|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2011
1.4.2011 8:35:11   
sivk1
 sashy user posted image user posted image user posted image user posted image za veselo novico. Zdaj pa lepo uživaj in misli na malo pikico, ki bo vsak mesec večja.  Moja user posted image se poslavlja in gremo v nove boje. Ampak ta mesec ja pa bla močna kot hudič, verjetno zaradi čajčka. Punce pazite, danes je 1. APRIL , da nas kdo ne nahecauser posted image user posted image .

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: II pričakujemo marca 2011
1.4.2011 9:59:06   
Monstera
Tako je Katte :D Joj pa še delam zjutraj in popldan imam izpit, to bi bilo zanimo še pozitiven test za povrh :D
Če danes ne dobim M bom mojega nahecala, da sem jo dobila :D Sem pa imela krče ponoči. Res upam da ne zaradi M.
Fajn se mejte!

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: II pričakujemo marca 2011
1.4.2011 13:23:58   
Zojatisa
Evo prišla iz prvega težkopričakovanega pregleda, vse je ok, srček lepo bije. kk sem vesela.
rok imam 20.11
lp

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: II pričakujemo marca 2011
1.4.2011 13:44:58   
Katte
Bravo, Zojatisa user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: II pričakujemo marca 2011
1.4.2011 15:04:32   
Zojatisa
hvala

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: II pričakujemo marca 2011
1.4.2011 16:12:31   
Monstera
Iiii kak lepo Zojatisa, upam da tudi naju čaka aprila prvi pregled :D
Jst bi pa mogla dans po službi še v šolo pa se mi tooook ni dal. Napeta sem tam spodaj tok da me kar živcira, kar živčna hočem bit. Me že tko moti da si mislim, naj se že ulije če se mora, kaj me mora tako matrat. No pa sem šla domov pa skuhala kosilo pa po en zavitek sem skočila v pekarno :D

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.4.2011 7:51:28   
MEGi20
Živjo!!!
Najprej se vam bom opravičila, ker se vam nisem javila!Ta mesec je moja teta prišla z zamudo user posted image V službi imam norijo in sem tako utrujena, da slab mesec sploh nisem sedla za računalnik.
Prišla je 13.ga- ko sva prišla z prečudovitega izleta na Grad LJuser posted image

Torej Aprila jo ne pričakujem 10ga, ampak tukaj se zopet pojavi problemček user posted image , da sem se jaz začela zelo čudno počutiti zadnjih nekaj dni in sinoči je ta občutek izbil sodu dno, ko mi je postalo v službi na malici neznosno slabo nato pa še zvečer doma ko sem se vlegla.

Zjutraj sem se vstala in šla naravnost v kopalnico, poiskala svoj lonček in pomočila tester BC mini, ki mi je ostal od prejšnjega meseca v urin user posted image in po 5 minutah ko sem se poštimala se vrnem v kopalnico, kjer me je čakal rezultat user posted image ki pa mi je malce sumljiv glede na to da jo moram dobiti naslednji konec tedna torej v nedeljouser posted image
Rezultat na testerčku pa kaže rahlo vidno (ampak na prvi pogled vidno) eno črtico- torej prvo in močno vidno drugo črtico.
Ne bom še zganjala panike in hitela dragemu v objem, ker nikoli ne veš kaj pokaže rezultat tako zgodaj.

Seveda jaz upam, da bosta konec drugega tedna že malce bolj vidni user posted image , ampak že zdaj mi "rit ploska"user posted image

Kako pa kaj ve??Kaj menite o mojem testu???

LP,megi



_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.4.2011 8:37:37   
Katte
Wow, MEGi20. Ne vem, kaj naj rečem. Očitno si user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Mogoče krvavitev ni bila M, ali pa je ta naslednji krog bolj kratek. Samo, da je user posted image . Ti bom čestitala, ko boš ti sigurna. Je pa to čudovita novička user posted image . Sporoči nam, ko bo črtica bolj vidna.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.4.2011 10:30:13   
Zojatisa
hay
Čestitam še jaz, mislim da si med nami veselauser posted image . Men je Grekel da v nikakršni drugi obliki kao ne more pokazati test tega hormona razen če si noseča, lahko ti pokaže da nisi pa si če je to še prekmalu.
Tako Čestitam Nosečka


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.4.2011 20:37:50   
Monstera
Čao punce. No midva sva se odločila, da jutri zjutraj naredim test. Danes je že 36. dan tetke pa ni od nikoder, prsa me neznosno bolijo in ne morem več čakat. Jutri sporočim, kaj bo pokazalo. Držite pesti.

