|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 9:45:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

littlesun super... jst vem da preveč paničarin, ampak sem imela eno grdo izkušnjo z varanjem in še vedno nosim ta strah s sabo naprej..tak v podzavesti.. vem da se morem znebit tega, samo je težko..
Včasih se kar težko nazaj držim, ko gre sam kam, da me panika ne zagrabi, ker bi se samo skregala za brezveze... sej ga tud jst pustim da gre kam sam in on mene (on mene lažje).. samo pač ful cvikam..


Moje mnenje je, da je to nujno potrebno, da zveza ****cionira, sploh pa ko pride otrok, potem se moški še bolj počuti, da mu je vzeta svoboda in če nima nekaj svojega časa, samo zase, se lahko slabo konča, pa tudi ti rabiš čas zase. Je pa res, da slaba izkušnja močno vpliva na to. Predvidevam pa, da če se trudiš da boš imela z njim otroka, sta stvar predelala in gradila na zaupanju.



sva ja..imava že enega otroka.. skupaj sva 11 let in to se je zgodilo najino prvo leto,ko sva bila skupaj..


Ajauser posted image user posted image pol pa lahko samo ti meni nasvete delišuser posted image user posted image



heheeh ne ne .. je čist fajn tko, da si druga drugi..user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 10:18:28   
mojamura
evo mene izza vogala hehehe.....dajte me med navijačice!! Držim pesti za vsako posebej in za vse skupaj!user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 10:33:32   
crtek
jutro punce!

js se danes pakiram, ker odhajam jutri v tujino, medtem ko me bo moj user posted image čakal doma user posted image prou ne da se mi it, ma vsaj vem, da bo zabavno...
bi mogla met ta teden O, ma se mi zdi, da sem jo imela že v soboto (je bla tašna ostra bolečina v desnem jajčniku, od takrat me pa samo občasno topo boli)...je sploh možno, da bi jo imela 10dan ciklusa, če imam cikle na 28-30dni? user posted image sicer vem, da se lahko zgodi skoraj karkoli, ko gre za človeško telo in js res ful upam na to možnost, ker če bo O tako kot mi jo napivedujejo koledarčki, lahko na majčka/majčico kr pozabim user posted image va be bo pa drugič, pravim js...in vseeno upam...

kako pa kaj pri vas? se je user posted image že poslovila, je O že na vidiku?

uživajte v sončku in kljub vročini pridno user posted image , da bomo vse med majčicami 2012 user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 10:37:35   
LittleSun
Anonimna res jeuser posted image user posted image včasih je prav fino tako malo poklepetati, pa še čas mine, ker se prav zares pozna da so dopusti, v tej vročini mi pa itak ni za delatuser posted image user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 10:58:12   
Sa.je
Hei punce!
Kako ste kaj! Tale vročina pa ubija, ne? No ja, sej še ta teden, pol se bo pa malo shladilo. Ko bo pa konec poletja in se bo začel mraz in dež bomo pa še pogrešale sonček. Nikoli nam ni pravuser posted image

No midva sva pa kar pridna tale mesec, pridno user posted image vsaj vsak drugi dan oz. po potrebi user posted image

Trenutno mislim, da sem ravno nekje okrog ovulacije nisem pa nič delala nobenih O testov ali kaj podobnega. Me je pa včeraj špikalo v jajčnikih cel dan in sicer najprej v desnem, večkrat in kar močno, potem pa proti večeru še v levem in tudi večkrat. Ali je to znak ovulacije?


(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 11:51:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Anonimna res jeuser posted image user posted image včasih je prav fino tako malo poklepetati, pa še čas mine, ker se prav zares pozna da so dopusti, v tej vročini mi pa itak ni za delatuser posted image user posted image


tudi meni se ne da..čeprav imam zaenkrat prav fino v pisarni /še/...amapk imam pa polno mizo papirjev..in ker takole klepetam..sem včeraj delala potem do 17.30... ampak čvek je čvek a ne=?

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 12:17:14   
zarja28
dan!
upam, da nisem jaz ta škratek, ki je vaju izbrisal
iz seznama, se vama opravičujem user posted image ,sem še malo zelena za te zadeve user posted image ........

Sa.je se strinjam s teboj glede vremena,nikoli nam ni vredu......čeprav iskreno pogrešam malo dežja
ta teden delam ponoči, tako da bo taprava user posted image šele med vikendom...
pridno , da bo čim več pluskov


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 15:50:12   
S*
Pozdravljene!
Doma imava eno prekrasno pupiko staro 10 mesecev in počasi je čas, da začnemo delat na še enemu user posted image . Ker sva se v prvo trudila kar nekaj let in na koncu pristala na ICSI, upava da bo šlo tokrat hitreje. Zaenkrat bova poskusila po naravni poti, če ne bo šlo pa greva pozimi po pingvinčke, ki so varno spravljeni v Postojni.
No upam da me vzamete medse. user posted image ne pričakujem 20.9. je pa to najin 1.krog.

