|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: krema - "melem"
29.8.2011 0:00:59   
katka plus
Pozdravljene!
Sem malo prebirala o Vasćevi kremi. Ne bom debatirala, ampak bom raje povedala svoje izkušnje. Kremo sem naročila pri Saneli. Vonja ni imela. Oziroma je bil vonj samo po lanolinu.Kar je čudno za zeliščne kreme,Zato sem pisala dr. Vasiću in raje naročila kremo. Ni bilo nobenega problema. Krema je stala malo manj od Saneline goljufije. Embalaža je poplnoma drugačna in večja. Krema pa ima polnoma drugačen vonj. Samo povem, da raje dam 50 Eur, čeprav me je vse skupaj prišlo le 38 eurov, odvisno pač od tečaja, in vem, od kod prihaja. Pač, Saneli ne zaupam,in se mi ne zdi prav,da trguje s to kremo. Lahko jo prinese za prijatelje, znance, ne zdi se mi pa prav, da je to postal njen biznis. Za tako goljufijo lahko kdo prijavi inšpekciji, in če inšpekcija ugotovi, da je kreme sama mešala, jo čaka huda kazen. Bog ne daj na to, ampak vseeno ni to prav.
Sicer pa vsak po svoji vesti!

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: krema - "melem"
29.8.2011 13:17:16   
strelka123
Pozdravljene!!

A to kremo lahko čist tak normalno brez problema naročim po telefonu in ti jo pošljejo? Namreč jaz bi tudi rabila za mojega malega. Imam še kremico od saanele in sem na forumu zasledila da je ta od zeliščarja melce drugačna. Gre katera tja dol ali ima katera kake druge veze. Prosim za pomoč!

(odgovor članu katka plus)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: krema - "melem"
30.8.2011 12:03:09   
lola_J
katka plus hvala za opzorilo. Jaz imam sedaj drugič to kremo, obakrat sem jo naročila od sanele. Prvič sem dobila v dost manjši posodici, drugič mi je poslala v malo večji posodici (vijolične barve). Deklaracija kreme pol manjka, se prov vidi, da je del odtrgana (ne vidi se kdo je proizvajalec in sestavine. Tako, da mi je tule čudno. Sem pa v drugo hotela naročiti direkt od tega gospoda Valašiča, pa je rekel, da zaradi carine ne pošilja v Slovenijo. Kako to, da je pa tebi poslal?
Pa še: Ali mi poveš kakšna je originalna embalaža te kremice?

(odgovor članu katka plus)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: krema - "melem"
30.8.2011 12:32:40   
Minja 80
pozdrav svima
ne znam kakva je ambalaza sanelinih krema ali moram da kazem da kad sam ja prvi put kupila kremu direktno od vasica bila je u beloj kutijici, a sad sam je dobila u ljubicastoj, tako da mislim da ih on pakuje u kutije sa kojima trenutno raspolaze. ali moram da kazem da je etiketa na obe kreme ispisana nekom nijansom ljubicaste boje.


(odgovor članu lola_J)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: krema - "melem"
30.8.2011 12:34:13   
Minja 80
i da, zaboravila sam da kazem da je prva etiketa bila napisana u cirilici a druga je u latinici. :)
napominjem da sam obe kreme kupila od vasica.

(odgovor članu Minja 80)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: krema - "melem"
30.8.2011 12:42:08   
.sara.
 
Meni je to tudi čudno.
Nam je tudi kremo dvakrat naročila Sanela; prvič je bila bela škatlica, drugič pa vijolična, nam je sicer dala zraven kontakt od g.Vasiča, za sestavo pri obeh kremah pa piše: pčelinji proizvodi i lekovito bilje.
No, mi smo zdaj kremico pred tremi tedni tudi naročili pri Vasiču oz. bili smo na vezi z enim drugim gospodom, njegovim sodelavcem, ki nam je kremico poslal do Bosne ( krema + prevoz = 35€), ker smo pač imeli eno vezo.
Uglavnem, isto smo dobili kremo Melem v vijolični embalaži, ista sestava, isti vonj, tudi kočičinsko jo je bilo isto. Smo jo pa tokrat dobili brez etikete, ampak s tem smo bili prej seznanjeni, nekaj zaradi meje, nema veze.

