|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 12:29:53   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba
...hja, vsekakor njeno ravnanje vodijo emocije in obcutek po moci...


s prvim se strinjam, za drugo pa (kakor pravim) ne vemo. lahko je marsikaj, bolečina ob dejstvu, da so se oni matral, vi pa bi dobili vse podarjeno za kar so oni celo življenje moral garat. lahko je občutek, da si svojijo stvar preden je šla v grob.. itd. miljon stvari je lahko. zato pa pravim, če ne ugotoviš, ne veš.

mogoče bi tast vedel in bil bolj pripravljen govorit o tem, kaj se ji(ma) mota po glavi?
.

Ampak ta parcela je bila podedovana in ne prigarana in kot razumem Geatreal se je tašča ponudila, da pomaga.


ja, ampak POT do tja (in kaka je bla ta pot) - pri kerih letih ona in pri kerih sin pride do "svojega". glede pomaganja - lahko da si je enostavno premislila in zdaj ne upa povedat v obraz.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 12:31:37   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: aknela1
sem mislila, da kjer je veliko denarja, ni problemov, zdaj pa vidim, da je ravno kontra. user posted image


tam kjer je denar je paranoja - to je to. user posted image

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 13:19:31   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

uš razumeš praktično vse user posted image
denar bi še vedno dala nam ja, vsaj mislim, da smo še vedno pri tem dogovoru čeprav se zgleda pri njih doma spreminjajo dogovori iz ure v uro..

Jaz pa bi ji odkupila zemljišče, ker vem, da bi ga potem prodala po višji ceni..



A pa tašča ve, da bi ti (oz. tvoji starši) kupila to zemljišče za recimo 30.000 EUR.....prodala bi ga pa potem za 70.000 EUR.....?


ne tega ji še nisem predlagala - to je zadnja ideja, ki je padla danes zjutraj. Mislim, saj ga ima ona priliko prodajati za 70 000, pa ga noče. prodat ga hoče za 30 000...



A pa ti sigurno veš, da boš zemljišče prodala za 70.000 EUR....?


(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 13:37:11   
Getreal
Ne nimam zagotovila, imam pa zagotovilo, da bi šlo najmanj za 50k. 50>30...

Hvala vsem za pomoč, ampak mislim, da bom tudi jaz dvignila roke. Pravkar mi je partner namreč očital, da sem nehvaležna in nisem zadovoljna z malim..Rekel mi je da je posestvo njeno in lahko dela kar hoče, pri tem jo podpira, jasno pa mi je dal tudi vedeti, da jaz nisem na prvem mestu v njegovem življenju, tako da ja..To so že bolj fundamentalni problemi za katere nisem niti vedela, da jih imam..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 14:42:27   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal



Pravkar mi je partner namreč očital, da sem nehvaležna in nisem zadovoljna z malim..Rekel mi je da je posestvo njeno in lahko dela kar hoče, pri tem jo podpira,




Točno to sem jaz takoj pomislil.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 14:43:44   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

jasno pa mi je dal tudi vedeti, da jaz nisem na prvem mestu v njegovem življenju, tako da ja..To so že bolj fundamentalni problemi za katere nisem niti vedela, da jih imam..



Tole je pa zgolj poskus tvoje manipulacije, da bi spremenil svoje mnenje. Držim pesti, da ni copata in da ti ne uspe.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 14:45:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal
jasno pa mi je dal tudi vedeti, da jaz nisem na prvem mestu v njegovem življenju

Zna biti, da bi jaz, če bi mi moj g. Mož izjavil kaj podobnega, sama kupovala stanovanje - njemu bi pa predlagala, naj se odseli k svoji mami.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 14:48:51   
uškinamama
Rekel mi je da je posestvo njeno in lahko dela kar hoče, pri tem jo podpira, jasno pa mi je dal tudi vedeti, da jaz nisem na prvem mestu v njegovem življenju, tako da ja..To so že bolj fundamentalni problemi za katere nisem niti vedela, da jih imam..



Hm, se pravi, da tašča ne želi dati njemu, ker si ti zraven ?


