|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
29.6.2011 14:11:12   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: modrimedo
uf ste načvekale :)
stara porodnišnica je tisto ko gledaš od leonišča novo porodišnico in je nad cesto steklen hodnik ,tisto povezuje novo in tsaro porodnišnico
vhod boš pa že našla :)


Tista razpadajoča bajtauser posted image user posted image user posted image Sem jo gledala, ampak si nisem mislila, da je to to. ok,

Full hvala obema za pomoč.

Se pol dobimo v petek al odpade? 

MAtr, sm si kavo skuhala, pa čez celo šalco ena taka kača narisana user posted image . Sm jo kr na eks spila, da je ne gledam user posted image user posted image


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu modrimedo)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
29.6.2011 15:27:40   
pumpkin23
Hej kako kej v tej vročini?
Jaz sem lepo zaprta notr v naši hladovini in je super, če ne pa grem vn pod češnjo v senčko.
Anchk- mi smo tudi uvedli kake 3 mesece nazaj novo posteljico pri malemu iz katere lahko sam vstane in še kr vsi spimo v isti sobi in tudi user posted image nam se bo tam pridružil. Ni lepšega kot da te zjutri zbudijo majhni korakci ki šibajo proti tebiuser posted image . Samo dvignem kovtr in se stisne k meni še za par minutk. Včasih se zgodi da se zbudim šele ko imam že vse njegove ninike in igračke na sebi in že mali sam od sebe leze proti meni. Seveda je pa včasih tudi uvideven in me ne želi zbujat in sam od sebe odpre vrata in želi it vn na kahlicouser posted image , jaz pa se vsa panična zbudim kdo vdira k nam v spalnicouser posted image . In sploh si ne predstavljam več s tem trebuhom dvigovat malega in ga dajat not v posteljico spat.

Ja počasi bo treba res kej pripravljat za prihod novega člana. Za to bom mela čas naslednji teden ko pošlem malega na morje z babico in dedijem.

Uživite v senčki.

Aja še to glede belega toka. Seveda da je vedno tu, enkrat več drugič manj. Intimno milo zelo pomaga, pomaga pa vsaj meni tudi večerna rekreacija z mojim dragijemuser posted image .

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
29.6.2011 15:29:31   
olana
Pozdravljene!

Jaz pa že 3 dni cotke nakupujem, je trgovina Kris v stečajnem postopku, tako da sem tam nabavila vse kar rabim, saj je 80% popusta in smešne cene.user posted image user posted image Kar se kil tiče so kar uredu, trenutno stojijo. Imam pa težave z zatekanjem, ko je taka vročina. user posted image Tko, da danes spet lubenica na jedilniku. Spreminjanje rokov pdp, zanimivo andmil kar za 15 dni, me prav zanima, če bo men tud kaj spremenil, ko bo naslednji pregled.

Komaj čakam vikend, da grem malo v toplice z mojim, da bo mal spremembe.

Lepo se mejte, pa se tipkamouser posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
29.6.2011 15:39:45   
2.2.
kje pa je ta trgovina Kris???
jaz sem si pravkar prižmgnila 1h z tamalo. nas je kar zmanjkalo. je pa vse bolj pikasta in vse jo srbi.
bolj izmed visokega pritiska sem tuda sama imela in sem prav tako normalno rodila-itak te malo G prej prestraši da bolj počivaš in se merkaš...
eni se selite na veliko-midva sva zdaj pri hiši v gradnji gnojične jame; in naredili bomo cel doktorat glede tega. v načrtu že imamo biološko čistilno, sicer l.2017 bo pri nas obvezna pri vsaki hiši....in zdaj je teh ponudnikov toliko,,,vsak svoje hvali. ti si pa en butast kupec ki lahko nasedeš prodajalcu. a ve katera-priporoča.-nočemo pa iz plastike v vsakem primeru, a cene so si pa zelo različne...
nič grem še malo lubenice pojest-jaz jo imam kar za obroke, ker mi res paše in mi daje sitost.

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
29.6.2011 16:08:45   
Pigy
Šopingirate.....user posted image

Jaz pa glih razmišljam, da bi mojga nekam poslala. V tem mesecu sem dobila že 4 kazni glede avta....... (ja, avto je na moje ime). Danes dobim, da me je radar slikal 250 euorv kazni + 3 kazenske, pa še slikco zdravenuser posted image user posted image user posted image user posted image Moj se pa reži k budala, da tam itak noben ne vozi po predpisih....... user posted image

Kosilo skor skuhano, ampak sploh nimam teka...




