|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.3.2012 8:45:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
6.3.2012 17:15:54   
NočnaLučka
Se že dolgo nisem javila in se moram kar malo pohvalit user posted image . Shujšala sem 12 kg, s tem, da sem pridobila še kakšen kg mišic, tako da je šlo še več dol. Zdaj sem ratala že pohlepna in hočem čim več mišic user posted image .
Mi je pa ratalo samo z zdravo prehrano (vsi OH polnozrnati, maščobe samo še zdrave), jem 5x na dan, zadnja 2 obroka samo beljakovinska. Doma sem si zrihtala mini telovadnico in pridno dvigujem uteži. Moram rečt, da še nikoli nisem bila tako zadovoljna s svojo postavo. Tudi moja dva sta zadovoljna, moj dragi ima končno postavno ženo, mali je pa itak srečen, če je mami zadovoljna.
Tako, da vam vsem iz srca želim, da pridete do svoje številke, je pa potrebna samo disciplina in pa dolgoročno delo. Mislim, da če bi si dala neko ubijalsko dieto, ne bi nikoli zdržala.
Samo uspešno naprej.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.3.2012 18:00:37   
Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: NočnaLučka

Se že dolgo nisem javila in se moram kar malo pohvalit user posted image . Shujšala sem 12 kg, s tem, da sem pridobila še kakšen kg mišic, tako da je šlo še več dol. Zdaj sem ratala že pohlepna in hočem čim več mišic user posted image .
Mi je pa ratalo samo z zdravo prehrano (vsi OH polnozrnati, maščobe samo še zdrave), jem 5x na dan, zadnja 2 obroka samo beljakovinska. Doma sem si zrihtala mini telovadnico in pridno dvigujem uteži. Moram rečt, da še nikoli nisem bila tako zadovoljna s svojo postavo. Tudi moja dva sta zadovoljna, moj dragi ima končno postavno ženo, mali je pa itak srečen, če je mami zadovoljna.
Tako, da vam vsem iz srca želim, da pridete do svoje številke, je pa potrebna samo disciplina in pa dolgoročno delo. Mislim, da če bi si dala neko ubijalsko dieto, ne bi nikoli zdržala.
Samo uspešno naprej.

BRAVO PUNCA!!!!! user posted image

Kapo dol & kar naprej tako uspešno z mišicami!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s.: Meni tudi lepo uspeva. Z zmerno prehrano in vsaj enournim ekstra gibanjem. Sem prišla nazaj na 73 kg in gremo naprej proti 69 (pa še kak minus se mi je za poletje zaluštal).
Bom pa morala tudi malo več vaj za mišice delat, da bo lepša postava :)

(odgovor članu NočnaLučka)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.3.2012 18:02:06   
Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

Moja dieta se je začela zelo obetavno in zaključila zelo klavrno. Pravzaprav sem na polovici obupala, pa ne zato, ker ne bi mogla zdržat ampak ker se mi je že tako zelo slaba prebava še poslabšala, nekako mi ni odgovarjala celotna zadeva najbolje. No nekaj sem vseeno spravila dol. Zdaj imam tečko user posted image na obisku, se zvagam, ko se zaključi. Mislim, da ene 3 kilce so vseeno šle dol, boljše kot nič ali pa plus na tehtnici...




Telo nam kar sam pove, ko mu kaj ne paše. Upam, da se ti uredi prebava - poskusi vključiti čim več balasta, vlaknin in tekočine. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.3.2012 18:35:56   
witch
Se* user posted image user posted image user posted image za pridnost

NočnaLučka user posted image user posted image tako zgodbo pa je lepo prebrati. Le pridno naprej utrjuj mišice user posted image

Registrirana naj bo nov začetek še bolj uspešen.

teta witch se javlja na svojo dolžnost. Po enem user posted image user posted image začetku leta, se počasi mora nekaj speremeniti. Vse gre res samo dol, kile pa gor user posted image Moja nezaželjena teta iz krvavca se je poslovila. In tako sem se odločila da začnem. Do zdaj je bilo res noro in nisem zmogla misliti še na prehrano. Zdaj pa je dosti tega. Vedno je vse prej, jaz pa na zadnjem mestu. Danes sem bila kar pridna, amapk sem se enkrat pregrešila. Jutri je nov dan in strog začetek user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
11.3.2012 10:01:54   
Serendipity
O, witch - sem že mislila, da sem te preveč brcnila in si odletela do Avstralije in ne moreš nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image
Welcome back in naj se situacija obrne - kile gor, težavce dol. A vidva sta bila že v neplodnostni? Kako dolgo se že trudita? Ma, sem ziher, da si to že pisala (3 leta?), pa se ne spomnim, lenoba pa mi ne dovoljuje, da bi šla raziskovat nazaj user posted image
Lepo počasi in vztrajno vztrajaj na novi poti! Smo, khm seeem (?) tu in te komot lahko brcnem, če rabiš. user posted image

