|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gremo v šolo 2011
16.1.2011 12:21:53   
nikolet
še moji podatki za seznam: TIM 16.9.

našega zdaj učimo malo velike pisane črke sam jih ne obvlada, ve pa kaj mislim ko ga vprašam keraj je črka... tako in tako so rekli da je otroka brez veze učit preveč k mu je pol baje v prvem razredu dolg časuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Gremo v šolo 2011
16.1.2011 13:01:37   
tilči
Pozdravljene!

Tudi mi bomo imeli letos prvošolčka,Nejc,7.6.2005

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Gremo v šolo 2011
16.1.2011 14:28:51   
juhica
No, sem kar presenečena, ko vidim kaj že vse znajo vaši petletniki!

Naš šteje tm do dvajset, pa par črk prepozna in jih zna napisati, se tudi slučajno še ne vozi brez pomožnih koleščk. Sem pa opazila spremembe v vedenju, začel je ogromno risati, in prepisuje različne besede iz knjigic - to se je sam spomnil. Prej je bil zelo nerisarski tipuser posted image , tako da bo po mojem mnenju zrel za šolo.

Benika user posted image user posted image , se bojim da bo tudi pri nas aktualen Hello kitty.

Pri nas ni nobenih vabil, ne nič, sploh ne vem kdaj se to začne, je pa res, da smo v tej občini začasno prijavljeni.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Gremo v šolo 2011
16.1.2011 20:51:48   
Janeja
Ojej, vaši petletniki so pa že pravi učenjaki. user posted image
Naša Lea je bolj motorični tip, uživa na plesnih in v telovadbi. Od pisanja zna podpisati sebe in ostale družinske člane, bere še ne. Šteje in računa do 10, zadnje čase uživa v raznih računskih nalogah (npr. če sta v hlevu krava in dva zajca, koliko nog je v hlevu,... ). Več kot toliko pa je ne zanima in je tudi ne silimo. Vse ob svojem času, se bo že v šoli naučila. Tudi sin ni znal brati in računati, ko je šel v šolo, pa je danes v 4. razredu med boljšimi.

Pa še podatki: Lea 24.2.

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Gremo v šolo 2011
16.1.2011 23:05:29   
Lejči
Pri nas imamo pa aprilčico, ki bo šla letos v prvi razred. Zaenkrat se šole veseli, upam, da bo tako tudi jeseni. Vabila za vpis še nismo prejeli. Me pa to že kar malo skrbi, ker na šoli, kamor bi jo radi vpisali, imajo vpise takoj na začetku ferbruarja, o tem kdaj bodo vpisi potekali na šoli, kamor sodimo, pa nimam zaenkrat nobene informacije.  Res pa ne bi rada vpisa na želeni šoli zamudila.
Torbe še nismo kupili, sem pa prepričana , da bo roza barve user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Gremo v šolo 2011
17.1.2011 6:13:50   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: Lejči

Pri nas imamo pa aprilčico, ki bo šla letos v prvi razred. Zaenkrat se šole veseli, upam, da bo tako tudi jeseni. Vabila za vpis še nismo prejeli. Me pa to že kar malo skrbi, ker na šoli, kamor bi jo radi vpisali, imajo vpise takoj na začetku ferbruarja, o tem kdaj bodo vpisi potekali na šoli, kamor sodimo, pa nimam zaenkrat nobene informacije.  Res pa ne bi rada vpisa na želeni šoli zamudila.
Torbe še nismo kupili, sem pa prepričana , da bo roza barve user posted image


če te skrbi, pa pokliči v željeno šolo in se pozanimaj. Jaz sem tud prejšnji teden klicala, bolj zato, ker vem, da so vpisi v začetku februarja, nas pa takrat ne bo v Slo. Sej so prijazni, ti bojo vse razložiliuser posted image


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Gremo v šolo 2011
17.1.2011 8:44:08   
corfu
Dober dan

No naš Aljaž bo jutri 18.1. dopolnil 6 let in gre jeseni v šolouser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Gremo v šolo 2011
17.1.2011 11:52:01   
aleži
user posted image user posted image user posted image user posted image ROJSTNI DNEVI PRVOŠOLCEV 
6. let user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
 
Mesec, ime otroka in datum RD

JANUAR:
- corfu     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         Aljaž, 18.01.2005 