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
29.6.2011 16:27:41   
olana
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

kje pa je ta trgovina Kris???



Zadnja trgovina, ki še ni zaprta je v Zagorju ob Savi.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
29.6.2011 17:05:24   
2.2.
a sem mislila da je kje v lj ali nm...sicer bi mogla itak še prej prebrat od 1. otroka, potem pa vidim kaj sploh  potrebujem

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
29.6.2011 17:07:06   
modrimedo
san kak avto pa vi vozite :)?sedaj bi si pa že morali omisliti kombi :)
mi ga sicer imamo ,sam ga na žalost ne posojamo
za v petek ,vsaj iz moje strani velja :) upam samo da ne bom v leonišču čakala več ko 4 ure user posted image

(odgovor članu modrimedo)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
29.6.2011 18:39:24   
srecka84
Pozdravljene,

zal mene v petek 1.7 v ljubljano ne bo, saj se zadnje dni nekam slabo pocutim pa rahlo krvavim obcasno. Imam prepovedano voznjo, hojo,...priporoceno pa lezanje. Ce bo kaj huje moram do ginekologa ali v bolnico user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu modrimedo)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
29.6.2011 21:40:27   
nepremagljiva
Večer!
srečka84 daj ne hecaj se. Počivaj! Pod nujno. Ni važnejšega opravila ta trenutek, kot počivanje!! Upam, da si se že šla kam pokazat. user posted image  
Ti pošiljam še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se krvavitev ustavi in da še vsaj nekaj tednov zdržiš.

(odgovor članu srecka84)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
29.6.2011 22:19:46   
Princess1
Ok evo me nazaj s celodnevnega potepanja...

Na morju je bilo super, samo prevroče, tko, da sem kar vesela, da sem že doma...

Izcedek - jaz ga imam že celo nosečnost ampak sem na morju ugotovila, da smrdi in me je tudi srbeti začelo. Danes kličem ginekologa in mi sestra pravi, da so skor ziher glivice in da si lahko sama kupim v lekarni neke kanesten svečke in si jih dajem. Ampak sem jo jaz prosila in me bo vzel zdravnik v petek, da se res prepričamo, če so to glivice, ker ne upam, kar tako karkoli jemat. Me je pa zdej ful strah, čeprav mi je sestra zatrdila, da nima kej bit mojemu user posted image , ampak vseeno,...panik v meni že deluje... A ma katera od vas še izkušnje s tem, ker je to baje dokaj pogosto?

(odgovor članu nepremagljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
29.6.2011 22:20:45   
Princess1
A ja pa kaj bo to 01.07 v LJ, ker vidim, da nekaj omenjate?

(odgovor članu Princess1)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
30.6.2011 5:49:51   
modrimedo
IZVIRNO SPOROČILO: nepremagljiva

Večer!
srečka84 daj ne hecaj se. Počivaj! Pod nujno. Ni važnejšega opravila ta trenutek, kot počivanje!! Upam, da si se že šla kam pokazat. user posted image  
Ti pošiljam še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se krvavitev ustavi in da še vsaj nekaj tednov zdržiš.

se podpišem

(odgovor članu nepremagljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
30.6.2011 5:54:13   
modrimedo
IZVIRNO SPOROČILO: Princess1

Ok evo me nazaj s celodnevnega potepanja...

Na morju je bilo super, samo prevroče, tko, da sem kar vesela, da sem že doma...

Izcedek - jaz ga imam že celo nosečnost ampak sem na morju ugotovila, da smrdi in me je tudi srbeti začelo. Danes kličem ginekologa in mi sestra pravi, da so skor ziher glivice in da si lahko sama kupim v lekarni neke kanesten svečke in si jih dajem. Ampak sem jo jaz prosila in me bo vzel zdravnik v petek, da se res prepričamo, če so to glivice, ker ne upam, kar tako karkoli jemat. Me je pa zdej ful strah, čeprav mi je sestra zatrdila, da nima kej bit mojemu user posted image , ampak vseeno,...panik v meni že deluje... A ma katera od vas še izkušnje s tem, ker je to baje dokaj pogosto?

jaz najraje uporabljam probiotični jogurt mi je dosedaj vedno pomagal ,canesten svečke si kupiš v lekarni ,isto kremo
je imela sestra prav ti ne more škodit ,meni ga g predpiše na zalogo da mi ga ni treba kupovat ;)

(odgovor članu Princess1)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
30.6.2011 5:55:37   
modrimedo
IZVIRNO SPOROČILO: Princess1

A ja pa kaj bo to 01.07 v LJ, ker vidim, da nekaj omenjate?
kava v ljubljani ,na rudniku :) prideš :)?

pigy  si lahko medve telefonsko zmenjava ,če se slučajno meni v leonišču zavleče ,da javim ?

