|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo maja 2011
10.4.2011 16:18:32   
tisa116
NIČ se bat!!!!! To je to.....verjemi....user posted image user posted image user posted image Jaz pa danes delala test ker konec meseca štartam s dolgim  postopkom IVF....če bi slučajno ratalo naravno.Res nismo prej kaj dosti probavali...ampakn danes je test negativenuser posted image user posted image .
user posted image pa tudi še ni....tako da čakam....user posted image in pa pairje s konzilija...

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo maja 2011
10.4.2011 18:05:12   
Medea10
Saj jaz vrjamem temu testu in sem prepričana da raste detece v meni ampak veš, ko te "oplazi" nek dvom... In zdaj nonstop razmišljam o tem "kaj pa če".. Saj bo ok, ko ponovim test.
tisa mogoče ti pa še pokaže user posted image . Če ne pa držim pesti, da IVF uspe v prvo. user posted image

(odgovor članu tisa116)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo maja 2011
10.4.2011 18:34:47   
alfi
Nisem te hotla prestrašit oprosti, ampak samo moje izkušnje sem ti zaupala, jaz verjamem da je tvoja user posted image resnična, jaz sem takrat delala več kot 10 dni prekmalu,ker mi je tud potem zamujala user posted image .
Nič bat ,če je user posted image je user posted image .

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo maja 2011
10.4.2011 19:39:45   
Medea10
Saj vem da nisi hotla alfi user posted image
Vem, da se lahko marsikaj zgodi, da nič ni nemogoče sam bolj kot se bom sekirala bolj bo škodilo user posted image . Če se pa mora zgodit da so user posted image   lažno pozitivne pa jaz ne morem vplivat. Sam srečna sem da sem jih ugledala user posted image

(odgovor članu alfi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo maja 2011
10.4.2011 21:20:24   
vesper
medea10 nič se sekirat, kr lepo uživaj kot user posted image

še tukaj vprašam: A lahko pridem na vaš majski seznam, kljub temu da grem ta mesec v prvi postopek IUI? user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo maja 2011
10.4.2011 22:00:38   
Medea10
Ja, če v maju pričakuješ user posted imageuser posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo maja 2011
11.4.2011 0:24:37   
tisa116
Hvala Medea....lepo in lahkouser posted image !

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo maja 2011
11.4.2011 7:29:36   
Katte
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
1.5.
žab*ca (x. krog)
 
7.5.
girly (2. krog)
 
8.5.
pikicaa25 (10. krog)
 
9.5.
SILVA (1. krog po laparo in histero)

X.5.
witch (17. krog)
Wannabemommy (x. krog)
Arual (43. krog)
pathra (1. krog)
vesper (1. krog IUI)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 9


NOSEČK: ______


NAVIJAČICE:
kejt2, Katte, CariSSa10,
Tincy90, Agnes27, Medea10,
alfi

user posted image   


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu tisa116)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo maja 2011
11.4.2011 10:03:43   
kejt2
No jest se pa vpišem pod 11.5.2011. 

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo maja 2011
11.4.2011 10:23:14   
Katte
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
1.5.
žab*ca (x. krog)
 
7.5.
girly (2. krog)
 
8.5.
pikicaa25 (10. krog)
 
9.5.
SILVA (1. krog po laparo in histero)
 
11.5.
kejt2 (x. krog)

X.5.
witch (17. krog)
Wannabemommy (x. krog)
Arual (43. krog)
pathra (1. krog)
vesper (1. krog IUI)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 10


NOSEČK: ______


NAVIJAČICE:
kejt2, Katte, CariSSa10,
Tincy90, Agnes27, Medea10,
alfi

user posted image   


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo maja 2011
11.4.2011 15:48:23   
krisv
Jaz sem bila danes na pregledu po LSC in HSC. V glavnem, iz ambulante prišla ven vsa obupana. user posted image G me je še naročil na HSG naslednji mesec. Rekel je, da glede na diagnozo bi bilo najbolje iti kr na OBMP, da ne zapravljamo časa. Seveda, v avtu v jok... Ampak zdaj sem se že malo pomirila in sprijaznila s situacijo. Če je že številnim drugim uspelo, bo tudi nama... Kljub vsemu, naslednje user posted image ne pričakujem 1.5., to bo 1. krog po LSC in HSC. Upam na čudež user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo maja 2011
11.4.2011 16:47:48   
vesper
hvala punce, sem videla da ste me že dodale na majski seznam user posted image user posted image user posted image predvideni datum pa še sporočim, ko bom kaj več izvedela v bolnici user posted image