FEBRUAR:
- Jerneja  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         Lea, 24.02.2005

MAREC:

- katrinRR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image        Kaja, 06.03.2005

- aleži       user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         Žiga, 21.3.2005
 
APRIL:
 
 
MAJ:
 
JUNIJ:
- Tilči        user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         Nejc, 07.06.2005

JULIJ:

- Zala01   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         Tim, 14.07.2005

AVGUST:

- rubin       user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image        Lara, 02.8.2005
 
SEPTEMBER:
- Nika v sl. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image        Nika, 13.09.2005 
- Nikolet     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image       Tim, 16.09.2005
 
- Benika      user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image       Benjamin, 21.09.2005

OKTOBER:
 
NOVEMBER:
 
DECEMBER:

< Sporočilo je popravil aleži -- 17.1.2011 11:53:16 >

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Gremo v šolo 2011
17.1.2011 11:55:48   
aleži
Hojla,

user posted image  končno mi je uspelo naredit po 3 poskusih.....user posted image  vrglo me je skozi ven že od petka...user posted image
Upam, da sem vse dodala katere ste napisale RDuser posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Gremo v šolo 2011
17.1.2011 12:24:06   
Nika v službi
No, jaz vam sporočam, da sem z OŠ dobila odgovor na moj mail: prvo spoznavno srečanje na naši OŠ bo 02. februarja. Vabila nam bodo poslali po pošti do konca januarja.

Osebno se mi zdi to dokaj pozno obveščanje, ampak saj bo še čas za tovrstne pripombe. Pomembno je, da zdaj vem, kdaj se pri nas začenja.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Gremo v šolo 2011
17.1.2011 12:43:11   
aleži
Nika v službi: user posted image user posted image user posted image user posted image .
uauu, ti si dobila kar po e-mailu. Ni tako pozno, če ti povem,da jaz še ne vem nič. user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Gremo v šolo 2011
17.1.2011 12:45:38   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Nika v službi: user posted image user posted image user posted image user posted image .
uauu, ti si dobila kar po e-mailu. Ni tako pozno, če ti povem,da jaz še ne vem nič. user posted image


Dobila sem, ker sem pač vprašala (poslala mail na tajništvo šole). Sicer bi morala počakati do prejema vabila.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Gremo v šolo 2011
17.1.2011 14:03:53   
Katrin
No, mi nismo dobili še nič:)

Uradno vpis poteka v mesecu februarju, tako, da imamo še dovolj časa user posted image user posted image

Naša Kaja se tudi že veseli šole, predvsem pa počitnic user posted image user posted image

lp, k

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Gremo v šolo 2011
17.1.2011 22:07:34   
teta beta
Naša Daša že tudi pozna vse črke in številke (velike črke, jasno), jih zna tudi napisat, sicer ima včasih E preveč črtic, pa je J obrnjen narobe itd., prebere že tudi kaj po zlogih, ampak ne vedno, odvisno kako se ji da, enako pa velja tudi za računanje do deset. Pravzaprav ji gre to kar dobro. Ne bi mogla rečt, da zna štet do sto, ker bi se vmes zmotila bogve kolikokrat, ne bi prišla do 30 brez napake, pa še kar zmisli si kaj. Princip ji je sicer jasen, ampak ne gre user posted image .

Riše pa za moje pojme kar lepo. Njen najljubši motiv je trenutno princeska z gradom, rožicami in sončkom user posted image , nariše pa tudi baletke, kužka, drevo, smreko, delfinčka, avto, bagra... no, v bistvu kar veliko. Ima zelo dober spomin, novo pesmico se nauči takoj, ko jo samo dvakrat, trikrat sliši, s posluhom pa včasih kar fajn kiksne. Ampak jaz jo vseeno z užitkom poslušam user posted image . Pa strašno veliko ve, ker veliko sprašuje. In veliko govori user posted image

Motorično je še kar spretna, zna kotalkat, rolat, kolesarit brez pomožnih, drsat, smučat, se vozit s skirojem, naredi preval naprej, z majhno pomočjo tudi nazaj, naredi most, hodi po gredi, pleza po ripstolih, skače kot na fedrih, včasih jo gledam v bazenu - sploh ne stoji pri miru, raje skače. Aja, hodi pa na plavanje in gimnastiko. Obožuje pa balet, za božička si je zaželela (in dobila) baletno oblekco in skoz skače v njej in pleše balet doma. Če bi vedela, da ji bo tako všeč, bi jo septembra vpisala tja, zdaj pa so žal obe skupini zasedeni in ne gre. Če jo bo jeseni še veselilo, bo šla, sem ji obljubila.

