|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 [38] 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
11.2.2012 14:30:47   
witch
Se* hvala za čajčka user posted image moja super duper dieta se je poslovila. Saj po eni strani hvala bogu. Ampak sem pa zato bolj poredna in kar naprej nekaj jem. Kile so še vedno iste, ampak trebuh spet napihnjen. Tak da moram nehati žretiiiiii!

Najaa saj malo pa se moramo pregrešiti. Nagrada je vedno dobrodošla. Verjamem pa da boš temi kilogramčki opravila ekstremno hitro.

Registritana user posted image user posted image za minus. Kar pridno naprej vztrajaj. Pa ne pozabi javiti lepih novičk, da še me premaknemo svoje riti.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.2.2012 17:41:58   
StrawberrY
Jaz sem danes klonila user posted image user posted image . Namesto skute in zelenjave sem si privoščila pico. Tri kose. Zaenkrat vse bp. Upam, da tako ostane.
Drugače pa dekce grejo dol, ne več tako drastično kot na začetku. Ko sem se danes srečala s starim prijateljem, je rekel, da kaj delam. Da me je skoz manj user posted image .
Imam pa 16. pregled in da se pogovorimo o operaciji. Po eni strani komaj čakam, po drugi me malo stiska.

Zdaj grem pa za nazaj malo prebrat, čeprav sopiham od jeze user posted image . Me je na Čvekanju razburila Kultura voznikov user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.2.2012 13:14:00   
ronja
Namesto skute in zelenjave sem si privoščila pico. Tri kose.

O, madona, ti grešnica, ti? Ne rečem, če bi pojedla 3 pice!
Kar se moje diete tiče, veste, da je od poroda dalje niuser posted image , kar se pa hujšanja tiče, ga pa tudi niuser posted image . Se mi trapasto zdi, ampak po drugi strani pa lahko oblečem vse svoje hlače (majce majo probleme samo čez prsi;), tak da potem nimam neke motivacije pustit sladkarije in ostalo pri miru... Pa še ves čas sem lačna od tega dojenja. Upam, da bo šlo vseeno samo dol, ko bom lahko šla kaj ven z malimi... Sicer je pa čas, da začneva na veliko porabljat kalorije kako drugače, saj se tudi doma da "telovadit";). Za kako hudo telovadbo moram sicer še počakat do pregleda (šele 7. marca, madona se 6 tednov vleče)...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.2.2012 11:01:19   
witch
Jagodka trije kosi pa niso kaj preveč hudega. Sploh ne za mičkeno nagrado. Upam samo, da potem ni preveč bolelo. Pa držim pesti za jutri. Da bo pogovor uspešen user posted image user posted image user posted image user posted image za kilogramčke. Kako je to lepo ko te nekdo pohvali. A ne?

ronja kako so otročki? Mali Svit je priden? Ti si kar privošči tisto kar nisi v nosečnosti smela. Bodo že šli kg dol s tremi otroci user posted image

Jaz sem pa še kar poredna pa grešim user posted image joj se moram spraviti spet malo pazit kaj nesem v ta usta.

Pa ostale? Ste kaj bolj pridne?

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.2.2012 11:39:32   
ronja
ronja kako so otročki? Mali Svit je priden?

Ma, daj, mali žura cele noči - čisto po mamiciuser posted image . Že dva dni ponoči ne spi... Punci se pa zjutraj zbudita... navadno se tako super zmenijo, da mi prva pride plezat za vrat točno, ko mali zaspi... in potem valjda rajši vstanem kot da bi še njega zbudle... tak da je zdaj 1 kilca šla dol hehe, čeprav sva včeraj stolkla en tortilla čips s sirovo omakco... Očitno bo to na ta način šlo, hehe. no, boljše kot nosečnost je vseenouser posted image .
Sicer ti pa pošiljam mojo karmo, upam, da kaj delauser posted image . Čeprav moram priznat, da mi je kar malo čudno, ko pomislim, da nikoli več... Ker dojenčki so taki cortkoti... Otroci kasneje itak, ampak te imam in jih bom še nekaj časa mela (tudi male, ker je pač ta trenutno še 0 star), dojenček pa ta zadnji, pa mi je kar mal čudno...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.2.2012 21:19:30   
StrawberrY
Oh danes sem pa prišla samo malo pojamrat.
Tamalmu se je osteoporoza povečalauser posted image , ni se zrediluser posted image , mah nej gre vse skupaj nekam.
Jaz imam še vedno povečane jetrne teste, jebela kljub tako strogi dieti. Razen, če me je tista pica spet tok "zastrupila"user posted image .
Stara mama me je fejst spravila v slabo voljo. Ni da ni.
Grem spat, jutri pa kaj pokomentiram kar ste druge napisale.