Skratka, krema ki smo jo naročili preko Sanele in ta sta popolnoma isti, tako da mi je čudno da si ti zdaj dobila drugačno embalažo in da si jo dobila celo več. Razen če je spet drugačna barva škatlice.

Katka Plus, A jo lahko slikaš pa nam pokažeš?

Aja, nam tudi v Slovenijo ni poslal........Katka plus, a imate vi kakšno vezo da vam je zrihtal?
Nam zaupaš koliko znašajo stroški carine, kako dolgo kremo zadržijo v srbiji na carini, v karanteni, oz. kako dolgo je potovala v Slovenijo? A vam je poslal po pošti al preko kakšnega prevoznika? A potrebujejo kakšna posebna potrdila?


< Sporočilo je popravil .sara. -- 30.8.2011 12:44:11 >

(odgovor članu Minja 80)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: krema - "melem"
30.8.2011 12:48:45   
.sara.
Ne vem no, ampak moje kremice od Sanele in ta zdaj direktno od proizvajalca sta popolnoma iste, razen barva škatlice, vonj je isti ( sem ravno povohala) tako da uporabnica sanela ne mešanekaj kar sama, ker potem bi krema tudi efekt izgubila, pa ga ni.

(odgovor članu .sara.)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: krema - "melem"
30.8.2011 12:50:42   
.sara.
IZVIRNO SPOROČILO: Minja 80

i da, zaboravila sam da kazem da je prva etiketa bila napisana u cirilici a druga je u latinici. :)
napominjem da sam obe kreme kupila od vasica.



Ja, pri nas je bilo na prvi, beli škatlici, napisano v cirilici Melem za kožne bolesti in sastav: pčelinji proizvodi i lekovito bilje.
Na drugi, vijolični, je bila pa normalna pisava.

(odgovor članu Minja 80)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: krema - "melem"
7.9.2011 21:32:42   
ribica84
Nujno bi potrebovala kremo melem- ali gre katera (oz. znanec) v kratkem v Beograd oz. jo ima katera na zalogi?hvala

lp

(odgovor članu .sara.)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: krema - "melem"
7.9.2011 21:33:54   
ribica84
Nujno bi potrebovala kremo melem- ali gre katera (oz. znanec) v kratkem v Beograd oz. jo ima katera na zalogi?hvala

(odgovor članu .sara.)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: krema - "melem"
11.9.2011 21:03:24   
Janjap
Pozdravljene,

Nujno bi rada prisla do te kremice se ta teden, ker sem na obisku pri starsih v Sloveniji in se naslednji vikend vracam v Francijo (ravnokar sem izvedela za obstoj te kremice). Moj sin ima ze 1 leto probleme z AD in poizkusili smo ze mnozico krem in brez pravega ucinka. Vsako noc se zbuja in praska do krvi.  A ima katera od vas viška kaj kreme da jo cimprej poskusimo in preverimo ce bi delovala za nas?
Vnaprej hvala za odgovor.

(odgovor članu ribica84)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: krema - "melem"
12.9.2011 17:51:35   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: .sara.
Ne vem no, ampak moje kremice od Sanele in ta zdaj direktno od proizvajalca sta popolnoma iste, razen barva škatlice, vonj je isti ( sem ravno povohala) tako da uporabnica sanela ne mešanekaj kar sama, ker potem bi krema tudi efekt izgubila, pa ga ni.

