|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 16:50:28   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

jaz bi pa tegale vašega hroščeka vlekla nazaj v kamp in ga za rokico vozila do lastnika on vseh sosedov, da se jim globoko opraviči.



hja, alpa tole ja user posted image user posted image

"No, kako boš zdaj rekel stricu?" No, reci : Ooo-proo-stiii-teee, no daj...
aja, čakaj, mlekec ti tiče z ustk (obrišeš z robčkom) in "no, reci stricu oprosti.."


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 8.8.2011 16:52:12 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 16:53:06   
*miska.mcc*
God!
user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 17:23:33   
Vijoličarka
Uh, Kalbo, ni luštno.

Ko boš šel v kamp vzemi s sabo še kakšno steklenico takega, kar gazda rad pije, tudi kakšni domači piškoti ne bi škodovali. Kot sem razumela, je to kamp, kamor stalno hodite, torej ste stkali tudi že nekaj vezi in ni se bati samo materialne škode, ampak tudi  razrahljenega zaupanja, ki si si ga tekom let pridobil. Seveda brat nikdar več ne bo smel k tebi v prikolico.

Strinjam se s tvojo ugotovitvijo, da je mali krajšo potegnil pri vzgoji. Možno da se je to zgodilo zato, ker ti si moral kar hitro odrasti in ti si vedel za vse probleme z očetom, kar te je tudi oblikovalo. Morda si se mami na nek način smilil in je drugega otročka zavijala v vato, da vsaj on ne bo vsega tega vedel in čutil. Vmes nekje se je izgubila in v skrbi za tega otročka začela gledati v njem  smisel svojega življenja in vir svoje mladosti. Ker če bi njen ubogi fantek začel skrbeti sam zase, kaj bi pa ona delala, s čem bi se ona ukvarjala?

Kaj bo z njim, ko nje ne bo več? Kdo ga bo preživljal, mu kuhal, pral in pospravljal za njim? Če ga zdaj ne bo zbrcala, bo soočenje z realnostjo, npr. pri 50 letih še hujše, kot bo zdaj, pri 26 letih.  Vsekakor ti nisi dolžen podpirati njegove lenobe.

Ne vem, zakaj se to zgodi. Občutek imam, da mati začuti, kdo je 'šibkejši' in bolj potreben njene skrbi. In potem, kaj pa vem, hote ali nehote začne vzgajati drugega otroka v smeri, da je dolžan skrbeti za 'šibkejšega' sorojenca. Nimaš druge, kot da se distanciraš, drugače te bo zgrizlo.

Vsak se odloči, za kar se odloči, ampak potem je treba sprejeti tudi posledice. Tako tvoja mati, kot tudi tvoj mali bratec. 

Ker je vse za nekaj dobro, imaš ti dober in utemeljen izgovor, da bratu odslej naprej odrečeš nemogoče usluge.

Aja, še humoristični preblisk. Za novo leto mu podari samo dudo. Po moje je tudi za lego kocke še premajhen. user posted image  

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 17:43:54   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Hudič je to, ker se igra z mojim dopustom. Njemu je morje žur, men pa pobeg od vsakdanjika. Sam njemu je to španska vas. Ma hrano, ma bencin, ma cigarete, ni da ni. Vstane pa mal preden mat iz službe pride.
Ja, šit, no. Krivda je samo na mati. Kaj pa oče pravi na to?


Foter je odpeketal, ko je bil on še v plenicah. VD fotra je prišel pa resno zraven majčkeno prepozno da bi mel pravo na glasanje.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 17:46:36   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ego80

Hmm ne vidim vprašanja... pa vseeno... ob tem branju mi je prvo padlo na misel - ljubosumni starejši brat :) Seveda je bratovo početje (ki si mu ga dopustil žal tudi ti) čist mimo, vendar mi je zanimiva predvsem tvoja fovšija po njegovem jebivetrovsem lajfu in odnosu z mamo. Seveda boš trdil, da to ni res, vendar raba vseh možnih pridevnikov in užaljen ton pisanja nakazuje žal ravno na to. Si že od malega ljubosumen na brata? Nikjer ne razložiš, zakaj si posodu bratu prikolco, če mu ne zaupaš? Te je mama prepričala, pa ji ne znaš reči ne? Seveda pa so ženske vedno presrečne, ko moški udriha čez svojo mamo in ostalo žlahto heheheuser posted image



Ja, to bo. Zavidam mu lajf ki ga ma zdaj. Niti slučajno. V otroštvu mi pa marsikaj ni blo jasno ja, no hvalabogu mi zdaj je.

