|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo maja 2011
15.4.2011 13:43:36   
Katte
IZVIRNO SPOROČILO: benji
kajjjjjjjj 13.5. je petek???.
Pa meni se same super stvari dogajajo na petke 13.
Katte, kar na 13. me prestavi user posted image  user posted image , imam več možnosti. Četrtek 12. se mi ne sliši tako obetavno user posted image  user posted image .


user posted image  user posted image  user posted image
Ja, meni so tudi vedno bili všeč petki 13. Upam, da vama obema prinese srečo.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo maja 2011
15.4.2011 13:45:17   
Katte
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
1.5.
žab*ca (x. krog)
krisv (1. krog)
 
2.5.
LoonaLu (15. krog)
Wannabemommy (x. krog)
 
4.5.
anonimna user posted image  (3. krog)
 
7.5.
girly (2. krog)
 
8.5.
pikicaa25 (10. krog)
 
9.5.
SILVA (1. krog po laparo in histero)
 
10.5.
spelca82 (1. krog po laparo in histero)
 
11.5.
kejt2 (x. krog)
 
12.5.
alfi (11. krog)
 
13.5.
benji (12. krog)
CariSSa10 (3. krog)

X.5.
witch (17. krog)
Arual (43. krog)
pathra (1. krog)
vesper (1. krog IUI)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 17


NOSEČK: ______


NAVIJAČICE:
kejt2, Katte, CariSSa10,
Tincy90, Agnes27, Medea10,
alfi, Jada82

user posted image   


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo maja 2011
15.4.2011 13:54:35   
benji
Katte, odlično user posted image  user posted image  user posted image .

Zdaj ko sem na pravem datumu, je pol dela že opravljenega user posted image   user posted image   user posted image . Samo še user posted image  mora iti, da se spravimo k drugi polovici dela user posted image user posted image .


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo maja 2011
15.4.2011 13:55:52   
CariSSa10
hehe benji upam da nama bo ta dan res srečn, da še to kaj se tebi lepega dogaja malo na mene preneseš user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo maja 2011
15.4.2011 14:03:44   
benji
CariSSa10... ni problema, če mi uspe "namešat" kaj roza barve,..z veseljem delim z vsemi user posted image .

(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo maja 2011
15.4.2011 14:14:36   
alfi
Benji in CariSSa10 še jaz se vama pridružim če lahko, jaz bi tud roza barvo imelauser posted image

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo maja 2011
15.4.2011 14:32:34   
benji
alfi, itak sem te imela v mislih. Potem ne bo več petek 13. ampak "ta roza petek" user posted image  user posted image  user posted image
Samo da ne bo 12.5. testov zmanjkal user posted image  user posted image .





(odgovor članu alfi)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo maja 2011
15.4.2011 17:46:17   
vesper
hej punce. Tako, glede na to, da je moj IUI za ta mesec padel v vodo, gremo za maj v nove boje naravno z user posted image tako, da katte bi te prosila če malo popraviš moj status na seznamčku za maj user posted image user posted image bi me zdaj vpisala da je ne pričakujem 9.5. bo pa to 4.krog po laparo. Hvala katte user posted image

za vse vas sržim pesti v maju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image maj mooooooraaaaa bit mesec barve rooooooooza user posted image user posted image

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo maja 2011
15.4.2011 17:48:59   
vesper
uf vidim da čas res hiti. Katte en popravek, to bo moj 5.krog po laparo user posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo maja 2011
15.4.2011 19:37:43   
Katte

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
1.5.
žab*ca (x. krog)
krisv (1. krog)
 
2.5.
LoonaLu (15. krog)
Wannabemommy (x. krog)
 
4.5.
anonimna user posted image  (3. krog)
 
7.5.
girly (2. krog)
 
8.5.
pikicaa25 (10. krog)
 
9.5.
SILVA (1. krog po laparo in histero)
vesper (5. krog po laparo)
 
10.5.
spelca82 (1. krog po laparo in histero)
 
11.5.
kejt2 (x. krog)
 
13.5.
benji (12. krog)
CariSSa10 (3. krog)
alfi (11. krog)

X.5.
witch (17. krog)
Arual (43. krog)
pathra (1. krog)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 17


NOSEČK: ______


NAVIJAČICE:
kejt2, Katte, CariSSa10,
Tincy90, Agnes27, Medea10,
alfi, Jada82

user posted image  


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo maja 2011
16.4.2011 9:03:48   
Jada82
Dobro jutro!
Evo, moja user posted image  je končno prišla, sem prav vesela, in sicer zato, da se vam lahko pridužim!!!! In resnično verjamem, da mi bo v tem krogu uspelo!!!! In tud verjamem, da bo to mesec rozaaaa barve, saj je pomlad, pa mesec ljubezni user posted image user posted image user posted image