(odgovor članu zarja28)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
23.8.2011 17:56:23   
crtek
živjo punce!

za tiste, ki maste problem maco spravit po grlu, mam en predlog: js sm jo zmešala v pol litra ledenega čaja Nestea-green tea in morem povedat, da ma tko super okus. Ne morem rečt, da se ne čuti okusa mace, ampak presenetljivo nardi okus dosti dosti boljši...kdo bi si mislil user posted image

lepo se mejte, uživajte sonček dokler traja, ker pozimi garantiram, da si ga bomo vse želele nazaj user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.8.2011 8:21:00   
Katte
user posted image
 
user posted image
 
          PRIČAKUJEMO : user posted image user posted image user posted image
 
  
1.9
Anonimna Pu (4.krog)
jagodka80 (2. ICSI)
 
5.9
SILVA (xx.krog)
 
6.9
Sa.je (4.krog)
 
9.9
urssi (4. krog)
 
10.9
    crtek - test 15.9.
polho3006
 
11.9
 *SONČEK (2.krog)
zarja28 (1. krog)
 
12.9
    missmoon (6.krog)
klopek
 
15.9
Anonimna ?
Anonimna N. (1. krog)
Katte (16. krog)
 
18.9
Maat (8. krog)
alysa
LittleSun

30.9
Anonimna Pu (5. krog)
 
x.9
Mladika
heln
benji (16. krog)
 

Skupaj nas je: 22


Nosečk:
 
 
Navijačice : Katte, SILVA, LittleSun,
rozi55 , Anonimna Pu, CariSSa10,
mojamura


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.8.2011 8:28:12   
Katte
benji, dobrodošla nazaj na seznamu user posted image . Zate in za ostale stare borke še posebej upam, da se s septembrom spokamo s teh tem na teme v pričakovanju.
IZVIRNO SPOROČILO: Monstera
Punce še vedno navijam za vas. Katte vidim, da imata 16. krog, nama je takrat ratalo tako da samo pozitivno naprej!

Hvala, Monstera.
zarja28 in S*, dobrodošli med nami. zarja28, vidim, da user posted image  ne pričakuješ ravno na sinkov roj. dan. Lepo bi bilo na isti dan zagledati user posted image  user posted image .
Moja user posted image  se je poslovila, danes gremo v akcijo. Ampak sem kar malo žalostna. Včeraj sem ozvedela, da bo moj mlajši brat dobil otroka. Super novica, ampak mi je kar malo hudo, ker sem mislila, da bom jaz prej. Ko se že tako dolgo trudiva, onadva pa sta samo tako na easy. Upam, da mu kmalu sledim.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.8.2011 8:32:27   
LittleSun
DObro jutro pupe moje. Kako ste kaj? Moja user posted image se počasi poslavlja, ampak je lubek pobegnil na morje do nedelje, je rekel da je prevroče in je šel do mame, kjer je že najin pikec. Tako da sem ostala sama doma. Ta mesec nisem preveč optimistično naravnana, ker sem več ali manj sama doma in dvomim, da bova tokrat ujela trenutek....ampak nikoli ne vešuser posted image user posted image

Lep sončen dan vam želim, ohladite se v kakšnem hladnem bazenčku

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.8.2011 8:32:40   
S*
Katte, nič bit žalostna Tebi bo pa ta mesec uspelo in potem bosta otročka skupaj gor raslauser posted image .

Vidim da imate probleme z maco. Jaz sem jo kupila možu je pa v kapsulah, tako da ni problema za popit.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.8.2011 8:33:18   
LittleSun
Še za seznamček..za nas je to 7. krog

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.8.2011 8:34:23   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: S*

Katte, nič bit žalostna Tebi bo pa ta mesec uspelo in potem bosta otročka skupaj gor raslauser posted image .

Vidim da imate probleme z maco. Jaz sem jo kupila možu je pa v kapsulah, tako da ni problema za popit.



kje si dobila kapsule? Ker jaz skoraj bruham vsako jutro ko spijem, sedaj sem pogruntala, da bolj gost ko je sok, bolj je ugabno, tako da si naredim v zelo redki sok frutek mama (pa še malo vitaminčkov zraven) user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.8.2011 8:38:26   
S*
Jaz sem jo kupila prek spleta, sam trenutno ne najdem linka. Imam pa še 2 škatlici po 100 tablet, je pa 800mg, če želiš ti jih prodam.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.8.2011 8:38:48   
benji
Hvala Katte za dobrodošlico. Ja res upam da se spokamo že enkrat.
Midva sva že pridna user posted image , samo tale vročina nič ne koristi... Nekaj sem skušala delati O teste, ki mi ponavadi kažejo točno, ta mesec pa user posted image  črtica je, pa je ni pa spet je user posted image . Glede na bolečine v jajčniku bi O morala biti včeraj ali danes, BT mi je padla, dviga pa še ni user posted image . Verjetno klomifen dela svoje in je cela zmeda v meni user posted image .
Čestitke tojemu bratu, ti pa le pogumno. Imam podobno izkušnjo z najboljšo prijateljico, ki si sploh ni želela otrok. Prvič ko je zanosila " ponesreči" se je odločila za splav. Prvi otrok je ratal "slučajno" kljub temu da sta "pazila" user posted image . Drugi pa tako da sta tisti mesec samo enkrat user posted image . Potem pa mi še na dolgo in široko razlaga kako ji je nosečnost in vse težave ki sodijo zraven, odveč. Potem pa naj si človek misli svoje. Mogoče pa prevelika želja res zmanjša možnosti, ne vemuser posted image .
Kakorkoli, me se ne bomo vdale kar tako, a ne.


