|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.6.2011 13:56:49   
antonia
Živjo punce, kolikor vas berem ste vse super pridneuser posted image user posted image user posted image . Včeraj smo imeli sistematski pri enem mesecu in naša Neža je pridobila 1,3 kg. Kljub temu, da res neprestano jem - predvsem sladko - pa sem tudi jaz že na -2 v primerjevi z zanositvijo, a kaj ko jme jih čaka še 20user posted image user posted image user posted image user posted image .
Zdaj pa znova v akcijo, da počistim kuhinjo, preden greva po "tamalega" - sva z malo celo dopoldan vozičkali, tako, da delo še čaka...

Uživajte v sončku

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.6.2011 14:08:28   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

tanči ...za piščančka....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ajvy.....da hitr tetka spokauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kolumbo
....o, boš mela mau oddiha...sam Jurček in Šimček pr hiši...lepo, lepo....pa upam d že unga am-ja nabavš na zalogouser posted image

urša...fajn šoping si mela, pa super d so Evico cepliuser posted image user posted image user posted image

brkn...oooo, a zdej si pa na marmelade prešaltala...ma ti si res super pridnauser posted image user posted image



ja sem morala porabiti jagode ki sem jih nabrala in borovnice s katerimi me tast zalaga. Je treba mal zaloge narediti za zimske dni.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.6.2011 14:09:11   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: antonia

Živjo punce, kolikor vas berem ste vse super pridneuser posted image user posted image user posted image . Včeraj smo imeli sistematski pri enem mesecu in naša Neža je pridobila 1,3 kg. Kljub temu, da res neprestano jem - predvsem sladko - pa sem tudi jaz že na -2 v primerjevi z zanositvijo, a kaj ko jme jih čaka še 20user posted image user posted image user posted image user posted image .
Zdaj pa znova v akcijo, da počistim kuhinjo, preden greva po "tamalega" - sva z malo celo dopoldan vozičkali, tako, da delo še čaka...

Uživajte v sončku


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo neža. Res lepo pridobiva na teži. Uživajte v lepem vremenu.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu antonia)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.6.2011 19:54:52   
MIHAILO
Zivjo punce...kako ste kaj? Mi smo prisli iz Bosne,bili smo 17dni,otroci so na polno uzivali sploh Mihailo cel dan so bili zunaj...Res je ,da smo atija pogresali in on nas ampak smo si orenk baterije nafilali...Mihailo je bil tok zunaj ,da je potem kar rekel da gre v hiso,prve dni pa ga sploh nismo spravili noter za kosilo ga je moral zunaj jesti user posted image vas grem malo brati

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.6.2011 21:17:55   
Urša08
čer

Jaz sem čist morto. Zmatrana ful. Danes je bilo spet malo šopinga, potem po otroke v vrtec, pa k stari mami od mojga mal. Potem pa še roditeljski za Žiga, domov prišla čez 7 tko da pestro, pestro. Čaka me še kuhinja da jo v red dam, pa fino bi bilo dva stojala cot pobrat.

morm mulčke zrihtat

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
15.6.2011 22:40:29   
petrušk_
čer....

poln dan...pojstle preoblečene in oprane...obiski iz rodnega krajauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zj pa je že v hladilniku posladek za jutrišnje visoke gosteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zmatrana....šibam spat!!!

nočkooooooooo


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
16.6.2011 6:22:25   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08


čebela
uvau že 3 mesece kaj gre hitro user posted image , pa super za dojenje - se polno dojita?


2/3 je dojenja,1/3 pa AMja

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
16.6.2011 6:52:47   
Čebel@
user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
16.6.2011 6:53:50   
Čebel@
user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
16.6.2011 6:59:51   
Čebel@
mala na poti v vrtec.....ima zdele  par dni foro da nikamor brez meneuser posted image ne na dvorišče,danes je jokala da ne gre v vrtec,da bo pri mamici,zvečer jo moram jaz dat spat,..user posted image user posted image user posted image

včeraj sva celo dopoldne vozičkala,prišla domov,user posted image nahranila,skuhala kosilo in spekla pecivo(jogurtovo s češnjami in polito s pudingomuser posted image ),popoldan sva šli pa s user posted image na kolouser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
16.6.2011 7:04:51   
Čebel@
dovolj samogovorovuser posted image

grem kavo spit do koncauser posted image in šnofat po netuuser posted image

se tipkamo kasnejeuser posted image user posted image

(odgovor članu antonia)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
16.6.2011 11:09:37   
brkn83
dan. vidim da je danes pravo zatišje tle gor.

