|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
31.7.2012 13:29:26   
Pija76
Lubeničožer ostal od mrtvih, ampak sam da tole napišem user posted image

ARNEJA!!! Vesela k radio za tebe! Srečno ti (vam) želim in da čimprej stisneš zakladek k sebi.

Zarči ti še tukaj zaželim vse the best!!

Punce moje lepo vas pozdravljam!!!

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 3451
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
28.8.2012 16:51:48   
pikovit
Ej konzerve pa kje ste kaj?Evo mene,pri nas nič novega :(

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3452
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
29.8.2012 9:23:28   
hedviga
Tukile strašimo user posted image  pri nas tudi nič novega, otroc nagajivi in zlati, kot ponavadi user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3453
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
30.8.2012 14:48:44   
loremi
Tudi jaz še tu, s fantom sva še narazen, čeprav on nekaj omenja kaj če bi začela nazaj skupaj, verjetno precej tudi zato, da mu ni treba izplačat me. user posted image

Loremi je poleti zgubila službo, dobila odpoved, tako da tudi pogodba za nedločen čas človeku ne da dosti "nedotakljivosti" ob krizi in odpovedih. Prišlo je do krize, direktorica ni videla izhoda drugega kot da začne z odpuščanjem zaposlenih user posted image .
Septembra začnem delat v drugem podjetju, to delo je bilo čisto po sreči dobljeno, za določen čas pol leta, poskusna doba 3 mesece. Plača nikakršna, ampak si mislim v teh časih je to vsaj služba.
Bila sem pa celo na morju, s prijatelji. To je bil lep trenutek poletja.

Leta laufajo mimo, otročkov verjetno ne bo. Vaginalna vnetja mi še vedno "pijejo kri", če se tako izrazim, ne neha se.
Upam pa za ostale, da ste ok, da vam vsem uspe user posted image , tiste ki ste mamice pa da vsakodnevno uživate v tem poslanstvu user posted image .

Pikovit, dolgo te že nisem brala, kako si, kako tvoje zdravje?

Vsem pozdravčke!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3454
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
5.9.2012 23:16:08   
mausikaa
evo mene tudi še tukaj, pri nas je vsak dan nekaj novega (no malo pretiravam seveda) mali škratek je krasen, vsak dan posebaj sem hvaležna onemu zgoraj da smo ga lahko dobili...jutri bo eno leto od pluska, kar ne morem verjeti da gre čas tako hitro...pritisk me še vedno je.e ampak tudi to bo enkrat boljše ;-)


_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 3455
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
12.9.2012 14:43:04   
neodkrita
oj babe žabe, sedaj me pa res že doooooolgo ni bilo tukaj, ne bom bič naštevala poimensko. Vidim, da se je veliko zgodilo od takrat, ko sem bila nazadnje tukaj hehehehe in prav je tako.
Jaz sem dobro (kaj čemo jamrat)....pridem še kaj pogledat

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3456
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
17.9.2012 8:55:05   
pikovit
Loremi jaz sem OK,zdravje za enkrat tudi OK.Okol zdravnikov raje ne hodim,ker če ne si itak bolan ;)Tako da načeloma sem zdrava :)

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 3457
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
12.10.2012 23:21:47   
kajsica
No kozervice moje!

Po dolgem času pridem mal pogledat pa vidim da ni nobenih aktivnosti tukaj....

Lepo uživajte, lepe sončke želim vsem ki jih čakate in tistim ki si jih želite.

lp

_____________________________

Živiš lahko na 2 načina. Lahko se pretvarjaš, da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. (Albert Einstein)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3458
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
18.10.2012 9:16:32   
pikovit
Heej punce pa kje ste vse? user posted image

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 3459
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
18.10.2012 9:51:41   
Anonimen
Dobro jutro! Eno vprašanje bi imela in upam, da bo mi katera vedela odgovoriti, ker ne vem ali že lahko se izjočem ali imam še kaj upanja. Imam prijateljice, ki so delale 8. dan po transferju (imele so ga na peti dan) test nosečnosti Clear Blue, pa jim je že pokazal vsaj rahlo črtico. Zato sem tudi jaz šla delat danes test, pa je pokazal debel minus. Ne duha ne sluha o rahli črtici. Ali je sploh mogoče, da še pokaže plus? Izcedka nimam nobenega. Še... Upam, da tako tudi ostane. Prosim, pomagajte mi s svojimi izkušnjami. Kdaj naj ponovim test tako, da bi rezultat že bil realen in da si ne moreš več delati utvar KAJ PA ČE... hvala.