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 14:56:10   
mateyka
jaz razumem, da Get-real interpretira to, da se ni postavil na "njeno stran", tako (da ona ni na prvem mestu).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 14:57:10   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne, mislim, da Get-real interpretira to, da se ni postavil na "njeno stran", tako.


aha, če nisi z mano si proti meni...OT...kaj zs si dobila ?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 15:06:16   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

Ne nimam zagotovila, imam pa zagotovilo, da bi šlo najmanj za 50k. 50>30...

Hvala vsem za pomoč, ampak mislim, da bom tudi jaz dvignila roke. Pravkar mi je partner namreč očital, da sem nehvaležna in nisem zadovoljna z malim..Rekel mi je da je posestvo njeno in lahko dela kar hoče, pri tem jo podpira, jasno pa mi je dal tudi vedeti, da jaz nisem na prvem mestu v njegovem življenju, tako da ja..To so že bolj fundamentalni problemi za katere nisem niti vedela, da jih imam..



Glej, tebi so se podrli vsi plani, ki si si jih zračunala....."tebi" so zemljišče ocenili na 50.000 do 70.000 EUR (kar še zdaleč ne pomeni, da ga boš za tako ceno lahko prodala in da ga boš za tako ceno lahko prodala v nekem doglednem času)....in na podlagi tega zneska si ti naredila kalkulacijo (pravim ti in ne tvoj mož), da vama ne bo potrebno plačevati kredita za stanovanje, ker si predvidevala, da je teh imaginarnih 70.000 EUR vajinih......

Zdaj si je tašča premislila oz. se je odločila sama prodati stanovanje.....kar nekako verjamem ji, da bo teh 30.000 EUR dala vama......vendar ne, ti veš, da bi lahko iztržila 50.000 oz. operirala si celo z največjim zneskom 70.000 EUR.....zato si zdaj jezna in užaljena in nisi zadovoljna s 30 tisočaki......in če mož ne deli tvojega mnenja v tej zadevi (vseeno gre za njegovo mater) še ne pomeni, da nisi ti na prvem mestu in da je na prvem mestu njegova mati.....


(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 15:11:58   
hrchy
kako je ze tista o senkanih konjih....???user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 15:13:50   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: hrchy
kako je ze tista o senkanih konjih....???user posted image

A da se jim ne gleda v zobe? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 15:16:49   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: hrchy
kako je ze tista o senkanih konjih....???user posted image

A da se jim ne gleda v zobe? user posted image


mislim, da bo tašča obdržala konja "just in case", da ne bo "cenilca zob" blizu. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 15:17:26   
ZARA


user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 16:28:32   
diamantina
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

Ne nimam zagotovila, imam pa zagotovilo, da bi šlo najmanj za 50k. 50>30...

Hvala vsem za pomoč, ampak mislim, da bom tudi jaz dvignila roke. Pravkar mi je partner namreč očital, da sem nehvaležna in nisem zadovoljna z malim..Rekel mi je da je posestvo njeno in lahko dela kar hoče, pri tem jo podpira, jasno pa mi je dal tudi vedeti, da jaz nisem na prvem mestu v njegovem življenju, tako da ja..To so že bolj fundamentalni problemi za katere nisem niti vedela, da jih imam..



Glej, tebi so se podrli vsi plani, ki si si jih zračunala....."tebi" so zemljišče ocenili na 50.000 do 70.000 EUR (kar še zdaleč ne pomeni, da ga boš za tako ceno lahko prodala in da ga boš za tako ceno lahko prodala v nekem doglednem času)....in na podlagi tega zneska si ti naredila kalkulacijo (pravim ti in ne tvoj mož), da vama ne bo potrebno plačevati kredita za stanovanje, ker si predvidevala, da je teh imaginarnih 70.000 EUR vajinih......