Ronja, tebi želim, da Svit danes mirno spi.user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.2.2012 22:03:58   
Serendipity
Jagodka - veeeeeeeeeeeeeeeeeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik objem!!!!!!!!!!

ronja - opa, mali je pa žurer in pol! user posted image

Moja dieta = 0 user posted image user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.2.2012 22:32:41   
StrawberrY
Serendipity, Hvala.
Se mi zdi, da mi zmanjkuje moči za vse skupaj. Predvsem psihično. Tako da "oddam" otroka, za par ur.user posted image user posted image user posted image Da se spočijem.

Drugače pa komaj čakam pomlad. Res sem noro čakala tale sneg, samo v tem trenutku bi mi pasalo toplo prebujajoče sonce, zelena pomlad in rožice.user posted image

Se pa dogovarjam, da peljem tamalga na eno novo terapijo v Sloveniji (res da samoplačniško in tudi cena je ubitačna), samo da bi mu kaj pomagalo.
Ker ga danes nisem mogla nesti po stopnicah, in sem ga dobesedno vlekla, ker ga še komaj vzdignem je rekel, kako bi bilo fino, da bi imeli tekoče stopnice.user posted image Se mi pa "smili", ker se res trudi in sploh noče, da ga nosim, pa me potem vest peče, ker ravno stopnice so zanj ubijalske. Predvsem zaradi kolkov.

No zdaj pa dosti jamranja.user posted image Jutri je nov dan, naj bo nasmejan.

Vse tiste, ki se vam je malo zaustavilo pri klestenju oblin. Ena brca v rit user posted image user posted image user posted image . Da boste spet lažje začele.
No razen mateyka in witch se lahko malo poredita user posted image user posted image . Vso srečo obema.user posted image

ronja, sem vidla Svita na blogu. Kaj naj rečem, fantek! Carski res.
Sta pa tudi tamalidve tako luštni na tisti slikic, ko ga gledata.



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.2.2012 11:38:36   
polita57
Lep pozdrav, punce!
Upam, da me spustite medse, saj se tudi jaz borim z odvecnimi kilogrami. Letos maja se mi obeta pomemben dogodek ali dva še celo, zato bi se rada spravila nazaj v formo, kot sem bila pred kakimi 3 leti. Vsega skupaj je 15 kg preveč, tudi postave nimam nič kaj lepe, ker je preveč vsega na napačnih koncih!user posted image user posted image user posted image
Imam plan do maja izgubiti tam nekje do 10 kg, potem pa do spomladi 2013 držat kile , mogoče še kšno dol, ker me čaka moja lastna poroka!user posted image user posted image
Zredila sem se zaradi veliko dejavnikov, kot so naporen študij, služba pa tudi kontracepcijske tabletke, ki sem jih sicer nehala jemati, a vseeno kile se ne premaknejo, in vsak košček milke obvisi na mojih baročnih oblinah joj joj user posted image user posted image user posted image

Odločila sem se za dieto South beach, kolegica mi je posodila knjigo, ona je zgubila slabih 10 kg, superuser posted image zdej more pa še men uspet!user posted image Sicer se ne nameravam prehranjevati popolnoma po dieti, ker se mi na začetku prestroga zdi, ne mislm pa se preveč omejevati, ker bom prehitro obupala - in ja nato pa spet jojo efekt kakor zmerajuser posted image
Poskušam tudi čimveč telovadi, vsaj 3x tedensko grem tečt za cca 30 min, pa tudi skoraj vsak dan delam trebušnjake, mam Ab rocket doma, direkt pred televizijo, da lepo vabi na telovadbo user posted image user posted image user posted image
No, rada bi delila izkušnje z vami, pa tudi motivacija bi mi prav prišla, saj jaz osebno vedno obupam pri dietah..