Js bla mal v trgovini, pa mamo sem k zdravniku peljala................pa zjutraj sva z nikom bila res pozna. Sva šla v varstvo šele ob osmih.

zdej pa me čaka likalnik, pa polikam eno goro cot. No pa potem si moram še program za dekliščino do konca pripraviti in pogledat kaj vse potrebujem.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   [Brisano sporočilo]
16.6.2011 15:05:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu brkn83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
16.6.2011 17:37:33   
Urša08
helov

Trenutno samevam user posted image user posted image user posted image Eva spančka, Žiga je s stričkom na vrtu, Nejc in možek pa pri stari mami nabirata češnje in malineuser posted image . Ker sem si dopoldan vzela na off, sem morala sedaj malo nadoknadit. Kuhinjo in dnevno sem v red dala sedaj morm pa še mal cote poštimat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
16.6.2011 18:12:02   
tanci29
enuser posted image

ali bi katera slučajno kupila otroško kolo znamke schwinn..je čisto nov..kupila sta ga babi in dedi za ta velkega piščanca pa se ne mara z njim vozit ker mu je premajhen..včeraj sem mu šla kupit novega in sem za tamalo piščančko videla tako lepega punčkastega. ta ki ga imamo je črn in oranžen(je tudi zelo lep za fantke) no sej hana se vozi čist lepo na njemu...ampak me je tist ta punčkast čist prevzel in ga ne morem zbit iz glave. ne bi se pa rada v neke brezvezne stroške spuščala.no tako če je kera zainterisirana ga prodam za ene 90€ nov je bil 120€.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
16.6.2011 18:12:29   
tanci29
mi noče slike prilimat

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
16.6.2011 18:14:34   
tanci29
user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
16.6.2011 18:16:38   
Čebel@
tanci...če želiš ga objaviva pri meni in mogoče ga kdo kupi?...če ja,pol mi piši na malcki.palcki@gmail.com in se zmeniva


zoperna semuser posted image

< Sporočilo je popravil Čebel@ -- 16.6.2011 18:24:30 >

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
16.6.2011 21:06:06   
sjmm
hej, bejbe!!!

dopoldne mau leteče, je kr pasal..kofetek pa touser posted image user posted image

pol pa na brzake kosilo, posodo, cote.....pol smo fante an bejzbol peljal...dons smo bli mi na vrsti za peljat...mulčki pa so bli tooook tečni dons...noben ni najdu opreme, ta pravih superg, bidona...auuuuuuuu...mi je kr piskal pod pokrovomuser posted image

vmes smo z majkijem in lubijem skočil še v milerja, mlekec in prašek, pa mehčalc...je blo treba zaloge nardit k ju3 bom sigirn dobila eno ogromno pošilko umazanih cot iz otroških sob, pa že dons je ena pršla z bejzbolauser posted image

pol je pa Majki okol 7h v avtu mau zadremau...toooo...no, tko d mamo še zmer turbo vklopln...upam, da se mu v roku pol ure spraznejo baterije in ostane kej časa za romantikouser posted image

pa en ful lep večer vsem skupaj!!!!

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   [Brisano sporočilo]
16.6.2011 23:31:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 0:03:15   
birdy
helov, mi smo bolj tako, ne glih najbolje no. Edin zdravje nam zaenkrat služi, že trkam.
Dec je v gipsu, ga ma do kolen, tko da še 10 dni smo čist nemobilni. Obeta se mu nova služba, držte pesti. Bi bilo res fino če bi dobil, samo če bojo priprasvljeni počakat.
Zelo slabo kar se je zgodilo je pa da je naš kuža eno ugriznu. Mism, ne vem kaj mu je bilo. Tašča je tako kot vsak večer peljala svojga psa na sprehod, naš je šel zraven (ga ni privezala ker ga nikol ne, in ni bilo nikol problemov ker je to tok priden kuža) in je šla ena ženska mimo in jo je napadel. Šla je pol do zdravnika tko da zdej čakamo da nas pokličejo in ga verjetno dajo na opazovanje. Mi je tok hudo, k je to res priden kuža. Sploh mi ni jasno kaj nu je bilo, vedno je letal po travniku, otroc so ga božal (ne sam naši), vsazga je lepo pozdravu, lizu,... Ma res je priden, nikamor šel, ko si ga poklicu je priletel,... upam da se bo tak pokazu tud na opazovanju. Mah, tale luna vse mal trka očitno. 
Zdej grem pa spat, dons je bil naporen dan in sem skurjena. Lepo bodite...