(odgovor članu Princess1)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
30.6.2011 8:04:10   
nepremagljiva
Dobro jutro.
Vstala sicer sem, vendar kljub zajtrku in kavici še nisem čisto pri sebi, se mi zdi. user posted image Bo treba it še malo odspat. Zadnja čase rabim nenormalno spanja. Pa včeraj zvečer sem ugotovila, da je trebuh prerastel normalne meje. In da bo zgleda dete imelo premalo prostora, ker se kar nekja gužva in preteguje čisto v moja rebra.  user posted image In kljub magnesolu mi je pričel pogosteje otrdevat trebuh. Ah ja, še malo...
Glede glivic in izcedka, pa moram potrkat na les (najbolje kar na čelo), da tokrat nimam problemov s tem. Končno enkrat. Pomaga pa res canesten. Se dobijo v lekarni svečke in krema. Brez recepta. Za manjše tegobe, ko še ni tako kritično, pa tudi obstaja več gelov. Kar vprašajte v lekarni. Vam bodo že znali pravilno svetovati.

(odgovor članu modrimedo)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
30.6.2011 8:28:39   
san

IZVIRNO SPOROČILO: modrimedo

san kak avto pa vi vozite :)?sedaj bi si pa že morali omisliti kombi :)
mi ga sicer imamo ,sam ga na žalost ne posojamo
za v petek ,vsaj iz moje strani velja :) upam samo da ne bom v leonišču čakala več ko 4 ure user posted image


v bistvu tudi imamo kombi, no fiatov scudo. je res super, ampak trenutno še vedno pri serviserju - že drugi tedenuser posted image . tko da za jutri tudi še javim. če ga do jutri dobim nazaj pridem, drugače pa me žal ne bo.

srečka, pazi nase

nič, morm moje čričke rihtat

(odgovor članu modrimedo)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
30.6.2011 8:38:48   
modrimedo
IZVIRNO SPOROČILO: san


IZVIRNO SPOROČILO: modrimedo

san kak avto pa vi vozite :)?sedaj bi si pa že morali omisliti kombi :)
mi ga sicer imamo ,sam ga na žalost ne posojamo
za v petek ,vsaj iz moje strani velja :) upam samo da ne bom v leonišču čakala več ko 4 ure user posted image


v bistvu tudi imamo kombi, no fiatov scudo. je res super, ampak trenutno še vedno pri serviserju - že drugi tedenuser posted image . tko da za jutri tudi še javim. če ga do jutri dobim nazaj pridem, drugače pa me žal ne bo.

srečka, pazi nase

nič, morm moje čričke rihtat
malora kak servis pa mate ?nam so ga do sedaj vedno v 24 urah poštimali .

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
30.6.2011 8:42:47   
anschk
Jutro user posted image !
Mene tut dons ma da bi šla kr nazaj v postlo. Sam mislm da se moj dvoletnik nebi strinjal z mano. user posted image  No ja, sej bova šla pa na opoldanski počitek skupej. hehe
Včeraj sva bla z možem v Ikei in sva nakupila še zadnje malenkosti za otroško sobico, tko da ko pridemo z dopusta gre mali v novo sobo, ta kjer je sedaj pa ostane dojenčku. Se že prou veselim ker bo taka luštna sobica in si res želim da bi bil rad notri...Bomo vidli kako bo.
Srečka84 počivaj! A so ti kej povedal zakaj krvaviš? Meni je blo takrat v 20 tednu rečeno da zarad nizke postlce in da morm res velik ležat in počivat. Pa sem ubogala in je pomagalo, sedaj na zadnjem uz se je pa videlo da se je mal dvignla. Tko da najbolš da si nabaviš revij pa kakšno dobro knjigo in film in se pustiš razvajat. Še par tednov pa smo res zmagale in tut če se naši sončki rodijo ne bo nič narobe. Držim pesti!
Bodite lepo, danes zgleda da ne bo tako vroče kar je super!