No, meni lepo uspeva. Redni obroki, dosti tekočine, vsaj 1 urna tura hoje / dan, looočeeeevanje hrane (se držim načel 90-dnevne diete) in dane zjutraj sem spet na tehtnici ugledala številko 71,6 user posted image user posted image user posted image Počutim se odlično, jem veliko sadja, zelenjave, pijem zeleni čaj in uživam v sončnih dneh.
Pa še mamo sem motivirala, da se je spravila klatit svoje baročne kilogramčke. user posted image


Lepo hujšanje in uživajte v življenju!

user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
11.3.2012 14:07:54   
StrawberrY
Oj bejbe!
Vidim, da ste ene malo bolj pridne kot druge user posted image , čeprav mi vsega sploh še ni uspelo prebrati. No saj prav veliko ne ne dogaja več na tej temi user posted image . Upam, da je to dober znak in da ste več ali manj že vse na svoji teži user posted image user posted image .

Jaz sem že iz operacije žolčnih, sem imela toliko napadov (najverjetneje od stresa, ker je bilo s tamalim tako, čeprav smo sedaj na dobri poti). Tako, da pooočivam, v četrtek dam šive ven. Kar se tiče kilaže sem pa tako ali tako skozi bolezen toliko zgubila, da tudi sama ne morem verjeti. Tudi sedaj skoraj nič ne jem (mogoče kakšna juha...), ker mi res nič ne paše. Pa ko sem prišla iz bolnice, sem na wc zgubila zavest in z glavo udarila v ploščice in imela lažji pretres možganov. Pa buško mam čez pol glave user posted image . Je baje tako zabobnelo, ko sem letela po tleh user posted image

Drugače pa komaj čakam, da lahko spet začnem s tekom. So tako lepi dnevi, da mi je taka škoda, ker jih moram preživeti na kavču ali v postelji. No saj malo že paše, ker me crkljajo.user posted image

Zdaj grem pa malo prečikirat to temo in ostale forume.

Lepo nedeljo!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
11.3.2012 15:06:47   
Serendipity
Jagodka - se velikokrat spomnim nate in na tvojega malega velikega pojba! Uh, v glavnem, da je operacija za tabo (khm - še dobro, da se nisi bolj poškodovala :S po operaciji oz si zj* rane) in da vam gre na boljše. Ko je že en korak v pozitivno stran, bo kmalu za njim drugi in tretji in se vam bodo godile saaaameee dobre in zdrave stvari!

Narava & tek - paaašeee. No, jaz še zaenkrat imam enourne ture hoje s pesjanko, imam pa v planu tudi tek. Le nekaj kilogramov bi še rada zbila in se nazaj v kondicijo dobila.

Želim ti, da gre hop hopa hop vse na dobro!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.3.2012 9:47:35   
witch
Se* midva sva že v neplodnostni. Ampak se tam dogajajo stvari s "svetlobno hitrostjo". Tak da spet čakava da greva tja. Mah saj bo... drugače pa skoraj že 2 leti in pol delava na plusku.
Tebi pa čestitke za minus kilogramčke user posted image user posted image user posted image user posted image kar tako naprej nadaljuj. Sem vesela za tebe.

Drugače pa se trudim. Pridno pijem vodo. Pri hrani sem kar pridna, čeprav je nekaj grešitev. Sprehodki so vsak dan. Moram pa začeti s tekom in še postati bolj pridna pri hrani. Sem pa vsela, glede na to, da se ne držim tak stroge diete, pa da sem tam januarja kar fajn žrla, da so kilogramčki ostali enaki kot decembra ko sem šla na dopust user posted image

jagodka
bravo za operacijo. Želim ti, da čim prej okrevaš in greš znova tekat v naravo. Tudi jaz veliko mislim na tebe in vašega fantiča. Želim vama vse dobro, pa obišči nas še kaj user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   [Brisano sporočilo]
14.3.2012 12:47:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.3.2012 8:47:05   
StrawberrY
Hvala vsem za objemčke user posted image !

