|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 11:20:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica
Kaj bo pa tvoj Mladič potreboval mobitel v šoli? A to ti je že povedal?

Ne še.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 11:49:16   
pety78
pa mu ne grem v trgovino pa vse kupim kar si zaželi.


To pa ni lepo od tebe.




user posted image


_____________________________



(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 13:16:10   
pikica*
Naš mulo me pri treh letih in pol na izmene prosi za motor in avtobus. Vsake toliko pa še za kombi (ki bi mi ga včasih pustil tudi peljat). Zdaj pa res ne vem - naj mu to kupim, ali neuser posted image .

Kerensa, mulca postavi pred dejstvo, da nima kaj počet z mobitelom pri še ne šestih letih. Imam hčerko, ki je stara približno toliko pa niti pomisli ne na svoj mobitel. Če rabi koga poklicat (kar je res zelo redko), si izposodi mojega ali moževega. Svojega bo dobila takrat, ko ga bo res potrebovala. Da pa bi z mobitelom vzpodbujala otrokovo lenobo? No way! Mulcu zapleni čips, razloži mu, da je Coca Cola en sam strup, umakni TV iz njegove sobe in ga nauči kje imate spravljene kozarce ter kje se nahaja pipa za vodo. Istočasno mu lahko pa še pokažeš kako se pobriše prah (za trenutke, ko mu bo dolgčas in ne bo vedel kam s seboj).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 13:24:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Kerensa, Mulcu zapleni čips, razloži mu, da je Coca Cola en sam strup, umakni TV iz njegove sobe in ga nauči kje imate spravljene kozarce ter kje se nahaja pipa za vodo. Istočasno mu lahko pa še pokažeš kako se pobriše prah (za trenutke, ko mu bo dolgčas in ne bo vedel kam s seboj).

Malo čudna vzgoja bi bila to, če otroku prepovem čips in Coca-Colo, jaz in g. Mož pa to istočasno jeva in pijeva. TV-ja iz sobe nimam kam dat (ni prostora), če bi pa že našla mesto zanjo, bi pa to pomenilo, da jaz in g. Mož na svojem TV-ju ne bi mogla ničesar gledati, ker bi Mladič in Pubertetnik non-stop hotela v najini sobi gledati Cartoon Network. Kje sta obe pipi za vodo, ve - ampak ne pije vode, če je doma karkoli drugega. Po kozarce ga pa ne bi ravno pošiljala, ker jih imamo v zgornjem delu kuhinjskih elementov in bi moral vleči stol čez kuhinjo ter plezati po kuhinjskem pultu - mi bo še dol cepnil, kakor je štorast (to imamo v krvi). Pa prah tudi zna brisati, ampak to še ne spada pod njegove domače delovne zadolžitve.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 13:36:21   
nya_a

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pa prah tudi zna brisati, ampak to še ne spada pod njegove domače delovne zadolžitve.


a pri 6ih letih tega še ne zmorejo?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 13:38:15   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

ker bi Mladič in Pubertetnik non-stop hotela v najini sobi gledati Cartoon Network.


A pa to vi cele dneve pol pred TV-jem sedite al kako? Drugače pa lahko problem rešite tako, da se čez dan TV pač ne gleda (ampak se tisti čas izkoristi za čvek z otroci, sprehod  ali pa kakšno igro), zvečer se pogleda tista risanka ali dve, potem gresta pa mulca spat, vidva pa lahko gledata svoje zadeve.  Aja, saj res - zdaj je in liberalna vzgojauser posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 13:38:48   
Kerensa*
Hmmm... saj pravim, da zna. Torej tudi zmore, kajne? Ampak pri naši hiši nihče ne počne vsega, kar zna in zmore.

(odgovor članu nya_a)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 13:39:49   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Aja, saj res - zdaj je in liberalna vzgojauser posted image .

user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 13:43:05   
nya_a

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Hmmm... saj pravim, da zna. Torej tudi zmore, kajne? Ampak pri naši hiši nihče ne počne vsega, kar zna in zmore.

ne ne - štekam, da zna, sam zanima me, kolk dejansko zmore pri tej starosti? tko al pobriše prah al sam mal razmaže?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 13:44:52   
Kerensa*
V tistih redkih trenutkih, ko to počne, ga pobriše.