Prikolo sem mu pa dal na uporabo, ker sem res verjel, da ne bo zganjal traparij. očitno sem se zmotil in zagotovo ga ne bo več not.

(odgovor članu ego80)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 17:49:20   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

hja, apartma naj kar plača mamica, bivanje v prikolici pa mu zaračunaj po tarifi, ki jo ima sicer lastnik kampa + povračilo za povzročeno škodo + zahteva za ustno opravičilo tebi in tvoji družini in prav tako lastniku kampa. Pa jz bi mu po povrnitvi stroškov še povedala, da naj v prihodnje niti ne vpraša več za bivanje v prikolici.
Mislm, da bi vsaj imel obraz pa te vsaj poklical in rekel "stari, oprosti, p*i*z*darijo smo ti naredili v kampu, nč skrbet, bomo že zrihtal.." mislim, da bi bil vsak zrel 26-letnik tega sposoben. Sorry, če sem žaljiva, vseeno je tvoj brat, ampak je pa res en "ubožček",no..


Točno moj pojnt. Sam hudič je, če v življenju človek nima enega samega konflikta. Vse mamica popedena.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 18:05:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

jaz bi pa tegale vašega hroščeka vlekla nazaj v kamp in ga za rokico vozila do lastnika on vseh sosedov, da se jim globoko opraviči.



hja, alpa tole ja user posted image user posted image

"No, kako boš zdaj rekel stricu?" No, reci : Ooo-proo-stiii-teee, no daj...
aja, čakaj, mlekec ti tiče z ustk (obrišeš z robčkom) in "no, reci stricu oprosti.."




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 19:30:20   
Felicita
hm, je mogoče da je madam od tvojega brata tule na rr? tole se mi namreč zdi čist enaka situacija: http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=5762189 (čeprov kokr sm razbrala v tvojem primeru še nimata otrok, hb)

Sicer se word for word strinjam z vijoličarko. Dodajam še da imo je vzgoja tvojega brata stvar vajine mame in očima in glede na to da vedno znova naletiš na zid bi jest preprosto odnehala. če ga starši niso vzgojili ga tut ti pri 26ih ne boš. mogoče ga bo kdaj (po mamini smrti?) trešlo po glavi, ampak velika verjetnost da se bo skoz lajf lepo priplazu brez hujših stresov in pretresov. mame pa ravno tako ne boš spremenu... če bo pa tebi na videz ustregla bo pa njega pedenala samo tko da ti ne boš vedu in vidu.

hja, alpa tole ja

"No, kako boš zdaj rekel stricu?" No, reci : Ooo-proo-stiii-teee, no daj...
aja, čakaj, mlekec ti tiče z ustk (obrišeš z robčkom) in "no, reci stricu oprosti.."


oplosti stlic! user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 19:32:13   
josephine27
Sicer ne vem kaj te bolj moti to kar je počel s tvojo prikolicoal njegov odnos ki ga ima z mamo. Kar se prikolice tiče ti dam popolnma prav. Jaz mu je sigurno niti pod razno ne bi več posodila pa tud kaj drugega ne dokler se ne nauči cenit tujih stvari. Sigurno bi mu tud to direkt povedala. Že to da sta se neki dogovarjala preko mame ( če prav razumem) se mi zdi čist mimo glede na to da sta oba odrasla.

