|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 12:28:09   
womanpolice
Olana ... čudeži se dogajajo!!! user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 12:28:11   
olana
IZVIRNO SPOROČILO: Little Star
user posted image   To je to... Čestitam in zdravo nosečnost !



Hvala Little Star, upam da je res to to! user posted image user posted image

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 12:36:46   
olana
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

Ja midva sva v vseh 4 postopkih jedla Maco in sem jo predlagala tudi drugim, ker se mi res zdi super. Res pa je, da je nekateri ne "prebavljajo".




Takole bom rekla, včeraj sem imela preveč časa in sem prebrala cel srbski forum glede Mace, kjer je en lekarnar odgovarjal kaj in kako. Povedano je bilo, da oni priporočajo Maco v kapsulah in ne v prahu, ravno zaradi "neprebavljivosti" in če slučajno nastanejo problemi pri 3 kapsulah, naj se doza zmanjša na 2. Tako sem tudi jaz jemala in nisem imela nobenih problemov. user posted image user posted image

Še vedno mi pa ni jasno zakaj naj bi se prekinilo jemanje Mace pred ovulacijo in nadaljevalo, ko dobimo menstruacijo. Tega podatka nisem nikjer zasledila. Pavza je samo po 3 mesecih jemanja. Zdaj pa če katera kaj več ve, pa naj sporoči.user posted image user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 12:52:18   
Anonimen
Ojla punce!

Kaj je to Mace in kako to deluje. 1. slišim za to.
Čestitke za nosečnost user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu olana)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 12:54:29   
Little Star
Ja to tudi mene zanima kako je s to maco? Ali jo lahko jemlješ tudi med postopkom? Pa na endometriozo vpliva?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 12:56:50   
loremi
Olana čestitke za nosečnost! user posted image user posted image user posted image

Kolikor je meni znano, Maca debeli sluznico. Pri tistih, ki imamo PCO, naj bi se jo jemalo do ovulacije, kako pa je pri endometriozi in kombinaciji z maco, pa žal ne vem povedat.

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 13:05:12   
Barbara31
Pozdravljene,

V januarju sem se odločila da bom šla ponovno na boj in sicer v 3 IVF postopek. Žal se je drugi končal z splavom.Z Dr. Drobnič sem se zmenila bom šla tokrat na kratek postopek. Danes sem klicala na naročanje in mi je rekla, da je postopek isti... prvi dan user posted image pokličeš in 22 dan prideš po zdravila. Nato pa čakaš zopet do 1 dneva user posted image in šele takrat se začnes špikat.  Ne vem zakaj ne dobiš zdravil že 1 dan prve menstruacije in ne moreš začeti z postokom takoj?

Mi lahko katera pove kje lahko dobiš to Maco?

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 13:32:56   
Little Star
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara31

Danes sem klicala na naročanje in mi je rekla, da je postopek isti... prvi dan user posted image pokličeš in 22 dan prideš po zdravila. Nato pa čakaš zopet do 1 dneva user posted image in šele takrat se začnes špikat.  Ne vem zakaj ne dobiš zdravil že 1 dan prve menstruacije in ne moreš začeti z postokom takoj?


Barbara si sigurna? Jaz sem razumela, da se začneš že 22 dan špikats prvim zdravilom, potem drugi dan M pa samo še dodaš eno zdravilo in tako do ovulacije?

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 13:35:08   
olana
Hvala punce za lepe želje! Evo preberite si od Korena Maca,

http://zlataleta.com/koren-maca-kaksne-ucinke-ima-na-nase-telo/ jaz sem jo kupila od g. Matjaža, številka je 041230602, pa si naročite. Najboljše v tabletah, čeprav je malo dražje.

Moškim pomaga pri slabih plavalcih, ženskam pri uravnavanju ciklusa, izcedkih....itd, veliko pozitivnih stvari. Ko pa najdem tisti forum vam pošljem link, da si lahko preberete kako so ženskam težave izginile, kako so zanosile, moškim se je sprema full popravla itd.....

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 13:39:54   
bibk
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara31

Pozdravljene,

V januarju sem se odločila da bom šla ponovno na boj in sicer v 3 IVF postopek. Žal se je drugi končal z splavom.Z Dr. Drobnič sem se zmenila bom šla tokrat na kratek postopek. Danes sem klicala na naročanje in mi je rekla, da je postopek isti... prvi dan user posted image pokličeš in 22 dan prideš po zdravila. Nato pa čakaš zopet do 1 dneva user posted image in šele takrat se začnes špikat.  Ne vem zakaj ne dobiš zdravil že 1 dan prve menstruacije in ne moreš začeti z postokom takoj?

