|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:00:31   
Getreal
uš razumeš praktično vse user posted image
denar bi še vedno dala nam ja, vsaj mislim, da smo še vedno pri tem dogovoru čeprav se zgleda pri njih doma spreminjajo dogovori iz ure v uro..

Jaz pa bi ji odkupila zemljišče, ker vem, da bi ga potem prodala po višji ceni..

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:00:55   
tintin
iz tega vidika, se je žal boljš zadolžit pri banki. Žlahta, raztrgana plahta.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:02:03   
Kerensa*
Jaz pa dvomim, da bo teh 30.000€ prišlo do vas... get real.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:02:17   
Getreal
zgleda imaš na žalost prav tintin

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:02:53   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz pa dvomim, da bo teh 30.000€ prišlo do vas... get real.


nicely played user posted image

drugače pa jaz še vedno upam, da bo...


< Sporočilo je popravil Getreal -- 9.8.2011 11:03:33 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:04:41   
Kerensa*
Upanje umre zadnje.

Če bi bilo njej kaj do tega, da vidva dobita gotovino za stanovanje, potem bi tudi pustila, da posest prodata po višji ceni, saj bi bilo za vaju to bolje.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:06:14   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

uš razumeš praktično vse user posted image
denar bi še vedno dala nam ja, vsaj mislim, da smo še vedno pri tem dogovoru čeprav se zgleda pri njih doma spreminjajo dogovori iz ure v uro..

Jaz pa bi ji odkupila zemljišče, ker vem, da bi ga potem prodala po višji ceni..



No vsaj enkrat, da se mi kaj svita user posted image .

Ta tvoja tašča mi je sumljiva, nekaj mi pravi, da denarja - kupnine ne bosta videla. Če bi hotela, da kaj iztržite iz parcele:
- bi jo podarila sinu
- držala se bi prvotnega dogovora, da jo vidva prodata po najvišji ceni..

Če dovoliš nasvet, od nje je nebi odkupovala. Tisto kar imaš prišparano raje vloži v stanovanje, mogoče manjše, kot je bilo mišljeno in zaživi v miru.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:07:35   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

uš razumeš praktično vse user posted image
denar bi še vedno dala nam ja, vsaj mislim, da smo še vedno pri tem dogovoru čeprav se zgleda pri njih doma spreminjajo dogovori iz ure v uro..

Jaz pa bi ji odkupila zemljišče, ker vem, da bi ga potem prodala po višji ceni..



A pa tašča ve, da bi ti (oz. tvoji starši) kupila to zemljišče za recimo 30.000 EUR.....prodala bi ga pa potem za 70.000 EUR.....?

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:10:44   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

uš razumeš praktično vse user posted image
denar bi še vedno dala nam ja, vsaj mislim, da smo še vedno pri tem dogovoru čeprav se zgleda pri njih doma spreminjajo dogovori iz ure v uro..

Jaz pa bi ji odkupila zemljišče, ker vem, da bi ga potem prodala po višji ceni..



A pa tašča ve, da bi ti (oz. tvoji starši) kupila to zemljišče za recimo 30.000 EUR.....prodala bi ga pa potem za 70.000 EUR.....?


ne tega ji še nisem predlagala - to je zadnja ideja, ki je padla danes zjutraj. Mislim, saj ga ima ona priliko prodajati za 70 000, pa ga noče. prodat ga hoče za 30 000...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:12:32   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal
ne tega ji še nisem predlagala - to je zadnja ideja, ki je padla danes zjutraj. Mislim, saj ga ima ona priliko prodajati za 70 000, pa ga noče. prodat ga hoče za 30 000...

Kaj pa, če je tašča izvedela (kaj pa jaz vem, od kod), da bi se ti z njenim posestvom recimo temu okoristila za 40 tisočakov - in da ona tega noče, ker se počuti izkoriščana?

Ne razumem pa, čemu sama ne proda za 70 tisočakov... to mi pa ne gre v glavo.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:13:47   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

uš razumeš praktično vse user posted image
denar bi še vedno dala nam ja, vsaj mislim, da smo še vedno pri tem dogovoru čeprav se zgleda pri njih doma spreminjajo dogovori iz ure v uro..

Jaz pa bi ji odkupila zemljišče, ker vem, da bi ga potem prodala po višji ceni..



No vsaj enkrat, da se mi kaj svita user posted image .

Ta tvoja tašča mi je sumljiva, nekaj mi pravi, da denarja - kupnine ne bosta videla. Če bi hotela, da kaj iztržite iz parcele:
- bi jo podarila sinu
- držala se bi prvotnega dogovora, da jo vidva prodata po najvišji ceni..

Če dovoliš nasvet, od nje je nebi odkupovala. Tisto kar imaš prišparano raje vloži v stanovanje, mogoče manjše, kot je bilo mišljeno in zaživi v miru.


nekako nočem verjet, da bi bila lahko res takšna... Bolj se nagibam k temu, da jo je sram zahtevat tolko denarja, da ne bodo sosedje rekli da je pač pogoltna..

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:15:21   
Kerensa*
In zato, da nekdo ne bi pred foušljivimi sosedi izpadel pogolten, naj prodaja za pol cene, pa četudi denar potrebuje?

Na-a... sem pa raje pogoltna.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:15:42   
uškinamama
Kerensa, če se ne motim je tašča sama predlagala naj ga prodata  - nekako logično je , da po najvišji ceni , al?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:18:10   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

In zato, da nekdo ne bi pred foušljivimi sosedi izpadel pogolten, naj prodaja za pol cene, pa četudi denar potrebuje?


that makes no sense either - saj bi lahko prodala komu drugemu in sosed ne bi "vedel" za koliko je pogodba?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:18:34   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal
ne tega ji še nisem predlagala - to je zadnja ideja, ki je padla danes zjutraj. Mislim, saj ga ima ona priliko prodajati za 70 000, pa ga noče. prodat ga hoče za 30 000...

