|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Žalostna
31.3.2011 22:26:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ok, kaj bi svetovala sebi, če bi si ti želela seks, tvoj fant pa ne?


To ni primerljivo.
Jaz si rečem enako, pustimo stat user posted image  za nekaj časa.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Žalostna
31.3.2011 22:28:04   
ronja
To ni primerljivo.

zakaj ne? Oboje je primarni nagon in oboje je želja.
Jaz si rečem enako, pustimo stat user posted image za nekaj časa.

za koliko let?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Žalostna
31.3.2011 22:30:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

To ni primerljivo.

zakaj ne? Oboje je primarni nagon in oboje je želja.



Ker so posledice različne.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Žalostna
31.3.2011 22:30:55   
roberta
 
jaz pa mislim, da ima tvoj fant resne težave. ali se boji odgovornosti ali pa se boji osamljenosti (ker boš ti "kao" potem imela otroka, njega pa ne boš več rabila - saj to tudi sam pravi, če se prav spomnim iz napisanega). oboje je slabo.

jaz bi mau pogledala kako je pri njem doma - v kakšnih odnosih je z mamo in očetom in potem bi skupaj z njim poskušala ugotoviti, v čem je pravzaprav težava. iz kje ta strah pred otrokom izvira. ker jaz bi rekla, da si otroka on sicer želi, vendar pa si ga ne upa imeti. je bil kdaj zanemarjen otrok, je bil mamin ljubljenček in mu je oče to naprej metal? je imel vse na pladnju in nikoli nobene prave odločitve ni mogel sprejemati? nekaj mora biti...  ker če si otroka ne bi želel, potem bi to povedal bolj jasno kot pa to kot ti opisuješ. tako, da po eni strani bi, ko pa je treba narest, pa se skrije.

dejta se pogovarjat. pa ne o tem, kdaj otroka imet, ampaj kaj za koga to pomeni, kake spomine mu misel na otroka vzbuja itn.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Žalostna
31.3.2011 22:31:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

za koliko let?


Čisto odvisno od situacije, ne morem posploševat.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Žalostna
31.3.2011 22:32:48   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Spremeniš zavestno lahko torej samo pot, želje se spreminjajo same po sebi in na to nimamo ne vem kakega vpliva. Malo že, večinoma se pa to dogaja podzavestno.


tukaj pa mislim, da je več na tem. jaz verjamem da v določenih primerih in pogojih lahko spreminjamo želje, samo razumet moramo bolj celostno vso zadevo in s tem preoblikujemo željo samo. ali jo celo izbrišemo. Ghandi govori o tem, mislim, da izhaja iz principa da postaneš "desireless", da nimaš več lažnega ega - to sicer spada v jogo in ne bom razlagala tukaj termina lažni ego, ampak suffice to say - da se spremenit tudi želje (v določenih primerih) imho.

ajd, ne bom več predavala - smo off the subject user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Žalostna
31.3.2011 22:34:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Spremeniš zavestno lahko torej samo pot, želje se spreminjajo same po sebi in na to nimamo ne vem kakega vpliva. Malo že, večinoma se pa to dogaja podzavestno.


tukaj pa mislim, da je več na tem. jaz verjamem da v določenih primerih in pogojih lahko spreminjamo želje, samo razumet moramo bolj celostno vso zadevo in s tem preoblikujemo željo samo. ali jo celo izbrišemo. Ghandi govori o tem, mislim, da izhaja iz principa da postaneš "desireless", da nimaš več lažnega ega - to sicer spada v jogo in ne bom razlagala tukaj termina lažni ego, ampak suffice to say - da se spremenit tudi želje (v določenih primerih) imho.

ajd, ne bom več predavala - smo off the subject user posted image


Že nekaj časa user posted image .

Jaz sem želela nekaj podobnega povedati.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Žalostna
31.3.2011 22:35:51   
ronja
ej, mateyka, to čisto verjamem, samo tako daleč pa še nisem. Mam še vedno želje in vso ostalo smrtniško navlakouser posted image . In nekak predivdevam, ad tudi sakul in njen sakulček še nista na tem nivoju, tako da do tja je še daaaaaleč. Enkrat, ko bomo stari in zreli in umirjeni in verjetno že napol mrtvi;)...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Žalostna
31.3.2011 22:38:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ej, mateyka, to čisto verjamem, samo tako daleč pa še nisem. Mam še vedno želje in vso ostalo smrtniško navlakouser posted image .


