdelo to čisto neumestno - jaz si tega nisem sama izborila, to mi je bilo dano - jaz pa sem občudovala njih, da se spravijo mesece prej in študirajo disciplinirano vsak dan toliko in toliko ur... Jaz sem vedno delala to zadnje dni in se kampanijsko učila. Imela sem srečo, da mi je kljub temu navadno precej ostalo. Ampak se mi zdi, da je nijhov dosežek večji - ker so ga same naredile!


Vecji je vlozen trud, a ne dosezek. Dosezek je (relativno) identicen (btw: a ti ga nisi sama "naredila" - dosegla). Zamisli sele kaksni bi bili tvoji dosezki, ce bi ti vlagala "njihovo" kolicino truda.
Z ostalim se pa manj ali vec strinjam.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: razlike med partnerjema
11.6.2011 11:13:12   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

O, kriza...kolk enga subtilnega podjebavanja je v tej temi na račun inteligence...(moderatorji, a je vam to še dopustno?-aja, ni direktno žaljenje, da je folk neumen, neinteligenten... ampak je bolj prefinjeno, na višjem nivoju, bolj izobraženo...torej se dopušča...ok štekam...)


Dokler udelezenci vztrajajo pri udelezbi ocitno nobenega ne moti. Kogar moti, vedno lahko prekine z udelezevanjem user posted image user posted image user posted image   

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: razlike med partnerjema
11.6.2011 14:06:45   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

O, kriza...kolk enga subtilnega podjebavanja je v tej temi na račun inteligence...(moderatorji, a je vam to še dopustno?-aja, ni direktno žaljenje, da je folk neumen, neinteligenten... ampak je bolj prefinjeno, na višjem nivoju, bolj izobraženo...torej se dopušča...ok štekam...)


Dokler udelezenci vztrajajo pri udelezbi ocitno nobenega ne moti. Kogar moti, vedno lahko prekine z udelezevanjem user posted image user posted image user posted image   


Če te prav razumem, po tvoje nobene debate pa čeprav je še tako žolčna in polna žaljivk, ni potrebno prekinit s strani administratorjev, ampak je vedno na udeležencih, da se umaknejo iz debate, ko jim ta več ne odgovarja oz. ko menijo, da je presegla mejo, do kje se še pustijo žalit?


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: razlike med partnerjema
11.6.2011 16:26:16   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Zakaj imas potrebo pocakati na moj odgvor, da sprejmes lastno odlocitev?


moja odločitev je pač moja dobra volja v tem primeru. jaz nimam neke velike potrebe te komentirat, ti pa mene maš. dajem ti na voljo to možnost, ker lahko in ker te ne sovražim. ko se javiš, ti odgovorim (ker se mi zaenkrat še da; zakaj je tako odgovarjam spodaj).

Ce ti bom kaj napisala, bos vedno odgovorila kot do sedaj ali bos premislila in se sama odlocila?


moja odločitev je, da premislim in ti odgovorim, kot sem že povedala. zakaj misliš, da se ne odločam sama?

Recimo jaz sem se odlocila preveriti hipotezo, da te zene ego, a ne intelekt in sem brez tezav hipotezo potrdila. Zdaj pa razmisljam ali bi preverjala koliko casa bos vztrajala na egu..  :)


right back at ya baby user posted image samo jaz preverjam že nekaj časa user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: razlike med partnerjema
11.6.2011 19:22:32   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin



Ne skrbi, saj nisi se bila kredibilno vpletena v razpravo.

Ne se name jezit, sama si se javljala za besedo, skupaj s "sosedovo Francko" :)


Saj me ne jeziš......zabavaš me......user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: razlike med partnerjema
13.6.2011 23:08:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Hočem rečt, da je težko postavit eno veljavno merilo razgledanosti - ker je ravno fora v tem, da veš o čim več področij čim več.


Kdo je bolj izobražen, tisti, ki ve o desetih področjih "precej", ali tisti, ki ve o "samo" štirih "zelo veliko"?

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: razlike med partnerjema
14.6.2011 10:03:37   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Zamisli sele kaksni bi bili tvoji dosezki, ce bi ti konstruktivno vlagala "njihovo" kolicino truda.
Z ostalim se pa manj ali vec strinjam.


Sedaj si pa ti zamišljaj tole, Frodo user posted image ...

P.S.:V čem je pravzaprav tvoj problem user posted image ?! Saj ti več ali manj vsi tu gor, priznavamo inteligenco in odlične retorične sposobnosti- pa še kar vztrajaš in grizeš. Predvidevam, da to ni več pod domeno intelekta- tak ego pa je j.e.b.a, priznam user posted image . A drugače so te skenslali s kakšnega specializiranega foruma in ne prideš k sebi?! Ti si kar daj duška, srce, saj veš, da si tule varna in da te imamo radi, kajne punce? user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 14.6.2011 10:05:29 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: razlike med partnerjema
14.6.2011 10:07:59   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Hočem rečt, da je težko postavit eno veljavno merilo razgledanosti - ker je ravno fora v tem, da veš o čim več področij čim več.

Kdo je bolj izobražen, tisti, ki ve o desetih področjih "precej", ali tisti, ki ve o "samo" štirih "zelo veliko"?

Ko ti zmanjka konkretnih argumentov, pa začneš postavljati vprašanja, ki so sama sebi namen. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?