Kar pa se tiče odnosa z mamo pa samo to. Za dojenje sta potrebna mati in otrok. Konča se takrat ko se eden odloči da bo konec. Če nista oba za to ne gre. Tako v prispodobi povedano. Upam, da si razumel. In bratec se v to po moje nima kaj mešat.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 20:37:28   
alda
user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

jaz bi pa tegale vašega hroščeka vlekla nazaj v kamp in ga za rokico vozila do lastnika on vseh sosedov, da se jim globoko opraviči.



hja, alpa tole ja user posted image user posted image

"No, kako boš zdaj rekel stricu?" No, reci : Ooo-proo-stiii-teee, no daj...
aja, čakaj, mlekec ti tiče z ustk (obrišeš z robčkom) in "no, reci stricu oprosti.."




user posted image user posted image user posted image




boljše kot 1mesec golega otoka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 20:47:12   
Colt
Kalbox...zelo pisane počitnice...user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 22:16:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

Sicer se word for word strinjam z vijoličarko. Dodajam še da imo je vzgoja tvojega brata stvar vajine mame in očima in glede na to da vedno znova naletiš na zid bi jest preprosto odnehala. če ga starši niso vzgojili ga tut ti pri 26ih ne boš. mogoče ga bo kdaj (po mamini smrti?) trešlo po glavi, ampak velika verjetnost da se bo skoz lajf lepo priplazu brez hujših stresov in pretresov. mame pa ravno tako ne boš spremenu... če bo pa tebi na videz ustregla bo pa njega pedenala samo tko da ti ne boš vedu in vidu.




podpis. distanciraj se. najbrž si parkrat mami že povedal. če ne vidi ali noče videt, je to sedaj samo še njen problem. ti si svoje opravil.
škodo pa naj le plača kakor ve in zna. pa ni važno od kje bo vzel. tud če bo mama dala. enkrat ji bo že dopiz*ilo.user posted image

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 22:24:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

jaz bi pa tegale vašega hroščeka vlekla nazaj v kamp in ga za rokico vozila do lastnika in vseh sosedov, da se jim globoko opraviči.
pa vsakemu 10 dek kave, bonbonjero in buteljko. ampak bi jih sonček moral sam zavit v "opravicilna darila".




Evo, tole je to.
Sama pa bi muše izstavila račun za vse stroške. Dokler ga ne bi plačal (on, ne mamica), bi bil zelooooooooo oddaljen brat.

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 23:12:50   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

V bistvu je pri vzgoji on takratko potegnil, sam še tega ne ve. Mat bom pa streznil, upam, da bo še šlo.


Ja samo tega se bo zavedal ko bo prepozno. Ko ne bo več ˝joške˝ bo panika...kaj pa sedaj...kje je vse udobje...in takrat se bodo šele začele prave težave....

Da boš pa mamo streznil...user posted image  če ona sama ne vidi klaj dela svojemu mlajšemu otroku, dvomim da ji to lahko kdo naslika. Verjetno jih boš še slišal, ker ˝ne razumeš˝ svoje malega bratca in da ona že ve...

podpis. je pri nas podobno ... jaz sem se odselila v najem, sestrici (in njenemu zlatemu tipčku) je bilo pa treba v mansardi naredit stanovanje pa zdaj jima je treba kuhat pa pedenat spredi in zadi, da lahko luksuzirajo s šopingi pa dopustki pa tko user posted image pa sta moja starša sposobna še komu pridigat, kako se ne sme delat razlik pa tko, da je treba bit pošten ... da delata ogromne razlike med svojimi otroci pa ne vidita ...
sej včasih ni enostavno, ampak jaz se trudim to kar odmislit ... bo že prišel vsakemu svoj čas user posted image
kar se pa prikolice tiče ... kot so napisale predhodnice, zdaj imaš zelooooooooooo dober razlog, da je ne daš več v uporabo dragemu bratcu user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
8.8.2011 23:50:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Saj ni res, pa je...
9.8.2011 7:33:08   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Sicer ne vem kaj te bolj moti to kar je počel s tvojo prikolicoal njegov odnos ki ga ima z mamo. Kar se prikolice tiče ti dam popolnma prav. Jaz mu je sigurno niti pod razno ne bi več posodila pa tud kaj drugega ne dokler se ne nauči cenit tujih stvari. Sigurno bi mu tud to direkt povedala. Že to da sta se neki dogovarjala preko mame ( če prav razumem) se mi zdi čist mimo glede na to da sta oba odrasla.

