|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 9:00:14   
rina22
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Jutrouser posted image

rina22 daj ne sračkaj ga...pridi na kavo, sprosti se boš videla da ti bo lažje v družbi. Pa rada bi te končno spoznala user posted image .



Botrca, tudi jaz si res želim spoznati vse vas, katerih še ne poznam, ampak danes RES nisem dobra družba user posted image In na žalost nisem taka oseba, da bi lahko težave pustila doma user posted image
Sicer sem pa včeraj posredno zvedla, da moj dobi ju3 službeni avto, tak da, zdaj pa res, ko bova imeli avto, bova prišli na kavico user posted image Če pa bova šla narazen, pa si bom tak neki avto nabavla. Zdaj je pa dost tega user posted image user posted image (mislim, takega življenja, kot ga živim..)

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 9:08:08   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Jutrouser posted image

rina22 daj ne sračkaj ga...pridi na kavo, sprosti se boš videla da ti bo lažje v družbi. Pa rada bi te končno spoznala user posted image .



jutro

podpis - rina pridi user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 9:22:15   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: rina22

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Jutrouser posted image

rina22 daj ne sračkaj ga...pridi na kavo, sprosti se boš videla da ti bo lažje v družbi. Pa rada bi te končno spoznala user posted image .



Botrca, tudi jaz si res želim spoznati vse vas, katerih še ne poznam, ampak danes RES nisem dobra družba user posted image In na žalost nisem taka oseba, da bi lahko težave pustila doma user posted image
Sicer sem pa včeraj posredno zvedla, da moj dobi ju3 službeni avto, tak da, zdaj pa res, ko bova imeli avto, bova prišli na kavico user posted image Če pa bova šla narazen, pa si bom tak neki avto nabavla. Zdaj je pa dost tega user posted image user posted image (mislim, takega življenja, kot ga živim..)



PRIDI, PRIDI.....PIKAuser posted image ...BOMO SKUPAJ TARNALE...KER NISI EDINA, KI IMA TEŽAVE S SVOJIM....midva že od sobote ne govoriva


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 9:23:41   
botrca
Bambixx kaj edini bovauser posted image ...grem rajši se obečt pa via vaja....Mb user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 9:51:34   
elevitka
kaj ti si še tud tu botrca ?????? midva sedaj greva od doma user posted image


see ya

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 10:49:29   
arabela*
morning...

Kuham, pospravlajm...malečke se igratauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 12:20:56   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: rina22

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Jutrouser posted image

rina22 daj ne sračkaj ga...pridi na kavo, sprosti se boš videla da ti bo lažje v družbi. Pa rada bi te končno spoznala user posted image .



Botrca, tudi jaz si res želim spoznati vse vas, katerih še ne poznam, ampak danes RES nisem dobra družba user posted image In na žalost nisem taka oseba, da bi lahko težave pustila doma user posted image
Sicer sem pa včeraj posredno zvedla, da moj dobi ju3 službeni avto, tak da, zdaj pa res, ko bova imeli avto, bova prišli na kavico user posted image Če pa bova šla narazen, pa si bom tak neki avto nabavla. Zdaj je pa dost tega user posted image user posted image (mislim, takega življenja, kot ga živim..)


ojoj.....user posted image user posted image

če ti je mi lahko kaj več na zs napišešuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 12:33:15   
majakla
Daaan user posted image
Kavica je bila zame kratka, ampak sladka. user posted image
(No, tak ne kot od Ly user posted image ).

Elevitka: moram ti to povedat, Nik bil pri babici
priden v nulo, še na previjalni je mirno ležal, kar
pri meni ni šanse brez čaja oz. šajšeka in NIKAMOR
ni plezal (je bla moja mami že pametna, češ, da se
je ukvarjala z njim), pazi to ... sva se igrala s kockami,
ni bla minuta, že šus - je že bil na omari pred tv, sem
mu šla po čaj - je že bil na pisalni ... user posted image  ... pa ga jaz
vedno skregam, se derem NEee..., mu ne dovolim.
No tolko o MAMAh, ali kot bi rekel Matcarin pikec
MA ... ... ... MAh. user posted image  

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 13:18:09   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Daaan user posted image
Kavica je bila zame kratka, ampak sladka. user posted image
(No, tak ne kot od Ly user posted image ).

