|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
19.8.2011 10:21:21   
Katte
Maat, po 35. letu lahko greš do G že po pol leta. Drugače pa lahko tudi dodaš par mesecev, ko te bo G vprašal(a). Moj je šel na spermiogram po kakih 10 mesecih, pa sva rekla, da delava na user posted image  že eno leto. Mimogrede, jaz sem stara 33.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
19.8.2011 10:47:24   
Maat
Hvala punce. Super ste!

Samo ne morem dodajati mesecev, ker sem imela lani konec leta SS, dva meseca naj ne bi delala, tako da je to to user posted image . Nič, bom kar poklicala, samo zdajle mi gre še tako na jok, da niti nisem sposobna user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
19.8.2011 10:50:49   
Katte
A ja user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Maat)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
19.8.2011 14:58:11   
Maat
Katte, vidim, da so tudi tvoja leta že bolj kritična... uf, se grdo sliši user posted image
Ma ne vem, jaz vas prav občudujem, koliko časa že vztrajate in ste še vedno optimistične.

Za tokratno M sploh ne vem, zakaj sem tako razočarana in prizadeta, ker na podlagi vseh testov, ki sva jih naredila, ni variante, da bi zanosila. Mogoče sem upala na kakšen čudež user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
19.8.2011 15:04:00   
Monstera
Punce še vedno navijam za vas. Katte vidim, da imata 16. krog, nama je takrat ratalo tako da samo pozitivno naprej!

(odgovor članu Maat)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
19.8.2011 20:55:53   
LittleSun
user posted image user posted image user posted image za vse vas, ki vas je ta user posted image potrla. Upam in držim pesti, da vam čimprej uspe zanositi in da se končno konča ta mora.

Pri meni pa čudna situacija. Kot sem že omenila sem imela zjutaj krvavitev potem pa nič, danes nekaj malega krvavega izcedka...sedaj pa se mi je pojavil rjav izcedekuser posted image user posted image se kateri sanja kaj bi lahko to bilo?

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
20.8.2011 7:26:33   
LittleSun
Jutro

Danes se mi je pa ulilo in če kot zadnjič računam na ta dan, potem me prosim popravite na seznamčku na 17.9.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
20.8.2011 7:57:42   
alysa
Tako, pa se selim k vam. Ne pričakujem je 18. 9.



(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.8.2011 8:54:23   
LittleSun
Dobro jutro punce. ste že pridne tiste, ki več nimate user posted image ?? Pri nas pa je ta mesec tako, da je lubi ravno odsoten, ko pričakujem Ouser posted image user posted image (in to 3 dni). ta mesec bom poskusila z O testi, mogoče pa jo imam kak dan prej ali kasneje, pa se bo vseeno izšlouser posted image user posted image . Pijem maco, imam kar težave, ampak se nekako prisilim, pa omega 3 sem si nabavila, tako da se malo nafilam.

Kako ste kaj ostale? Kako prestajate vročino?

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.8.2011 9:11:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Dobro jutro punce...kako lep dan je, sonce res da energijo.

Jaz imam spet težave z menstruacijo. včeraj zjutraj sem imela dokaj močno, potem pa se je ustavila in od takrat naprej niti pikiceuser posted image

nosečka -vnegzditvena;) tko je bilo pri meni v prvo .Šla na dopust in prvi dan M potem pa nč več ,pridem domov po 14 dneh in naredim test pa nosečka.Nemogoče ampak zanosla sem 2 dan M


držim pesti in srečno  ,če se n izdaj ulila;))


Mi še čakamo ,napihnjena sem kot žaba ;)))po moje bo spet M prišla

lp,A pu

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.8.2011 9:13:41   
Anonimen
ah little sun škoda ,em šele sedaj videla.Saj bo ,mogoče bo pa ko pride dragi nazaj in bo ;))))user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
22.8.2011 9:38:57   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Dobro jutro punce...kako lep dan je, sonce res da energijo.

Jaz imam spet težave z menstruacijo. včeraj zjutraj sem imela dokaj močno, potem pa se je ustavila in od takrat naprej niti pikiceuser posted image

nosečka -vnegzditvena;) tko je bilo pri meni v prvo .Šla na dopust in prvi dan M potem pa nč več ,pridem domov po 14 dneh in naredim test pa nosečka.Nemogoče ampak zanosla sem 2 dan M


držim pesti in srečno  ,če se n izdaj ulila;))