Želje so kredibilne, in nam dajejo velik del smisla. A ko nekaj ne gre po naših željah, je običajno to trenutek, da se ustavimo, stopimi na bremzo, pogledamo okrog, se vprašamo, zakaj je bilo to dobro. Otroci pridejo, ko želijo priti, proti naravi ne moremo. In narava ni samo narava, del nje smo tudi ljudje.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Žalostna
31.3.2011 22:43:22   
ronja
Otroci pridejo, ko želijo priti, proti naravi ne moremo.

kondom je kar zanesljiv proti naravi. In večino otrok prepreči;). Če (pravilno) uporabljaš kontracepcijo otroci NE pridejo, ker "po naravi" ne morejo priti, ker jim je mehansko to preprečeno (ali da se polovici ne moreta združit ali pa da se ena polovica sploh sprošča iz jajčnikov). Simple as that. Ko prekineš z njo, se odločiš, da otroci lahko pridejo.
In tudi v njunem primeru: otrok je prišel in je moral it in ona je še zdaj nesrečna zato. če bi bilo tako, kot si ti opisovala, bi se itak njena "fiksna ideja" uresničila in zdaj ne bi jamrala zaradi tega.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Žalostna
31.3.2011 22:47:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In tudi v njunem primeru: otrok je prišel in je moral it in ona je še zdaj nesrečna zato. če bi bilo tako, kot si ti opisovala, bi se itak njena "fiksna ideja" uresničila in zdaj ne bi jamrala zaradi tega.



Ne razumem, kaj želiš povedati?

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Žalostna
31.3.2011 22:49:34   
ronja
Ti si rekla, da otrok pač pride, ko hoče prit in da naj se ne obremenjuje: no, otrok je prišel, ko je hotel prit in potem ga on ni hotel. In zdaj še vedno ne ve, kdaj ga bo hotel, ona pa čaka in ne upa preveč težit s svojo željo. če bi bilo tako izi kot si ti opisovala, bi ona danes imela 3 leta starega otroka, če prav razumem njen ticker, poste iz drugih tem in podpis.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Žalostna
31.3.2011 22:51:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ti si rekla, da otrok pač pride, ko hoče prit in da naj se ne obremenjuje: no, otrok je prišel, ko je hotel prit in potem ga on ni hotel. In zdaj še vedno ne ve, kdaj ga bo hotel, ona pa čaka in ne upa preveč težit s svojo željo. če bi bilo tako izi kot si ti opisovala, bi ona danes imela 3 leta starega otroka, če prav razumem njen ticker, poste iz drugih tem in podpis.


Še manj razumem, sori.

Po napisanem - že nekaj časa je na napačni poti.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Žalostna
31.3.2011 22:54:50   
ronja
Pa kako naj ti razložim? Ti praviš, da otrok pride, ko hoče prit in ga ni treba planirat in si ga želet in da je vse to brezveze, ker itak je treba to vse spontano, pač ko pride, pride. Ampak v tem primeru, ko sta bila spontana, je zanosila in potem šla na umetni splav, zato ker si on ni želel tega otroka. Če bi bilo tako, kot si ti pisala, bi danes že imela tega otroka in bi bila nejna "fiksna ideja" uresničena in se za to ne bi sekirala (bi se pa mogoče za kaj drugega).

Zato se mi zdi robertin predlog boljši: poglej, kaj je zadaj, za temi strahovi. Saj on ves čas pravi, da bi imel otroke, samo ne še zdaj - konkretnega razloga proti ni videt (ala stanovanje, finance, itd...), zato jasno, da se punca sprašuje, kaj ga ovira. kar je prav - če ne sprašuješ, ne moreš zvedet.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Žalostna
31.3.2011 22:56:43   
mateyka
čudovite moje predavateljice, jaz grem zdaj spat - dobro argumentirajte še naprej, naj sakul vse to kaj koristi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Žalostna
1.4.2011 6:51:47   
Nenya
ronja in milijonarka sta malce zafilozofirali - zanimivo branje.

