|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 14:10:11   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: aktak

Punce pozdravljene,
midve sva včeraj popoldan prišle domov. Preživeli smo prvo noč doma in moram priznat, da je bila kar razgibana.
Obljubim, da vas v naslednjih dneh preberem in pokomentiram
ČESTITKE PATRISHI, JO@N IN VIPERCART ZA DOJENČIČE!!!!

Dobrodošla nazaj! user posted image

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 14:10:23   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

A ima katera težave z hudimi glavoboli po porodu? Namreč, že lep čas se s tem ubadam, danes je pa tako hudo, da tudi v svetlobo ne moram gledati in nič poslušati.
Najprej sem mislila, da sem neprespana, pa nisem prepričana, kaj je vzrok.

Mene zelo pogosto močno oči bolijo (me tudi svetoba moti) - pomoje bo minilo (upam)

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 14:10:43   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: meta21
Po 16 dneh še vedno izločam cela jetra in svežo kri, vse me špika in boli (veliko bolj kot takoj po porodu), da o hrbtenici in križu sploh ne govorim.

Enako - a sva v sorodu?!? user posted image
Pa jaz mam tut same decse, sam jih ne bm nč kej šimfala user posted image , čeprav bi se lohk en mal večkrat kej spomnu.

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 14:11:04   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: sara1986

Komaj sem prebrala vse kar ste nakloftale  čestitke vsem novopečenim mamicam  da vas ne naštevam, ker me tok časa ni blo, da bi rabila še dve uri da bi vse naštela  pa še kakšno bi pozabila po možnosti.
Drugače pa, smo pridni, radi jemo, ponoči je da potrkam super, spi 4 ure do 4 in pol, potem se nahranimo previjemo in ponovimo vajo do jutra. No, čez dan je stvar malo drugačna. Bolj malo spi, se najraje crklja, zaspi mi na trebuhu, ko ga hočem prestavit v postlco se zbudi    aja, pa krči nas mučijo  no, takrat ne pomagajo nobene kapljice niti masaža, ampak samo mamina joška. Se vidi, da imamo fantka  Kako se ve spopadate s krči? Res je grozno gledat, ko se joka (kriči), se zvija in je ves rdeč v faco.. Moj je bil dober danes, je reku, a gremo na urgenco  pa sm rekla, ne, to so samo krči.. nimamo kaj.. pri hrani se res pazim kaj pojem, zdejedino če ga šraufa zarad dodatka-dajem mu pa novalac. ???

Naš je bil isti, samo de tut ponoči ni spal user posted image .
Proti krčem pa glih Novalac anticolic hvalijo user posted image No, so ga, dobri dve leti nazaj.

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 14:12:00   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: sara1986

prvičmami, dokaj podobna situacija, no ni  tako hudo, zaspi za tri urce cez dan, ampak ko se zbudi je po 3 ure buden. ko ga polozim v posteljo-kot pravis alarm  ampak, hvala bogu vsaj ponoci spi.

Prvi je bil ves cajt skor po rokah, ne bom pa rekla, de sem se ves ta cajt z njim ukvarjala - sem bila zadovoljna, če je bil tiho user posted image . Tko de nimam nasveta nobenga.

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 14:12:13   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: lutika89

hey čvekice;) sam da se vam na hitro oglasim in sporocim da smo včeri rodili pupo TEO težko 3750g in veliko 50cm...kj vec pa povem k bomo doma


ČESTITKE!!!

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 14:12:30   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: maurica
Jupiiii, mi smo danes spali od 23ih do 5ih , ne morem verjet. Zdej pa še kar oba spita, in očka . Super bi bilo, če bo vedno tako in ne samo danes. Je pa res, da se mali ful pogosto oglaša z nekimi glasovi


user posted image user posted image user posted image
Jaz bi tudi, jaz bi tudi user posted image .

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 14:12:47   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: tamy82


IZVIRNO SPOROČILO: sara1986

Jutro.

Imam eno vprašanje.. a res lahko dojenčki dobijo pruh, če se preveč napenjajo zaradi krčev?  grozno se sliši..


To pa prvič slišim ...