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.4.2011 20:44:59   
Poka
Na žalost me je ginekologinja takoj po HSG poslala na kliniko za neplodnost in ni točno vedela povedat, kaj naj bi bilo narobe na enem od jajčnikov, prej pa pregledi tega niso pokazali. Nisem si mislila, da bom morala na kaj takega... Zato nekako nimam upanja še nekaj mesecev za naprej - ne vem pa, kake si čakalne dobe in kaj je tisto naslednje, kar me čaka. Držim pa pesti za ostale.

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.4.2011 22:33:16   
Katte
Pokauser posted image user posted image user posted image . Upam, da se ti hitro uredi in da čim prej zagledaš plusek. Ne obupaj.
Monstera, držim pesti na rokah in nogah hkrati, samo, da bo.


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.4.2011 22:46:11   
Agnes27
Poka user posted image user posted image user posted image

Monstera držim pesti!!!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 8:15:59   
Zojatisa
Monstera - držim močno pesti !!!!

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 8:26:52   
candi
Soborke nisem še pozabila na vas.user posted image Čestitke novim nosečkam.user posted image user posted image

Poka držim pesti, da je to zate nov začetek, ki pomeni nekaj lepega.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Monstera user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa čimprej javi!!!user posted image

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 8:48:47   
a.afrodita
Drage moje, sporočam vam, da sem pred 14 dnevi prehitro obupala in sem na 1. pomladni dan zagledala magični user posted image user posted image . Še vedno komaj dojamem, jutri imam 1. pregled in poročam!!!!

Čestitke vsem sonosečkam, ostaalim pa želim čimprejšni uspeh!!!


_____________________________

A če ne prideš ne prvič, ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova


(odgovor članu candi)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 8:49:20   
Monstera
Dobro jutro!
Dekleta, končno sva zagledala user posted image !!! V uradnem 16. krogu, po neuspelem jemanju klomifena, v 5. mesecu po laparoskopiji (PCO), nama je končno uspelo!
Derem se po stanovanju, noseča sem, noseča sem, moj se pa heca, da samo ve da sem ga zbudila haha. No, ob 7:30 sem se zbudila in s prvim urinom odšla v kopalnico. V lonček sem pomočila BabyCheck, bila sem čisto živčna! Ponavadi nisem nikoli upala gledat na test, ker me je vedno razočarala tista ena črtica, danes pa sem. Najprej se je pojavila prva in rekla sem, no evo, spet nič. A 5 sekund za tem se je začela izrisavat druga in nisem mogla verjet! Močna je kot cel hudič! Letela sem v spalnico s testom in zbudila mojega, dve črtici sta, dve črtici sta!!
Pa malo za spodbudo obnovim najino zgodbo.
Eno lepto sva imela spolne odnose brez tabletk, nehala sem kadit že 2 leti prej, skratka, malo sva se pripravljala na dojenčka. A ker se naključno ni nič zgodilo, sva rekla, zdaj se pa res pridno potrudiva, saj sva si ga že močno želela. Do takrat sem tudi shujšala 30kg, moj pa ravno tako 40, začela sva se zelo zdravo prehranjevati. Ko sva prišla na kliniko za neplodnost, so nama rekli, da imava zdaj zelo dobre možnosti, ker sem izgubila toliko kil in moji diagnozi s PCO naj bi to pomagalo. A ni bilo nič in nič. Imela sva vse možne preiskave, da bi izključili še kakšen drug vzrok za nezmožnost zanositve. Našli niso pri noben nič, potrdili pa so tipični PCO (tudi bolj sem poraščena, nagnjena k debelosti itd). Sledila so razočaranja s klomifenom. Probala sva vse, od hrane, držanja nog v zrak, ležanja še pol ure po odnosu... Nič ni pomagalo.
Novembra sem imela laparoskopijo. Pa še to so mi samo en jajčnik zrihtali, ker je drug bil že po ovulaciji (sicer so rekli, da je to dober znak, ker je ovuliral). Rekli so nama, da če je PCO edini razlog, da ne moreva zanosit, imava kot ostali pari, 70% možnosti, da nama uspe v prvih pol leta po operaciji. No, 5. krog po operaciji je končno uspelo, ravno na robu obupa. Delala pa nisva čisto nič posebnega, po odnosu sem malo poležala v postelji, to je bilo pa vse. Splone odnose sva pa midva imela redno, na 1-2 dni, nisem nikoli ovulacijskih testov uporabljala, ker bi me to še v večji stres spravilo.
Tudi tokrat nisem bila sigurna, da nama je uspelo. Temu je tako zato, ker mi je menstruacija že kdaj izpostala. Ponavadi je kot zakleto bil najprej - na testu, potem se je pa še isti dan prikazala. Znake imam identične kot pred menstruacijo, popolnoma identične. Bolijo me je prsa in krče imam tu pa tam. Niti mi niso bradavice (mogoče še?) potemnile, pa tudi občutljive niso. Res popolnoma isto se počutim kot pred menstruacijo. Samo da to traja zdaj že ne vem, dober teden oz. dva.
Malo sem se razpisala, moj namen je vliti upanje vsem dekletom, ki se že dlje časa trudijo. Imeti otročka je moja največja želja na svetu in ponavadi je tako, da so nam največje želje težko dosegljive. Zato sem bila še v večjem strahu, da nama nikoli ne bi uspelo. Tudi s trebuščkom in s pozitivnim testom sem se težko predstavljala. Pa vseeno nama je ratalo. Punce, ne obupat, pojdite korak za korakom in uspelo vam bo. Če ne danes, pa jutri. Pa veliko sreče vsem!