Torej, user posted image  pričakujem 23.5.2011, je pa to moj 2. krog!
Sem vzela kar najdaljši cikel do zdaj, 37 dni, da ne bom prej spet neki brezveze delala testov, kot sem ta mesec naredila 2. Bom jih pa vseeno že kupila na zalogo. He he, ta mesec bom delala tud ovulacijske teste, ker jih mam nekaj še doma od prejšnjih poskusov (za 1. nosečnost), pa glih zdej aprila jim rok poteče, hehehe. Jih je treba ponucat!

Punce, jest že zdej navijam za vse vas! Čez pol meseca je že naš mesec, ta bo pa res NAŠ!!! user posted image user posted image user posted image  Kar pogumno, pa seveda pridno user posted image ! Brez tega ne bo nič, hehehe.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo maja 2011
16.4.2011 11:30:05   
vesper
jada82 super za tvojo user posted image in veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti želim zdaj v naslednjem krogu

meni pa zdaj več nič ni jasno. Zdaj razmišljam ali sva se midva res vsak mesec spravila user posted image ob nepravem času in zato ni in ni user posted image
Danes je moj prvi dan po končani M in sem za finto šla delat O teste, ker me je nakaj čudno zvijalo v trebuhu in glej ga zlomka, pokazali sta se dve črtici, sicer je druga malo svetlejša, ampak vseeno je pa vidna. A je to sploh možno, da imam tako hitro O??? Mogoče pa so zato bili moji folikli v četrtek na UZ že tako veliki in me zato niso dali v postopek IUI user posted image
joj, saj vem da sem tečna s tem, saj sem že tudi sama sebi, ampak ne najdem odgovora in me to razžira user posted image
vsako mnenje je dobrodošlo user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo maja 2011
16.4.2011 13:00:26   
Radenska_
vesper, kateri dan pa ti je to pokazalo, da imaš O?
In seveda je to možno. Vsaka ženska je drugačna, dve si nista enaki ;)

Ali ko imaš O čutiš kakšne znake?

Jaz še ne delam na otročku, vseeno pa spremljam malo tele teme, ste mi zanimive in držim pesti za vas. Priporočam ti, da dobro opazuješ svoje telo. Jaz si že par mesecev pišem vse - temperaturo, izcedke, znake. Prepričana sem da vedno vem kdaj je o.

Skratka, poslušaj svoej telo in se opazuj!

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo maja 2011
16.4.2011 14:21:17   
mladika
vesper lih zard tega razloga sva midva ta mesec začela user posted image  že 4. dan cilusa,ko je bla M še prisotna.Nikol se ne ve,bolš prej začet kt poznejuser posted image je pa pr nama problem ker se pol 14. dan ciklusa že utrudiva in se nama ne da več tolk pogosto (na 2 dni). Mormo še za na konc mau taktiko sprement...user posted image
me pa neki zanima,vidim da si ti tut po laparo in to pred 4 mesci,kak to da so te že na IUI dali,kaj ne počakajo pol leta po laparo če ne rata greš pol dalje?!Jst sem tut mela laparo konc januarja in če odštejem tist mesec ko sma mogla pazit,da se not zaceli smo zdej v 2.krogu.

< Sporočilo je popravil mladika -- 16.4.2011 14:22:12 >


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo maja 2011
16.4.2011 15:18:11   
vesper
radenska šesti dan mojega ciklusa mi je pokazalo da imam O. Ja imam pa kar nazorne znake, špikanje v jajčnikih in to kar fajn, sluz... In vse to je bilo včeraj in danes prisotno, čeprav še malo krvavim, ker moja M traja 7dni. Zato sem šla tudi delat test za O, ker drugače, če ne bi bilo tega UZ in ne bi bilo teh znakov ga niti ne bi še zdaj delala. Ni mi jasno kaj se je zdaj zgodilo, ker sem imela O vedno nekje enako, to je nekje 12-15 dan od prvega dneva M. Res je, žensko telo je zelo velika uganka...user posted image user posted image user posted image