Dokler se trebušna stena ne zaraste ornk, je možno, de ob res hudem naporu popek mal izbočen rata - pa to poj prelepijo (dejansko) in ni problema. Pa ne se s takimi strašit, no.

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 14:14:49   
Nina33
Sem bla pridna, ne? user posted image
Registrirana - upam, de kmalu (ali pa celo že) cartaš!!!
Zdej pa letim kosilat (res je v drugo vse dost lažje, kljub dvema), pa našo starejšo sitnobico ne-dosti-naspano ma animirat.
Poj bo pa itak že mališ za nahranit itd. user posted image
Se beremo jutri na 4. delu ali Dojenčkih user posted image .
Lep dan vsem!!!


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 15:28:23   
Urša
Kapljice smo kupili prek angleškega ebaya, samo zaenkrat uporabljamo avstrijske, se lepo sprdi po njih in je boljše, pa še rad jih ima.
Naš fant tudi veliko kaka, vsaka plenička je pokakana. Redi se pa slabo. user posted image  Nama je patronažna posodila tehtnico za čez vikend. Na obrok popije pri meni 40-50 ml, sem mu potem ponudila še dodatek, pa ni več lačen...teža gre pa gor minimalno, kakšen dan celo stoji. Bom videla v ponedeljek kaj se bova s patronažno zmenili kako naprej. 

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 19:18:02   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

IZVIRNO SPOROČILO: meta21
Srečnica! Jaz od kar sem prvič rodila, torej 2 leti in pol že slišim ponoči vsak pihec. Se spomnim, da sem v P prvo noč spala ko top in se zbudim, ker je otrok jokal in po parih trenutkih ugotovim, da sem v P, da sem zadnjih par ur mama in da se dere moje dete ... Jao, me je blo sram k sta me cimri gledali, če mislim že kaj ukrenit al ne . No, od takrat naprej spim ko zajc-eno oko in uho mam vedno budno . Seveda pa moj dragi ves ta čas sladko spi-celo tako močno, da mi je lažje nardit vse sama kot ga sredi noči zbudit.

user posted image user posted image user posted image
Jaz enako user posted image .
In moj enak - je pred letom, dvema skori zobe zgubu, ko je eno jutro prijavil: "No, to noč je pa fino spal, a ne?" Sevede - on je fino spal, ostala dva prav nič ne user posted image (zdej se smejem, takrat pa...)


Meni moj zdaj hodi ponoči po flaške-jaz dojim on gre pa flašo nardit in mi včeraj, ko sem pi..ila, da mi premal pomaga, reče, zakaj ga ponoči več ne zbudim, da bi šel flaško pripravituser posted image user posted image user posted image . Gre vsako noč vsaj 2x flašo iskat pa mi zjutraj reče zakaj ga ne zbudimuser posted image



_____________________________



(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 19:20:48   
meta21
No, katera bo nov del odprla? in kakšen naslov bomo imele? Jaz sem za nekaj preprostega... Februarčki ali februarske mamice pa letnica ...

_____________________________



(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 19:43:38   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

IZVIRNO SPOROČILO: meta21
Srečnica! Jaz od kar sem prvič rodila, torej 2 leti in pol že slišim ponoči vsak pihec. Se spomnim, da sem v P prvo noč spala ko top in se zbudim, ker je otrok jokal in po parih trenutkih ugotovim, da sem v P, da sem zadnjih par ur mama in da se dere moje dete ... Jao, me je blo sram k sta me cimri gledali, če mislim že kaj ukrenit al ne . No, od takrat naprej spim ko zajc-eno oko in uho mam vedno budno . Seveda pa moj dragi ves ta čas sladko spi-celo tako močno, da mi je lažje nardit vse sama kot ga sredi noči zbudit.

user posted image user posted image user posted image
Jaz enako user posted image .
In moj enak - je pred letom, dvema skori zobe zgubu, ko je eno jutro prijavil: "No, to noč je pa fino spal, a ne?" Sevede - on je fino spal, ostala dva prav nič ne user posted image (zdej se smejem, takrat pa...)