Lepo se mejte user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.2.2012 22:20:01   
witch
jagodka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kot si sama rekla, jutri je nov dan. Naj bo ta lepiši. Pozitivno naprej. Seveda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojega fantiča. Tvoj fantič ima voljo. To je zelo pomembno. In vejramem da vama bo uspelo. Pošilajm pa vse dobre želje, misli, dobre vile, cel živalski vrt do vaju z malim jagodkom.
Oh jagodka še kako rada bi se redila. Pa kar noče biti user posted image hvala za dobre želje user posted image

rojna naj ti bo mirna današnja noč user posted image Čeprav mičkeno pa mora nagajti. Da ne pozabite da ga imate user posted image Drugače pa tudi jaz sem videla malčka na blogu. In imaš res čudovite otroke. Vse tri user posted image
Pa hvala za karmo. Upam, da se ne izgubi kje po poti do mene. Ker počasi nisem nič več preveč optimistična. 2 kroga klomifena sta že bila neuspešna. Tretji pa... nič ne delamo tistih stvari. Brezmadežno pa pač ne gre user posted image Veš, jaz se že zdaj "bojim" kako bo ko bom rodila (upam da bom user posted image ) zadnjega otroka. Nikoli več dojenčka... Huh. Ampak do tja jaz imam še dolgo. Bom imela tri otroke user posted image čeprav želja je štiri user posted image Prvo moramo narediti vsaj enega, potem pa naprej.

Se* user posted image ti pa izvajaš enako dieto kot jaz. Prav neverjetno user posted image In kako ti uspeva ta ničta dieta? Meni kar gre. Kilogrami ničto grejo dol, in hvala bogu tudi ničto gor. A se bove midve mogle v guzico brcati? Jaz tebe ti mene?

polita dobrodošla. user posted image user posted image user posted image da ti do maja uspe priti na željeno težo. Ker pa si sveža tukaj gor, pričakujem da to svežino deliš malo z nami, nas nabrcaš v rit, da premaknemo te baročne obline še kako drugače ne samo na stol. Ker me smo v obstale v baroku. Huh vi ste pa že v 21. stoletju. Punce čas bo da se premaknemo! South beach - ka pa je to za enega čudo? user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
17.2.2012 15:34:03   
ronja
jagodka, joj, to pa niso lepe novice! Ko sem mela jaz vsega poln kufer, ko je šlo vse samo dol med mojo user posted image , mi je prijateljica napisala Šta ne ubije, jača. Vidva z malim bosta res supermena kmalu... Ampak ne daj se, enkrat se obrne in gre spet gor. Ne morem ti rečt kdaj, amapk enkrat se bo, verjemi! Včasih pride tako obdobje v življenju, jaz sem tako vesela, da se je moje tako obdobje končalo! Vem, da ne bo čisto normalno nikoli, ampak tvoj fant je pravi fajter in to je najbolj važno! Taki nikoli ne ostranejo na dnu, pa če jih življenje še tako dol drži! In ti mu daješ zgled:). Nič ni narobe, če se kdaj sesuješ, vsi pademo, samo da se potem pobereš nazaj.user posted image

Bom imela tri otroke user posted image čeprav želja je štiri

Jaz sem si tudi želela 4, samo pri teh nosečnostih me je nekak minilo. Da bi mi pa en garantiral, da se mi pa ne bo treba bat, a bo otrok preživel ali ne, potem bi pa mela še enega, samo mi žal tega noben ne more rečt, sploh glede na dosedanje izkušnje (se je sicer ok izšlo, ampak vseeno. je bilo pa vsakič na knal do konca...) Pa saj tudi 3 ni malouser posted image .

Brezmadežno pa pač ne gre

hehe, tu ti pa jaz ne morem pomagat, se boš morala drugam obrnit po pomoč;)

polita, dobrodošla.
Aja, punce, a zdaj, ko nimam več diete, sem še vedno lahko tu?user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
17.2.2012 20:13:45   
Serendipity
Se opravičujem, ker ne bom dosti komentirala - sem prišla le častit eno malenkost za hujšarice - saj veste, virtuališ ne redi.


user posted image


polita - welcome! Se jaz spravim k sebi in potem bomo moitivejšonal zase in za vas!

ronja - hihi, faca si user posted image Še dobro, da mali ve kaj je dober žur user posted image

jagodka - močna si punca! Močna - v srčku in duši. In tvoj sin je sončece! *hugs*

čarovnica - jaaaa, drug teden s ponedljekom začnem! In potem se me paaaaaziiii, znam oreng brcnit v rit! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 17.2.2012 20:15:21 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
22.2.2012 16:49:55   
StrawberrY
Punce moje, jaz se za nekaj časa poslavljam, ker imava z mojim otrokom ogromno preiskav. Sem dobila pošto iz Endokrinološke in ne kaže nič dobrega. Tako, da sem total sesuta.