Kar pa se tiče odnosa z mamo pa samo to. Za dojenje sta potrebna mati in otrok. Konča se takrat ko se eden odloči da bo konec. Če nista oba za to ne gre. Tako v prispodobi povedano. Upam, da si razumel. In bratec se v to po moje nima kaj mešat.



Od teh stvari sem se že davno distanciral in to, da mamica rihta morje zanj spada v to kategorijo, ki sem jo toleriral iz ljubega miru. Tud da sta zatuškala, da ne hod v šolo, pa uprizarjala maturantski izlet in podobne finte. Jest mam za moje tri za skrbet in nimam energije še za to. Tud povedal sem obema, da ga jest niti pod razno ne mislim živet. Jest pa mat se čist OK zastopva in je super babica in tašča dokler ji kaj v zvezi s tamalim ne omenim, zato ji pač ne več, do zdaj, ko je naredil direkt men bruke, poklical pa seveda mamico na pomoč.
Moti me pa, da se moji mat to zdaj ne zdi nič takega, v bistvu ima edino poslanstvo, da njemu reši rit, za naše stvari, za katere z ženo šparava in se trudiva ji je čisto vseeno, in čez to ne morem, ker tukaj pa v mojo družino posegata s svojimi fintami.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 9.8.2011 7:37:30 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Saj ni res, pa je...
9.8.2011 8:25:59   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Tud da sta zatuškala, da ne hod v šolo, pa uprizarjala maturantski izlet in podobne finte.


ne me farbat!! user posted image a prav show: "maturatnski izlet" sta ti nardila? a da nima diplome za pokazat pa izobrazbe za napisat v izpolnjevalne pole, kako pa to porihtata (pazi - dvojina user posted image ) v masterplanu prikrivanja? user posted image

to me spominja na une lene lažnivce, ki se ne znajo zlagat, ker so preleni (ali premalo temeljiti) da bi do konca premislili celo zadevo, ki bi jo radi speljali in jih potem vedno dobijo. kot tamal od moje frendice - na skrivaj se baše s sladkarijami (čeprav je alergičen na vse umetne dodatke v hrani), jemlje Claritine, da nima simptomov, in valjda ga mati dobi na delu (evetualno), ko zmanjka vseh Claritinov v hiši. user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Saj ni res, pa je...
9.8.2011 8:37:58   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: ego80

Hmm ne vidim vprašanja... pa vseeno... ob tem branju mi je prvo padlo na misel - ljubosumni starejši brat :) Seveda je bratovo početje (ki si mu ga dopustil žal tudi ti) čist mimo, vendar mi je zanimiva predvsem tvoja fovšija po njegovem jebivetrovsem lajfu in odnosu z mamo. Seveda boš trdil, da to ni res, vendar raba vseh možnih pridevnikov in užaljen ton pisanja nakazuje žal ravno na to. Si že od malega ljubosumen na brata? Nikjer ne razložiš, zakaj si posodu bratu prikolco, če mu ne zaupaš? Te je mama prepričala, pa ji ne znaš reči ne? Seveda pa so ženske vedno presrečne, ko moški udriha čez svojo mamo in ostalo žlahto heheheuser posted image



kalbo -  a se to tvoj brat javlja user posted image user posted image



_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu ego80)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Saj ni res, pa je...
9.8.2011 12:28:45   
jagoda77
ah kalbo... kako je meni znano to, kako pedenajo enga spredaj in zadaj in potem ko naredi ****rjo, je še bolj bogi...sem v podobni situaciji, z mal drugačnimi zapleti, ampak sem zaradi določene stvari popizdla, ker se mi je zdelo za malo in potem sem seveda jaz izpadla ta grda, ker svojega bogega bratca kregam in on nič kriv, sej ni vedel, pa isto star 26 let in neodgovoren in dela kar mu paše... tako da... sem na distanci, da mu ne dam kakšno okrog ušes. user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Saj ni res, pa je...
9.8.2011 12:34:57   
Poka
user posted image  Ne samo, da imam takega brata, poznam še ene par podobnih zgodb...