mladika midva bova tudi šla danes v akcijo in tako jutri in še pojutršnem...user posted image user posted image je pa res, tako kot si napisala, potem se utrudiš in ti kasneje več ni toliko za user posted image pa jaz se s tem ne obremenjujem kaj preveč, saj vsak dan pa tudi ne gre, kaj čmo, pač nismo več prvo leto skupaj, ko je še vse toliko vroče user posted image user posted image
midva sva imela obravnave v ambulanti za neplodnost že pol leta pred mojo operacijo. Meni so pregrado odkrili v ambulanti za neplodnost in so me tudi oni napotili na operacijo. Tako, da so mi potem dali spet termin za pogovor, tri mesece po operaciji. In ko sva imela ta razgovor, me je doktor sam vprašal kako bi zdaj naprej. Ali se še pustimo malo trudit po naravni poti, ali bi že kakšno pomoč. (Postavil nama je tudi diagnozo: Nepojasnjena neplodnost!) Pa sem mu rekla, da sem ga ravno to hotela prosit, če bi pa zdaj že lahko šli v kakšen postopek. Ampak pri nama je tako, da sva imela midva že vse preiskave narejene še preden sem jaz sploh bila operirana in opred operacijo sva se trudila tri leta na user posted image pa ni šlo, no, razen enkrat in se je končalo s SS. Pri tebi pa je verjetno tvojo pregrado odkrila tvoja G, če se ne motim, a ne? In vidva še nimata vseh preiskav a ne? No, vsaj tvoj jih nima! Ti pa imaš že vse? Sta že bila na pogovoru v ambulanti za neplodnost?

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo maja 2011
16.4.2011 15:55:29   
Anonimen
Pozdravljene,

sem se odločila, da se vam pridružim v maju, ker obljubljate da bo rozast! user posted image   Upam, da bom tudi sama kaj pripomogla k temu. user posted image   Trenutno sem v času plodnih dni, M pa ne pričakujem 4.5. in sicer bo to zadnji krog pred 1 obravnavo v neplodnosti. user posted image Res močno upam, da zagledam user posted image in da nebova rabila iti.
Mi lahko katera razloži kaj se sploh "dogaja" pri prvem obisku? Kolikor sem že nekje prebrala, dobiš samo kup napotnic za naprej in še nič pregledov. Kaj potem spet minejo 3 meseci, da prideš na pregled,... user posted image Aja, šla bova pa v MB. Partner mora že na prvi obisk prinesti napotnico za spermiogram kajne? Sem že malo pozabila od takrat ko sem se naročala.
Seveda pa sem optimist in verjamem da bo sedaj po letu in pol uspelo in bom fanta šele po user posted image poslala k svojem dr., ker smo "prijatelji" z njegovo med. sestro in nebi rada, da se po celi vasi izve, ker do zdaj še noben neve,....

Nič punce, veselo user posted image pa se "slišimo" kaj.

LP,
anonimna user posted image

(odgovor članu vesper)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo maja 2011
16.4.2011 17:09:45   
Radenska_
Vesper, ja jaz imam iste znake ob o :) no pa še bradavice me bolijo kot hudič.
napadi dragega! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo maja 2011
16.4.2011 19:07:51   
Anonimen
Tako...tudi jaz se selim v maj. Upam da bo rozast, glede na to kako lep in zaljubljen mesec to je user posted image
user posted image pričakujem okoli 15.3.

Anonimna AR

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo maja 2011
16.4.2011 20:01:05   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: vesper


Danes je moj prvi dan po končani M in sem za finto šla delat O teste, ker me je nakaj čudno zvijalo v trebuhu in glej ga zlomka, pokazali sta se dve črtici, sicer je druga malo svetlejša, ampak vseeno je pa vidna. A je to sploh možno, da imam tako hitro O???


Ja, čist možno je, da imaš tako hitro ovulacijo. Moja kolegica je zanosila takoj po menstruaciji - k je potem zračunala za nazaj user posted image
Glede O testov pa ne vem ... ne vem katere imaš in a so vsaki drugačni. Ko sem jaz delala O test, to, da sta 2 črtici ni pomenilo ovulacije. Ovulacija je po mojih testih prišla v roku 24 ur od takrat, ko sta bili obe črtici na testu enako močni ali testna še celo močnejša. Jaz sem takrat imela večkrat 2 črtici. Pa takrat nisva seksala, sva se šparala za pravi dan. Nekega jutra mi pokaže obe enako močni in potem sva zvečer seksala in sem bila noseča. Prej pa pol leta nič, pa sprobala vse metode - vsak dan, vsak drug dan, random, noge v luft, računanje plodnih dni .. No ja, lahko je blo tud zgolj naključje ... ampak bom pa zdaj tud tako probala user posted image user posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo maja 2011
16.4.2011 20:06:57   
mladika
vesper pri meni ni bla problem pregrada ampak endometriom-ubistvo endometrioza,pa so mi z laparo to pošimal in zdej sem jst bp,kar se tega tiče!!Moj pa ni biu na nobenih preiskavaš še,kot si lahko prebrala...na kliniki za neplodnost se pa tut ne vodiva še,pa čeprou se trudimo že leto in poluser posted image boma se maja z mojo operaterko mal pomenle kako naprej,je pa definitivno to da bo moj mogu spermiogram opravit!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo maja 2011
16.4.2011 21:07:45   
vesper
jada82 jaz sem O teste dobila v bolnici na kliniki za neplodnost in sem jih dobila toliko, da mi jih verjetno še ne bo hitro zmajnkalo user posted image user posted image
je pa pri mojih testih tako, da ko se pokažeta dve črtici takrat je tudi O. No in ker bi naj danes bila moja O glede na teste, sma že pridno user posted image in mogoče se nama pa tokrat res nasmehne sreča in zagledava user posted image