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
30.6.2011 8:55:00   
josephine27
Izcedek - jaz ga imam že celo nosečnost ampak sem na morju ugotovila, da smrdi in me je tudi srbeti začelo. Danes kličem ginekologa in mi sestra pravi, da so skor ziher glivice in da si lahko sama kupim v lekarni neke kanesten svečke in si jih dajem. Ampak sem jo jaz prosila in me bo vzel zdravnik v petek, da se res prepričamo, če so to glivice, ker ne upam, kar tako karkoli jemat. Me je pa zdej ful strah, čeprav mi je sestra zatrdila, da nima kej bit mojemu user posted image , ampak vseeno,...panik v meni že deluje... A ma katera od vas še izkušnje s tem, ker je to baje dokaj pogosto?


skoraj sigurno so glivice. čimprej kupi canesten pa začni mazat pa svečke ker če dolgo čakaš se lahko še bolj razpasejo pa se jih potem težje rešiš ( sama sem imela v prvi nosečnosti non stop težave ker se rade ponavljajo). vlaga in vročina so pa raj zanje tako da...
vem da svetujejo dobro intimno milo pa bombažno perilo, če ješ veliko sladkega baje tud škodi. če ne bo bolje pa h ginekologu. otroku nima bit kaj razen če v tem času ne rodiš. škodijo mu namreč samo če se z nijimi okuži na poti ven zato je pa važno da se pozdraviš preden greš rodit.




_____________________________



(odgovor članu Princess1)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
30.6.2011 9:06:05   
mate0ja
jutro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mene tudi jutri ne bo. Pa tko sem se veselila mal sproščenega čveka v mirnem dopoldnevu. Sodelavec se je nekaj poškodoval in ima jutri previjanje rane ravno v tem času. In ker nas je malo in so itak dopusti raje ne bom zapuščala pisarne, da ne bi bilo pol kaj narobe.

Upam, da se bomo še kdaj zbrale in da bo termin bolj ugoden za vse.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
30.6.2011 9:32:57   
modrimedo
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

jutro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mene tudi jutri ne bo. Pa tko sem se veselila mal sproščenega čveka v mirnem dopoldnevu. Sodelavec se je nekaj poškodoval in ima jutri previjanje rane ravno v tem času. In ker nas je malo in so itak dopusti raje ne bom zapuščala pisarne, da ne bi bilo pol kaj narobe.

Upam, da se bomo še kdaj zbrale in da bo termin bolj ugoden za vse.

sej lahko prideš tud kasneje ,jaz bom zagotovo do 1h na rudniku

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
30.6.2011 9:35:08   
URSY33
Ojla punce!

Meni jutri spet poteče bolniška, pol pa spet nastopi čakanje odločbe.user posted image

Naslednji pregled imam 14.07.
 
ZGAGA-meni pomaga kakšna skodelica mleka, ali pa Rutacid.
 
STREPTOKOK B- mislim, da smo enkrat že imele odprto to temo, ampak imam zdele dve kolegici, ki so jima odkrili to bakterijo, s tem , da je ginekologi ne omenjajo na pregledih, je pa lahko zelo nevarna za otročka.Testiraš se tako, da daš bris, sicer samoplačniško, ampak mislim, da to nima veze, v primerjavi z zdravjem naših sončkov.Eni so ugotovili pred porodom, tako, da jemlje že antibiotike, ena je pa že rodila in ima otročka zaradi tega priklopljenega na infuziji in antibiotikih, o posledicah pa še ne vedo.Če ste pametne , se testirajte!




(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
30.6.2011 9:46:06   
Princess1
Jutro, mene tudi kr neki vleče nazaj v pojstlo...:)

Ob kateri uri se dobite jutri na Rudniku in kje? Jaz načeloma lahko pridem ampak imam ob 14.30 svojga g in morem si pol vse skombinirat.

