|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 13:15:21   
*bobika*
anonimen in kale.. mislim da je tole malo pregroba obtožba.. saj ga ni umorila..sploh ni bila kriva ona da je umru, saj mu ni ona pozabla dat za jest.. no ne vem , meni se zdi dovolj odgovorna da bo skrbela za psička.. pa ne me zdej napadat !

(odgovor članu dr. Knowitall)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 13:22:57   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

anonimen in kale.. mislim da je tole malo pregroba obtožba.. saj ga ni umorila..sploh ni bila kriva ona da je umru, saj mu ni ona pozabla dat za jest.. no ne vem , meni se zdi dovolj odgovorna da bo skrbela za psička.. pa ne me zdej napadat !

bobikauser posted image user posted image hvala, sej me ni treba branit, punci imata prav, sem še enkrat prebrala in sem res malo butasto napisala, pa še smalije na koncu, ki so bili namenjeni vsemu in ne temu. jaz sem čisto brez zamere do kogarkoli, vsak ima pravico, da pove svoje mnenje. Tako se včasih tudi zamislimo sami nad seboj in iz tega potegnemo dobre stvariuser posted image user posted image

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 13:25:45   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

anonimen in kale.. mislim da je tole malo pregroba obtožba.. saj ga ni umorila..sploh ni bila kriva ona da je umru, saj mu ni ona pozabla dat za jest.. no ne vem , meni se zdi dovolj odgovorna da bo skrbela za psička.. pa ne me zdej napadat !

bobikauser posted image user posted image hvala, sej me ni treba branit, punci imata prav, sem še enkrat prebrala in sem res malo butasto napisala, pa še smalije na koncu, ki so bili namenjeni vsemu in ne temu. jaz sem čisto brez zamere do kogarkoli, vsak ima pravico, da pove svoje mnenje. Tako se včasih tudi zamislimo sami nad seboj in iz tega potegnemo dobre stvariuser posted image user posted image



saj ne da te branim, samo včasih me pa res gane da nekdo kr "obtoži " nekoga..
Sama sem pač prebrala še prejšnje poste in sem dobila občutek da bi dobro skrbela za njih..

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 13:27:04   
crtek
*bobika* evo našla članek: http://www.wisegeek.com/what-is-a-long-luteal-phase.htm user posted image
sicer je bil še en malo bol znanstven na to temo, ma tega pa mi res ni uspelo zbrskat....mislim, da bo ta tudi ok user posted image

LittleSun glede tvojih zgod in nezgod z živalmi...don't care what they say...se je iz tvojega posta dalo lepo razumet, da nisi nek fanatik brez srca in občutka za živa bitja, ampak da je to samo ena izmed epizod v življenju...če se hoče se lahko vsak obesi na točno en stavek v celi knjigi in iz tega zgradi celo teorijo, ma po moje je blo za večino dovolj razumljivo

Dr.Knowitall user posted image čas hitro mine in večinoma vsaj odnese bolečino, če že ran ne poceli...upam, da bosta lahko kmalu spet poskušala in boš tokrat dočakala celih user posted image in zdravega user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 13:29:27   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

anonimen in kale.. mislim da je tole malo pregroba obtožba.. saj ga ni umorila..sploh ni bila kriva ona da je umru, saj mu ni ona pozabla dat za jest.. no ne vem , meni se zdi dovolj odgovorna da bo skrbela za psička.. pa ne me zdej napadat !

bobikauser posted image user posted image hvala, sej me ni treba branit, punci imata prav, sem še enkrat prebrala in sem res malo butasto napisala, pa še smalije na koncu, ki so bili namenjeni vsemu in ne temu. jaz sem čisto brez zamere do kogarkoli, vsak ima pravico, da pove svoje mnenje. Tako se včasih tudi zamislimo sami nad seboj in iz tega potegnemo dobre stvariuser posted image user posted image



saj ne da te branim, samo včasih me pa res gane da nekdo kr "obtoži " nekoga..
Sama sem pač prebrala še prejšnje poste in sem dobila občutek da bi dobro skrbela za njih..


hvala ti user posted image user posted image jaz sem pač čorika ko napišem in povem vse kar mi pade na pamet in potem kdo dobi napačno predstavo. Nič hudega, tudi mene kdaj kaj vznerimi kot je niju. user posted image user posted image me ko smo si pa malo bližje, pa tako vemo kako jeuser posted image

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 14:53:56   
kale
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

anonimen in kale.. mislim da je tole malo pregroba obtožba.. saj ga ni umorila..sploh ni bila kriva ona da je umru, saj mu ni ona pozabla dat za jest.. no ne vem , meni se zdi dovolj odgovorna da bo skrbela za psička.. pa ne me zdej napadat !