Zdaj si je tašča premislila oz. se je odločila sama prodati stanovanje.....kar nekako verjamem ji, da bo teh 30.000 EUR dala vama......vendar ne, ti veš, da bi lahko iztržila 50.000 oz. operirala si celo z največjim zneskom 70.000 EUR.....zato si zdaj jezna in užaljena in nisi zadovoljna s 30 tisočaki......in če mož ne deli tvojega mnenja v tej zadevi (vseeno gre za njegovo mater) še ne pomeni, da nisi ti na prvem mestu in da je na prvem mestu njegova mati.....




Točno tako. Jaz se pa strinjam s tem. Zakaj pa se ti vtikaš, za koliko bo prodala ona svoje stanovanje? Moja tašča ima hišo v MB, ki jo hoče prodati, pa me niti ne zanima, za koliko oz. če je še sploh kaj na tej prodaji ali si je premislila, ker to preprosto niso moje zadeve, so njene in tudi svojega moža o tem ne sprašujem, kar mi sam pač pove. Tudi mene bi razp***** če bi me moj mož spraševal o dediščini mojih domačih (babice, staršev) ali me celo pumpal za kakšne stvari ... neke meje je pa vseeno treba imeti tudi v partnerstvu. Vidva si delita tisto vajino in o tistem imata pravico odločati oba, vse ostalo je stvar ali enega, ali drugega.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 16:32:08   
pety78
Meni pa ne bi bilo vseeno, ali bi šlo za taščo, mamo, ....da bi prodajala po tako nizki ceni, pa ne glede na to, kam bi šel denar. Seveda bi preverila, ali dejansko ve, kakšna je vrednost in zakaj prodaja pod ceno. Kaj pa če ji bo kasneje žal, da je ni kdo opozoril, ...bla bla bla
Naj bi si za to razliko raje sama privoščila počitnice, novo kuhinjo, nov avto...




_____________________________



(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 17:22:37   
Felicita
'ocena' in 'vrednost' sta dans dve zelo različni zadevi... poznam nekoga, ki je prodajal (sicer staro) hišo v krasnem okolju v lj. cenilec jo je ocenil na 'med 100.000 in 130.000€'. Hiša se trenutno prodaja za 75.000€ brez kakršengakoli zanimanja whatsoever. niti klica ne dobi lastnik. tko da dokler ni denar na računu ne moreš o nobenem denarju razmišljat, še manj pa če parcela sploh ni tvoja (pa če je še tok 'namenjena' tebi oz. vama z možem).
sicer se pa strinjam z liliano.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 17:46:34   
Getreal
dobro lahko poveste svoje mnenje zato sem se tudi obrnila na vas. Vseeno pa moram povdarit da si ne lastim tega posestva. Nocem nicesar kar ni moje.. vem kako vse skupaj izgleda in sem pricakovala tudi taksne odzive. Ocitno sem pac naivka ker sem verjela na besedo, da je stvar namenjena nama oz njenemu sinu. ce ne bi bila ste lahko damn sure da me niti najmanj ne bi zanimalo kaj se s to parcelo dogaja. tako pa je bila stvar zaupana nama in ostala sva kot dva bebca.

kar se pa tice najinega odnosa in tega da je nekdo omenil moj poskus "custvenegao izsiljevanja" al necesa podobnega - naj povem da to ni moj stil. moj partner je dejansko pripravljen raje spokat kufre kot pa it na en razumen pogovor s svojimi starsi z mano in s tem spodkopat njihovo integriteto.. no pa saj konec koncev nima veze.

hvala vsem tistim, ki ste ponudili konstruktivne odgovore - pa naj bo v eno stran ali drugo.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
9.8.2011 19:19:08   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

si ne lastim tega posestva. Nocem nicesar kar ni moje..


Problema torej ni, če je RES tako, kot si zdaj tukaj napisala ..... in, to resnično nima nobene zveze, na "katerem mestu" si pri partnerju, halo??

