|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 2. splav - v 12. tednu
7.6.2011 8:35:53   
*pupika*
Se strinjam z vama, Anonimen in mami. Da je tudi vama zelo, zelo težko sprejeti.
Meni pa se vendarle zdi, da sta malo v prednosti. Vedve imata svoje žive in zdrave otročke - js pa ne vem, če nama bo sploh kdaj namenjena ta milost. Včasih sem si želela 4 ali več otrok. Zdej pa prosim samo za enega. Nikoli več ne bom ničesar prosila, če se nama izpolni ta želja. Da je otročiček živ in zdrav. Samo eden. In bova najsrečnejša na svetu ...

(odgovor članu MAMI 4)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 2. splav - v 12. tednu
7.6.2011 10:45:48   
Anonimen
Pupika sej to vse drži! Samo glih tak imamo pravico do žalovanja!! Zaradi tega še ni razloga, da si mi ne zaslužimo žalovanja!!!!
Vem, da ti je hudo pa vendar vsaka izguba je huda. Pa je lahko to prvi ali pa peti otrok!!!

(odgovor članu *pupika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 2. splav - v 12. tednu
7.6.2011 11:25:19   
*pupika*
Ooo ja, sej tu ni vprašanje žalovanja! Seveda imamo vsi pravico do žalovanja! Absolutno! Js celo mislim, da tisti, ki ne žaluje ... hmmmm ... da je nekaj narobe z njim. Moj post nikakor ni letel na žalovanje, ampak na to, da je mamicam oz. staršem, ki že imajo doma otročka lažje kot tistim, ki ga nimajo. In to je zame prednost. če bi imela enega otročka, da bi vedela, da lahko ... to mi nebi vzelo žalosti za izkubljenim detetom, dalo pa bi mi moči za nadaljnje življenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 2. splav - v 12. tednu
8.6.2011 14:20:55   
Anonimen
Pupika tu se pa strinjam z teboj!!! To je res!!! Otrok doma ti,, da zagon in upanje!!!!

Želim ti, da bi vse skupaj čim prej prebolela!!! Ter, da boš ko bo čas sporočila, da si postala mamica!!!! Vse lepo ti želim!!!! Pa upam, da mi nisi kaj zamerla!!!!!!

(odgovor članu *pupika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 2. splav - v 12. tednu
8.6.2011 14:40:32   
MAMI 4
*pupika*-upam, da bodo naše molitve uslišane in ti bo naklonjena milost materinstva. Moram ti pa priznati, da ko sem rodila mojega Mateja, me ni prav nič potolažilo, da imam doma kopico otrok, čeprav sem zelo hvaležna za njih. Njega ne bo med nami na zemlji...in kar nekaj časa se nisem sprijaznila s tem, pa čeprav sem globoko verna, sem se spraševala "zakaj"? Očitno bom na ta odgovor morala počakati, tako kot na snidenje z njim. Sedaj sem mirna, čeprav pridejo dnevi, ko mi je hudo in se zjočem, vem, da je na varnem in tako je očitno moralo biti...


Zaupaj, da bo vse v redu, če ti uspe, poskusi se še bolj povezati s partnerjem in ne misliti toliko na nosečnost...ko boš najmanj pričakovala te zna presenetiti lepo darilo...novo upanje...novo življenje...user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 2. splav - v 12. tednu
8.6.2011 22:36:12   
*pupika*
Anonimen, nikakor ti nisem ničesar zamerila, le zakaj bi ti! user posted image vsak ima pravico do svojega mnenja ... in vsak ga ima pravico povedati. In želim si, da bi šlo iz tvojih ust, v Božja ušesa in bi naju Bog zares čimprej razveselil z otročkom.

Mami4, ti pa si nekako moja sorodna duša. Tako, ko berem tvoje poste, mi je vedno toplo pri srčku. Hvala ti za vsako besedico, ki si mi jo namenila. Vem, da izgube tvojega Mateja ne more nihče nikoli nadomestiti. In niti vera včasih ne pomaga. Sprašuješ se ZAKAJ ... odgovorov pa ni in verjetno jih nikoli ne bo. Čeprav moj zdravilec pravi, da so odgovori v nas. In da nekega dne bo prišel sam po sebi ...

(odgovor članu MAMI 4)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?