bobikauser posted image user posted image hvala, sej me ni treba branit, punci imata prav, sem še enkrat prebrala in sem res malo butasto napisala, pa še smalije na koncu, ki so bili namenjeni vsemu in ne temu. jaz sem čisto brez zamere do kogarkoli, vsak ima pravico, da pove svoje mnenje. Tako se včasih tudi zamislimo sami nad seboj in iz tega potegnemo dobre stvariuser posted image user posted image



saj ne da te branim, samo včasih me pa res gane da nekdo kr "obtoži " nekoga..
Sama sem pač prebrala še prejšnje poste in sem dobila občutek da bi dobro skrbela za njih..


hvala ti user posted image user posted image jaz sem pač čorika ko napišem in povem vse kar mi pade na pamet in potem kdo dobi napačno predstavo. Nič hudega, tudi mene kdaj kaj vznerimi kot je niju. user posted image user posted image me ko smo si pa malo bližje, pa tako vemo kako jeuser posted image





Nisem želela nikogar obsojati, niti nimam te pravice, saj te ne poznam in je bilo mogoče čist drugače mišljeno, kot napisano. Sem na tem področju precej občutljiva, sploh, ko vidim, koliko ljudi si ˝nabavi˝ živali in celo otroke , ker mislijo, da jim bodo zapolnili tiste črne luknje v njihovem življenju.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 15:04:07   
LittleSun
kale čisto ti dam prav, tudi jaz sem istega mnenja. Sem res tako napisala, da je zgledalo, kot da me to zabava, je bil pa samo eden izmed dogodkov z mojimi živalcami, ki mi je ostal v spominu in ko sem pisala sem se spomnila in napisala. Kot sem že napisala, sem čisto brez zamere, vsak ima pravico do svojega mnenja.

Lep dan vam želim punce moje. Pridno slončkajte da bo oktober pinkyuser posted image user posted image

(odgovor članu kale)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 15:33:32   
crtek
punce js mam en predlog: kaj če bi cikluse skrajšali na maksimalno 2tedna? to bi blo super...1teden do O, pol pa še 1teden do testa...zakon! user posted image ki tolko časa ni problema počakat...2tedna hitro mineta, ma 4...js bi že zdej vedla kaj bo ta mesec, da se lahko veselim, alpa enostavno grem dalje...ne da se mi še 20dni čakat! to je ful!user posted image

...ne me poslušat...danes mam malo slab dan, pa me vse skupaj ful žiucira...sploh se ne morem zbrat in lotit kej pametnega...vse kr neki prekladam, se lotim, pa pustim, pa se spet lotim, pa spet odložim...kr neki...grem likat, mogoče se mi rata zamotit za par časa...user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 20:53:00   
S*
Evo, moja user posted image je prišla, tako da se vam priklučujem v novem boju. To je naš 2.krog, user posted image oz user posted image pa pričakujem 23. oktobra.
sedaj grem pa malo za nazaj prebrat, da vidim kaj dogaja user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 7:59:46   
LittleSun
DObro jutro

crtek kje podpišem??user posted image user posted image

S* user posted image user posted image pa eno user posted image za srečo v oktobru.


Zadnjič se je moj pogovarjal s fotrom o tem kako se trudiva in ne gre in je rekel, da ko bom odklopila se bo zgodil čudežuser posted image user posted image samo še odklopit se moram naučituser posted image

Kako ste kaj ostale?

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 8:01:20   
polho3006
No, jaz sem včeraj opravila pri gin. Vzel je bris, me pregledal naredil UZ kjer se je lepo videl folikel na L jajčniku. Glede na olečine včeraj proti večeru mislim da prišlo tudi do ovulacije. Z mojim user posted image sva pridnouser posted image in tako čakamo kaj bo prinesel začetek oktobra. Ali bo user posted image ali bo user posted image .


(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 8:03:09   
HeLenčica
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

DObro jutro

crtek kje podpišem??user posted image user posted image

S* user posted image user posted image pa eno user posted image za srečo v oktobru.


Zadnjič se je moj pogovarjal s fotrom o tem kako se trudiva in ne gre in je rekel, da ko bom odklopila se bo zgodil čudežuser posted image user posted image samo še odklopit se moram naučituser posted image

Kako ste kaj ostale?



Ja, odklopit....to je tudi eden mojih največjih neuspelih projektov. A sem trdno prepričana da ga izpeljem, v kolikor spet pride M konec tedna. Kar  itak bo.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 8:07:08   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

No, jaz sem včeraj opravila pri gin. Vzel je bris, me pregledal naredil UZ kjer se je lepo videl folikel na L jajčniku. Glede na olečine včeraj proti večeru mislim da prišlo tudi do ovulacije. Z mojim user posted image sva pridnouser posted image in tako čakamo kaj bo prinesel začetek oktobra. Ali bo user posted image ali bo user posted image .





user posted image user posted image za pregled in upam, da sta ujela trenutek in vaju razveselijo user posted image !!!