Kaj pa, če je tašča izvedela (kaj pa jaz vem, od kod), da bi se ti z njenim posestvom recimo temu okoristila za 40 tisočakov - in da ona tega noče, ker se počuti izkoriščana?

Ne razumem pa, čemu sama ne proda za 70 tisočakov... to mi pa ne gre v glavo.


ne, pa saj se ne bi okoristila. povedali smo ji za kolko bomo prodajali - to je bila vesela novica za naju in seveda sva se mogla pohvaliti. Če bi hotela bi ji potem ta denar tudi vračali do zadnjega evra... Zakaj pa noče prodat pa sumim da zato kar sem napisala uškinimami: da jo je sram zahtevat tolko denarja, da ne bodo sosedje rekli da je pač pogoltna..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:20:09   
mateyka
jaz pa mislim, da taščo nekaj muči in (to ne vemo kaj) zato njeno ravnanje zgleda iracionalno. ker je vodena s čustvenega dela - torej, nekaj jo grize in če ugotoviš kaj (in ji dopoveš da bluzi), se zna skulirat tudi to nerazumno dejanje. IMHO..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:21:23   
mateyka
še zmeraj ne vem zakaj bi morala sosedom prodat?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:30:43   
Anonimen
se strinjam, da je tukaj zadaj nekaj drugega. Ona MORA prodati zdaj, ker noce, da bi se nakaj drugega vrtelo naprej...ali, da se vi odselite, ali da vi tukaj profitirate...ne vem, vsekakor njej je vseeno za koliko proda, v koncni fazi je to vidno iz tega, da ni prodala ze prej, ergo denarja ne potrebuje. Potrebuje obcutek kontrole. In sosedu proda za toliko, kolikor on predlaga...ker se ji ne da/ ji ni do tega, da bi iskala 'pravega' kupca, v smislu dat oglase, ogledi itd.

Moje mnenje je tudi, da denarja ne boste videli...ona (ali tast) gleda na parcelo drugace kot vi. Mladi bodo prisli na lahek nacin do necesa, pol bojo pa se od nas sli mi bomo pa sami. Ali kaj v tem smislu. Morda pa noce, da se osamosvojite, ker svojo kontrolo lazje izvaja ko ste blizu?

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:33:21   
Anonimen
a, sem vidla, da sem prehitro prebrala...zivite s tvojimi starsi, ne s tasco...hja, vsekakor njeno ravnanje vodijo emocije in obcutek po moci...zaradi cesa, pa ne vem. Pogovor bo naporen in upam, da resite, ceprav se mi dozdeva, da ima moz prav, ko je dal roke stran. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:36:30   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

še zmeraj ne vem zakaj bi morala sosedom prodat?


ker se spodobi. ker ta sosed si želi živeti v dvojčku (polovica njegovega, polovica od tašče) ki ga je podedoval in bi zelo rad imel še njen del. En zelo fajn gospod zgleda, ki spretno krmari v tem svetu.... user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:38:40   
uškinamama
Get real.....bejži, čim dlje.

Z nekom ki raje pomaga sosedu kot svojemu sinu....

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:39:33   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba
...hja, vsekakor njeno ravnanje vodijo emocije in obcutek po moci...


s prvim se strinjam, za drugo pa (kakor pravim) ne vemo. lahko je marsikaj, bolečina ob dejstvu, da so se oni matral, vi pa bi dobili vse podarjeno za kar so oni celo življenje moral garat. lahko je občutek, da si svojijo stvar preden je šla v grob.. itd. miljon stvari je lahko. zato pa pravim, če ne ugotoviš, ne veš.

mogoče bi tast vedel in bil bolj pripravljen govorit o tem, kaj se ji(ma) mota po glavi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:41:50   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
še zmeraj ne vem zakaj bi morala sosedom prodat?

ker se spodobi. ker ta sosed si želi živeti v dvojčku (polovica njegovega, polovica od tašče) ki ga je podedoval in bi zelo rad imel še njen del. En zelo fajn gospod zgleda, ki spretno krmari v tem svetu.... user posted image


če je pa zunanji videz zanjo vse (in dajat dober vtis), potem si pa popušila in nimaš kaj dost narest, na žalost..

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:42:05   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba
...hja, vsekakor njeno ravnanje vodijo emocije in obcutek po moci...


s prvim se strinjam, za drugo pa (kakor pravim) ne vemo. lahko je marsikaj, bolečina ob dejstvu, da so se oni matral, vi pa bi dobili vse podarjeno za kar so oni celo življenje moral garat. lahko je občutek, da si svojijo stvar preden je šla v grob.. itd. miljon stvari je lahko. zato pa pravim, če ne ugotoviš, ne veš.

mogoče bi tast vedel in bil bolj pripravljen govorit o tem, kaj se ji(ma) mota po glavi?
.

Ampak ta parcela je bila podedovana in ne prigarana in kot razumem Geatreal se je tašča ponudila, da pomaga.



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 11:47:44   
aknela123
oh, kak nam je lepo, da se o takih zneskih še v življenju nisem pogovarjala. ko kaj prenavljamo ali kupujemo, se z možem pogovarjava o nekaj sto evrih in počasi na počasi prenavljamo.
sem mislila, da kjer je veliko denarja, ni problemov, zdaj pa vidim, da je ravno kontra. user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?