|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
2.6.2011 15:41:50   
Dubraska
BINGO!!!

_____________________________

Brigaj se zase!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
2.6.2011 16:42:33   
Kerensa*
Dubraska... you're a girl and you have a sweet boy... ampak na RR lahko kakšna Alma pride mimo. user posted image

(odgovor članu Dubraska)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
2.6.2011 18:04:00   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Dubraska
Jao user posted image , naredi celo štalo, zdaj pa sploh ne pride več komentirat. Sanjačici sanje niso uspele in je odsanjala.

Tule sem se iz srca nasmejal user posted image user posted image Sicer pa menim da prihaja čas, ko se vsi skupaj lahko objamemo in ubrano zapojemo:

http://youtu.be/gk5u4CXCbdQ


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Dubraska)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
2.6.2011 18:21:00   
alda
Colt na tako muziko pa kar sam poj in se objemaj...mi sploh ni ta mj všečuser posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
2.6.2011 18:42:34   
madona77
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Dubraska
Jao user posted image , naredi celo štalo, zdaj pa sploh ne pride več komentirat. Sanjačici sanje niso uspele in je odsanjala.

Tule sem se iz srca nasmejal user posted image user posted image Sicer pa menim da prihaja čas, ko se vsi skupaj lahko objamemo in ubrano zapojemo:

http://youtu.be/gk5u4CXCbdQ

A veš, da si me razočaral. Niti ene besede nisi napisal sebi v bran.
Ne vem, no. Če bi mene po krivem obtožili, bi se zagovarjala.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
2.6.2011 18:46:33   
Colt
Okej Alda...potemtakem, pa se bomo objemali prek ramen na tole:

http://youtu.be/-_wssByW7JQ

A bo to šlo skozi pri tebi? user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
2.6.2011 18:54:59   
alda
COLT user posted image user posted image user posted image user posted image !
Ampak zakaj si izbral prav to pesem?
Mislim , da bi bila v tem primeru boljša izbira ta:

http://www.youtube.com/watch?v=_cYxqEeI-OM



_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
2.6.2011 19:46:39   
Colt
Alda, v teh kriznih časih  se mora človek pač zadovoljiti s tistim kar dobi...user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
2.6.2011 22:00:05   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: madona77

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Dubraska
Jao user posted image , naredi celo štalo, zdaj pa sploh ne pride več komentirat. Sanjačici sanje niso uspele in je odsanjala.

Tule sem se iz srca nasmejal user posted image user posted image Sicer pa menim da prihaja čas, ko se vsi skupaj lahko objamemo in ubrano zapojemo:

http://youtu.be/gk5u4CXCbdQ

A veš, da si me razočaral. Niti ene besede nisi napisal sebi v bran.
Ne vem, no. Če bi mene po krivem obtožili, bi se zagovarjala.


No, in kje je nejasnost?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
2.6.2011 22:01:23   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Alda, v teh kriznih časih  se mora človek pač zadovoljiti s tistim kar dobi...user posted image user posted image


kdor z malim ni zadovoljen...ane...in skromnost je lepa čednost? ;-))
...in pojemo We are the world...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
3.6.2011 1:21:09   
sanjačica
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Dubraska
Jao user posted image , naredi celo štalo, zdaj pa sploh ne pride več komentirat. Sanjačici sanje niso uspele in je odsanjala.

Tule sem se iz srca nasmejal user posted image user posted image Sicer pa menim da prihaja čas, ko se vsi skupaj lahko objamemo in ubrano zapojemo:

http://youtu.be/gk5u4CXCbdQ



Colt, morda bi probal kaj izvirnejšega, namesto trapastega besedičenja z namenom odvračanja pozornosti od bistva teme?

Naj ponovim;
-katero stvar o meni boš "obelodanil, da bo imel POPTV kaj za poročati? Prosim, daj obelodani, da bodo punce lahko pojedle še kakšno kokico ali dve.
-kaj porečeš na zanimiv pojav, ki so ga končno opazile uporabnica ali dve, da ti je lažje, kot odgovoriti na moje preprosto vprašanje o številki objave tvojega uvodnika, groziti meni o izbrisu iz RR foruma?

Ja zoprna reč. Verjamem, da si v dno duše pretresen, ker nisem ena izmed stevardes in te ne doživljam, kot svojega sanjskega moškega - s štirimi črticami sedečega na levem sedežu letala in desnem sedežu helikopterja obenem (uf kako se spoznam). Pa tudi, če si tak pilot, kot pisec uvodnikov, potem je morda res najbolje, da ostaneš pri potapljanju. Prepričana sem, da boš našel dovolj občinstva (RRibic), ki ti bodo aplavdiralouser posted image .

