|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 28 29 [30]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
1.11.2011 8:23:18   
cukica
Jaz sem se pikala dokler mi niso rekli,da nmaj se neham,....
Drugač pa punce selimo se v novembersko temo

(odgovor članu barb71)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
1.11.2011 9:13:45   
pupika83
Ne111, odvisno, kje si v postopku. Pri Rešu se pred UZ ne špikneš, ker ti da tisti dan on špiko. Kakoje drugje pa žal ne vem.

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
3.11.2011 18:13:29   
andreja_p
Hy dekleta!Rabim eno vašo pomoč in sicer,kot veste nama v prvem poskusu IVF ni uspelo v oktobru.Sedaj me pa muči ker sem včeraj zjutraj ko sem šla na wc opazila  malo rdečega izcedka,ko sem se po uporabi obrisala.Ker sem bila prepričana da je tečka sem si dala vložek in šibala v službo.Vložek popolnoma čist,niti sledi da bi se kaj zjutraj dogajalo.Ko sem šla računati kdaj jo naj bi dobila je to okoli 8.11.sedaj pa ne vem kaj je to.A je imela katera takšen primer????Ni mi jasno kaj naj bi to pomenilo.Bolj ko razmišljam manj mi je jasno.Za test mislim da je še prehitro,saj je moj ciklus dolgi od 30-33 dni,izcedek se je pojavil na 28 dan.Kaj bi to lahko bilo,prosim za vaše mnenje.
Lepo vas pozdravljam

(odgovor članu pupika83)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
3.11.2011 19:09:31   
Cameleon
andreja_p lahko je marsikaj, mislim, da ti nobena ne more povedati kaj je to. Po IVF so ciklusi lahko zelo drugačni kot pred, po vsej verjetnosti je izcedek pred M.

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
3.11.2011 20:26:50   
sandra_sandra
eno veliko prošnjo imam za vas vse!
prosim če mi odgovrite..insicer če katera izmed vas pozna kakšno ki ni imela na punkciji celic,ker jst jih namreč tudi tokrat nisem imela,in mi niso znali pojasniti zakaj pride do tega..kaj je razlog, vem da sem enkrat tukaj prebrala ko je ena punca pisala kako je prišla prvič do lastne celice..skratka upam da me razumete kaj hočem vprašati!
prosim za odgovore!

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 730
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 28 29 [30]
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 28 29 [30]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?