Bodite pridne, lepo hujšajte (danes je idealen dan za tek user posted image ), ko bom imela spet čas vas berem.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
22.2.2012 19:30:17   
diana 28
Strawbery....prav včeraj sem razmišljala o tebi, ker mi je tvoja zgodba ostala še od septembra, ko sem bila na tej temi bolj aktivna. Res si močna in neverjetna ženska, mene bi verjetno že izčrpalo, čeprav verjamem, da za svojega otroka premagaš samega sebe. Želim ti res vse dobro tebi in tvojemu herojčku. Res držim pesti, da se čim bolje izzide. En močen user posted image za hrabrost...

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
22.2.2012 21:04:20   
Serendipity
jagodka - drži se punca! Smo ob temi in pestkamo 10000/uro! Če boš kdaj rabila podporo, objemček ali pa neko mesto, da se izjočeš - smo tukaj. zate!

user posted image

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
22.2.2012 21:07:25   
Serendipity
Kako ste pa kaj ostale punce? A ste vseee zatajile?

Čarovnca -tebi sem še posebej obljubila eno tako hudo brco v rit! Sem prinesi to rit, da jo lahko vsaj brcnem user posted image user posted image user posted image


Jaz sem pa pridna. Spet sem prišla nazaj v feeling in jem, ko mi paše in poudarjam čarobni vpliv sadja in zelenjave. No, vmes me kaj premami, ampak se uspešno upiram skušnjavi. Tehtam se pa komaj konec marca. Mi bo takrat najlepše stopiti na tehtnico. Se mi že smeji vnaprej! user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
23.2.2012 13:11:30   
witch
jagodka user posted image user posted image user posted image user posted image če nas boš rabila veš kje smo. Vama pa z malčkom želim vse najboljše user posted image user posted image user posted image

Se* evo mene user posted image ti nastavljam rit. Res rabim eno brco. Sem se odločila da imam malo bolj strog 40dnevni post. Ampak je bil že prvi dan katastrofalen. Sem v enem res čudnem obdobju. Včerajšnji dan je bil pa res pika na i. Vse gre narobe in res komaj čakam da se to neha. Glava me boli za znoret, nimam nobene volje, energije, za nič. Upam, da me bo to malo lepše vreme spravilo pokonci. Drugače pa... ko ti vse narobe gre, le nasmehni se in pozabi na skrbi saj življeje lepo je.... bo boljše user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
23.2.2012 14:09:28   
mateyka
jagodka, wish you all the best (sej ti bom kaj poemailala, samo da sestavim mizo in omare ter poslikam tamalino sobo) user posted image
user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   [Brisano sporočilo]
23.2.2012 14:50:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
24.2.2012 13:07:00   
polita57
Danes pa obvezno športat! user posted image user posted image user posted image user posted image Tako toplo pa sončkasto, prav pomladno je user posted image user posted image

Jaz sem že spucala kolo, popoldne bom šla kšn kilometer narest user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
24.2.2012 20:12:44   
Serendipity
čarauvnca & ostale zabušantke intergalactic ass-kicker le za vas: user posted image
Tole si pa tudi jaz pojem, ko mi ne gre po planu user posted image

Ste fauš moji postavi? user posted image user posted image user posted image user posted image

registrirana - tudi vmes kaj poročaj, kako si pridna! user posted image

polita - jaaaaa, uživali na sončku cel ljubi dan! user posted image user posted image user posted image user posted image

jagodka - mislimo nate!

mateyka - iiii, novo sobico delate? user posted image

(odgovor članu polita57)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   [Brisano sporočilo]
25.2.2012 9:17:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
25.2.2012 11:28:12   
Mimona29
Vaaau, to je slo pa hitro dol! ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
26.2.2012 20:12:41   
Serendipity
registrirana - opa! Tebi pa tile kilogramčki kar kopnijo! Superca! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
27.2.2012 8:44:35   
Serendipity
Danes sem vstala polna energije in zagona. Prejšnji teden sem imela pravo krizo odvajanja od junk hrane, danes pa sem vstala kot prerojena. No, delno je krivda tudi v tem, da nas zadnje čase spremlja lepo sončno pomladno vreme. user posted image

In ni več izgovorov! Vreme je lepo - hajdmo ven! Pomlad bo kmalu (ok, sem optimist, da se vreme ne bo več skvarilo) v polnem elanu in za pomladjo pa pride? Jap, poletje! A bomo super v kopalkah? Itaq, saj smo že. Z malo volje, gibanja in zdrave prehrane se bomo pa najlepšejše počutile! Se strinjamo, mar ne? user posted image

Če je stanje sedaj podobno temu:
user posted image
rabimo le to:
user posted image
da bo podobno temu:
user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 37 [38] 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 [38] 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?