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 6:52:31   
petrušk_
jutroooooooooooooooooooooooooo


včeri en totalno super dan...

zjutrej kavica s polno družba...neprecenljivo...upam le na več takih obiskov....je blo lušno za evo, k je mela Majo na obisku, zame pa sploh ekstra k sm se xxl načvekalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

popoldan oči pršu, smo pojužnal in pol sva šle z evo na kolo, na eno dolgo turo, da mami mal bedrca utrdi....čene bojo šle kilce spet sam navzgor....
oči je user posted image prevzel in sta šla na fino šetnjo za odganjanje krčkov, pol smo se pa na kavici srečal, da se je eva še mal u hišci poigrala in po toboganu spuščalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dons mam bl u izi dan, neki za kosilo pogruntat pol pa kakšna kavica pade...itak je pa dan že popoln, k je petek in vem, da bo zj oči 2 dni samo z namiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

imejte se lepo in se smejte.....


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 6:54:15   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

helov, mi smo bolj tako, ne glih najbolje no. Edin zdravje nam zaenkrat služi, že trkam.
Dec je v gipsu, ga ma do kolen, tko da še 10 dni smo čist nemobilni. Obeta se mu nova služba, držte pesti. Bi bilo res fino če bi dobil, samo če bojo priprasvljeni počakat.
Zelo slabo kar se je zgodilo je pa da je naš kuža eno ugriznu. Mism, ne vem kaj mu je bilo. Tašča je tako kot vsak večer peljala svojga psa na sprehod, naš je šel zraven (ga ni privezala ker ga nikol ne, in ni bilo nikol problemov ker je to tok priden kuža) in je šla ena ženska mimo in jo je napadel. Šla je pol do zdravnika tko da zdej čakamo da nas pokličejo in ga verjetno dajo na opazovanje. Mi je tok hudo, k je to res priden kuža. Sploh mi ni jasno kaj nu je bilo, vedno je letal po travniku, otroc so ga božal (ne sam naši), vsazga je lepo pozdravu, lizu,... Ma res je priden, nikamor šel, ko si ga poklicu je priletel,... upam da se bo tak pokazu tud na opazovanju. Mah, tale luna vse mal trka očitno. 
Zdej grem pa spat, dons je bil naporen dan in sem skurjena. Lepo bodite...



joooj...super, da ste ok...oči je mal nastradal ni kej, ampak sj bo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za kužita pa res hudo....sam ni kej, žival je le žival in nikoli ne moreš predvidet kako bo reagirala....važn da mate zdravja polno vrečo ostalo se bo pa že poštimal...
za službico pa sploh supercaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naj se vam izide po planihuser posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 6:55:25   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

user posted image


tanci, res lepo kolo...a hana se že s tem fura al kaj...eva še sploh noče na pedala prtisntuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
17.6.2011 6:57:57   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

mala na poti v vrtec.....ima zdele  par dni foro da nikamor brez meneuser posted image ne na dvorišče,danes je jokala da ne gre v vrtec,da bo pri mamici,zvečer jo moram jaz dat spat,..user posted image user posted image user posted image

včeraj sva celo dopoldne vozičkala,prišla domov,user posted image nahranila,skuhala kosilo in spekla pecivo(jogurtovo s češnjami in polito s pudingomuser posted image ),popoldan sva šli pa s user posted image na kolouser posted image


super za lep dan in naj bo čimveč takih...........
kar se hane tiče pa je tud eva precej name nalimana zadnje čase...v stilu...moja mami...moja mami....to je moja mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sam s to razliko, da men to ful sede...kaj je lepšega kot to, da ti otroček pokaže kako te ima rad....pa četudi je pač obdobje ko to kaže mal preveč...boljš to, kt pa da te nebi mel za maruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image think pozitive - be pozitive....


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?