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 8:29:57   
Maat
Hja, tudi sama sem pristala v oktobrskem pričakovanju :(((

Sem pa pomirjena vsaj s te strani, da imam že čez 1 teden pregled pri G... sem klicala danes in sem res prišla hitro na vrsto user posted image user posted image Najbolj sem se bala, da bom morala čakati še kakšne tri mesece user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 8:35:21   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: crtek

punce js mam en predlog: kaj če bi cikluse skrajšali na maksimalno 2tedna? to bi blo super...1teden do O, pol pa še 1teden do testa...zakon! user posted image ki tolko časa ni problema počakat...2tedna hitro mineta, ma 4...js bi že zdej vedla kaj bo ta mesec, da se lahko veselim, alpa enostavno grem dalje...ne da se mi še 20dni čakat! to je ful!user posted image
...


ja to bi blo fino za tisti čas ko delamo na user posted image  ..potem kasneje pa naj bo kr na 8 tednov user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 8:35:43   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: Maat

Hja, tudi sama sem pristala v oktobrskem pričakovanju :(((

Sem pa pomirjena vsaj s te strani, da imam že čez 1 teden pregled pri G... sem klicala danes in sem res prišla hitro na vrsto user posted image user posted image Najbolj sem se bala, da bom morala čakati še kakšne tri mesece user posted image


user posted image user posted image inuser posted image . Ma kaj je s tem septembrom? user posted image user posted image no bo pa oktober bolj vesel,mora biti!!

pa user posted image user posted image za pregled, jaz sem ful jamrala pa me prej kot v mescu in pol ni imela časa kam dat...še malo, 5.10 pridem na vrsto.

(odgovor članu Maat)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 8:40:32   
crtek
IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

IZVIRNO SPOROČILO: crtek

punce js mam en predlog: kaj če bi cikluse skrajšali na maksimalno 2tedna? to bi blo super...1teden do O, pol pa še 1teden do testa...zakon! user posted image ki tolko časa ni problema počakat...2tedna hitro mineta, ma 4...js bi že zdej vedla kaj bo ta mesec, da se lahko veselim, alpa enostavno grem dalje...ne da se mi še 20dni čakat! to je ful!user posted image
...


ja to bi blo fino za tisti čas ko delamo na user posted image  ..potem kasneje pa naj bo kr na 8 tednov user posted image


hahaha user posted image fajn ideja! zaradi mene lahko tudi na 16tednou, ni panike, samo tko ko čakamo, pa bi res mogu it čas malo hitreje user posted image

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 8:46:56   
crtek
jutro punce!

dobrodošle nove borke v oktobru in user posted image ker vas je tudi tokrat doletela user posted image ...bo kmalu čas naših user posted image , boste vidle user posted image

js sm danes nekako uspela prespat učirajšnji dan za nikamor in sm spet polna volje in optimizma, da tokrat pa bo, ampak nekako vem, da tudi, če še ne rata, ni konec sveta...še vedno ostaja naslednji krog in naslednji in tako dalje, do uspeha. uspeh pa bo prišel in ko pride, bo darilo še tolko lepše user posted image samo pozitivno naprej in poooooouno čvekanja, da bo čas hitreje minil user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 8:47:11   
S*
Polho, superca! Upam da je uspelo včeraj user posted image  user posted image  user posted image

LittleSun, odklop, odklop kaj je že to user posted image . Težka bo, ko enkrat padeš noter,enosta

Maat, samo da se je začelo premikat, upam da bo na pregledu vse o.k. in da bo kmalu + pri vaši hiši.

Sicer pa polagam na srce vsem tistim ki tečete že čez 12 krogov, pošljite na pregled najprej svoje boljše polovice. Za njih je pregled neboleč, za žensko so pa vse preiskave boleče in neprijetne.


(odgovor članu Maat)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 9:08:04   
Teya D.
LittleSun tudi mi imamo zajklo, čeprav mislim da je mačka, pes in zajec v enem. user posted image . Ima svobodo, kuhinja z jedilnico je celotna njena, nima kaj naredit pa tudi zanjo je varno tako da. Včasih se zgodijo slabe stvari ampak kako se bi pa naučili kaj če bi bilo vse dobro. Glede psa pa smo si tudi premislili, ker jaz ga nočem noter, hočem večjega psa in ker delamo na otročku in imamo že dva sončka, mislim, da nam bi pozneje zmanjkalo časa za ostalo. Se pa strinjam tudi jaz in se mi srce para, ko se kupi npr. živalce malim otrokom, ki so zanimive, ko so male potem pa to ni več to in se znajdejo celo na cesti.