Za vpis pa še nisem nič dobila.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Gremo v šolo 2011
18.1.2011 13:27:54   
aleži
Corfu: Vse najboljše Aljaž za 6. rojstni dan ter veliko uspehov letos v šoli!
user posted image

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Gremo v šolo 2011
18.1.2011 21:50:06   
valči
Ojla!

Da še jaz dam našo gor na seznam,no prosim,naj jo da,tista,ki to ureja.Hvala vnaprej.

Porej,jeseni gre v 1. razred naša:
Lara,3.2.2005

Se zelo veseli,predvsem torbe winxuser posted image ,kaj pa druga,pa drugače že malo črke piše,šteje do 20.Motorično ful spretna,kolo vozi brez pomožnih koleščk,lani poleti ji je že šlo,ko je brateca gledala.On še v njeni starosti ni to obvladal.

Skratka Lara je vesela punca,pridna,tudi trmasta,pa velika in močna.Ima 128 cm in 30 kil.Ja,je kar konkretna,pač ma take gene,ker bratec in mala sestrica sta drobižeka.Najbrž bo v razredu največja in najtežja.

Sedaj 26.1. gredo z vrtcem na zimovanje na smučanje na Areh,torej ji bo luštno in komaj čaka.Vsako leto gredo tisti otroci,ki bodo šli v 1. razred na zimovanje za 3 dni.Po želji pač.Pa vaši?


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Gremo v šolo 2011
19.1.2011 7:42:09   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Sedaj 26.1. gredo z vrtcem na zimovanje na smučanje na Areh,torej ji bo luštno in komaj čaka.Vsako leto gredo tisti otroci,ki bodo šli v 1. razred na zimovanje za 3 dni.Po želji pač.Pa vaši?



Naši so bili na drsanju, letos pa gredo v Škratkovo deželo (maj - 3 dni) ter v juniju v Savudrijo za 5 dni (plavanje). Lani je že bila 3 dni na kmetiji v Gorjah z vrtcem in je zelo uživala, predvidevam, da bo tudi letos podobno navdušena.

Sicer pa je tvoja Lara res velika, naša Nika ima tudi sovrtičkarico Laro, ki je zelo velika, ampak suha kot preklja.user posted image  Tudi mi smo pri bolj konkretnih - ima okoli 120 cm in skoraj 22 kg.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Gremo v šolo 2011
19.1.2011 8:13:41   
Zala01
Timova skupina gre tudi maja za 3 dni v Škratovo deželo. Kar ne more dočakatuser posted image , niso bili pa še nikjer za dalj časa.
Je pa Tim pravi suhec, visok ok. 115, težak pa 18kg, tko da res dobim težko kaj pametnega za oblečt zanj.
No, jutri imamo ta sestanek v šoli, pa vam poročam, kaj nam bodo povedali.


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Gremo v šolo 2011
19.1.2011 11:49:01   
Rubin.
Pozdravljene "prvošolke"  user posted image .

Čajanka včeraj uspela. Doma mi je povedala, da je bila na tee party-u in da so pili tee in jedli cookise user posted image . Je zelo navdušena, bi šla kar naslednji dan v šolo. Sem bila malce skeptična in sem jo vprašala, zakaj pa? Ja da se bo učila pisat in brat, ter seštevat in odštevat. Jaz sem pa mislila, da misli, da bodo samo pravljice tam poslušali user posted image . Medtem, ko so otroci čajčkali, so si starši ogledali 20 minutni video, kako poteka angleščina v prvem razredu, prisostovali sta pedagoška delavka in ravnateljica.

Torej imam nekaj zadnjih novic: na naši šoli so vpisi od 15. - 17. februarja, dopoldan in popoldan. Zaželjeno je, da so otroci zraven, ker to je pa res velik in pomemben dan: vpis v šolo. Zanimalo me je tudi, kaj se počne na prvi šolski dan, torej 1. septembra. Ob 10h se dobimo v šoli, otroci z starši, kjer imajo svečanost. Traja približno eno uro in nato gremo domov.