Mi lahko katera pove kje lahko dobiš to Maco?



Pozdravljene punce, po nekaj mesecih pavze sem se tudi jaz ponovno priklopla na forum (nazadnje je bil še v rjavi barvi user posted image )... Jaz sem tudi prešaltala od Reša na GK LJ in imam tudi kratek postopek. Jaz sem mislila da pokličem prvi dan in grem potem takoj po injekcije, ne pa da vbistvu še en mesec gre okoli????? Kaj je tu katera ki je bla na GKLJ in zna povedat kaj več??
Pa še neki, kaj pa če pride user posted image za vikend???


< Sporočilo je popravil bibk -- 5.1.2011 13:40:15 >

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 13:43:34   
Little Star
Evo citiram Olano..

[/quote]

Upam,da sem te prav razumela. Od posveta do akcije je odvisno kateri postopek imaš kratki ali dolgi. Jaz sem imela samo dolgega. Se pravi na 22 dan ciklusa začneš z dipherelinom do 2 dneva menstruacije potem zraven dobiš še Menopur in ko je ovulacija si daš stopko, nato sledi punkcija in čez 3-5 dni transfer.

[/quote]

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 14:26:13   
Barbara31
BIBK...tud jaz komaj verjamem vendar je tako. Jaz sem ji še rekla da imam mensto na 60 dni in ne znam si predstavljat kdaj bom potem imela postopek. Vendar je nič ganilo, rekla je da če nimam menstre pol naj  mi pa moj ginekolog da tablete za sprožitev. V glavnem nič mi ni všeč.

LP

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 14:42:23   
Little Star
Evo kopiram iz sosednjega foruma...

Za vse, ki ste ali še boste v postopkih IVF/ICSI/IMSI na GK v LJ:

KRATEK PROTOKOL


-22 dan cikla vpis (napotnica, izvidi SPB – prejem zdravil)
-2 dan cikla injekcija Menopur, Puregon, Gonal-F (vse do stop injekcije)
-7 dan cikla U.Z.
-8/9 dan cikla U.Z.  lahko injekcija Cetrotide (vse do stop injekcije)
-10/11 dan cikla U.Z.
-12 dan Pregnyl (stop injekcija)
-14 dan punkcija
-19 dan transfer
-34 dan krvni test

MILD PROTOKOL


-22 cikla vpis
-5 dan cikla injekcija
...od tu dalje enako kot pri kratkem protokolu

DOLG PROTOKOL


-22 dan cikla vpis + injekcija Suprefact (do stop injekcije)
-vmes M (če je ni, se Suprefact in s tem cel postopek podaljša za en teden)
-14 dni po vpisu U.Z. + injekcija Menopur, Puregon, Gonal-F (do stop injekcije)
-23 dni po vpisu U.Z.
-vsak drug dan U.Z.
-Punkcija cca 1 mesec po vpisu
... od tu dalje enako kot pri kratkem protokolu

Upam, da bo kateri pomagalo, da si bo lažje predstavljala, kako dolgo vse skupaj traja, približno katere dneve so U.Z.-ji in podobno. Pri vseh treh opisanih postopkih lahko pride do odstopanj za nekaj dni... Ko folikli dosežejo velikost 20 in več, takrat lahko že pričakujete punkcijo.


I ja barbara, prav imaš.. sem spregledala, da imaš kratek protokol. Res se zavleče, če imaš M na 60 dni pa sploh user posted image

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 15:13:48   
punsha
olana ijeeeej user posted image Tako se dela, super začetek nas januarčic user posted image . Iskrene čestitke. In želim ti res lepo nosečnost, naj te pikica spremlja še vseh 8 mesecev, nato pa prijoka zdrav user posted image user posted image

Jutri imamo pa 3 posvet. Držim pesti, da se vse dobro zmenimo. Jaz sem kar malo na trnih,pomoje se mi bo še vleklo do jutri, tja do 12.30 ure. Še ne vem, kaj bom doma rekla, ko bom imela potem kar naprej UZ v Lj. Spodaj namreč živita moja starša, pa nisem mislila takoj povedat. Si delam probleme kaj user posted image

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 15:14:29   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Ojla. Brez zamere, ne bom nič pokomentirala. Obljubim, da bo drugič.user posted image

Sam poročam. V glavnem pri Rešu smo se super zmenili, je bil res dobre volje, želi si da nama uspe,... Sedaj imava enkako terapijo kot v postopku 2008, ko nama je uspelo, le da imam sedaj 4 enote, takrat pa 3 Menopurja. Je rekel, da tako kot je že bilo 2x ko ni bilo nič oz. samo 1 nezrela celica,...da tako se pa ne gremo več. user posted image  Naslednji teden enkrat dobim M, potem pa štart.