Se strinjam. Krema je enaka od sanele in od proizvajalca.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu .sara.)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: krema - "melem"
15.9.2011 8:54:49   
mojkris
Čisto mi je zmanjkalo Vasićeve kreme. Sinčku pa se zopet pojavljajo izpuščaji. Kreme do konec septembra ne morem nikjer dobiti, ker mi je tudi Sanela odpisala, da je nima in da je do 25.09.11 tudi g. Vasić na dopustu, zato bo krema verjetno šele v začetku oktobra. Zato lepo prosim, če ima katera kakšno kremo viška, če mi jo lahko proda. Če nimate cele kreme mi je dovolj, če jo katera lahko odstopi 1 polno čajno žličko (bom imela za kakšen teden) in bom zelo zadovoljna in jo z veseljem plačam ali pa jo vrnem, ko jo dobim. Hvala!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: krema - "melem"
15.9.2011 14:13:59   
čebulca
Imam eno že rabljeno in eno novo kremo od Vasića.  Prodam obe.  Če katera rabi naj se mi javi na zs.

(odgovor članu mojkris)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: krema - "melem"
16.9.2011 19:21:33   
zojabb
pozdravljena

sem ti poslala na zs.

(odgovor članu čebulca)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: krema - "melem"
18.9.2011 20:15:06   
zojabb
Nujno bi potrebovala kremo melem.Če jo ima katera na zalogi prosim naj mi jo odstopi. Cena ni pomembna, pomembno je samo da pomaga. Hvaležna bom vsake pomoči.
Hvala

(odgovor članu zojabb)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: krema - "melem"
23.9.2011 16:28:28   
Anita41
Pozdravljeni,

sem nova v tej temi in me nekaj zanima. Upam, da mi kdo od vas lahko pomaga. Na prvi strani sem zasledila dva različna naslova od dr. Vasića. Kateri naslov je pravi: Antifasisticke borbe 65 ali Cara Uroša 9?

Lep pozdrav, Anita

(odgovor članu zojabb)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: krema - "melem"
23.9.2011 16:39:37   
Sarakitara
Anita, pogledala sem vizitko in piše sicer v cirilici (in nič ne razumem user posted image ) ampak cifra je 65 - tako da je prvi naslov.

Upam, da sem kaj pomagala user posted image

(odgovor članu Anita41)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: krema - "melem"
24.9.2011 16:03:50   
Anita41
Ste pomagali :) Najlepša hvala

(odgovor članu Sarakitara)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: krema - "melem"
9.10.2011 16:41:14   
Suzy28
Lep pozdrav vsem. Imam eno prošnjo. Ima katera doma kremico melem od dr.vasića oziroma ali gre katera mogoče v kratkem iskat kremo tudi zase. Sama nimam možnosti, da bi odšla v beograd zato bi lepo prosila za uslugo ,če je možno. Bom prispevala tudi za potne stroške zraven, ni problema.
Lepo prosim

(odgovor članu Anita41)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: krema - "melem"
9.10.2011 16:50:11   
zojabb
Pozdravljene tudi jaz bi prosila za pomoč.Če ima katera možnost da lahko dobi kremo lepo prosim za pomoč.Cena ni pomembna samo d dobimo kremo.

(odgovor članu Suzy28)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: krema - "melem"
12.10.2011 11:19:41   
mojkris
Skoraj dva meseca smo čakali kremo in jo končno dobili. Tako da samo v informacijo, da Sanela spet ima kreme, ker jih do sedaj ni imela. Pa ne da bi delala raklamo zanjo, toda če je katera v stiski in je nima nikjer za dobit obstaja tudi ta možnost. Stane pa res skupaj s poštnino okrog 45 eur.

(odgovor članu zojabb)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: krema - "melem"
12.10.2011 11:50:03   
Carmenka
Pozdravljene!

Moja prijateljica gre za 1. nov v beograd. Je rekla da lahko prinese kreme. Tako da ce kakšno zanima naj sporoči. Krema je 25€.

LP K

(odgovor članu mojkris)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: krema - "melem"
13.10.2011 20:51:39   
zojabb
Sem ti poslala zs.

lep večer

(odgovor članu Carmenka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: krema - "melem"
14.10.2011 21:33:03   
ribica84
Carmenka: se ti poslala na z.s.
Hvala!

(odgovor članu zojabb)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?