Meni moj zdaj hodi ponoči po flaške-jaz dojim on gre pa flašo nardit in mi včeraj, ko sem pi..ila, da mi premal pomaga, reče, zakaj ga ponoči več ne zbudim, da bi šel flaško pripravituser posted image user posted image user posted image . Gre vsako noč vsaj 2x flašo iskat pa mi zjutraj reče zakaj ga ne zbudimuser posted image




user posted image vsi so isti. moj me zjutraj vpraša, kako je nadja prišla k njemu. user posted image


_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 19:52:47   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: trsica

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

IZVIRNO SPOROČILO: meta21
Srečnica! Jaz od kar sem prvič rodila, torej 2 leti in pol že slišim ponoči vsak pihec. Se spomnim, da sem v P prvo noč spala ko top in se zbudim, ker je otrok jokal in po parih trenutkih ugotovim, da sem v P, da sem zadnjih par ur mama in da se dere moje dete ... Jao, me je blo sram k sta me cimri gledali, če mislim že kaj ukrenit al ne . No, od takrat naprej spim ko zajc-eno oko in uho mam vedno budno . Seveda pa moj dragi ves ta čas sladko spi-celo tako močno, da mi je lažje nardit vse sama kot ga sredi noči zbudit.

user posted image user posted image user posted image
Jaz enako user posted image .
In moj enak - je pred letom, dvema skori zobe zgubu, ko je eno jutro prijavil: "No, to noč je pa fino spal, a ne?" Sevede - on je fino spal, ostala dva prav nič ne user posted image (zdej se smejem, takrat pa...)


Meni moj zdaj hodi ponoči po flaške-jaz dojim on gre pa flašo nardit in mi včeraj, ko sem pi..ila, da mi premal pomaga, reče, zakaj ga ponoči več ne zbudim, da bi šel flaško pripravituser posted image user posted image user posted image . Gre vsako noč vsaj 2x flašo iskat pa mi zjutraj reče zakaj ga ne zbudimuser posted image




user posted image vsi so isti. moj me zjutraj vpraša, kako je nadja prišla k njemu. user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 20:10:22   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

No, katera bo nov del odprla? in kakšen naslov bomo imele? Jaz sem za nekaj preprostega... Februarčki ali februarske mamice pa letnica ...


Kaj pa če ostanemo kar februarke 2011, tako kot tukaj? Konec koncev bomo klepetale me, ne pa naši user posted image user posted image user posted image  user posted image

_____________________________



(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 20:18:37   
cukica
Mastitis:tako mi smo ozdraveli in se rešili mastitisa,sem bila pridna in sem z toplimi obkladki in masažo dsojke odpravila bolečine sem mela pa kar tri dni vročine nad 38.
Dojenje:ne vem ali je moje mleko tako zanič zaradi antibiotikov ampak moj otroček se je tako drl,da sem na koncu bla čist mokra v solzah in izmučena,da sem mu dala flašico,ker je bil pravi revež.
Kakanje:dva dni je imel probleme ni kakal in je potem jokal še zaradi kakca,ki ga je mučil nato pa zdaj že dva dni kaka,da mamo na hitro od enega prdca polno plenico in,ko ga ravno previjem,ko mislim,da je finiširal in ga na novo zrihtam sledi nov rafal,....
Spanje:mi čez dan prebedimo ene 3 urce mi pa zadnje dni full spi ponoči ravno danes od 22-6 tako,da sem,ko sem si šla mleko stisnit prav gledala,če diha,...
Popek:se nam je v redu pocajtal sam mažem še preventivno,...
Sistematski:imamo prestavljen na sredo,...

Ursa tudi pri nas se je na začetku redil minimalno 30 g na dan nato pa se je po 1 tednu začel redit po 60 g na dan in več tako,da nič ne obupat vse bo,...Tud jaz sem spraševala patronažno in je rekla,da otrok poje toliko kolikor rabi nato pa je začel jest malo več in danes mi čez dan poje od 80 do 140.Zvečer pa vedno 140.

No ko boste pri dojenčkih pa upam,da vas bom našla,....