Jaz še vedno na žolčni dieti, šivi so že ven, bolečin skoraj ni več. Tako, da sem kot novauser posted image

witch, vso srečo, res iz srca. Sem bila tudi sama na tem. Midva sva hodila h Rešu, pa moram reči, da nisem bila zadovoljna, pa čeprav sva se zanj odločila ravno zaradi dobrih priporočil.
Se pa poskušaj ne obremenjevati s tem (vem da je to skoraj nemogoče), pa vendar psiha tudi ogromno pripomore. Je pa res, da je vsem nam, ki nismo na tem (trenutno) to lahko govorit. Še enkrat res vso srečo, da zagledaš plusek.

Serendipity, bravo za 71 pa še nekaj dag.user posted image Kar tako naprej.
Registrirana, naj ti ločevalna dobro mine.

Pogrešam mateyko, ronjo, uškino mamo (mogoče se tako vneto pripravlja na maratone)...

Nočnalučka, bravo za uspešno zgubljene kilograme.

Neika, če boš še kaj sem zašla, daj napiši kaj so ti ugotovili na UZ. So kamni?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   [Brisano sporočilo]
22.3.2012 10:46:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu StrawberrY)
  Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
30.3.2012 14:58:23   
witch
Če vse tak pridno hujšate in telovadite da nimate časa za rr vam je oproščeno user posted image No, saj tudi sama nisem nič kaj preveč pridna.

Se* kako grejo kg dol?

registrirana pa pri tebi?

jagodka veliko mislim na vaju user posted image

ronja Svit pridno pančka? Kako je fantiček?

mateyka
kako pa vi napredujete z vašim "delom"?

witch ni preveč pridna. Trenutno sem se posvetila skoraj 100% mojemu faksu. Delam diplomo na eni smeri in zaključujem z izpiti na drugi smeri. Se trudim da jem čim manj sladkega in kruha. Mi uspeva, čeprav ne tak lepo kot mi je v prvi rundi hujšanja. Saj bom bolj pridna. kilogramčki pridno stojijo. Le v trebuh sem napihnjena da izgledam kot v 10. mesecu nosečnosti user posted image moram se znebiti tega!

Želim vam čim bolj produktivno pomlad. Vsem minus kilogramčke, jagodki veliko zdravja, malemu jagodku pa itak samo najboljše, Se* in registrirana naj vama pomlad da še en maksi zagon pri kilogramčkih, ronja da bodo tvoji zakladki pridni, meni da napišem diplomo, izpit, da shujšam in končno zanosim user posted image Uh to imam dela user posted image
Uživajte na sončku user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   [Brisano sporočilo]
11.5.2012 13:59:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
11.9.2012 22:32:46   
witch
Hejla bejbe user posted image

Ta naša tema je pa kar zamrla. A nič več ne hujšate?

Se* kako si? Kje so se kg ustavili?

jagodka kako je pri tebi? Mali vaš otrok, vse ok?

Registrirana kako teče tvoja dieta?

Pri meni je stvar taka. Na faksu pridno migam. Se moram pohvaliti da sem vmes diplomirala na eni smeri user posted image , na drugi še pa čisto mičkeno user posted image , no, pluska še nisva pridelala, kilogrami pa.... hja žalost user posted image Tisto kar je šlo lansko leto dol je veselo prišlo nazaj gor user posted image najhuje mi je pa to da mi gre samo v trebuh user posted image
Tak, nekak sem se odločila da moram začeti spet s to mojo dieto. Spravila se bom in bom pridna.

Upam, da ste ve vse svoje baročne ritke obklestile in da me boste samo brcnile v mojo rit in me vzpodbudile da je pametno malo migati.

Upam, da se beremo user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
12.9.2012 12:09:46   
ronja
ronja Svit pridno pančka? Kako je fantiček?

Haha, dobra je ta. Trenutno celo res spi, je pa zato ponoči žuraluser posted image . Je težek pubec, tako da on skrbi za moje kilce, ki so na morju celo mal prenizko zletele (sama s 3mi otroki 10 dni - priporočam - super dietauser posted image ), ampak zdaj so spet na normali, 54, kar mi je čisto ok, manj ne želim, več tudi ni treba, tak da se spet bašem z bajaderouser posted image (zdaj, ko lahko;).

witch, ti pa držim pesti za plusek in se veliiiikokrat spomnim nate! ni vrag, da enkrat ne rata, just keep trying:).

Jagodka, upam, ad se je stanje umiriloo in da sta s fantičkom super. tudi nate se dostikrat spomnim in vama pošiljam lepe želje.

Ostale: vam pa želim kak minusek;)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 966
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?