(odgovor članu URSY33)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
30.6.2011 10:13:09   
issa


user posted image  
PDP, nick, starost, zap. , št. , pregled, kraj, ali  

1.9.
ANDMIL, 26, 1user posted image , 0user posted image , 19.07., Ravne na Koroškem, user posted image
ninalars, 25, 1user posted image , 0user posted image , 28.06., Ravne na Koroškem, user posted image
pomarančika, 23, 1user posted image , 0user posted image , 05.07., Slov. Konjice,user posted image
anastazia, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?.,  Štajerska, user posted image
lily81, 29, 2user posted image , 1user posted image , ?
., Ljubljana,user posted image
barbara85, 26, 1user posted image , 0user posted image , 22.07.,  Oplotnica,user posted image
mamicabiba, 31, 2user posted image , 1user posted image , ?, okolica Maribora,user posted image
2.9.

tinci1, 27, 4user posted image , 1user posted image ,
?., Domžale, user posted image
MojkaUA, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., ?, user posted image
Jessy82, 29, 1user posted image , 0user posted image , 30.06., Savinjska,
user posted image
panja, 29, 2user posted image , 1user posted image , 27.06.,  Savinjska,
user posted image
delfinkica, ?, 3user posted image , 1user posted image , ?., ?
Sunny_Dream, 29, 1user posted image , 0user posted image , 05.07., Ljubljana, user posted image
vintage, 25, 1user posted image , 0user posted image , 01.07., okolica Kopra,  user posted image
3.9.

sonce81, 30, 1user posted image , 0user posted image ,
?, Ljubljana
jaznoseca, 38, 5user posted image , 1user posted image , 01.07., Maribor, user posted image
4.9.
Teni RR, 27,4user posted image ,2user posted image , 06.07., Ruše, user posted image
nepremagljiva, 37, 7user posted image ,2user posted image , ?., ?
URSY33, 33, 4user posted image , 1user posted image , .14.07., Litija, user posted image
lorelei82, 28, 2user posted image , 0user posted image , ?., Maribor, user posted image
5.9.
bucka2, 26, 1user posted image , 0user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
jejhata, ?, 2user posted image , 1user posted image , 14.07., ?, user posted image
ivanjščica, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?
6.9.

Nincica1, ?, 2user posted image , 1user posted image ,
?, ?

7.9.
plouse, 31, 2user posted image , 1user posted image
?,
Reby, 36, 2user posted image ,1user posted image , ?., Ljubljana

vrtnica83, 28, 3user posted image , 1user posted image ,
?.,  okol. Domžal, 
user posted image
8.9.
Norica, 30, 2user posted image ,1user posted image ,  ?., ?
strelkica, ?, 4user posted image , 3user posted image , ?., ?,
user posted image
9.9.
Pigy, 28, 1user posted image , 0user posted image , 22.07., Ljubljana, user posted image
srecka84, 27, 1user posted image , 0user posted image , 08.07.,  Postojna, user posted image
josephine27, 29, 2user posted image , 1user posted image , 
?, Ajdovščina, user posted image
10.9.

karin82, 28, 2user posted image , 1user posted image ,
?., ?

TiaŽan, 25, 2user posted image ,1user posted image , ?,  Podčetrtek
rainbow, 36, 3user posted image , 2user posted image , ?, Maribor, user posted image
Pelija, 36, 4user posted image , 3user posted image , 04.07., Gorenjska
nosečka*, 25, 3user posted image , 1user posted image , ?., dolenjska, user posted image
11.9.

agha , 32, 2user posted image , 1user posted image ,
12.07., Kranj
modrimedo, 32, ?user posted image , ?user posted image , 01.07., Ljubljanauser posted image
Anonimna, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?., ?
Ancicici, ?, 3user posted image , 2user posted image , ?.,  Ljubljana

TDiemat, 25, 2user posted image , 0user posted image , 05.07.,  okolica Maribor, user posted image
Krysia, 34, 4user posted image , 1user posted image , 30.06.,  Ljubljana,
user posted image
eltea333, 30, 2user posted image , 1user posted image , 03.08., ?,  user posted image
12.9.

Lannna, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., Maribor
13.9.

anabanana1981, 29, 3user posted image , 2user posted image , ?, ?
leaa, 30, 3user posted image , 1user posted image , 25.07., Zagorje ob Savi, user posted image
klavdija27, ?, 3user posted image , 1user posted image , ?., Zreče, , user posted image ,user posted image
14.9

olana, 28, 2user posted image , 0user posted image , 12.07., ?
Cebelica2, 30, 3user posted image , 2user posted image , ?, ?
NAHRIN, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?
Hulaqalula, 36, 3user posted image , 0user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
15.9.