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 8:55:34   
srečica17
Četstitke monsterauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ........kako je lepo brat nekoga, ki je tako zelo navdušenuser posted image

Lepouser posted image  in zdravegauser posted image  ti želim. Uživaj!!!!!!

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 9:26:30   
Monstera
Hvala srečica17 :D

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 10:39:54   
coris
Monstera ne vem če se me še spomniš ampak na temi prvi poizkus zanositve smo skupaj upali user posted image

iskreeeene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image  to pa je res najlepša novica ko uspe nekomu ki se že tako dolgo matra user posted image user posted image  polepšala si že tako lepo nedeljo user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo in čestitke iz srca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 11:18:50   
Monstera
Ja se te spomnim coris, ne vem točno kakšno je stanje pri tebi, ampaknickname mi je zelo znan. Povej, kako je s tabo :D

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 11:47:31   
krisv
Monstera user posted image  user posted image  user posted image čestitke! Tvoja zgodba je res nov val upanja za vse nas, ki se že dlje časa trudimo in imamo hkrati tudi zdravstvene prepreke. Želim ti vse najboljše in najlepše!
Čestitke tudi tebi a.afrodita. user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil krisv -- 3.4.2011 11:48:31 >

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 15:09:36   
Anonimen
Poka user posted image . Naj čim prej ugotovijo, kaj je narobe. Potem pa hitro user posted image .

Megi, to je to! user posted image

Afrodita, čestitke tudi tebi! April se je super začel. user posted image

Monstera, juhu! user posted image Za take, ki se že dalj časa trudite, mi posije kar sonček, ko vam rata. Super, super, super! Naj bo to zate najlepših 9 mesecev v življenju, ker potem pride še lepših ogromno, ko bosta postala starša. Za znake naj te pa ne skrbi, jst jih nisem nikoli imela. Bo že trebušček zrasel, da bosta sigurna... user posted image

auser posted image

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 15:23:16   
Zojatisa
Monstera čestitam in sm zlo vesela še ena nosečka med nami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 16:23:19   
Monstera
Hvala vsem za navijanje in vzpodbudne besede. Res ste zlate. Jaz bom še naprej mislila na vas in verjamem, da bo vsem uspelo.
Naredila sem še ClearBlue in takoj se je veeeeelik + narisal :D Sva bila na nedeljskem kosilu pri starših od mojega. Nekaj smo se pogovarjali, njegova mama pa reče "Hahaha sej še nisem stara, še nisem babica" jaz se pa zraven smejem, ja, ne za dolgo haha :D

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?