(odgovor članu Pija76)
  Neposredna povezava do sporočila: 3460
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
18.10.2012 13:04:46   
pikovit
Anonimna,sicer ne vem na kateri dan so tebi vztavili in kakšne kvalitete je,torej ali je morula ali blastocista.Pa tudi če je blastocista,vprašanje kakšna je ali je tik pred razpokom.Skratka miljon in ena stvar,ki vpliva.Vgnezditev naj bi bila v parih dneh,kar pomeni dan,do dva.
In še na tvoje vprašanje odgovor,načeloma se že pokaže na 8 dan ali je ali ni.Meni je pokazalo že na 6 dan.Ni pa vedno nujno.
Tako mislim,da ti nisem nič kaj dosti pomagalauser posted image Vem bedno ampak smo vse na tem,ko upamo in upamo in še vedno upamo na 12,13 dan.
Enkrat bo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3461
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
19.10.2012 7:52:17   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Anonimna,sicer ne vem na kateri dan so tebi vztavili in kakšne kvalitete je,torej ali je morula ali blastocista.Pa tudi če je blastocista,vprašanje kakšna je ali je tik pred razpokom.Skratka miljon in ena stvar,ki vpliva.Vgnezditev naj bi bila v parih dneh,kar pomeni dan,do dva.
In še na tvoje vprašanje odgovor,načeloma se že pokaže na 8 dan ali je ali ni.Meni je pokazalo že na 6 dan.Ni pa vedno nujno.
Tako mislim,da ti nisem nič kaj dosti pomagalauser posted image Vem bedno ampak smo vse na tem,ko upamo in upamo in še vedno upamo na 12,13 dan.
Enkrat bo user posted image


Rekli so mi, da je zarodek zelo lep, da je blatocista. Vstavili so mi peti dan po punkciij. Prva dva dni me je nekaj špikalo po maternici, potem pa nič več. Vsake toliko časa na kratko občutim bolečino v križu in pa vsake toliko časa me bolijo tudi prsi - to pa sem slišala, da je lahko tudi od hormonskih injekcij. Izcedkov še ni bilo, upam da jih ne bo. Me pa zadnja dva dni malo jajčniki opominjajo, da bo menstruacija. Zdaj če sem te prav razumela, še vedno obstaja upanje, da pa še lahko pokaže črtico. Test sem delala na osmi dan, jutri je deseti dan in se še odločujem ali ga naj jutri naredim ali še počakam, da bo rezultat resničen. Kaj praviš? In res ti hvala za odgovore.
 

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 3462
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
29.10.2012 22:04:01   
mausikaa
ojla konzervice moje,

evo da se malček javim po dolgem času...pri nas je vse po starem, mali škratek raste kot gobe po dežju, uživam v  vsakem trenutku z njim, nekako mi še vedno ni jasno da je to malo bitjece res naše user posted image  ma ne znam opisati občutkov...zdaj počasi pričenjava z spoznavanjem okusov, špinača mu je všeč, pa krompirček tudi, bučke tudi, korenček se mi zdi, da mu malček nagaja, rižek mu tekne samo v obliki kosmičev, skuhanega pa ne mara - je prav hecen ko ga lepo porine iz ust - falotek mali...
moj pritisk še vedno bluzi - ampak se ne dam, sem prišla iz treh tablek na dan na brez user posted image , se pa pazim pri soli - se človek kar nekako navadi na neslano hrano, okolica pa bolj težko - moji se nikakor ne morejo navaditi, da morajo jedi dosoliti, vedno znova ponavljam, da oni lahko dosolijo, jaz pa ne morem odsoliti...
pa še eno vprašanje, tiste ki ste rodile - po kolko časa ste dobile user posted image  ?
no toliko zaenkrat...
objemek za vse konzervice, btw. lepo bi se bilo kaj videti...


_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3463
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
5.11.2012 12:37:41   
BarbiG
Pozdravček po maratonskem času tudi od mene. Me je kar sram, ko se nisem že toliko časa oglasila. user posted image  Ampak mi j e dan ful prekratek. Se mi zdi, da tud 30ur za en dan dostkrat ne bi bilo dosti. Otroci pravi sončki nagajivi, cukrčki. Še danes pa ne morem čisto dojet, da sem imela tako srečo v teh postopkih.

Arneja in Zarja, vama pa iskreno od srca čestitam, čeprav pozno, ampak saj pravijo, da bolje pozno kot nikoli.

Pozdravčke pa seveda tudi Gigi, Pikovitki, Hermy, Lučki, Tanji Roži, Mišiki, Miklarom, Loremi... Pa seveda tudi vsem ostalim, ki jih poimensko nisem omenila. Uf, me spomin daje, sem se zdele prav namučila, da sem se spomnila vseh imen. user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3464
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
8.11.2012 16:49:03   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

Pozdravček po maratonskem času tudi od mene. Me je kar sram, ko se nisem že toliko časa oglasila. user posted image  Ampak mi j e dan ful prekratek. Se mi zdi, da tud 30ur za en dan dostkrat ne bi bilo dosti. Otroci pravi sončki nagajivi, cukrčki. Še danes pa ne morem čisto dojet, da sem imela tako srečo v teh postopkih.