Elevitka: moram ti to povedat, Nik bil pri babici
priden v nulo, še na previjalni je mirno ležal, kar
pri meni ni šanse brez čaja oz. šajšeka in NIKAMOR
ni plezal (je bla moja mami že pametna, češ, da se
je ukvarjala z njim), pazi to ... sva se igrala s kockami,
ni bla minuta, že šus - je že bil na omari pred tv, sem
mu šla po čaj - je že bil na pisalni ... user posted image  ... pa ga jaz
vedno skregam, se derem NEee..., mu ne dovolim.
No tolko o MAMAh, ali kot bi rekel Matcarin pikec
MA ... ... ... MAh. user posted image  



tak je naš... povsod ga je polno v varstvu pa kao pridn (TE PA NE VEM NO)

no midva sva se tud hitro poslovila... ker je naš gospod začel konjarit in ipiko zganjat ... tulit kot slon (mimogrede si je ustnico pregriznil ali presekal....ko se je ipično cukal seveda) jedo itak nič ni... (ne za zajtrk ne za kosilo) ga vprašam če je žejn pravi ne mu podam flašo v roke-dobim jo v roku 1 sekunde v glavo ... vse to spremlja eno grozno sviljenje in cukanje...
ob pamet me bo spravil !!!

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 13:20:57   
botrca
Dan,

kak mi je pa današnja kava pasala...ne morem vam opisat....po dolgem času...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Arwenko me veseli, da sem te spoznala, super punca in mama...pikica pa je itak kot user posted image ...hvala, da sem jo lahko malo pocartala user posted image .

Zdaj sem pojedla sendvič, ker sem bila lačna kot volk...počasi grem kuhat kosilo...po malega...pol pa itak akcija.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 13:22:06   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

tak je naš... povsod ga je polno v varstvu pa kao pridn (TE PA NE VEM NO)

no midva sva se tud hitro poslovila... ker je naš gospod začel konjarit in ipiko zganjat ... tulit kot slon (mimogrede si je ustnico pregriznil ali presekal....ko se je ipično cukal seveda) jedo itak nič ni... (ne za zajtrk ne za kosilo) ga vprašam če je žejn pravi ne mu podam flašo v roke-dobim jo v roku 1 sekunde v glavo ... vse to spremlja eno grozno sviljenje in cukanje...
ob pamet me bo spravil !!!


elevitka user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 13:27:59   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

tak je naš... povsod ga je polno v varstvu pa kao pridn (TE PA NE VEM NO)

no midva sva se tud hitro poslovila... ker je naš gospod začel konjarit in ipiko zganjat ... tulit kot slon (mimogrede si je ustnico pregriznil ali presekal....ko se je ipično cukal seveda) jedo itak nič ni... (ne za zajtrk ne za kosilo) ga vprašam če je žejn pravi ne mu podam flašo v roke-dobim jo v roku 1 sekunde v glavo ... vse to spremlja eno grozno sviljenje in cukanje...
ob pamet me bo spravil !!!


elevitka user posted image user posted image user posted image



mater me ma da bi ga kdaj vsipala ... kr na jok mi gre (bolj delam lepo z njim bolj me živcira in kontrira)

a ve katera od kdaj naprej so otroci primerni za obisk pri psihologu oz. psihijatrua (al na koga se lahko obrnem) mora bit star dovolj, govorit al kaj (nevem več kaj naj z njim res)


_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 13:29:31   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Dan,

kak mi je pa današnja kava pasala...ne morem vam opisat....po dolgem času...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Arwenko me veseli, da sem te spoznala, super punca in mama...pikica pa je itak kot user posted image ...hvala, da sem jo lahko malo pocartala user posted image .

Zdaj sem pojedla sendvič, ker sem bila lačna kot volk...počasi grem kuhat kosilo...po malega...pol pa itak akcija.




mene tud veseli... sicer na vseh dosedanjih kavah uspem menda spregovorit 2 besedi... no vsaj v živo sem vas vse vidla ...

na brzino sem skuhala cvetačno juho (iz vrečke... nisem super mama kot botrca user posted image ) pa torteline ...