Evo to je moj raport user posted image , zdaj pa grem prebrat vaše poste, pa mogoče kaj pokomentirat user posted image . Moram rečt, da ste zelo pridne in se vesela, da je tema živa user posted image .

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Gremo v šolo 2011
19.1.2011 11:57:19   
Nika v službi
Ena ideja, misel - a bi bilo preveč vtikanje v zasebnost, če bi poleg imen naših otrok in rojstnega datuma zapisali tudi kraj in ime OŠ. Mogoče pa se s kom poznamo oz. bodo kakšni otroci hodili na isto šolo.
Kaj menite?

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Gremo v šolo 2011
19.1.2011 12:12:07   
Rubin.
Juhica, tudi jaz sem opazila, da se ji zdi fino prepisovat črke iz knjigic user posted image .

Lejči, pri nas je pedagoška delavka glede vpisov na drugo šolo rekla tole: najprej je potrebno vpisat otroka na matično šolo in iz ob tem izrazit željo, da bi ga radi prepisali na drugo šolo. Nato se šoli o tem dogovorita. Prejšnja leta, so starše obvestili kar po telefonu, da je zadeva rešena, letos pa bodo morali starši priti podpisat. Ne vem pa če je to politika vseh šol, ali si lahko šole same postavljajo pravila glede tega. Po tej logiki, da moraš otroka najprej vpisati na matični šoli, vpisa nikakor ne moreš zamuditi user posted image .

Valči, da nimaš ti slučajno doma moje Lare? Ista višina in skoraj isto kil, no -1, ampak to je že nijansa user posted image . Ni pa rečeno, da bo največja in najtežja. Sedaj, ko imajo spoznavanja, je kar nekaj takšnih korenjakov, resda fantje, ampak je eden celo večji. Tudi v vrtcu so tri najboljše prijateljice iste velikosti. Tako, da zgleda jih je kar nekaj konkretnih user posted image .

Janeja, jaz mislim, da imajo naši otročki, še ogromno časa za vse, da se naučijo, saj so stari komaj 5 let. Eni prej, drugi slej, vsi pa slejkoprej user posted image .

Naši z vrtcem ne hodijo nikamor za več dni. Sicer imajo 1x na leto z pobratenim vrtcem v Dubrovniku 2 dnevno druženje, samo gredo starši zraven. Ne vem, si ne znam predstavljat, da bi bila 3 odsotna od doma in da bi tam tudi prespala pri 5 letih. Mogoče tudi zato, ker še nikoli ni nikjer prespala. Imamo večerne rituale, brez katerih ne gre. Ne vem kako bi bilo, ko bi morala iti spat. Pa tudi jaz ne bi bila glih mirna. Še dobro, da nimamo teh skušnjav, ker sem sigurna, da bi hotela iti, itak gre kamor hočeš, samo ko pa pride večer, pa spanje, pa bila verjetno kriza.

Aleži user posted image  za seznam, pridna user posted image .

Se še kaj tipkamo.





(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Gremo v šolo 2011
19.1.2011 12:13:20   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Ena ideja, misel - a bi bilo preveč vtikanje v zasebnost, če bi poleg imen naših otrok in rojstnega datuma zapisali tudi kraj in ime OŠ. Mogoče pa se s kom poznamo oz. bodo kakšni otroci hodili na isto šolo.
Kaj menite?


O kraju sem že jaz razmišljala, če pa se strinjajo tudi glede šol, pa naj punce povejo.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Gremo v šolo 2011
19.1.2011 12:18:24   
aleži
user posted image  uff, prej sem toliko napisala, da me je spet vrglo venuser posted image
Sem napisala, da sem zelo vesela kako vaše vzgojiteljice se potrudijo, organizirajo in vzamejo odgovornost, da jih peljejo na zimovanje,  letovanje, ogled škratkove dežele (kje je to? a je v Kranjski Gori ali v Logarski Doliniuser posted image ?). Pri nas pa nič. Edino kar gredo je na plavalni tečj v maju.