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo maja 2011
11.4.2011 16:57:25   
vesper
krisv saj vem da ti je težko, ampak poglej s te plati. Hvala bogu, da nam lahko pomagajo, hvala bogu za OBMP. Veš koliko otrok je tako prijokalo na svet in koliko jih še bo user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj pa če ne bi imeli te možnosti in bi se mogli sprijaznit z dejstvom da sploh ne bi postali starši... Tvoj G je po mojem mnenju super, da je rekel da nič čakat in boljše kar preit v postopek. Veš koliko punc bi dalo vse za to, da bi se premikalo tako hitro. Nekatere smo in nekatere še čakajo na to leta in leta. Pa saj ni važno kako je malček spočet, naravno ali v postopku, pomembno je, da zdrav prijoka nasvet in lahko po tolkem trudu končno primež v roke svojo štručko.
Kar pogumno naprej in želim ti, da čimprej ugledaš user posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo maja 2011
12.4.2011 7:46:46   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: vesper

krisv saj vem da ti je težko, ampak poglej s te plati. Hvala bogu, da nam lahko pomagajo, hvala bogu za OBMP. Veš koliko otrok je tako prijokalo na svet in koliko jih še bo user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj pa če ne bi imeli te možnosti in bi se mogli sprijaznit z dejstvom da sploh ne bi postali starši... Tvoj G je po mojem mnenju super, da je rekel da nič čakat in boljše kar preit v postopek. Veš koliko punc bi dalo vse za to, da bi se premikalo tako hitro. Nekatere smo in nekatere še čakajo na to leta in leta. Pa saj ni važno kako je malček spočet, naravno ali v postopku, pomembno je, da zdrav prijoka nasvet in lahko po tolkem trudu končno primež v roke svojo štručko.
Kar pogumno naprej in želim ti, da čimprej ugledaš user posted image


To si pa tak lepo napisalauser posted image user posted image user posted image  se podpišem pod tvoj post

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo maja 2011
12.4.2011 8:13:21   
Katte
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: vesper

krisv saj vem da ti je težko, ampak poglej s te plati. Hvala bogu, da nam lahko pomagajo, hvala bogu za OBMP. Veš koliko otrok je tako prijokalo na svet in koliko jih še bo user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj pa če ne bi imeli te možnosti in bi se mogli sprijaznit z dejstvom da sploh ne bi postali starši... Tvoj G je po mojem mnenju super, da je rekel da nič čakat in boljše kar preit v postopek. Veš koliko punc bi dalo vse za to, da bi se premikalo tako hitro. Nekatere smo in nekatere še čakajo na to leta in leta. Pa saj ni važno kako je malček spočet, naravno ali v postopku, pomembno je, da zdrav prijoka nasvet in lahko po tolkem trudu končno primež v roke svojo štručko.
Kar pogumno naprej in želim ti, da čimprej ugledaš user posted image


To si pa tak lepo napisalauser posted image user posted image user posted image  se podpišem pod tvoj post



Jaz tudi. user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo maja 2011
12.4.2011 11:21:39   
LoonaLu
Zdravo punce. Bi med vas sprejele še mene? user posted image

Jaz user posted image pričakujem okoli 2.5.2011.
To bo najin 15. krog in upava, da jih ne bo več veliko pred nama. user posted image

Vedno sem si želela biti mlada mamica. Govorila sem si, da ob prvem otročičku ne bom starejša od svoje mami, ki je imela sestro pri 22. letih. Se mi je zdelo takoooo pozno. user posted image
Letos sem jih dopolnila že 23, mamica pa še vedno nisem. Nikoli si nisem mislila, da bom na svojega dolgo željenega dojenčka čakala tako dolgo časa. user posted image
Ampak tako pač je. Življenje je tako in življenje teče dalje. Vsaj upanje nama je še ostalo - to je pa tudi nekaj, ne? user posted image

