|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Partnerjeva lenoba ?
21.6.2011 10:33:00   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Če ne bo pač tal poribal v tisti sekundi, ko se nam sprdne, bo pa mogoče čez dve uri ali pa čez dva dni....




Ali pa enkrat na leto, ko se njemu sprdneuser posted image

no ja, saj sploh ne vem, čemu se  režimuser posted image



Moram reči, da me vedno bolj preseneča stopnja zaupanja žensk v "ljubezni njihovega življenja".......






No liliana, ker si mene ravno citirala...ne vem, kaj ima pri tem zaupanje? Pač moj gospodinjskih del NE opravlja, zato pa še zdaleč ne spada pod lene.
Ne vem, a vse merite pridnost partnerja s stopnjo udeležbe pri gospodinjstvu? Meni se zdi skrajno bedasto govoriti partnerju naredi to in ono, naredim sama. On ima drugo delo (ne dela samo 3 ure na dan, ostalo kavč- kot sem že prej napisala, s tem se ne bi strinjala).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Partnerjeva lenoba ?
21.6.2011 11:06:37   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: posh

No liliana, ker si mene ravno citirala...ne vem, kaj ima pri tem zaupanje? Pač moj gospodinjskih del NE opravlja, zato pa še zdaleč ne spada pod lene.
Ne vem, a vse merite pridnost partnerja s stopnjo udeležbe pri gospodinjstvu? Meni se zdi skrajno bedasto govoriti partnerju naredi to in ono, naredim sama. On ima drugo delo (ne dela samo 3 ure na dan, ostalo kavč- kot sem že prej napisala, s tem se ne bi strinjala).


Že prej sem napisala, da se iz teh gospodinjskih del dela cela znanost......kot da bi vodenje gospodinjstva zahtevalo vsakodnevno mukotrpno 8 urno delo......user posted image  

In meni osebno se zdi neumno meriti pridnost partnerja na ta način kolikokrat na teden pomije posodo in posesa stanovanje ali celo na ta način, da je pa še bolj priden, če se sam spomni in to stori.......saj partner ni pudlica, da bi mu morale ploskati in se hvaliti z njim kako je priden, kako smo ga vzgojile, naučile, preparirale, da pomaga nam oz. dela namesto nas......v partnerskem odnosu nam je enakovreden in ga je potrebno tako tudi obravnavati........

Zaupanje pa je velik faktor tudi pri gospodinjskih delih.....ker ženske smo še vedno mnenja, da je gospodinjstvo naša, ženska domena......da le me vemo, kdaj je potrebno pomiti tla, kdaj je potrebno pomiti posodo, da ne govorim o načinu opravljanja gospodinjskih del.....če ni narejeno "na ženski način" itak ni dobro......zato bi moral partner to delati takrat in tako kot me hočemo...

In potem moža najprej nahrulimo kaka lenoba je, ker po nedeljskem kosilu ni takoj pospravil mize ampak je šel najprej k računalniku prečekirat maile ali rezultate nogometne tekme.......potem ko se med prepirom spravi pospravljat mizo, ga pa spet nahrulimo, če je neumen, da ne vidi, da je koš za smeti že poln in da naj tega najprej izprazni, preden gre pomivat posodo......kako naj ima človek v takem veselje do dela?....

če se pa kljub našemu prvotnem hruljenju ne spravi od računalnika pa se v besu in ob glasnem loputanju vrat, posode in še česa, spravimo same to delat in za kazen cel popoldan ne govorimo z njim, seveda smo spet žrtev.......ali pa zgolj opravimo same in mu sploh ne damo možnosti, da bi delo sam opravil, mogoče malo pozneje, na koncu pa bi ga po vsej verjetnosi opravil.......samo kaj, ko ga mora takrat, ko me precenimo, da ga mora.......



(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Partnerjeva lenoba ?
21.6.2011 11:19:13   
maju
Točno , nikakor se ne sme omejevati gospodinjsih opravil samo s kuhanjem, pranjem, čiščenjem....
..vendar, kdo si pri majnem otroku privošči sobotno in nedeljsko spanje do poldne, ter še cel polodanski počitek na kavču, ker si preveč utrujen zaradi spanja? kdo si lahko privošči vsako dnevno 4 urno ždenje na kavču pred televozorjem in nato še 4 urno srfanje ??,

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Partnerjeva lenoba ?
21.6.2011 11:32:31   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: maju

..vendar, kdo si pri majnem otroku privošči sobotno in nedeljsko spanje do poldne, ter še cel polodanski počitek na kavču, ker si preveč utrujen zaradi spanja? kdo si lahko privošči vsako dnevno 4 urno ždenje na kavču pred televozorjem in nato še 4 urno srfanje ??,




Lenoba, depresiven človek, luzer?

(odgovor članu maju)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Partnerjeva lenoba ?
21.6.2011 11:47:27   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: maju

Točno , nikakor se ne sme omejevati gospodinjsih opravil samo s kuhanjem, pranjem, čiščenjem....
..vendar, kdo si pri majnem otroku privošči sobotno in nedeljsko spanje do poldne, ter še cel polodanski počitek na kavču, ker si preveč utrujen zaradi spanja? kdo si lahko privošči vsako dnevno 4 urno ždenje na kavču pred televozorjem in nato še 4 urno srfanje ??,



Tisti, ki si je že pred prihodom majhnega otroka privoščil vse to........


(odgovor članu maju)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Partnerjeva lenoba ?
21.6.2011 12:15:37   
maju
Ja, včasih misliš, da se dovolj poznaš, pa prepozno ugotoviš da temu ni tako.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?