_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 14:05:09   
bambixxx
tudi meni je fuuuuul pasalo na dooooolgi kavi danes user posted image user posted image user posted image . še več takih! pa take fajn teme smo mele za pogovor.
elevitka user posted image user posted image user posted image . za psihologa žal ne vem...
arwenko in majakla lepo vaju je bilo spoznati, super ste pa itak vse punce tu user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 14:14:00   
matcar
Dan!

No,pa da se še jaz oglasim po 2 dnevnem zatišju.

Elevitka-mislim,da je najboljše,še pokličeš v ZD(Vošnjakova),tam je za otroke pedopsiholog,pa vprašaš.Pa upam,da ne bo taka sankcija potrebna.user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem si zdaj dala krompir kuhat,si bom naredla zeljno solato,pa malo prej sem 3 banane zmazala.user posted image

Arwenko-super,da si uspela prit,še večkrat naj bo taka situacija in lepo te je bilo spoznat,pa malo žabico tudi!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 14:18:37   
matcar
Pasala pa je res tota kavica danes.user posted image user posted image user posted image Sem vsaj malo boljše volje zaj.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 14:37:22   
bambixxx
sem pogledala za ločitev kar smo se pogovarjale.
še vedno velja sporazum pri notarju, uradno razveže sodišče.
nov predlog, da se vse uredi samo pri notarju bo v družinskem zakoniku, ki pa je še v obravnavi.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 14:47:26   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

sem pogledala za ločitev kar smo se pogovarjale.
še vedno velja sporazum pri notarju, uradno razveže sodišče.
nov predlog, da se vse uredi samo pri notarju bo v družinskem zakoniku, ki pa je še v obravnavi.
A potem bo pa vse možno pri notarju urejat,ko bo sprejeto?

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 14:47:52   
matcar
Šibam po mala2,se kasneje tipkamo!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 16:05:50   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

sem pogledala za ločitev kar smo se pogovarjale.
še vedno velja sporazum pri notarju, uradno razveže sodišče.
nov predlog, da se vse uredi samo pri notarju bo v družinskem zakoniku, ki pa je še v obravnavi.
A potem bo pa vse možno pri notarju urejat,ko bo sprejeto?


ja, če ne bojo še 6x predloga spremenili. zdaj se ne morejo zmenit zaradi posvojitev pri istospolnih partnerjih, zato traja tak dugo.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 16:27:13   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

tak je naš... povsod ga je polno v varstvu pa kao pridn (TE PA NE VEM NO)

no midva sva se tud hitro poslovila... ker je naš gospod začel konjarit in ipiko zganjat ... tulit kot slon (mimogrede si je ustnico pregriznil ali presekal....ko se je ipično cukal seveda) jedo itak nič ni... (ne za zajtrk ne za kosilo) ga vprašam če je žejn pravi ne mu podam flašo v roke-dobim jo v roku 1 sekunde v glavo ... vse to spremlja eno grozno sviljenje in cukanje...
ob pamet me bo spravil !!!


elevitka user posted image user posted image user posted image



mater me ma da bi ga kdaj vsipala ... kr na jok mi gre (bolj delam lepo z njim bolj me živcira in kontrira)

a ve katera od kdaj naprej so otroci primerni za obisk pri psihologu oz. psihijatrua (al na koga se lahko obrnem) mora bit star dovolj, govorit al kaj (nevem več kaj naj z njim res)


Prosiš pediatrinjo za napotnico za psihologa ali pedopsihiatra. Ne rabi govorit, ker gre v tem primeru bolj za svetovanje tebi, kako reagirat, kako postavit meje ipd. Če dobi za pedopsihiatra priporočam dr. Dajčman (vsaj kar se tiče otrok v šoli imam dobre izkušnje z njo). Psihologinja je pa na oddelku za pedopsihiatrijo v Vošnjakovi baje ena fajn (bio se mogla pozanimat kako se piše). Je pa bolje it čim prej po mojem mnenju, ker ga je kasneje, ko se dokončno nauči nekih vedenjskih vzorcev veliko težje obvladat in bo potrebneg veliko več truda.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 16:47:01   
marta82
Aja pa mislim, da je to čisto normalno, da so otroci v varstvu pri babicah ipd. veliko bolj pridni, saj imajo tam vso pozornost, non stop njim zabavne stvari, takrat si pač običajno vzamejo čas, pa babicam ni treba vzgajat, one so za razvajat in je normalno, da tam ni nekih ipočnih izpadov, saj nimajo za kaj bit ipični. Tudi Tinej mi včasih doma skače po živcih, da zatulim, čeprav to ni v moji naravi (nisem neki kolerik), se pa trudim reševat na miren način, ampak nismo roboti in je normalno, da ti včasih malo "pokrov dvigne". No ko je pri moji mami je super druper priden, ko pridem ponj pa rabim potem nekaj ur, da ga nazaj v red spravim, ponavadi potem kar nekaj časa na ohlajanju preživi, ker bi on v sekundi nekaj mel in če ne dobi začne tulit in včasih naju hoče tudi udarit. Je pa res, da so v obdobju, ko preiskušajo meje in jih je nujno postavit, ker drugače gredo vsakič dlje. Najslabše kar lahko narediš je, da ga udariš, ker se uči s posnemanjem in s tem mu daš vedet, da se konflikti rešujejo z nasiljem. No, pa saj to veš, nočem pametovt, samo pri te temi ne morem iz svoje kože.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 16:53:22   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: marta82


IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

tak je naš... povsod ga je polno v varstvu pa kao pridn (TE PA NE VEM NO)

no midva sva se tud hitro poslovila... ker je naš gospod začel konjarit in ipiko zganjat ... tulit kot slon (mimogrede si je ustnico pregriznil ali presekal....ko se je ipično cukal seveda) jedo itak nič ni... (ne za zajtrk ne za kosilo) ga vprašam če je žejn pravi ne mu podam flašo v roke-dobim jo v roku 1 sekunde v glavo ... vse to spremlja eno grozno sviljenje in cukanje...
ob pamet me bo spravil !!!


elevitka user posted image user posted image user posted image



mater me ma da bi ga kdaj vsipala ... kr na jok mi gre (bolj delam lepo z njim bolj me živcira in kontrira)

a ve katera od kdaj naprej so otroci primerni za obisk pri psihologu oz. psihijatrua (al na koga se lahko obrnem) mora bit star dovolj, govorit al kaj (nevem več kaj naj z njim res)


Prosiš pediatrinjo za napotnico za psihologa ali pedopsihiatra. Ne rabi govorit, ker gre v tem primeru bolj za svetovanje tebi, kako reagirat, kako postavit meje ipd. Če dobi za pedopsihiatra priporočam dr. Dajčman (vsaj kar se tiče otrok v šoli imam dobre izkušnje z njo). Psihologinja je pa na oddelku za pedopsihiatrijo v Vošnjakovi baje ena fajn (bio se mogla pozanimat kako se piše). Je pa bolje it čim prej po mojem mnenju, ker ga je kasneje, ko se dokončno nauči nekih vedenjskih vzorcev veliko težje obvladat in bo potrebneg veliko več truda.

Aja, Dajčmanovo nam je tudi naša P priporočala, ko smo hoteli Tineja peljat, ker je v ipiki sam sebe tak vgriznil, da je imel prav modrico pa se je Hb samo po sebi izboljšalo preden smo prišli na vrsto.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 17:20:32   
elevitka
Full hvala za nasvete marta!!

Če me enostavno spravi iz tira...iz minute v minuto stopnjuje nagajanje.. saj ga skregam da tega ne sme (in tud povem zakaj ne... da se lahko poškoduje- celo ponovi za mano zakaj ne sme) za sekundo neha potem pa 10 x ponovi dokler ne popyzdim in se zaderem kot žival (ga kr strese in neha) pa spet nadaljuje naprej ... vmes ga opozarjam da če ne bo nehal bo dobil kazen- zaprem ga v spalnico na ohlajanje (ma ne šljivi me 5 %) nato ga res odnesem in bo tulil kot slon dokler ne pridem ponj-pride ven ... nadaljuje isto

je tud že padel na glavo... ker ni ubogal, pa ga nič ne izuči


kaj delam narobe?

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Mariborčanke 18. del
18.2.2011 17:23:28   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

mene tud veseli... sicer na vseh dosedanjih kavah uspem menda spregovorit 2 besedi... no vsaj v živo sem vas vse vidla ...

na brzino sem skuhala cvetačno juho (iz vrečke... nisem super mama kot botrca user posted image ) pa torteline ...


bo pa mogoče poleti lažje, kjer so igrala...user posted image

user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?