Em... pri vseh je isto to, da so mame bolano navezane na svoje otroke, pa ne vem, če jih imajo tako rade, bolj to, da so sebične in se bojijo, da bodo ostale same... Iščejo vedno neke izgovore...

Boljše da ti ne povem - moj brat bo star 23 let in zdaj menda dela šolo, prej je pa tri srednje zamenjal.. In je mama klicala mene in mojega fanta, da ji pomagava razmontirat kuhinjo, on je pa spal in je rekla, da je bolan. Sama je dol tolkla elemente, pa ima 43 kg... in še 160 cm ne. Spal je do treh, pol je šel s kolegom na kavo - mi smo pa delali in me je bilo tako sram pred mojim, da ti ne morem povedat.

Izpit za avto sem delala ful dolgo, ker nisem imela denarja, pa sta se moja dva pred mojim oknom pogovarjala, da ga nikoli ne bom naredila - kao, da nisem sposobna... Vmes mi je zmanjkalo denarja, študirala sem, pol leta sem šparalqa, da sem lahko potem spet nekako vozila v enem kosu... BTW motor vozim že od 15. leta in sem si ga sama kupila... Mojemu bratu sta pa plačala izpit za avto, avto mu posodita kadarkoli (in to BMW, ki sicer ni nov, ampak ko je bil kupljen, sta dala za avto vse kar sta imela). Zdaj sta brez službe, oba, v penziji še nista, pa sta morala malega peljat v Avstijo po cunje in to ne katerekoli - smo mogli iskat kje prodajajo znamke... Vse sta plačala ona dva. Da ne govorim o tem, da je fotr dal bratu skor celega jurja denarja, da je vložil v stavo - na spletu igra poker... Na njegovo veselje in trenutno srečo je sicer znesek pomnožil z ene 5, ampak po desetih letih igranja pač moraš imet malo sreče... Kam pa taka vzgoja pleje, pa bog ve...

Jaz se na tvojem mestu ne bi vmešavala, čeprav je meni mojega brata tud žal in še vedno upam... ga imam rada in bil je najlepši dojenček in ni slaba oseba, ni agresiven, samo še vedno živi v oblakih... Malo se je popravil, sicer... Ni čist popoln debil, pravzaprav je precej inteligenten ampak bi bilo fajn to usmerit v pametne stvari, kar se zavedam da se bo zelooo postopno in počasi dogajalo. user posted image  Mogoče bi na tvojem mestu razčistila z mamo. Ona more prekinit popkovino... Moja tašča tudi še ni z enim od otrok, pa sploh ne živijo skupaj... Svakjinja je že kar malo starejša in se mi v bistvu smili, ker kasneje če ne znaš bi tsamostojen, imaš lahko hudo življenjsko krizo...

No, jaz bi na tvojem mestu tudi postavila meje. Mene se v bistvu ne upajo sploh vprašat za določene stvari... Moj brat me je vprašal za moj avto, ki si ga zelo želi vozit - je zelo atraktiven avto, ampak sem rekla ne. Prvič mu nočem popuščat, drugič pa če ga sesuje, kar bi bilo precej verjetno, so stroški popravila za tak avto precej višji od same vrednosti avta... Tudi jaz sem mogla precej naredit, da sem ga dobila. Ko sva z mojim gradila, pa bi potrebovali fizično pomoč moških, pa bi bratu plačala, ga ni bilo od nikoder... Ni bilo nikogar, javile so se moje sestrične, da bi pomagale... Punce? Halo?