Sakul, jaz ne vem kako lahko ti tako živiš z nekom, ki naj bi ti bil v oporo in veselje v življenju. Zaradi njega moraš dobesedno tlačit in dušiti veliko željo po user posted image . ki je del tvoje biti, in mu ne 'težit' - a to je teženje, če si želiš imeti otroka preden boš prestara da bi se ti še dalo kvalitetno ukvarjati z njim(i)? Zakaj naj bi njegova želja prokrastinirati bila pred tvojo želo po potomstvu?
Odkrito ti povem, da tega kar si takrat naredila zanj (splav) bi mene verjetno uničilo, zakaj? ne zaradi samega splava ampak zaradi tega ker si se nečemu, za kar pišeš da si tako močno želiš, vseeno pod pritiskom odpovedala. Da greš lahko tako preko sebe, preko svojih želja. jaz ne vem če bi uspela nadaljevati zvezo, ki od mene zahteva žrtvovanje do te mere.
Meni se zdi zaskrbljujoče tudi za prihodnost vaju kot para ali družine, da si pripravljena (in to vedno znova počneš) postavljati njegove želje na najvišje mesto, da imajo največjo težo in prevlado nad tvojimi (ali otrokovimi?).
Res je, da je partnerstvo skupek kompromisov, včasih tudi takih, ki od ene ali druge strani zahtevajo precejšnjo prilagoditev, ampak to, da vedno nekdo doseže svoje, milom ali silom, nekdo se mora pa vedno umakniti in 'ne težiti', to se mi ne zdi zdravo.
Veliko sreče in poguma ti želim.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Žalostna
1.4.2011 9:37:18   
manna
IZVIRNO SPOROČILO: roberta


jaz pa mislim, da ima tvoj fant resne težave. ali se boji odgovornosti ali pa se boji osamljenosti (ker boš ti "kao" potem imela otroka, njega pa ne boš več rabila - saj to tudi sam pravi, če se prav spomnim iz napisanega). oboje je slabo.

jaz bi mau pogledala kako je pri njem doma - v kakšnih odnosih je z mamo in očetom in potem bi skupaj z njim poskušala ugotoviti, v čem je pravzaprav težava. iz kje ta strah pred otrokom izvira. ker jaz bi rekla, da si otroka on sicer želi, vendar pa si ga ne upa imeti. je bil kdaj zanemarjen otrok, je bil mamin ljubljenček in mu je oče to naprej metal? je imel vse na pladnju in nikoli nobene prave odločitve ni mogel sprejemati? nekaj mora biti...  ker če si otroka ne bi želel, potem bi to povedal bolj jasno kot pa to kot ti opisuješ. tako, da po eni strani bi, ko pa je treba narest, pa se skrije.




Se strinjam.


(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Žalostna
1.4.2011 9:41:12   
liliana
Jaz sem pa zdaj malo zmedena sakuL.....

IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

razhaja rota virus, mi odrasli (pri nas doma)smo po 14 dni čist preč (driska, slabost, bruhanje) mali joje odnesel z enim tednom. dali so mu tudi linex.

drugače pa cocacola, pa bobi palčke...






(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Žalostna
1.4.2011 10:01:53   
zvezdan



IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz sem pa zdaj malo zmedena sakuL.....

IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

razhaja rota virus, mi odrasli (pri nas doma)smo po 14 dni čist preč (driska, slabost, bruhanje) mali
joje odnesel z enim tednom. dali so mu tudi linex.

drugače pa cocacola, pa bobi palčke...

 






bolano!!


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Žalostna
1.4.2011 10:03:59   
liliana
Ja, vsi so bili bolni....imeli so drisko......

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Žalostna
1.4.2011 10:10:50   
zvezdan
user posted image user posted image dobra! Sej ne vem a se samo meni zdi čudno ampak zakaj bi si človek zmišljeval take zgodbice. Hmmm jp bolano!


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Žalostna
1.4.2011 10:13:10   
Petka09
Ja, pa še če se postaviš na njeno ime ima na tickerju, da je njen otrok star 3 leta in 4 mesce????? Ne vem več no.......

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Žalostna
1.4.2011 10:21:09   
sakuL
liliana: ne nimava otrok, ne on ne jaz.

res je, za seboj imava to grozno izkušnjo...user posted image sej sem takoj napisala, če boste brskale po zgodovini....

Pejka: res je grozno, vem kako ti je... tudi jaz za sebe ne morem rečt kako in kaj bo v prihodnosti s "plodnostjo"...user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Žalostna
1.4.2011 10:25:01   
zvezdan
zakaj si pa potem to pisala v drugi temi ? Res ne razumem. Mogoče samo rabiš pozornost in da se ljudje ukvarjajo s tabo.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Žalostna
1.4.2011 10:25:31   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz sem pa zdaj malo zmedena sakuL.....

IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

razhaja rota virus, mi odrasli (pri nas doma)smo po 14 dni čist preč (driska, slabost, bruhanje) mali joje odnesel z enim tednom. dali so mu tudi linex.

drugače pa cocacola, pa bobi palčke...



men se ne zdi da piše o svojem otroku...očitno je več družin doma.





< Sporočilo je popravil mika -- 1.4.2011 10:26:12 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?