|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oče in otroci
24.4.2011 19:55:06   
titanik
Prosila bi za vaše mnenje.Kaj narediti ,če oče ne mara več svojih otrok?

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oče in otroci
24.4.2011 20:15:22   
posh
Kako to misliš? Najprej jih je imel, nato pa več ne? A se gre za majhne otroke ali za že odrasle?

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oče in otroci
24.4.2011 21:12:22   
superstar7
Ne vem če si potem zasluži "naziv" oče kakor ga imenuješ.

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oče in otroci
24.4.2011 23:14:42   
ona
Oprosti,ampak vsak normalen oče ima rad svoje otrokeuser posted image

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oče in otroci
25.4.2011 8:32:35   
mateyka
verjetno jih po ločitvi ne videva več ali kaj podobnega (prej se je pa zgledno družil z njimi)?

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oče in otroci
25.4.2011 13:28:37   
Anonimen
kaj pa lahko storiš, če jih ne mara? prisilit ga ne moreš. otrokom pa pač rečeš, da jih oče ne želi videt in ne veš zakaj (torej čisto resnico). odgovor naj poiščejo sami, ko in če bodo želeli.
ko ga bodo otroci vprašali bo dosti bolj neprijetno, kot če ti sprašuješ v njihovem imenu. pa ni važno koliko so stari.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oče in otroci
26.4.2011 8:31:29   
sakuL
potem nimaš več kaj... rad jih ima še vedno, vendar jim ne posveča pozronosti (predvidevam)...
Otrokom razložiš po svojih (na lep način) besedah....


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oče in otroci
26.4.2011 9:20:13   
ronja
Kaj narediti ,če oče ne mara več svojih otrok?

Zelo odvisno od situacije do situacije. Če jih noče več videt, ker je nekaj zameril meni, bi se poizkusila zmenit z njim, da otroci tu nimajo nič in da so drugi načini, kako se mi lahko maščuje, če se že mora. Če jih noče več videt, ker je našel novo, bi mu povedala, da nimam proti, če jih imata skup, glavno, da kdaj vidijo očeta, če so bili prej navajeni, da živijo skup... Skratka, za kak pameten odgovor, imamo malo premalo informacij.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oče in otroci
26.4.2011 17:31:21   
Zoja Lara
titanik, premalo podatkov za komentarje.

Po čem sklepaš, da jih več ne mara? Je sam to izjavil, ali po obnašanju?


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oče in otroci
1.5.2011 21:19:20   
Rožica I
Ponavadi je tako, da se oče z bivšo partnerko ne razume in vse to pade na pleča otroka. Znana situacija, vendar se da čisto objektivno uredit odnose z očetom oz bivšim partnerjem, tako da ne dobi vsakič, ko pride po otroka, goro očitkov in občutek slabe vesti.
Razreši sama s sabo problem z bivšim in potem bo z veseljem obiskoval otroke. Po lastnih izkušnjah vem, da se da. Ni lahko, ni fajn, je pa nujno. Zaradi otroka. In zaradi tebe same.
Potem se šele začne življenje user posted image . Držim pesti, da ti uspe!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oče in otroci
3.5.2011 19:47:28   
titanik
Prvo kar je ,to ni moj osebni primer.Za brata se gre,ker kar naenkrat otrok ne mara več,so mu v napoto.Jaz sem mu rekla ,da naj bi prej študeral,da sedaj je prepozno.

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oče in otroci
3.5.2011 21:25:30   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: titanik

Prvo kar je ,to ni moj osebni primer.Za brata se gre,ker kar naenkrat otrok ne mara več,so mu v napoto.Jaz sem mu rekla ,da naj bi prej študeral,da sedaj je prepozno.


In kolko je brat star.........15 let?user posted image

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oče in otroci
8.6.2011 20:40:32   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: titanik

Prvo kar je ,to ni moj osebni primer.Za brata se gre,ker kar naenkrat otrok ne mara več,so mu v napoto.Jaz sem mu rekla ,da naj bi prej študeral,da sedaj je prepozno.


Mogoče pa ima vsega dovolj in rabi malo časa zase (pa se mu je ''zrolalo'')? Naj gre na kakšen oddih.user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oče in otroci
8.6.2011 20:51:24   
nanč
Prvo kar je ,to ni moj osebni primer.Za brata se gre,ker kar naenkrat otrok ne mara več,so mu v napoto.Jaz sem mu rekla ,da naj bi prej študeral,da sedaj je prepozno.
Se mi zdi,da je tega vse več,najprej otroci naredijo otroka(ker se jim to zdi tak zaljubljeno in fajn)potem pa so jim v napoto.Pritisnejo jih (ponavadi) babicam v varstvo ker sami pač imajo obveznosti,ki so so pred otrokom. Ne govorim za vse,poznam pa veliko primerovuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oče in otroci
8.6.2011 21:54:48   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: titanik

Prvo kar je ,to ni moj osebni primer.Za brata se gre,ker kar naenkrat otrok ne mara več,so mu v napoto.Jaz sem mu rekla ,da naj bi prej študeral,da sedaj je prepozno.


Podstavi hrbet in za otroke postani "podaljsana roka" tvojega brata. Istocasno namesto ocitkov kdaj bi moral misliti, poskusaj izvedeti kaj se pravzaprav z njim dogaja. Srecno!

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?