(odgovor članu nya_a)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 13:48:28   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Aja, saj res - zdaj je in liberalna vzgojauser posted image .

user posted image


Podnapisi: Dejmo otrokom pustit, da delajo kar hočejo, filajmo z vsem, kar jim srce poželi, ker jim bomo drugače povzročili duševne bolečine in jih zaznamovali za celo življenje. Ali pa igrajmo cool starše,  ene blazno velike face, ker svojim otrokom pustimo, da delajo kar hočejo, po možnosti se še hvalimo s svojo brezbrižnostjo, sami pa se obnašamo kot najstniki in smo na to blazno ponosni.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 13:51:27   
Kerensa*
Hvala za razlago.

No, pri nas ni tako. Pa če verjameš ali ne.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 14:01:56   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Hvala za razlago.

No, pri nas ni tako. Pa če verjameš ali ne.


Saj nisem rekla, da je pri vas tako. čeprav je res, da s svojim pisanjem pogosto daješ tak vtis. V bistvu si iz tvojega pisanja predstavljam tebe kot eno začikano žensko, ki večino časa (ki ga ima preveč) preživi na internetu, nekje v bliži je tvoj g. Mož  "od dol", ki s pirom v roki leži na kavču in lista časopis (ampak po pir si gre sam, ker ga drugače s parimi sočnimi kletvicami nekam pošlješ), za starejšega najtnika nobeden ni čisto prepričan kje je, mali pa zdolgočaseno leži v svoji sobi z vrečo čipsa in kozarcem "mehurčkov". Kuha se ne, pospravlja občasno, ko je res treba. Vsake toliko pa se mati "upedenajo" in odidejo žurat. Če se kakšen sosed, ki mu najedate, pojavi na vratih, ga pa tvoj g. Mož s parimi sočnimi odslovi. V bistvu dokaj dober približek Bundy familijeuser posted image .  Pa brez zamere, ampak približno tak občutek dobi človek o vas, ko bere tvoje poste. Verjamem pa, da resnica ni ravno takšna, ampak je to bolj predstava za publikouser posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 14:07:43   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Saj nisem rekla, da je pri vas tako. čeprav je res, da s svojim pisanjem pogosto daješ tak vtis. V bistvu si iz tvojega pisanja predstavljam tebe kot eno začikano žensko, ki večino časa (ki ga ima preveč) preživi na internetu, nekje v bliži je tvoj g. Mož  "od dol", ki s pirom v roki leži na kavču in lista časopis (ampak po pir si gre sam, ker ga drugače s parimi sočnimi kletvicami nekam pošlješ), za starejšega najtnika nobeden ni čisto prepričan kje je, mali pa zdolgočaseno leži v svoji sobi z vrečo čipsa in kozarcem "mehurčkov". Kuha se ne, pospravlja občasno, ko je res treba. Vsake toliko pa se mati "upedenajo" in odidejo žurat. Če se kakšen sosed, ki mu najedate, pojavi na vratih, ga pa tvoj g. Mož s parimi sočnimi odslovi. V bistvu dokaj dober približek Bundy familijeuser posted image .  Pa brez zamere, ampak približno tak občutek dobi človek o vas, ko bere tvoje poste. Verjamem pa, da resnica ni ravno takšna, ampak je to bolj predstava za publikouser posted image .

