|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 14:15:50   
*miska.mcc*
Nič, najbolje da jih pustim same, v miru, da še naprej uživajo skupaj družinsko življenje!


točno tako. user posted image

nič drugače.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 14:20:43   
HHH
Dobro on ve. Zdaj veš tudi ti.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 14:26:50   
andreja_p
Tanisha jaz mislim,da ti je jasno povedal,da ne želi drugačnega življenja,ker mu je prelepo in verjetno ni zaljubljen vate,da se tako obnaša do tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vsak normalen človek ima nekakšen cilj v življenju,on ga pa nima in se samo izgovarja.Ti imaš cilj in ne pokvari si tega,ker je škoda tvojega truda in vprašanje je kako bi potem vidva živela,verjetno se bi kar naprej prepirala in ga nikoli nebi bilo doma,ko ga bi rabila.Jaz osebno v tem odnosu nebi ustrajala,ker bi bila preveč nesrečna.Da nima željo po otroku,pri 30letih?Mislim,da je z njim nekaj hudo narobe.moj je star 31,pa že imava oba željo 4 leta,da bi dobila otročka,pa nama ne rata.Kako bi potem s tabo sodeloval,če nebi mogla zanositi,ker takrat bi bila pa oba kar pod pritiskom.Sama to doživljam in vem,da mi je velikokrat vliv samozavest,ko sem bila popolnoma na tleh.Ne vem,kaj naj ti rečem,dobro premisli,kaj boš naredila,da ti kasneje ne bo žal za vse.Verjamem,da te bo hudo prizadelo ker ga imaš rada,on pa tebe nima,sam je bolje da sedaj končata.spoznala boš še veliko dobrih moških,ki ti bodo nudili tisto kar si želiš.Po mojem imajo tvoji starši prav in verjamem,da ti bodo stali ob strani,ko jih boš rabila.srečno

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 16:37:55   
Colt
 Fantek ne ve. Moški pa bi vedel!

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 17:11:03   
krtačka
jst pa ne vem, zakaj tega fanta tolk obsojate. V bistvu je do punce iskren. Ko bo pripravljen, ji bo povedal, pika. Mogoče si pa on res želi samo punco brez obveznosti. Spet druga zgodba je, katera ga bo takšnega sprejela. Jst ga tud ne bi. Dejstvo pa je, da smo si ljudje različni. Njegova družina je takšna kot je. Če so tako srečni, naj tako živijo, zakaj pa ne.

Tanisha če si želiš družine (kar očitno si) je zadnji čas, da z njim prekineš in najdeš primernejšega kandidata za to.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 21:02:05   
mačekmuri
IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

Mogoče si pa on res želi samo punco brez obveznosti.



Ah, dej no... Tip je totalno nezrel in se nima namena kam premaknit. Kot je Colt napisal - to ni moški, to je dete...

< Sporočilo je popravil mačekmuri -- 18.7.2011 21:16:42 >


_____________________________

Wear a smile - one size fits all :)

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 21:48:06   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: krtačka
jst pa ne vem, zakaj tega fanta tolk obsojate. V bistvu je do punce iskren.


mislim, da v celi temi prevladuje tematika odhoda in analiza odnosov, ter da ni nobenih verbalnih hujskaških gonj glede njega (kak kao ****** da je). če pa to, da npr. rečem da je odnos nezdrav, jemlješ za obsodbo, pa ne vem zakaj - to je samo dejstvo, nič drugega. ni zdravo se navezat na svoje sorojence tako, kot si bil na svoje starše (v otroštvu) ali partnerja (v odrasli dobi) in jih tako tudi "uporabljat".

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 21:55:15   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: mačekmuri
IZVIRNO SPOROČILO: krtačka
Mogoče si pa on res želi samo punco brez obveznosti.

Ah, dej no... Tip je totalno nezrel in se nima namena kam premaknit. Kot je Colt napisal - to ni moški, to je dete...


ja, saj ma krtačka prav (in ti tudi) - hodečo vagino brez obveznosti. je pa tudi res, da to ni zrelo in moško (v smislu odraslosti) obnašanje..