Sicer pa vsi smo odraščali in smo marsikaj narobe naredili, s to razliko, da eni odrastejo eni pa nikoli ne...

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Saj ni res, pa je...
9.8.2011 12:48:19   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: ego80

Hmm ne vidim vprašanja... pa vseeno... ob tem branju mi je prvo padlo na misel - ljubosumni starejši brat :) Seveda je bratovo početje (ki si mu ga dopustil žal tudi ti) čist mimo, vendar mi je zanimiva predvsem tvoja fovšija po njegovem jebivetrovsem lajfu in odnosu z mamo. Seveda boš trdil, da to ni res, vendar raba vseh možnih pridevnikov in užaljen ton pisanja nakazuje žal ravno na to. Si že od malega ljubosumen na brata? Nikjer ne razložiš, zakaj si posodu bratu prikolco, če mu ne zaupaš? Te je mama prepričala, pa ji ne znaš reči ne? Seveda pa so ženske vedno presrečne, ko moški udriha čez svojo mamo in ostalo žlahto heheheuser posted image


kalbo -  a se to tvoj brat javlja user posted image user posted image


bratov ego pravzaprav user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Saj ni res, pa je...
9.8.2011 13:01:52   
Šarki
kot tamal od moje frendice - na skrivaj se baše s sladkarijami (čeprav je alergičen na vse umetne dodatke v hrani), jemlje Claritine, da nima simptomov, in valjda ga mati dobi na delu (evetualno), ko zmanjka vseh Claritinov v hiši. user posted image
[/quote]

ha, ha, ta je tud dobra user posted image user posted image user posted image user posted image  tole more bit hudo

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Saj ni res, pa je...
9.8.2011 13:03:15   
PapuaNG
uf kalbo, nič zavidljiva situacija. Ampak meni še vedno ni jasno, kaj gre po glavim takim staršem, da pri teh letih še vedno podpirajo otroka, čeprav od otroka nič ni. Moji bi me čisto zlahka lahko preživljali, pa mi je fotr lepo povedal, en spodrsljaj ti stoleriram, naslednjič pa veš kje so vrata. Enako pri bratu - ko ni naredil šole, so ta stari zaprli pipico in je moral it delat. Nema trte mrte. Sej ravno s tem podpiranjem v nedogled narediš invalida od otroka. Pa ko smo gradili vikend - niti slučajno se noben ni mogel izogniti delu, vsak je moral prispevati po svojih močeh in zmožnostih. Mam pa recimo kolegico, ki je sicer že kakšne tri leta nazaj končala faks, tudi nekaj dela prek pogodb (je v taki branži, da običajne zaposlitve niso pogoste), ampak njej pri 29. sploh ne pride na pamet, da bi doma kaj prispevala k stroškom (živi s starši). Češ, zakaj bi,če ji ni treba. Če je pa lažje mamici dat listek, kaj je treba kupit v naboljšem sosedu. Pa so starši že v penziji, penzija pa ni ravno bajna. Je treba denar šparat za potovanja itd...user posted image

Na tvojem mestu bi jaz tako bratu kot mami povedala, kar jima gre (sploh bratu, sej nima več 15 let), brez olepšav. Za morebitno škodo pa kar račun izstavi.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Saj ni res, pa je...
9.8.2011 14:51:47   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Kaj bo z njim, ko nje ne bo več? Kdo ga bo preživljal, mu kuhal, pral in pospravljal za njim? Če ga zdaj ne bo zbrcala, bo soočenje z realnostjo, npr. pri 50 letih še hujše, kot bo zdaj, pri 26 letih.  Vsekakor ti nisi dolžen podpirati njegove lenobe.

Našel si bo kakšno deklico, ki mu bo nadomestila mamico.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Saj ni res, pa je...
9.8.2011 15:03:09   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Tud da sta zatuškala, da ne hod v šolo, pa uprizarjala maturantski izlet in podobne finte.

Uf, vidim da naša mati tvoji do gležnjev ne seže. Od tega stavka naprej ne pisnem.



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?