*žurerka*, 26, 3user posted image ,1user posted image , ?., ?, user posted image
dory,32, 2user posted image , 1user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
16.9.
*tedy*, 40, 4user posted image , 3user posted image , ?., Ljubljana
D.anna 76, 34, 3user posted image , 2user posted image , ?.,  Ljubljana
issa, 24, 2user posted image , 1user posted image , 14.07., Maribor, user posted image
*AnaL*, 31, 3user posted image , 2user posted image , 27.06., ?,  user posted image
PikaPokaZBusijem, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., Domžale
17.9.

kristi07, 28, 1user posted image , 0user posted image , 14.07., Zapuže, user posted image
KAHLO, 32, 3user posted image , 1user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
Evvva, 30, 1user posted image , 0user posted image , 05.07., Ljubljana, user posted image
*alja*, 26, 2user posted image , 1user posted image ,
?., Prekmurje
, user posted image
18.9.
19.9.
rihtarca, 31, 3user posted image , 2user posted image , ?., ?, user posted image  
vlazag, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, Velenje
Shamsia, 30, 2 user posted image , 1user posted image , 18.07., okolica Postojne, user posted image
Ajda_, 24, 1user posted image , 0user posted image ,
?., okolica Ptuja,
user posted image
nana13, 27, 2user posted image , 1user posted image , ?., Strunjan, user posted image
daka, 37, 3user posted image , 2user posted image , 06.07
.,  Maribor,
user posted image
izola05, 30, 2user posted image , 1user posted image , 20.07., okolica Kopra, user posted image
20.9.

21.9.
Dorianna, 32, 2user posted image , 1user posted image , ?., okol. Ljubljane
mala mala, 25, 2user posted image , 0user posted image , 30.06., Prlekija
22.9.

Tanejci, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?., ?
Septembrovka, 29, 1user posted image , 0user posted image , ?, Ljubljana, user posted image
23.9.

carly, 28, 4user posted image , 1user posted image , 12.07., okolica Jesenic, user posted image
24.9.
Tajska, 33, 2user posted image , 1user posted image , ?., Trbovlje
NM, 34, 3user posted image , 1user posted image ,
28.06., Postojna, user posted image
25.9.

SSheila, ?, 3user posted image , 1user posted image ,  ?., ?
anonimna ,?, 5user posted image , 1user posted image , ?., Mengeš
matejkaantolin@gmai, ?, 4 , 3 , ?, ?

mate0ja, 29, 2user posted image , 1user posted image ,
19.07.,
Ljubljana, user posted image
26.9.

anschk, 25, 2user posted image , 1user posted image , ?., ?
27.9.
bimba7277, 39, 2user posted image , 0user posted image , 15.07., ?, user posted image
san, 33, 5user posted image , 4user posted image ?., Ljubljana, user posted image
28.9.
Spellybelly, 27, 1user posted image ,
903 , 08.07., Dolenja vas, user posted image
29.9.
bela zvezdica, 30, 3user posted image , 1user posted image , ?, Štajerska
pumpkin23, 29, 2user posted image , 1user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
2.2., ?, 3user posted image , 1user posted image , ?., ?,
moniketna, 22, 1user posted image , 0user posted image , 30.06., Ravne na Koroškem
Princess1, 30, 3user posted image , 0user posted image , 08.07., Ljubljana,
user posted image
pomar*ANČA*, 26, 2user posted image , 1user posted image , ?., okolica Domžal
mojcyka, 24, 1user posted image , 0user posted image , ?, okolica Ptuja
30.9.

Majcii, 29, 1user posted image , 0user posted image , ?, Medvode
anabanana, 22, 1user posted image ,0user posted image , 13.07., Ljubljana, user posted image
Neja 007, 30, 2user posted image , 1user posted image , ?., Kamnik, user posted image
anchy_, 27, 1user posted image , 0user posted image , 11.07., Novo mesto
wifi, 29, 2user posted image , 1user posted image , 19.07., Stranice

SKUPAJ NAS JE: 97
NOSEČKE Z DVEMA
: klavdija27
Z NAMI SO POT ZAČELEuser posted image :
sashy,SILVA,anonimna , Arabella1, Norica, lunax, anonimna3, mucixxx, Dream

user posted image







(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?