O, ježešna... user posted image user posted image user posted image
Če "začikana" pomeni, da imam čik v goflji, kadar le morem (in ko ne spim), potem je to res user posted image . Tudi na Internetu sem veliko (na srečo je cca. polovica časa to celo koristno). Moj g. Mož (ki niti ni tipičen čefur) ni tako zelo pogosto v moji bližini, ker ima 12-urni službeni delovnik in ga ponavadi od 5:30 do 18:30 ni doma. Odkar sva skupaj (8 let), še ni s pivom in časopisom v rokah ležal na kavču. Piva namreč na kavču ne pije, časopisov pa sploh ne bere (še spletne verzije redkokdaj - pravi, da ima poln k***c slabih novic). Za Pubertetnika vedno vem, kje je (razen, ko se mi ne javi na GSM user posted image ) in zadnje čase se je zelo polenil, tako, da je več doma, kakor zunaj. Mladič podnevi ne leži (na žalost), je pa res, da bo čips in Coca-Colo vzel, kadarkoli mu ju daš user posted image . Ja - ga. Mati se res vsake toliko "upedenajo in odidejo žurat" user posted image , ampak očitno se staram, saj že od pomladi nisem šla konkretno ven, pa še alkohol sem nehala pit. Najedajočih sosedov že dolgo nimamo - zdaj najbrž mi najedamo drugim user posted image . Primerjava z Bundyji pa - jaz, Mladič in Pubertetnik res stegujemo roke proti g. Možu za bankovce user posted image - samo še ga. Pes naj to naredi, pa smo zmagali. Imamo pa nekaj čudnih navad tudi od Addamsovih, tako, da ne vem, kakšen megamix smo.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 14:07:46   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Hvala za razlago.

No, pri nas ni tako. Pa če verjameš ali ne.


Saj nisem rekla, da je pri vas tako. čeprav je res, da s svojim pisanjem pogosto daješ tak vtis. V bistvu si iz tvojega pisanja predstavljam tebe kot eno začikano žensko, ki večino časa (ki ga ima preveč) preživi na internetu, nekje v bliži je tvoj g. Mož  "od dol", ki s pirom v roki leži na kavču in lista časopis (ampak po pir si gre sam, ker ga drugače s parimi sočnimi kletvicami nekam pošlješ), za starejšega najtnika nobeden ni čisto prepričan kje je, mali pa zdolgočaseno leži v svoji sobi z vrečo čipsa in kozarcem "mehurčkov". Kuha se ne, pospravlja občasno, ko je res treba. Vsake toliko pa se mati "upedenajo" in odidejo žurat. Če se kakšen sosed, ki mu najedate, pojavi na vratih, ga pa tvoj g. Mož s parimi sočnimi odslovi. V bistvu dokaj dober približek Bundy familijeuser posted image .  Pa brez zamere, ampak približno tak občutek dobi človek o vas, ko bere tvoje poste. Verjamem pa, da resnica ni ravno takšna, ampak je to bolj predstava za publikouser posted image .



Pikica, to si pa tako dobro povzela, da sem se prav nasmejala. user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 14:37:22   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Saj nisem rekla, da je pri vas tako. čeprav je res, da s svojim pisanjem pogosto daješ tak vtis. V bistvu si iz tvojega pisanja predstavljam tebe kot eno začikano žensko, ki večino časa (ki ga ima preveč) preživi na internetu, nekje v bliži je tvoj g. Mož  "od dol", ki s pirom v roki leži na kavču in lista časopis (ampak po pir si gre sam, ker ga drugače s parimi sočnimi kletvicami nekam pošlješ), za starejšega najtnika nobeden ni čisto prepričan kje je, mali pa zdolgočaseno leži v svoji sobi z vrečo čipsa in kozarcem "mehurčkov". Kuha se ne, pospravlja občasno, ko je res treba. Vsake toliko pa se mati "upedenajo" in odidejo žurat. Če se kakšen sosed, ki mu najedate, pojavi na vratih, ga pa tvoj g. Mož s parimi sočnimi odslovi. V bistvu dokaj dober približek Bundy familijeuser posted image .  Pa brez zamere, ampak približno tak občutek dobi človek o vas, ko bere tvoje poste. Verjamem pa, da resnica ni ravno takšna, ampak je to bolj predstava za publikouser posted image .


user posted image user posted image user posted image

No, jst jo od nekdaj vidim tako. Karniso namreč. Ne jebe ona. In mi je šla ene par let blazno na organe s tem njenim pisanjem in razlaganjem za vsak "premik črevesja"... zdaj mi pa ne gre več, ker sem se jo popolnoma navadila v vseh letih... Na začetku bi jo pa zlahka zadušila s povštrom.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 15:04:01   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Na začetku bi jo pa zlahka zadušila s povštrom.