Ja kot si videla, se mi je že vlila, ampak tako že 3 mesece opažam da imam tako, 2-3 dni prej izcedek...lahko da je popuščanje rumenega telesca in to vpliva na zanositev, lahko da je samo porošueno hormonsko neravnovesje, ne vem. Sedaj pijem maco in upam na izboljšanje in v na majskega user posted image user posted image user posted image

držim pesti, da tvoja user posted image ne pride!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 4:16:22   
zarja28
Ojla!
Tudi jaz se bi rada prfočkala....z mojim sva se odločila, da narediva najinemu sončku družbo user posted image , tako da greva ta mesec v user posted image  in user posted image ne pričakujem več po 11.9....veliko uspehov vam želim ....upam, da odpremo naslednji mesec temo v pričakovanju - majčice 2012 user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 4:19:27   
zarja28
user posted image
user posted image
 
          PRIČAKUJEMO : user posted image user posted image user posted image
 
  
1.9
Anonimna Pu (4.krog)
 
5.9
SILVA (xx.krog)
 
6.9
Sa.je (4.krog)
 
9.9
urssi (4. krog)
 
10.9
    crtek - test 15.9.
 
11.9
 *SONČEK (2.krog)
 
 11.9.
zarja28 (1.krog)
 
12.9
    missmoon (6.krog)
klopek
 
15.9
Anonimna ?
Anonimna N. (1. krog)

30.9
Anonimna Pu (5. krog)
 
x.9
Mladika
heln
 

Skupaj nas je: 15


Nosečk:
 
 
Navijačice : Katte, SILVA,LittleSun,
rozi55 ,Anonimna Pu



< Sporočilo je popravil zarja28 -- 23.8.2011 4:24:24 >

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 6:31:41   
jagodka80
En škratek je prišel na seznam in me z njega zbrisal. user posted image
Ampak jaz sem prepričana, da 1. 9. vidim user posted image user posted image in se ne dam! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarja28)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 6:42:39   
Anonimen
Evo jaz sem pa včeraj klicala svojo G   in grem na pregled da vidmo če je tam doli vse OK;))
Imam ga 20.9 
Grem tako mALO NA preventivni pregled ,glede na to da sem imela v prvo že napotnico za preglede v LJ-neplodnostno  ,pa sem potem zanosilauser posted image .Držite pesti da bo vse ok in da že septemra ne dobim M user posted image

lp,A pu

(odgovor članu zarja28)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 6:42:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Dobro jutro punce...kako lep dan je, sonce res da energijo.

Jaz imam spet težave z menstruacijo. včeraj zjutraj sem imela dokaj močno, potem pa se je ustavila in od takrat naprej niti pikiceuser posted image

nosečka -vnegzditvena;) tko je bilo pri meni v prvo .Šla na dopust in prvi dan M potem pa nč več ,pridem domov po 14 dneh in naredim test pa nosečka.Nemogoče ampak zanosla sem 2 dan M


držim pesti in srečno  ,če se n izdaj ulila;))




Ja kot si videla, se mi je že vlila, ampak tako že 3 mesece opažam da imam tako, 2-3 dni prej izcedek...lahko da je popuščanje rumenega telesca in to vpliva na zanositev, lahko da je samo porošueno hormonsko neravnovesje, ne vem. Sedaj pijem maco in upam na izboljšanje in v na majskega user posted image user posted image user posted image

držim pesti, da tvoja user posted image ne pride!!

Ja nekaj mora biti ,a greš na kak pregled.fajn bi bilo.
Drži se tudi za nas so še pikice



(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 7:48:02   
LittleSun
dobro jutro
vročina ubija, danes gremo riti namakatuser posted image user posted image

anonimna pu ja bi šla že na pregled, ampak moja G čez celo poletje ni naročala, moj primer pa ni urgenten, tako da moram po 12.9 poklicat in se naročit na redni pregled. Upam, da bom 18. klicala zaradi pluska na testkuuser posted image user posted image čeprav nisem preveč optimistična glede na to, da lubek pobegne ravno v času moje O in sedaj gre za cel teden na morje, tako da še zdaj prej ne bova mogla bit pridna. No mogoče pa le ujameva trenutekuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 9:05:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

dobro jutro
vročina ubija, danes gremo riti namakatuser posted image user posted image

anonimna pu ja bi šla že na pregled, ampak moja G čez celo poletje ni naročala, moj primer pa ni urgenten, tako da moram po 12.9 poklicat in se naročit na redni pregled. Upam, da bom 18. klicala zaradi pluska na testkuuser posted image user posted image čeprav nisem preveč optimistična glede na to, da lubek pobegne ravno v času moje O in sedaj gre za cel teden na morje, tako da še zdaj prej ne bova mogla bit pridna. No mogoče pa le ujameva trenutekuser posted image user posted image


kr samega ga boš pustila na morje? dobra si.. jst sem vedno tak občutljiva pri takih temah,ko mi reče da bi šel kam sam.. pa ne vem zakaj.. verjetno imam razloge iz najinih začetkov..
drgač pa upam da te oplodi ravn takrat ko bosta skup..da se vama uresniči tist 1% možnosti.. držim pesti..

anonimna ?