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
11.8.2011 22:47:56   
picola1
Po moje je edini problem v tem, da si se pač ti že videla v novi hiši in ti je zdej to podrlo tvoje velike plane oz tvoje dolgoletne želje. Vidim namreč, da imaš ful veliko željo it na svoje in zdej pač tega ne bo (še). Torej glede na to, te čist razumem, da se tako počutiš, kot se.
Mene bi v vsej tej situaciji bolj skrbel moj odnos z možem...Ne vem, sicer kaj in na kakšen način sta se pogovarjala in ZAKAJ noče it na pogovor. Velika razlika je namreč, če je mnenja, da je to mamina posest in lahko dela z njo, kar hoče ali pa če si ne upa it k mami, ker se je boji, ker noče izgubit njene ljubezni ali kaj podobnega. V prvem primeru ga podpiram, je pač takšnega mnenja...v drugem primeru pa je to samo pokazatelj bolnega odnosa med njima in v tem primeru imata vidva z možem večje probleme od tega denarja...
Sicer pa pišeš v naslovu teme-spet tašča... Zakaj spet? Imate probleme od prej? Se partner že od prej mogoče ne zna postavit za svojo sedanjo družino?


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
11.8.2011 23:40:48   
mateyka
Se partner že od prej mogoče ne zna postavit za svojo sedanjo družino?


al pa že od prej noče na pogovore k tašči hodit - tudi to je možno..

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
12.8.2011 0:02:59   
meta21
Ponudita ji, da prodata vidva, njej pa data 30 000, če jih že rabi al hoče met. Vidva tako še vedno dobita 20-40 000, ne? Bolje išta, nego ništauser posted image . Sori, ni se mi dalo brat vseh odgovorov, mogoče sem malo neumesnauser posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
12.8.2011 0:29:18   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Se partner že od prej mogoče ne zna postavit za svojo sedanjo družino?


al pa že od prej noče na pogovore k tašči hodit - tudi to je možno..


Tut to, ja...user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj naj storim - spet tašča
2.9.2011 14:45:53   
ronja
Kaj naj storim? Naj grem tja in se pogovorim?

Ti vsekakor ne. Kvečjemu partner. Če on noče več tega denarja oz. se it teh igric, potem najboljše, da ga pri tem podpreš in iščeta pač nove, druge načine, kako prit do svojega gnezdeca. Sicer pa Getreal, ima tvoj partner prav - to je res njeno in lahko ne bi dobila nič od tega - ni pametno računat na nek denar, da ga boš ziher dobil, dokler ga res ne dobiš. Ko ga imaš, krasno, si hvaležen in to poveš in pokažeš. Ampak dokler pa nisi tam, pa se je boljše držat bolj konservativnih planov. Če še kje kaj priteče, super, če pa ne, bo pa tudi šlo.

Ne vem kaj naj rečem nepremičninarju..po moje bo mislil da smo malo zabiti..

To res ni problem, kaj si nepremičninar misli - da je staro gospo nekdo na lepe oči prepričal, da mu je pod ceno prodala posest - tega je v njihovem poslu gotovo veliko in to pozna.

Doma so mi ponudili, da odkupijo parcelo oni in jo potem mirno naprej prodajava, samo ne vem, če jo bo pripravljena prodat nam..

Vprašaj jo - oz. naj jo partner vpraša, če je sploh za to.

Sicer pa: starši (naši in od partnerjev) pač dostikrat reagirajo daleč od razumeskega in velikokrat za nas zelo čudno. To ne pomeni, da so slabi, ampak jih mamo pa zato včasih poln kuferuser posted image . Denar je tu še najmanj in ni vreden sekiranjauser posted image .

Aja, moja sestra je veliko pod ceno prodala krasno 3 sobno stanovanje, v centru mesta, ravno takrat ko sva midva ravno dobro začela tega rihtat. Z veseljem bi ga midva takrat kupila (pač prodala tega in kupila tistega), za tisto ceno pa sploh! In nam je to lepo povedala potem, ko je bilo že vse sklenjeno, ni bilo kaj - sta šla starša probat, ker se je tudi njima zdelo neumno, da to, za kar sta garala, daje veliko pod ceno... Njeno stanovanje, nimam kaj. Bi bila vesela, če bi imela možnost ga kupit, ja (in verjetno bi kot sestra lahko upravičeno pričakovala, da ga bo najprej meni ponudila, glede na to da je vedela, da se bova selila in da si želiva družine - ampak v bistvu niti nisem pričakovala, ker jo pač poznam - če ne pričakuješ od ljudi tega, česar ti ne morejo dat, je veliko lažje). Ampak če je pač nisem imela, pa j* ga, bova pa pač najprej tu, pa potem nekaj drugega našla. Ne bom zdaj zato zamere kuhala, it's just f* money/appartment.