Verjetno nas je več takšnih. Ampak se sčasoma navadišuser posted image . Samo danes  pa res nisem mogla brez komentarja mimo. Mogoče je kriv moj današnji "mood" - po desetih letih sem dala v službi odpoved in se še malo privajam občutkuuser posted image .

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 16:35:17   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Hvala za razlago.

No, pri nas ni tako. Pa če verjameš ali ne.


Saj nisem rekla, da je pri vas tako. čeprav je res, da s svojim pisanjem pogosto daješ tak vtis. V bistvu si iz tvojega pisanja predstavljam tebe kot eno začikano žensko, ki večino časa (ki ga ima preveč) preživi na internetu, nekje v bliži je tvoj g. Mož  "od dol", ki s pirom v roki leži na kavču in lista časopis (ampak po pir si gre sam, ker ga drugače s parimi sočnimi kletvicami nekam pošlješ), za starejšega najtnika nobeden ni čisto prepričan kje je, mali pa zdolgočaseno leži v svoji sobi z vrečo čipsa in kozarcem "mehurčkov". Kuha se ne, pospravlja občasno, ko je res treba. Vsake toliko pa se mati "upedenajo" in odidejo žurat. Če se kakšen sosed, ki mu najedate, pojavi na vratih, ga pa tvoj g. Mož s parimi sočnimi odslovi. V bistvu dokaj dober približek Bundy familijeuser posted image .  Pa brez zamere, ampak približno tak občutek dobi človek o vas, ko bere tvoje poste. Verjamem pa, da resnica ni ravno takšna, ampak je to bolj predstava za publikouser posted image .




user posted image user posted image user posted image user posted image
Za "crknt" dobr napisano. Pomoje nas ima kar nekaj tako predstavo o njej. Se je pa pr men tud na začetku tko dogajal, kokr je Zaronja napisala. Zdaj se pa nasmejim. No ja, včasih mi še na živc stop user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 18:51:51   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
No, jst jo od nekdaj vidim tako. Karniso namreč. Ne jebe ona. In mi je šla ene par let blazno na organe s tem njenim pisanjem in razlaganjem za vsak "premik črevesja"... zdaj mi pa ne gre več, ker sem se jo popolnoma navadila v vseh letih... Na začetku bi jo pa zlahka zadušila s povštrom.

Ampak v zadnjem času si najbrž tudi ugotovila, da niti pod razno ne pišem več o vsakem "premiku črevesja", kajne? user posted image No, če smo pa čisto natančni, je pa detajle o (dobesedno) premikih črevesja pisala Volga, ki je spraševala, kako naj si obriše rit, ne da bi ji ob tem nekaj dreka ostalo na roki! user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 19:11:50   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Hvala za razlago.

No, pri nas ni tako. Pa če verjameš ali ne.


Saj nisem rekla, da je pri vas tako. čeprav je res, da s svojim pisanjem pogosto daješ tak vtis. V bistvu si iz tvojega pisanja predstavljam tebe kot eno začikano žensko, ki večino časa (ki ga ima preveč) preživi na internetu, nekje v bliži je tvoj g. Mož  "od dol", ki s pirom v roki leži na kavču in lista časopis (ampak po pir si gre sam, ker ga drugače s parimi sočnimi kletvicami nekam pošlješ), za starejšega najtnika nobeden ni čisto prepričan kje je, mali pa zdolgočaseno leži v svoji sobi z vrečo čipsa in kozarcem "mehurčkov". Kuha se ne, pospravlja občasno, ko je res treba. Vsake toliko pa se mati "upedenajo" in odidejo žurat. Če se kakšen sosed, ki mu najedate, pojavi na vratih, ga pa tvoj g. Mož s parimi sočnimi odslovi. V bistvu dokaj dober približek Bundy familijeuser posted image .  Pa brez zamere, ampak približno tak občutek dobi človek o vas, ko bere tvoje poste. Verjamem pa, da resnica ni ravno takšna, ampak je to bolj predstava za publikouser posted image .


user posted image user posted image user posted image
Odlično povzeto.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 19:12:30   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Na začetku bi jo pa zlahka zadušila s povštrom.