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 9:18:34   
LittleSun
anonima ? midva imava kar se tega tiče zelo odprto zvezo, je pa res, da sem bila jaz tudi tako vzgojena, da ni bilo doma nekega omejevanja in čepenja skupaj..in pri nas je sedaj enako. Greš z mano, če ne grem sam/a. Potem pa smo toliko bolj veseli ko smo skupaj. Je pa res, da je čez poletje bolj tako, potem smo pa več skupaj. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 9:22:46   
Anonimen
littlesun super... jst vem da preveč paničarin, ampak sem imela eno grdo izkušnjo z varanjem in še vedno nosim ta strah s sabo naprej..tak v podzavesti.. vem da se morem znebit tega, samo je težko..
Včasih se kar težko nazaj držim, ko gre sam kam, da me panika ne zagrabi, ker bi se samo skregala za brezveze... sej ga tud jst pustim da gre kam sam in on mene (on mene lažje).. samo pač ful cvikam..

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 9:28:40   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

littlesun super... jst vem da preveč paničarin, ampak sem imela eno grdo izkušnjo z varanjem in še vedno nosim ta strah s sabo naprej..tak v podzavesti.. vem da se morem znebit tega, samo je težko..
Včasih se kar težko nazaj držim, ko gre sam kam, da me panika ne zagrabi, ker bi se samo skregala za brezveze... sej ga tud jst pustim da gre kam sam in on mene (on mene lažje).. samo pač ful cvikam..


Moje mnenje je, da je to nujno potrebno, da zveza ****cionira, sploh pa ko pride otrok, potem se moški še bolj počuti, da mu je vzeta svoboda in če nima nekaj svojega časa, samo zase, se lahko slabo konča, pa tudi ti rabiš čas zase. Je pa res, da slaba izkušnja močno vpliva na to. Predvidevam pa, da če se trudiš da boš imela z njim otroka, sta stvar predelala in gradila na zaupanju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 9:29:46   
LittleSun
sem opazila, da je škratek tudi mene zbrisal iz seznama. 18.9 pričakujem user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 9:33:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

littlesun super... jst vem da preveč paničarin, ampak sem imela eno grdo izkušnjo z varanjem in še vedno nosim ta strah s sabo naprej..tak v podzavesti.. vem da se morem znebit tega, samo je težko..
Včasih se kar težko nazaj držim, ko gre sam kam, da me panika ne zagrabi, ker bi se samo skregala za brezveze... sej ga tud jst pustim da gre kam sam in on mene (on mene lažje).. samo pač ful cvikam..


Moje mnenje je, da je to nujno potrebno, da zveza ****cionira, sploh pa ko pride otrok, potem se moški še bolj počuti, da mu je vzeta svoboda in če nima nekaj svojega časa, samo zase, se lahko slabo konča, pa tudi ti rabiš čas zase. Je pa res, da slaba izkušnja močno vpliva na to. Predvidevam pa, da če se trudiš da boš imela z njim otroka, sta stvar predelala in gradila na zaupanju.



sva ja..imava že enega otroka.. skupaj sva 11 let in to se je zgodilo najino prvo leto,ko sva bila skupaj..

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 9:39:16   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

littlesun super... jst vem da preveč paničarin, ampak sem imela eno grdo izkušnjo z varanjem in še vedno nosim ta strah s sabo naprej..tak v podzavesti.. vem da se morem znebit tega, samo je težko..
Včasih se kar težko nazaj držim, ko gre sam kam, da me panika ne zagrabi, ker bi se samo skregala za brezveze... sej ga tud jst pustim da gre kam sam in on mene (on mene lažje).. samo pač ful cvikam..


Moje mnenje je, da je to nujno potrebno, da zveza ****cionira, sploh pa ko pride otrok, potem se moški še bolj počuti, da mu je vzeta svoboda in če nima nekaj svojega časa, samo zase, se lahko slabo konča, pa tudi ti rabiš čas zase. Je pa res, da slaba izkušnja močno vpliva na to. Predvidevam pa, da če se trudiš da boš imela z njim otroka, sta stvar predelala in gradila na zaupanju.



sva ja..imava že enega otroka.. skupaj sva 11 let in to se je zgodilo najino prvo leto,ko sva bila skupaj..


Ajauser posted image user posted image pol pa lahko samo ti meni nasvete delišuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?