Arneja in Zarja, vama pa iskreno od srca čestitam, čeprav pozno, ampak saj pravijo, da bolje pozno kot nikoli.

Pozdravčke pa seveda tudi Gigi, Pikovitki, Hermy, Lučki, Tanji Roži, Mišiki, Miklarom, Loremi... Pa seveda tudi vsem ostalim, ki jih poimensko nisem omenila. Uf, me spomin daje, sem se zdele prav namučila, da sem se spomnila vseh imen. user posted image

To je zato, ker si premalo tukile gor user posted image user posted image


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 3465
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
9.11.2012 13:29:35   
mismis
Še jaz se javim po dolgem času, mam slučajno malo zatišja v službi.

Takole mi rastemo, v torek bomo dopolnili že 17. mesecev, hodimo v privat varstvo, smo več ali manj pridni. Poletje smo uživali na morju user posted image , komaj čakam da bomo spet.
Naši dve pupi sta vizuelno in karakterno čisto različni, medtem ko ima Zarja rada knjigice, kocke, vstavljanje oblik, tamal drobižek nima nobenega miru, vedno ima neke mravlje v pleničkah in samo gleda kaj bo ušpičila.
Drugače pa nam je res luštno.

Čestitke vsem našim nosečkam... Arneja in ostale
pozdravčke vsem

pa ps.. naša Zarja je v ponedeljek rodila svoj dolgo pričakovani parček user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3466
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
9.11.2012 14:20:02   
hedviga
Wohoooooo a že rodila?!? user posted image user posted image  To je šlo pa ekspresno!
A je kej prej rodila, teže, mere, ...sej veš vse je treba povedat!


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3467
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
9.11.2012 18:03:43   
lučka 25
Zarja, res iskrene čestitke. joj, kako sem vesela. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
To mi je prav polepšalo dan user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3468
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
10.11.2012 13:40:01   
Bety11
uauuu...user posted image tudi mene ni bilo eno celo večnost na tem forumi....nekateri so zvesti in tolažijo druge....jaz sem se pa zaposlila z gradnjo in sem na vas pozabila.....Lepo je brati, kako je večini že uspelo in da drugim manjka samo še malo do sanj.....Želim vama kratko pot do cilja.....in veste, z vami mi je bilo še najlepše kramljanje...imam kar en nostalgičen somin na tiste čase, ki so bili nepozabni.....cmoooka vsaki posebejuser posted image

_____________________________

rojen: 4050/56 cm
1.mesec: 6170/58 cm
3.mesec: 8100/64 cm, OG 45
6.mesec: 9200/72 cm
11.mes: 11 kg/76 cm

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3469
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
19.11.2012 9:14:07   
BarbiG
Zarja, user posted image user posted image user posted image . Uživaj v svoji sreči. Mene tudi zanima tako kot Hedvigo ali je bilo kaj prekmalu, predvsem pa me zanima, ali so v redu.

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 3470
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
24.11.2012 21:32:38   
miklarom
Zarja - čestitke tudi od mene user posted image user posted image tole pa je pa hitro minalo lepo cartanje vam želim user posted image

vsem starim borkam pa lepo da se malo še javite in pozdravčke vsem nazaj.user posted image

mi smo pa že dobili po neuspešnem pingvinčku v mesecu oktobro pošto za ponovni postopek in v četrtek že gremo po list in začnemo v začetku decembra user posted image user posted image


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 3471
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
26.11.2012 22:14:09   
mausikaa
o Miklica sem full vesela, da gresta tako hitro ponovno v postopek, že zdaj držim pestke...Mariborčani so zakon user posted image  no vsaj kolikor sem imela opraviti z njimi...ni primerjave z enim dotičnim gospodom v LJ user posted image
pa še eno vprašanje: a ima katera mogoče kakšno dipozicijo magistreske naloge pri roki? bi bila zelo hvaležna..



_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 3472
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
29.11.2012 19:03:42   
miklarom
evo mene danes imela razgovor za postopek in začnemo konec decembra s tabletkami femoden in konec januarja z gonalom punkcija pa je potem predvidena po 12.2.2013 , tako da še malo in štart

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3473
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
24.12.2012 21:00:58   
Fidolina
Lubike, mislim na vas in želim vam zdravja in sreče in....vse kar si tudi same želite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 3474
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
27.1.2013 20:07:52   
mausikaa
dober večer drage moje...
kako čas beži...naš mali raste kot konoplja...uživamo 300/uro, dan ima premalo uric z nas...
kako ste kaj ve, kaj novega?
Miklica kako si ti?


_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?