(odgovor članu mačekmuri)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 22:22:41   
krtačka
Jst sam pravim, da fant po opisanem sodeč ne laže. Itak ga nobena pametna punca/ženska ne bo imela, je pa čist njegova stvar kako bo živel. Če želi, naj živi vso svoje življenje z bratom in sestro, stvar njegove osebne odločitve.Men se zaradi tega ne zdi nezrel.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 23:31:38   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: krtačka
Jst sam pravim, da fant po opisanem sodeč ne laže. Itak ga nobena pametna punca/ženska ne bo imela, je pa čist njegova stvar kako bo živel. Če želi, naj živi vso svoje življenje z bratom in sestro, stvar njegove osebne odločitve.Men se zaradi tega ne zdi nezrel.


če si nabavi punco za doldajanje, za katero ve, da bi rada mela družino in se ne namerava samo doldajat in ji govori "da ne ve" (o skupnem življenju in družini; citiram iz prvega posta) in "da mu teži" (ko to omenja; citiram iz prvega posta) - meni se to zdi nezrelo. in tudi hinavsko. mogoče ji ne laže direkt v fris, zavaja pa. ni dvoma (kakor praviš želi punco brez obveznosti, kar ona nikoli ni bila pripravljena bit - in on je to vedel).

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 23:33:36   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

Jst sam pravim, da fant po opisanem sodeč ne laže. Itak ga nobena pametna punca/ženska ne bo imela, je pa čist njegova stvar kako bo živel. Če želi, naj živi vso svoje življenje z bratom in sestro, stvar njegove osebne odločitve.Men se zaradi tega ne zdi nezrel.



ja no. in Tanisha je menda pametna punca. Deluje že tako.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ko fant ne ve
18.7.2011 23:53:59   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

Jst sam pravim, da fant po opisanem sodeč ne laže. Itak ga nobena pametna punca/ženska ne bo imela, je pa čist njegova stvar kako bo živel. Če želi, naj živi vso svoje življenje z bratom in sestro, stvar njegove osebne odločitve.Men se zaradi tega ne zdi nezrel.


ja no. in Tanisha je menda pametna punca. Deluje že tako.


itak. in če je tok zrel kot ga vidi krtačka, ne vem zakaj ga nobena pametna punca ne mara - I wonder user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ko fant ne ve
19.7.2011 13:19:03   
sakuL
Zdravo.

sem imela podobno težavo, vendar sva mi2 že sla na svoje...otroke pa sem hotel imeti že kake 4 leta prej, pa sem vedno dobivala take "odgovore" naj ne težim, da bo ....pa niti po 4 letih ni bilo nič drugače.

potem pa sem se usedla in se zamislila.... en dan me med rahlim prepirom naredil piko na I in sem samo spokala in se nikdar več vrnila nazaj. on je potem videl, da je izgubil vse, s svojimi otročjimi odgvori, pa vendar, tako kot je hotel tako je dobil.
življenje gre naprej, najpre se nekaj trudiš, ker še vedno upaš, in upaš, ko pa se začnejo šteti že leta, pa še vedno brez odgovorom, potem je narejena že večja škoda.

Povej mu, da želiš da grest ana svoje, da želiš otroke, in če se ne bo želel pogovarjati, še ni zrel za to..in še nekaj časa ne bo.... Pojdi živet sama v stanovanje, bolje ti bo.

lp


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ko fant ne ve
19.7.2011 13:19:17   
sakuL
Zdravo.

sem imela podobno težavo, vendar sva mi2 že sla na svoje...otroke pa sem hotel imeti že kake 4 leta prej, pa sem vedno dobivala take "odgovore" naj ne težim, da bo ....pa niti po 4 letih ni bilo nič drugače.

potem pa sem se usedla in se zamislila.... en dan me med rahlim prepirom naredil piko na I in sem samo spokala in se nikdar več vrnila nazaj. on je potem videl, da je izgubil vse, s svojimi otročjimi odgvori, pa vendar, tako kot je hotel tako je dobil.
življenje gre naprej, najpre se nekaj trudiš, ker še vedno upaš, in upaš, ko pa se začnejo šteti že leta, pa še vedno brez odgovorom, potem je narejena že večja škoda.