Grem je moj prišel z izpita in je bolan je ves bogi,...(je vsaj doma),....mal zlobe,...user posted image


_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 20:47:31   
valek
No evo, da še jaz dodam nekaj na našo zadnjo stran-tega pa res ne smem zamuditi,ko sm pa b ila prej tudi tak pridnauser posted image user posted image user posted image

od Registrirane še ni info. kako daleč je....bo treba še malo počakati...

jaz pa sem čisto še po starem.....zaenkrat še ni neke aktualne situacije...
trebuh mi ves čas otrdeva,vsake toliko malo špikne...to je pa tudi vse...
žal še ni akcije s katero bi se rada pohvalila....user posted image
danes sem kot sm že dopoldan omenila naredila dosti v namen da bi se kaj zgodilo,....tudi na dolg sprehod sem šla...in ni haska...

nevem...počakajmo še malo....

aha....torej bomo odprle v kratkem v temi "dojenčki"februarke IV.del, če sm prav razumela....to je dobro...se bomo spet našle tam vse ,...

lepo se imejte, mamice pridno cartajte, tiste ki pa pričakujete pa vam /nam želim čimprejšnje cartanjeuser posted image user posted image
tak zdaj grem pa pod tuš, ...in spat počasi....danes sem samo max.5 uric spala...tako da moram nadoknaditi,da bom spočita ko pride čas...
papa


(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 20:54:23   
Teyla
IZVIRNO SPOROČILO: Mišyka

Teyla če se prov spomnim si ti tista oboževalka čipsa - maš zdej spet dovoljenje za jest ga? user posted image  Sej ti itak ta mala vse poje.

če verjameš al ne, res ga mam. Dragi mi je celo včeraj kupil vrečko in sem jo do danes že zmazala. Upam,d a bo res tamala to vse pojedla, ker men se kg res ne premaknejo nikamor. Sicer pa ni čudno glede na to, kaj vse mečem vase. user posted image Pa na sprehod ne grem, ker je kilavo vreme, pa se verjetno zato kar nabira.

Danes sva pa z mojim imela bolj klavrno kosilo-samo juhico. Tako, da sem prejle naredila palačinke za večerjo in res so bile fajne. Me je še moj pohvalil-kar je veliko, ker se že od začetka hvali, da je on oh-in-sploh kralj v peki palačink. user posted image user posted image

cukica super, da si ozdravela  user posted image . Je fajn slišat dobre novice.

vrtec  boste že oddale vlogo oz se nameravate potegovati za mesto al imate druge načine varstva v planu? Vem, da jih je v Lj treba do 1.3., tako da tiste, ki še niste rodile se hitro spravite v P. user posted image user posted image Jst srčno upam, da bova dobila prostor. Baje se tudi nekaj novih vrtcev gradi v našem koncu Lj, tako da upanje imava. user posted image

Grem zdaj na kavč-moj mi je "pustil" pred comp za 10 min. Je preveč priden in piše magisterij. Midva s tamalo pa drugače uživava. user posted image

Upam, da vas naslednjič najdem na starševskem čveku. user posted image

(odgovor članu Mišyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 21:15:56   
zasi
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Aja, pa dobila sem tiste " z vso slavo opevane" londonske kapljice. Pa da vidimo, če bo kaj koristi. Vonj imajo kot pomarančna zobna pasta za otroke, no pa zgledajo tudi tako-bele in gosteuser posted image . Bine jih je sicer pogoltnil ... No pustimo se presenetiti. So pa to kapljice INFACOL od forest laboratories


Mi jih imamo tudi, pa se je tako kremžil, ko sem mu jih dala-so sugar free! user posted image  Je navajen na avstrijske Antiflat, ki so sladke-po njih se pa prav oblizuje. user posted image


Kj ste jih pa nabavli? Meni jih je kolegica poslala in rekla, da je miljon vez uporabila, da jih je z Londona dobila. Pa se mi zdi, d bi jih tudi po netu lahko naročila. No, jaz ne morem rečt, da kaj pomagajo. Se mi zdi, da še bolj prdi (s tem, da kupček vsakič podre in to konkretno rigne), smrdi pa tako, ko prdne, da se ga že parkrat šla previt pa ni blo nič v pleniciuser posted image . Mogoče mora par dni jemat, da se zadeve uredijouser posted image


Urša pa je kakšna razlika, preden si mu jih začela dajat in pa zdaj, ko jih daješ? Ker če prej ni mel krčov, potem ne morem vedet, če so dejansko imele kapljice učinek, ali sploh ni bil nagnjen k krčem.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 22:50:47   
tamy82

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

No, katera bo nov del odprla? in kakšen naslov bomo imele? Jaz sem za nekaj preprostega... Februarčki ali februarske mamice pa letnica ...