A ja, gremo pa do konca, na uspeh user posted image  user posted image  user posted image  user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drzim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image ma da mi porocas na ZS ... danes sem slucajno tukaj gor

za vse borke pa drzim pesti, da vam rata, ne obupat, pa se tipkamo nekje april/maj, ko se odlociva za 4. poskus user posted image user posted image user posted image user posted image
za user posted image pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 16:14:03   
pokamoka
hejla, punce... da se javim. Jaz sem bila v ponedeljek pri dr. Vse zmenjeno, dobila sem inekcije in se že špikamo. Danes tretjič. Inekcije mi daje mož... še dobro, ker sama se enostavno ne morem prešpikat...
Sem v drugem postopku. Prvič niti ni prišlo do pluska... je prej pritekla teta tečka. Zdaj pa spet... gremo v boj. V ponedeljek imam pregled, da bo dr. videl, kako kaj se mi razvija zadeva... bomo vidli kaj bo. Upam, seveda, na najboljše.
Imam pa precej rpoblemov zaradi endometrioze, kot sem že pisala nekaj dni nazaj. upam, da me tokrat ne bo oviralo. Zdaj trenutno me še malo boli in si bolečine lajšam s ketonali... pa kaj hočem, če želim normalno funkcionirat...
To je to. Bodile lepo... držim pesti za vse po vrsti... naj nam gre dobro.
lp

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 16:22:40   
lisi
IZVIRNO SPOROČILO: olana

Ne morem verjet, test sem naredila pa so bile user posted image user posted image , a je to to, al kaj??A nama je naravno ratalo???V življenju še nisem vidla na testu dveh črtic!!Čist sem fertik!user posted image user posted image



ČESTITKE OLANA!!! To nam vliva novo upanje user posted image user posted image user posted image user posted image

Jst sem se pa dns zmenla da konc januarja ko dobim user posted image štartamo s špikanjem. Sem bla v Postojni in vsi zelo prijazni. Tok sem vesela da bo tak hit akcija.

lp

< Sporočilo je popravil lisi -- 5.1.2011 16:23:07 >

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 16:32:40   
olana
user posted image user posted image Hvala punce, sej ne morem verjet!!user posted image user posted image Tudi jaz vam želim ogromno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image v letošnjem letu, vedite, da se potrpežljivost splačauser posted image . Zato, pa pogumno naprej!!user posted image user posted image

(odgovor članu lisi)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 16:59:13   
smeška83
Olanauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 17:47:18   
pokamoka
Olana... čestitke... čestitke... naj uspe še ostalim.

V Postojni sem tut jaz... ja, prijazni so, res... nimam reči ene slabe besede čez njih. Jih ne zamenjam!!!!

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 18:35:16   
latka
Olana, ne morem verjet, čestitam!user posted image user posted image user posted image user posted image

Mojeuser posted image še vedno ni na vidiku, zadnja je bila 2.11.2010, teden po prekinitvi postopka 26.10.2010!user posted image

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 19:21:41   
Anonimen
živjo punce,

torej sedaj pa gre zares. danes sem klicala v Lj, in jutri dopolne grem že tja po "municijo". Sem polna pričakovanj in upam na vse najboljše. Kdo me bo pa špikal se moramo pa še dogovorit  -  sama user posted image  ali pa moj user posted imageuser posted image

Pozdravček

(odgovor članu latka)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
5.1.2011 20:38:18   
olana
Latka resno, začni jemat koren Mace, da se ti menstruacija uredi. Dostem se je! Jutr pa krvnega potem pa poročam, upam, da je vse ok. user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
6.1.2011 9:07:53   
olana
Evo prišla od ginekologa, nažalost ne dela danes pa jutri. user posted image S sestro sva se zmenile, da pridem v torek, ker se zdaj itak ne vidi, kje leži user posted image , pa bomo naredili pregled, pa še krvnega. To je to user posted image .

< Sporočilo je popravil olana -- 6.1.2011 9:08:26 >

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
6.1.2011 9:31:43   
sensi
user posted image user posted image OOOO, Olana to je pa novica meseca!Želim ti, da bo vse kot mora bit.
Pri  meni bo danes padla tretja špika dipherdlina in puregona.UZ pa imam 12.01.v Postojni.No pri meni Maca žal ni pomagala v nobenem postopku.Zdaj pa jemljem Femibion 1 in cvetni prah, pa da vidimo, če bo ta kombinacija zmagovalna.lp

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?