Verjamem, da je luštno pridit do zemljišča, hiše, stanovanja....brez zadolževanja, brez lastnih prihrankov....vendar je potrebno potem vzeti v zakup, da zadeva , ki je na videz tvoja, v bistvu to sploh ni.Da v bistvu nikoli ne boš čisto svoj gospodar in da se lahko kar navadiš, da boš to dobil pod nos...

Ma, to je odvisno od ljudi. Meni sta starša dala to stanovanje, pa mi nikoli nista tega naprej metala ali mi uletavala not kar tako ali kaj takega. Sta vesela, da se mi ni treba matrat tako kot sta se onadva in se jima hkrati smilimo, da smo v tako malem (pa jima pravim, da je super in bomo že šli v večje, ko bomo kaj dobrega našli po dosegljivih cenah).

še zmeraj ne vem zakaj bi morala sosedom prodat?

Zato ker obstajajo ženske, ki se jih zelo lahko da prepričat v svašta, če lepo rožice sadiš. In racionalni argument ljudi, ki jih imajo res radi, čisto nič ne pomenijo. Sem živela svojih 20 let z eno takouser posted image . Kar se je mami iracionalno odločila, ker jo je nekdo prepričal (seveda v svojo korist), bo tako, pa če je bilo še tako butasto - celo če je vmes ugotovila, da je butasto, je strmarila do konca, ker pač ni hotela priznat, da je butasto. Če ti za ilustracijo povem, da je kupila slikovni slovar angleškega jezika... Pa je diplomirana anglistka!user posted image celo vedela je, da je taka in hotela, da se otroci zlažemo, da je ni doma, če je prišel kak akviziter - meni je bilo ful čudno lagat, da sva z bratom sama, če sva bila pa oba mala... Valjda mi noben ni verjel... In potem je kupila čuda bedarijuser posted image . Pa ni slaba in sigurno če bi jo vprašal, bi rekla, da bi ta denar rajši dala nam kot pa drugim - ampak ga ni, ker je pač taka, da ne zna rečt ne (drugim, domačim se da;).

Z nekom ki raje pomaga sosedu kot svojemu sinu....

Bila bi presenečena, koliko je takih. Jaz niti za mamo, niti za taščo ne bi dala roke v ogenj v takem primeru Tudi prsta neuser posted image . Po moje bi obe komot prepričal en prijazen sosed.

Podpis pod lilijano in picolo.
Velika razlika je namreč, če je mnenja, da je to mamina posest in lahko dela z njo, kar hoče ali pa če si ne upa it k mami, ker se je boji, ker noče izgubit njene ljubezni ali kaj podobnega.V prvem primeru ga podpiram, je pač takšnega mnenja...v drugem primeru pa je to samo pokazatelj bolnega odnosa med njima in v tem primeru imata vidva z možem večje probleme od tega denarja...

Sploh pod tole.

Nocem nicesar kar ni moje.

Kako ne, če pa si jezna, ker ne boš dobila 50000 ampak samo 30000? Njen sin je zadovoljen s 30000. kdo bo tu profitiral, ni več vaša stvar. Ok, jo lahko opozorita, da je cenilec ocenil stvar na več, ampak to je to. Če se ona odloči, da je bolje vrabec v roki kot golob na strehi, je to to. kaj si bo kdo mislil in kdo se bo smejal, pa nima veze. Mogoče bojo sosedovi otroci to še bolj rabili kot vidva, nikoli ne veš. Tako da - za to se jaz ne bi sekirala (niti se v situaciji s sestro nisem).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?