Vse vas lepo pozdravljam in upam, da se bomo močno začvekale. user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo maja 2011
12.4.2011 11:35:17   
Katte
Halo, LoonaLu. Seveda te sprejmemo. No, jaz sem sicer zaenkrat tu samo kot navijačica, upam, da mi uspe že aprila, ampak mislim, da se tudi majčice strinjajo z mano user posted image .
Držim pesti, da bo 2.5. user posted image .

< Sporočilo je popravil Katte -- 12.4.2011 11:38:43 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo maja 2011
12.4.2011 11:39:13   
Katte
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
1.5.
žab*ca (x. krog)
 
2.5.
LoonaLu (15. krog)
 
7.5.
girly (2. krog)
 
8.5.
pikicaa25 (10. krog)
 
9.5.
SILVA (1. krog po laparo in histero)
 
11.5.
kejt2 (x. krog)

X.5.
witch (17. krog)
Wannabemommy (x. krog)
Arual (43. krog)
pathra (1. krog)
vesper (1. krog IUI)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 11


NOSEČK: ______


NAVIJAČICE:
kejt2, Katte, CariSSa10,
Tincy90, Agnes27, Medea10,
alfi

user posted image   


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo maja 2011
12.4.2011 11:56:13   
Medea10
alfi pri tebi je že kaj novega? 

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo maja 2011
12.4.2011 13:40:50   
krisv
vesper se strinjam z vsem kar si napisala in sem tudi sama zelo vesela, da je G povedal direkt, pri čem sem, in kaj bi bilo najbolje za naredit. Ampak včeraj sem bila tako žalostna zaradi tega, ker sem po operaciji pričakovala same pozitivne novice, v smislu zdaj pa je vse o.k., in nisem bila pripravljena na to. Sem pa srečna, da se je vse skupaj z operacijo končalo kakor se je, saj bi bilo lahko kmalu prepozno, in zdaj  sem srečna, saj imam sploh možnosti priti do svojega user posted image . Tako da z dragim še naprej uživava v user posted image , upava, da se bo kaj prijelo, in naslednji mesec nadaljujemo z HSG-jem. Pozitivno naprej, tako da Katte, prosim, da me daš na seznam pod 1.5. in napišeš 1. krog user posted image . Nov začetek. 

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo maja 2011
12.4.2011 14:23:29   
alfi
Medea10 oj ja novo je to da se mi je danes bazalna temperatura malo povišala upam da je to kak znak, user posted image jo pa ne pričakujem do sobote.

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo maja 2011
12.4.2011 15:20:27   
witch
Jaz sem pa mislila da bom kar sama na seznamčku. Pa bom imela družbe. Že kar nekaj nas čaka na maj user posted image Upam, da nam bo ta lep pomladni mesec prinesel čim več roza barve user posted image

Pa hvala vsem za navijanje user posted image user posted image user posted image

twetka nisem dobila ne maila ne zs-ja user posted image

Moja M je šla. Tako da greva počasi z user posted image na nov lov za user posted image . Počasi res upam da bo uspelo....

Kako ste ve punce? Jaz uživam v sončku in prebujajoči se naravi user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu alfi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo maja 2011
12.4.2011 16:33:09   
Medea10
IZVIRNO SPOROČILO: alfi

Medea10 oj ja novo je to da se mi je danes bazalna temperatura malo povišala upam da je to kak znak, user posted image jo pa ne pričakujem do sobote.

user posted image mogoče pa bo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alfi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo maja 2011
12.4.2011 17:36:29   
alfi
user posted image user posted image user posted image ja upanje ostane zadnjeuser posted image , bi bila zelo vesela te user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo maja 2011
12.4.2011 18:28:07   
spelca82
Še mene vpišete? 10.5. bo pa to drugi krog po operaciji LPSC in HSC. 

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu alfi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?