Še vedno navijam za vse nas in še vedno čakam rezultate! Bomo videli, malo šeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 10:59:33   
LittleSun
crtek user posted image user posted image za optimizem in voljo. Prav imaš ni konec sveta če gre kak cikel mimo, hitro je spet možnost, da prideta ti magični user posted image . Jaz sem ta mesec fiksno odločena, da odklopim. Ne bovauser posted image zaradi tega, ampak izključno samo kadar bova oba razpoložena in si bova to želela, ker saj veste kako je, ko je O je treba nujnouser posted image user posted image , sej je fajn, ampak ni pa tisto pravo, mogoče tudi to vpliva. Čeprav prejšnji mesec ko sem delala teste sva se prav zabavala, no bomo videli kako bova ta mesec razpoložena.

Moram vam povedat, da moja slabost še kar ni izginila, še vedno je tukaj in mi greni dneveuser posted image user posted image

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 11:38:26   
polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun


Moram vam povedat, da moja slabost še kar ni izginila, še vedno je tukaj in mi greni dneveuser posted image user posted image




Punca tebi nagaja želodec. Tole je meni tako znano,da...sem pred leti šla k zdravniku, nilo mi je slabo, se mi je vrtelo...v glavnem grozljivo počutje. Prvo vprašanje zdravnice je bilo, če sem noseča. No po vseh možnih preiskavah so me poslali na gastroskopijo, kjer so ugotovili hudo povečano želodčno kislino in razjede na želodčni sluznici.

In zadnjič si pisala da si jedla nekaj iz Hoferja in da ti je bilo potem slabo. No če se jaz kaj pregrešim in pojem kaj nezdravega (masno, svinjsko...) mi je slabo oz. se čudno počutim potem še kar nekaj časa (teden ali dva)

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 11:39:23   
Katte
 

PRIČAKUJEMO : user posted image   user posted image   user posted image   
 
1.10.
RedSonja
 
2.10.
polho3006 (2. krog)
štrumfek
 
3.10.
SILVA
 Mamabear

6.10.
Gulia
urssi (5. krog)
chungalunga (22. krog)
 
8.10.
klopek (11. krog)
 
9.10.
*SONČEK (3. krog)
 
10.10.
*bobika*
crtek
 
12.10.
LittleSun (8. krog)
kale (2. krog)
 
13.10.
Katte (17. krog)
 
14.10.
ursi1986
babybee81 (1. krog)
 
17.10.
alysa

20.10.
anonimna user posted image

23.10.
S* (2. krog)
 
x.10
heln
benji
Maat
 
Skupaj nas je: 23
Navijačice user posted image :
Gulia, Littlesun, Katte,
Iluna,mojamura, mladika,
rozi55, Teya D., HeLenčica,
dr. Knowitall


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 11:45:46   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006


IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun


Moram vam povedat, da moja slabost še kar ni izginila, še vedno je tukaj in mi greni dneveuser posted image user posted image




Punca tebi nagaja želodec. Tole je meni tako znano,da...sem pred leti šla k zdravniku, nilo mi je slabo, se mi je vrtelo...v glavnem grozljivo počutje. Prvo vprašanje zdravnice je bilo, če sem noseča. No po vseh možnih preiskavah so me poslali na gastroskopijo, kjer so ugotovili hudo povečano želodčno kislino in razjede na želodčni sluznici.

In zadnjič si pisala da si jedla nekaj iz Hoferja in da ti je bilo potem slabo. No če se jaz kaj pregrešim in pojem kaj nezdravega (masno, svinjsko...) mi je slabo oz. se čudno počutim potem še kar nekaj časa (teden ali dva)



ja tudi jaz vedno bolj razmišljam da mora biti nekaj z mojim želodcem in ker je danes res kritično ne vem če ne bom obiskala moje zdravnice...čeprav me ob besedi gastroskopija kar zmraziuser posted image

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
20.9.2011 12:11:52   
crtek
LittleSun js ful upam, da je s tabo vse vredu...mogoče maš pa vnet želodec...meni se pojavlja včasih, ko se kej živciram, alpa kej čudnega pojem, pol me kr mine apetit, pa slabo nonstop pa ponavadi še kšna driska zravn pride...meni so svetovali, da v takšnih primerih jem samo bobi palčke, oz.slane krekarje, navaden sir (tipo edamec) in pijem doooosti mlačne naravne vode in kamilce so tudi zakon...pomiri želodec. Če pa v par dneh ni boljše, pa itak k zdravniku. Js upam, da se hitro poštima user posted image

polho3006 user posted image da se prime user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?