mladika ti se kar čimprej zmeni s svojo G, da ti da napotnico za neplodnostno. Saj če tvoj ne bo šel zdaj na spermiogram, bo pa šel po razgovoru v neplodnostni. Tam bo pa itak prisiljen it, ker drugače vaju sploh ne bodo hoteli obravnavat po moje. Moj je tudi šel po razgovoru v neplodnostni na spermiogram (res da je šel z veseljem, brez problema). Midva sva v Mb-ju in je lahko spermo prinesel od doma. Ti boš pa še itak mogla dat vse krvne preiskave skozi, tako da čimprej pojdita, saj se potem to vseskupaj kar malo zavleče.


(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo maja 2011
17.4.2011 17:07:47   
kejt2
IZVIRNO SPOROČILO: vesper

jada82 jaz sem O teste dobila v bolnici na kliniki za neplodnost in sem jih dobila toliko, da mi jih verjetno še ne bo hitro zmajnkalo user posted image user posted image
je pa pri mojih testih tako, da ko se pokažeta dve črtici takrat je tudi O. No in ker bi naj danes bila moja O glede na teste, sma že pridno user posted image in mogoče se nama pa tokrat res nasmehne sreča in zagledava user posted image



Meni pa nobenih testov niso dali... user posted image
No, da še malo pojamram, mene pa danes že cel dan po trebuhu ščipa (kakor mini krči pred oz. na začetku user posted image ), ampak problem je v tem, ker sem ravno zaključila s tečko... Ali katera to pozna?

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo maja 2011
17.4.2011 21:22:41   
vesper
kejt2 kako to da ti niso dali testov?? pa si v MB-ju?
ja kejt2 pri meni je bilo ta mesec enako. kot ti opisuješ. Nikoli še me ni ščipalo v trebuhu in nikoli me še niso boleli jajčniki takoj za koncem tečke, ta mesec pa me je bolelo. Šla sem za hec delat test za O in je bil pozitiven. Prvo rahla črtica, potem drug dan pa že čisto močna.
Probaj nardit O test

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo maja 2011
17.4.2011 22:39:09   
kejt2
OK, hvala bom.
Ne, sem v LJ na Leonišču. Enkrat sem že sama eksperimentirala z O testi, ki sem jih kupila, pa sem jih vseh 5 porabila, ker sta bili stalno dve črtici (mogli bi pa past). Pa se mi zdi čisto predraga zabava.
Drugače pa so moji hormoni ok in baje, da lepo ovuliram (imam močno ovulacijo).



< Sporočilo je popravil kejt2 -- 17.4.2011 22:41:36 >

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo maja 2011
18.4.2011 7:06:14   
Katte
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
1.5.
žab*ca (x. krog)
krisv (1. krog)
 
2.5.
LoonaLu (15. krog)
Wannabemommy (x. krog)
 
4.5.
anonimna user posted image  (3. krog)
anonimna user posted image  (x. krog)
 
7.5.
girly (2. krog)
 
8.5.
pikicaa25 (10. krog)
 
9.5.
SILVA (1. krog po laparo in histero)
vesper (5. krog po laparo)
 
10.5.
spelca82 (1. krog po laparo in histero)
 
11.5.
kejt2 (x. krog)
 
13.5.
benji (12. krog)
CariSSa10 (3. krog)
alfi (11. krog)
 
15.5.
anonimna AR (x. krog)
 
23.5.
Jada82 (2. krog)
 
X.5.
witch (17. krog)
Arual (43. krog)
pathra (1. krog)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 20


NOSEČK: ______


NAVIJAČICE:
kejt2, Katte, CariSSa10,
Tincy90, Agnes27, Medea10,
alfi, Jada82

user posted image   


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?