Verjetno nas je več takšnih. Ampak se sčasoma navadišuser posted image . Samo danes  pa res nisem mogla brez komentarja mimo. Mogoče je kriv moj današnji "mood" - po desetih letih sem dala v službi odpoved in se še malo privajam občutkuuser posted image .


Pogumno.user posted image Upam, da greš na boljše...kakorkoli že.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 19:28:49   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: valla.

Prepričana sem, da otrok (sploh pa prvošolček) ne potrebuje mobitela. Tudi zdravstveni razlogi (sevanje) niso zanemarljivi, tako da ga sigurno ne bo imel.


Podpis pod tole. Ni šans da mu ga kupim, pa bo tudi prvošolček. Zakaj ga že rabi??user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image No way, da bodo moji otroci imeli v 1. razredu OŠ GSMuser posted image user posted image user posted image user posted image

Tu ni vprašanje ali ga v šoli dovolijo ali ne. Bolj je vprašanje zakaj ga otrok v 1. in 2. razredu sploh rabi. Pri nas je tako, da ga vozim in hodim iskat vsakodnevno z avtom. Zakaj bi ga pa rabil????? Vsakega lahko kliče iz domačega telefona ali iz maninega GSM-ja.

Dobro sem se pa nasmejala na vaše komentarje in debatouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 20:29:36   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
No, jst jo od nekdaj vidim tako. Karniso namreč. Ne jebe ona. In mi je šla ene par let blazno na organe s tem njenim pisanjem in razlaganjem za vsak "premik črevesja"... zdaj mi pa ne gre več, ker sem se jo popolnoma navadila v vseh letih... Na začetku bi jo pa zlahka zadušila s povštrom.

Ampak v zadnjem času si najbrž tudi ugotovila, da niti pod razno ne pišem več o vsakem "premiku črevesja", kajne? user posted image No, če smo pa čisto natančni, je pa detajle o (dobesedno) premikih črevesja pisala Volga, ki je spraševala, kako naj si obriše rit, ne da bi ji ob tem nekaj dreka ostalo na roki! user posted image

Ja, verjetno te tudi zato lažje sprejemam. user posted image Volha je pa imela fekalne debate, ja,... in vsake toliko časa spet in spet udarijo ven, hehe...


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Prvošolček in GSM
19.8.2011 20:32:18   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Verjetno nas je več takšnih. Ampak se sčasoma navadišuser posted image . Samo danes  pa res nisem mogla brez komentarja mimo. Mogoče je kriv moj današnji "mood" - po desetih letih sem dala v službi odpoved in se še malo privajam občutkuuser posted image .
OMB, to pa ni fajn občutek.


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Prvošolček in GSM
22.8.2011 8:21:50   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: marta82


IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Na začetku bi jo pa zlahka zadušila s povštrom.


Verjetno nas je več takšnih. Ampak se sčasoma navadišuser posted image . Samo danes  pa res nisem mogla brez komentarja mimo. Mogoče je kriv moj današnji "mood" - po desetih letih sem dala v službi odpoved in se še malo privajam občutkuuser posted image .


Pogumno.user posted image Upam, da greš na boljše...kakorkoli že.user posted image


Na boljše, sevedauser posted image .

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Kaj je pri m_m novega?
m_m



pripravlja se ohcet (35%)

pakiramo za selitev (11%)

prihaja nov član (41%)

ata odpotuje za 6m (6%)

moram na operacijo (6%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!