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.8.2011 9:22:30   
Anonimen
Tud jaz bi se vam pridružila ...



Po konizacija sva z user posted image  končno dobila zeleno luč, da začneva delat na 2. user posted image . user posted image  se je ravno danes poslovila in je ne pričakujem 16.9.


Lp,
    anonimna user posted image

(odgovor članu benji)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.8.2011 9:54:37   
Katte
Dobrodošla, anonimna user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.8.2011 9:55:45   
Katte
user posted image
 
user posted image
 
          PRIČAKUJEMO : user posted image user posted image user posted image
 
  
1.9
Anonimna Pu (4.krog)
jagodka80 (2. ICSI)
 
5.9
SILVA (xx.krog)
 
6.9
Sa.je (4.krog)
 
9.9
urssi (4. krog)
 
10.9
    crtek - test 15.9.
polho3006
 
11.9
 *SONČEK (2.krog)
zarja28 (1. krog)
 
12.9
    missmoon (6.krog)
klopek
 
15.9
Anonimna ?
Anonimna N. (1. krog)
Katte (16. krog)
 
16.9
Anonimna user posted image  (1. krog)
 
18.9
Maat (8. krog)
alysa
LittleSun

30.9
Anonimna Pu (5. krog)
 
x.9
Mladika
heln
benji (16. krog)
 

Skupaj nas je: 23


Nosečk:
 
 
Navijačice : Katte, SILVA, LittleSun,
rozi55 , Anonimna Pu, CariSSa10,
mojamura


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.8.2011 12:05:20   
Sa.je
No, kako se polni tale naš seznamček. Upajmo, da bomo septembra imele vse user posted image zraven narisani!!user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.8.2011 17:06:42   
*viva*
Juhu babike, naj sem vam pridružim.

Avgusta ni uspelo in se selim k vam. user posted image ne pričakujem 20.9., bo pa to 19 krog. Ta mesec imam tudi rojstni dan tako da upam, da bo tokrat uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse nas!

Lp

ž

_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Sa.je)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
24.8.2011 20:39:45   
Katte
user posted image
 
user posted image
 
          PRIČAKUJEMO : user posted image user posted image user posted image
 
  
1.9
Anonimna Pu (4.krog)
jagodka80 (2. ICSI)
 
5.9
SILVA (xx.krog)
 
6.9
Sa.je (4.krog)
 
9.9
urssi (4. krog)
 
10.9
    crtek - test 15.9.
polho3006
 
11.9
 *SONČEK (2.krog)
zarja28 (1. krog)
 
12.9
    missmoon (6.krog)
klopek
 
15.9
Anonimna ?
Anonimna N. (1. krog)
Katte (16. krog)
 
16.9
Anonimna user posted image  (1. krog)
 
18.9
Maat (8. krog)
alysa
LittleSun

20.9
*viva* (19. krog)

30.9
Anonimna Pu (5. krog)
 
x.9
Mladika
heln
benji (16. krog)
 

Skupaj nas je: 24


Nosečk:
 
 
Navijačice : Katte, SILVA, LittleSun,
rozi55 , Anonimna Pu, CariSSa10,
mojamura


< Sporočilo je popravil Katte -- 24.8.2011 20:40:35 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
25.8.2011 7:13:10   
Anonimen
S* :Jupijej ti tudi;))))) spet skupaj ,ti kaj več pišem na zs ;)))

Želim ti da čim prej zagledate plusek in vsem ostalim borkaM TUKAJ ,KI SE BORIMO IZ MESECA V MESEC;))user posted image koj e ti ne prčakuješ ,mam ravno pregled pri G ,da vidim če je vse ok, glede nato da je že 4 mesec oz. naokoli.user posted image

(odgovor članu S*)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
25.8.2011 7:13:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

dobro jutro
vročina ubija, danes gremo riti namakatuser posted image user posted image

anonimna pu ja bi šla že na pregled, ampak moja G čez celo poletje ni naročala, moj primer pa ni urgenten, tako da moram po 12.9 poklicat in se naročit na redni pregled. Upam, da bom 18. klicala zaradi pluska na testkuuser posted image user posted image čeprav nisem preveč optimistična glede na to, da lubek pobegne ravno v času moje O in sedaj gre za cel teden na morje, tako da še zdaj prej ne bova mogla bit pridna. No mogoče pa le ujameva trenutekuser posted image user posted image


držim pesti da pride tisti dan pregleda čim prej  in da bo srček na ekranu ;)))če gre sedaj po moje še ravno ujameta tiste dnevenko bo O-držiim pesti;)

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?