Kaj pa če ostanemo kar februarke 2011, tako kot tukaj? Konec koncev bomo klepetale me, ne pa naši user posted image user posted image user posted image  user posted image


Meni je všeč februarske mamice user posted image user posted image

Še kakšni predlogi?

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 23:27:16   
little*miss

IZVIRNO SPOROČILO: tamy82


IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

No, katera bo nov del odprla? in kakšen naslov bomo imele? Jaz sem za nekaj preprostega... Februarčki ali februarske mamice pa letnica ...


Kaj pa če ostanemo kar februarke 2011, tako kot tukaj? Konec koncev bomo klepetale me, ne pa naši user posted image user posted image user posted image  user posted image


Meni je všeč februarske mamice user posted image user posted image

Še kakšni predlogi?

meni tudi

_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 23:38:37   
little*miss
Naša včerajšnja noč je bila super, ob 11 smo šli spat, sma z Janom spala do pol 4, se najedla, podirala kupčka, previla in šla spat do 15 do 7, ko sma vso vajo ponovila, potem pa smo še zategnili do 9. Saj bi še verjetno dlje, ampak sta mogla Tia in moj it k frizerju. Zato, ker se je Tia zbudila ob 9 (ponavadi se ob 7.20 za vrtec) je potem šla spat kopaj ob pol 6 popoldan (ponavadi spi v vrtcu od pol 12 do 2), tako da sem jo ob 7 že budila, ker drugače nebi šli spat do 3. Zdaj pa je ravno zaspala, jaz pa čakam, da se Jan zbudi, da ga previjem (spi že od 9) in se najema, potem pa grem tudi jaz spat. Moj pa je na polivanju, je njegov kolega, dobil sineka v sredo user posted image ..pa more ostat do konca, ker je ta kolega user posted image domov spravil iz njegovega polivanja, potem pa še je počakal da sem ga stuširala in ga je odnesel do kavča, tako da mu more vrnit. Ampak moj je ''pal'' po 2 urah, ker ni navajen piti več, ta pa je malo bolj vzdržen, pa enkrat več ga je skupaj, tako da pojma nimam kdaj bo moj prišel domov user posted image

Tako na kratko, nimam več veliko časa pisat (preberem še vas sproti, ko imam 5 min)..Takrat ko nisem z Janom pa se 100% posvetim Tii, ker nočem da bi se počutila zapostavljeno. Danes smo šli tudi na prvi sprehod, ker sem pogledala vremensko napoved za naslednje dni, pa sem videla, da do srede nebomo nikam šli in smo mogli izkoristit ta dan. Potem pa je Jan ležal v košari od vozička, pa je bil odkrit, pa je prišla Tia do košare in rekla po (pokrij), ga je moj pokril, potem pa je rekla pššt. user posted image Joj curki mali user posted image

Dobro, grem zdaj. Mirno noč vam želim vsem

_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Februarke 2011 III.del
20.2.2011 9:34:52   
Urša
Nam kapljice pomagajo, je pa res, da niso močni krči, bolj prdenje in napenjanje.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Februarke 2011 III.del
20.2.2011 10:47:19   
cukica
Vidim,da ni še nobena odprla teme pri dojenčkih in si bom dovolila jaz,bom napisala februarske mamice 2011,brez zamere,....

_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Februarke 2011 III.del
20.2.2011 11:07:10   
valek
IZVIRNO SPOROČILO: little*miss


IZVIRNO SPOROČILO: tamy82


IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

No, katera bo nov del odprla? in kakšen naslov bomo imele? Jaz sem za nekaj preprostega... Februarčki ali februarske mamice pa letnica ...


Kaj pa če ostanemo kar februarke 2011, tako kot tukaj? Konec koncev bomo klepetale me, ne pa naši user posted image user posted image user posted image  user posted image


Meni je všeč februarske mamice user posted image user posted image

Še kakšni predlogi?

meni tudi


TUDI MENI JE VŠEČ "FEBRUARSKE MAMICE"

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?