Rubin: mogoče nisem vsega razuemla ali sem spregledala ko si napisala.user posted image  A tvoja bo hodila v mednarodno šolo, da ste imeli čajanko...? A v 1 razredu je že angleščina?

Nika v službi: tukaj gor ni nobene iz mojih krajev, jaz sem iz Obale.

Zala01: tudi tvoj raport čakamo jutri.

Prav lepo vas je brat!


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Gremo v šolo 2011
19.1.2011 12:32:50   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Naši z vrtcem ne hodijo nikamor za več dni. Sicer imajo 1x na leto z pobratenim vrtcem v Dubrovniku 2 dnevno druženje, samo gredo starši zraven. Ne vem, si ne znam predstavljat, da bi bila 3 odsotna od doma in da bi tam tudi prespala pri 5 letih. Mogoče tudi zato, ker še nikoli ni nikjer prespala. Imamo večerne rituale, brez katerih ne gre. Ne vem kako bi bilo, ko bi morala iti spat. Pa tudi jaz ne bi bila glih mirna. Še dobro, da nimamo teh skušnjav, ker sem sigurna, da bi hotela iti, itak gre kamor hočeš, samo ko pa pride večer, pa spanje, pa bila verjetno kriza.



Tole glede spanja ni rečeno, veš. Tudi naša Nika prej ni nikoli spala drugje brez naju. Prvič je nekje brez mamice in očka prespala ravno lani (pri 4 letih!) v Gorjah. Sem imela tudi sama nekaj pomislekov, kako se bo to izšlo, ker imamo prav tako ritual pred spanjem, ampak so vzgojiteljice res krasno poskrbele. Starši smo za svoje otroke napisali vse posebnosti, želje, rituale... na list papirja in ga oddale vzgojiteljicam pred odhodom. Tako so vedele, kaj je pri posamezniku pomembno, kako ravnati... poleg tega otroci, ko so ločeni od staršev, drugače odreagirajo. Še vedno pa sem jaz naši Niki (in vzgojiteljicam) naročila, da - če bi želela iz kakršnega koli razloga domov (tudi sredi noči!) - naj me pokličejo in jo pridemo iskat. No, pa je vse minilo bp. Še več - noro so uživali in nobenih težav ni bilo.

Meni se zdi, da če so dovolj veliki, da gredo v šolo, da prevzemajo določene odgovornosti, potem jim moramo dati tudi možnost, da se počasi odcepljajo od nas, staršev. Po majhnih korakih seveda. Prespati nekje brez staršev je en tak korak. Za nekoga zelo velik, za drugega nič posebnega.

Se pa strinjam, da je to zelo velika odgovornost za vzgojiteljice in ostale spremljevalce.

Škratkova dežela je v Kranjski gori, Aleži.

Čajanka ni zgolj domena mednarodnih šol, čajanke imajo tudi pri nas v vrtcu, pa je povsem običajen, slovenski.user posted image

Jaz sem iz Ljubljane.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Gremo v šolo 2011
19.1.2011 12:51:38   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: aleži
Rubin: mogoče nisem vsega razuemla ali sem spregledala ko si napisala.user posted image  A tvoja bo hodila v mednarodno šolo, da ste imeli čajanko...? A v 1 razredu je že angleščina?


Ne, ne običajna šola. Na takšen način jim predstavljajo šolo in predmete - nekatere. Pri prvem srečanju so imeli telovadbo s poligonom, na drugem srečanju pravljico v predpobožičnem času, sedaj pa čajanko.
Ja imajo angleščino že v prvem razredu. Na prvem sestanku, so nas obvestili, da so za lansko leto pridobili sredstva, da so jo lahko omogočili vsem otrokom in upajo, da bodo letos tudi. Sedaj pa so nam to tudi potrdili.

Imeli pa bodo še eno srečanje, po vpisih, kakšna bo pa tematika, pa je zaenkrat še skrivnost user posted image .

Nika - se strinjam s teboj. Mislim, da imamo starši večje težave z odraščanjem, kot otroci user posted image . Ne vem, moje mnenje je, da je otrok dovolj zrel, da ostane drugje, takrat, ko v bistvu že zna čisto poskrbet zase ( od hrane, do higiene). Smo sicer že skoraj na cilju, nekaj malenkosti še streniramo pa misim, da bo tudi naša ready user posted image .

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?