Povej mu, da želiš da grest ana svoje, da želiš otroke, in če se ne bo želel pogovarjati, še ni zrel za to..in še nekaj časa ne bo.... Pojdi živet sama v stanovanje, bolje ti bo.

lp

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ko fant ne ve
19.7.2011 20:37:25   
katipi
Brat 50, sestra 40....šel bo, ko se bosta onadva osamosvojila?!?!.....Looney family...user posted image user posted image
Sorry, ampak...PUNCA, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ko fant ne ve
20.7.2011 11:29:36   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Tanisha
...ko pa bo drugeče (se pravi da bo on začutil) mi bo pa že povedal.

Takrat ko ti bo povedal da sedaj čuti, da bi se preselil skupaj - bo to selitev z drugo in ne s tabo.


Z njim je tako ali tako nekaj zelo narobe in prej ko greš stran prej boš imela novo priložnost si ustvariti to kar želiš. Vse ostalo je zapravljanje časa.

(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ko fant ne ve
20.7.2011 11:45:10   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Brat 50, sestra 40....šel bo, ko se bosta onadva osamosvojila?!?!.....Looney family...user posted image user posted image
Sorry, ampak...PUNCA, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image Se povsem strinjam. Nekaj je hudo narobe v tej familiji....


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ko fant ne ve
20.7.2011 13:34:37   
PapuaNG
Očitno imajo v tej familiji malček incestoidne odnose user posted image Jst sem še za vsakega, ki pri 30 letih in več kot letu veze ni hotel skupaj it živet (čeprav je imel vse možnosti za to), rekla, da se ne splača bit z njim, ker je nezrel. Sej ne rečem, itak ne greš z nekom takoj živet skupaj, ampak po določenem času je pa to edina možnost, saj boš edino na ta način videl, a z nekom res funkcioniraš ali ne. In da te želje nimaš (ampak raje živiš z brati /sestrami/frendi), pove samo to, da nisi resen. Sej, če tut sam nimaš želje furat resno vezo, vse lepo in prav, ampak če eden od partnerjev izrazi to željo, drug je pa nima, gresta lahko samo še narazen. 

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ko fant ne ve
20.7.2011 16:57:28   
Taddy78
Hmmm...če pometem pred svojimi vrati. Z mojim sva po 1.5letih zveze največ razmišljala o tem, kje in kdaj se bova lahko dala dol. Evo, povedano po pravici. Res pa je, da sva na najinem prvem zmenku imela-jaz 23 let on 20.  Če gospodič pri 30.letih ne razmišlja o prihodnosti...ČAU,ČAU...razen če bi rada svojega prvorojenca/rojenko imela pri 40ih ali pa pri 50ih.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ko fant ne ve
20.7.2011 17:00:39   
PapuaNG
No, mislim, da je malo razlika, ali si star 20 ali 30...jst tut dokler nisem imela lastnih sredstev za življenje, nisem razmišljala o življenju na svojem...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ko fant ne ve
20.7.2011 17:15:55   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

No, mislim, da je malo razlika, ali si star 20 ali 30...jst tut dokler nisem imela lastnih sredstev za življenje, nisem razmišljala o življenju na svojem...


Saj to sem hotela s svojim odgovorom ravno povedat.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ko fant ne ve
21.7.2011 17:19:05   
majčica1508
Bejž stran,koker te noge nesejo............
Kriza.....

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ko fant ne ve
21.7.2011 18:12:27   
Colt
Run Like Hell-Pink Floyd!

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 10:49:59   
Tanisha
No....sva se le pogovorila. Je rekel da on si želi bit z mano, ampak ne more. Razlog pa je: Brat (50 let) ima min plačo, sestra (40 let) je brezposelna. Moj fant ima edini dobre prihodke. Če bi šel od njiju stran, bi imela komaj za položnice. Tako da on sedaj njih živi in ne more stran. Oh ja user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 10:54:06   
Anonimen
Mogoče pa brat in sestra ravno tako brco potrebujeta, da se pri rosnih 40ih in 50ih končno na svoje noge postavita.

(odgovor članu Tanisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?