Da, tudi tistih, kot vidim, ki se ne bodo spraševale, da če si se malček zlagal okrog uvodnika, kje vse si se še zlagal. To pa res ni pomembnouser posted image .
No, sedaj pa si le zavrti kakšno pocukrano pesmico. In le zapleši ob "We Are The World". In zoprn občutek, da te ena babnica na RR sprašuje neprijetnosti, bo odšel. user posted image






(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
3.6.2011 6:17:35   
shewolf
user posted image user posted image    Bravo, sanjačica.

(odgovor članu sanjačica)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
3.6.2011 6:20:47   
TomTaylor
wooow pol dveh zjutraj....sanjačica...a lahk samo eno neumesno vprašanje - a ne moreš spat?

sicer pa: "vsako tele ima svoj' vesel'e" tako ima tut Colt svojega. Pa ti tut, glej kako veselo goniš o Coltovi domnevni laži. In razen tebe ne opažam, da bi bil še kdo drug posebno prizadet zaradi Coltovega kiksa. Pa ne da ga kej branim - ga ne - ga samo, tako kot ostale tu na RR, sprejemam takšnega kot je (v virtuali). In meni je simpatičen.




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu sanjačica)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
3.6.2011 6:48:51   
mateyka
če so moški v manjšini, so - ekstra crkljani IN ekstra kritizirani. skupaj, z roko vroki gre to dvoje user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
3.6.2011 9:40:33   
alda
Sanjačica lepo si napisala, ampak meni je res en k.l.in.c važen ali je Colt pištola ali mitraljez,...
streljata "baje" in zadeneta lahko oba, ali pa nobeden.
Mislim , da nima več smisla,se dajat s tem in namesto pocukrane We are nevem kaj, zapojmo
eno po domače oz. poslušajmo in skušajmo razumet besedilo:

http://www.youtube.com/watch?v=aKHKoXU6fzA

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
3.6.2011 9:44:40   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: alda
http://www.youtube.com/watch?v=aKHKoXU6fzA

By the way - danes je avdicija za plesalce za Siddhartin koncert, ki bo 18.6. v Stožicah.

Če katero zanima, gre lahko z mano. Aja, jaz ne grem kot potencialna plesalka, temveč kot fotografinja.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
3.6.2011 9:48:34   
alda
kerensa : upam, da boš pokazala kako fajn fotko!
plesalci na odru so mi pa totalno mimo in mislim, da jih nobeden dober glasbenik oz. skupina ne potrebuje!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
3.6.2011 9:49:49   
Kerensa*
Nimam pojma, kaj pripravljajo. Vprašaj me zvečer, ko bom nazaj.

Grrr - fuzbal bom zamudila zaradi tega! user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
3.6.2011 11:11:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

wooow pol dveh zjutraj....sanjačica...a lahk samo eno neumesno vprašanje - a ne moreš spat?

sicer pa: "vsako tele ima svoj' vesel'e" tako ima tut Colt svojega. Pa ti tut, glej kako veselo goniš o Coltovi domnevni laži. In razen tebe ne opažam, da bi bil še kdo drug posebno prizadet zaradi Coltovega kiksa. Pa ne da ga kej branim - ga ne - ga samo, tako kot ostale tu na RR, sprejemam takšnega kot je (v virtuali). In meni je simpatičen.





Meni pa ni simpatičen, pa tud mi gre na živce to hvaljenje s helikopterji. Samo, ok. Pač, to je njegovo zanimanje, o katerem "baje" največ ve. Tko, kot nekatere vedo več o plenicah, druge pa o medosebnih odnosih.  Jaz pač preskočim te njegove teme, pa je. Res me ne briga, če se je zlagal ali ne, ker me pač te stvari ne zanimajo. Najbrž, če bi me bolj zanimal, bi se ukvarjala tudi s tem ali govori resnico ali ne. Tko me pa ne.

Kar mi je najbolj bedno pri tej temi je, da se javno obračunava z nekom, ki ga 99,9% ljudi sploh ne pozna. WTF? Če si imata kaj za povedat, naj si to povesta na ZS in basta. Kot, da je na javni obravnavi. Pa za eno tako bedarijo, kot je avtorstvo enega članka.

P.S. Obstaja pa tudi "čudežni" gumbek z ikono rdeče roke, ki se imenuje blokiraj. Skrijejo se vse objave te osebe. Garantiram, da je zelo uporabna funkcija.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 319
   [Brisano sporočilo]
3.6.2011 14:10:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 320
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?