|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
4.9.2011 14:22:30   
športnica
drage moje punce,

evo sem kar odprla novo temo, glede na to, da smo že v septembru. Torej zopet nova upanja za srečo in veselje, kar vse nestrpno pričakujemo. Za naše dojenčke user posted image

držim pesti da bo tole super jesen user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
4.9.2011 14:31:08   
julija30
Pozdravček
Tudi jaz se pridružujem tej strani. Se že pikam z Dipherelinom. To je moj 4. postopek.  Punkcijo pa imam predvideno po 21.9. Sem v MB in imam drugi teden v četrtek UZ.
Tudi jaz upam, da bo ta jesen prinesla veliko  user posted image user posted image .

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
4.9.2011 15:35:04   
športnica
hejla,

tudi zame 4. postopek. tokrat IMSI. sem že 7. dan na puregonu, v sredo imam ultrazvok. upam da je punkcija že v petek, da bom lahko čez vikend mal počivala

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
5.9.2011 21:00:03   
latka
Tudi jaz se pridružujem novi temi, namreč v ponedeljek 12.9. me čaka ET zamrznjenčka!user posted image

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
6.9.2011 8:29:17   
*sanela*
športnica user posted image  za novo temo.

Jaz sem včeraj imela transfer z zmrznjenčkom. Krvni test pa imam 20.9.
Jesen bo ziher bolj plodna kot je bilo poletje user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
6.9.2011 8:52:03   
ne111
Sanela držim pesti, upam da hitr mine!!!

Jaz bom pa nekje v oktobru štartala

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
6.9.2011 19:32:09   
športnica
sanela držim pesti da se vse dobro izteče. tale jesen bo super fajn, vam povem user posted image user posted image user posted image


jaz imam jutri UZ po 10 dneh puregona. upam da je foliklov veliko in so že dovolj veliki za STOP injekcijo. me špika k pr norcih. user posted image a zna katera seznam iz teme julij avgust prekopirat sem?

< Sporočilo je popravil športnica -- 6.9.2011 19:34:12 >

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
6.9.2011 19:39:30   
športnica
a katera ve kdo dela UZje jutri?

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
6.9.2011 20:07:23   
cukica
  

     


AKTUALNO

športnica - UZ 7.9.
pupika83 - ET 9.9.
Zaya - UZ 9.9.
latka -12.9. ETZ
cukica - razgovor 13. 9.
jagodka80 - UZ 14.9.
mala06 - uz 29.9.
špica84 - posvet 5.10.

user posted image TREPETALKEuser posted image

Felidae greje  (test 6.9.)
mia1 greje   (test 9.9.)
 sanela  user posted image user posted image (20.9.)

user posted image

 user posted image KANDIDATKE V POSTOPKU user posted image

Wannabemommy - punkcija 20.10
hubika
športnica -
uz 29.8
Zaya
Tallulah
*sanela*
Pupika83
mia1
latka
natke
mala.

user posted image KANDIDATKE ZA POSTOPEKuser posted image  

HANYBANY
ne111
berb71
andreja83
coala
Anonimen
sandra_sandra
vrtnica.m
serena1
cukica
Avonija
Luna*

OBJEMČKI

elarab
mala.
jagodka80
pupa_b
 

                user posted image     user posted image               

 
Nosečke:
       user posted image       user posted image         
    user posted image NAVIJAČICEuser posted image

vrtnica.m
andreja83
hedviga
coala

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
6.9.2011 20:08:36   
jagodka80
Veliko sreče vsem v postopkih, naj bodo uspešnejši kot tisti v avgustu user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil jagodka80 -- 6.9.2011 20:11:32 >

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
6.9.2011 20:10:08   
cukica
Evo dodala seznamček,če je treba še kaj dopisati ali popraviti pa dopišite.Jaz sem v redu se pripravljam na torek.Včeraj sem šla dat bris in je rekla moja ginekologinja,da ne vidi razloga,da nebi šla ponovno v postopek in še enkrat zanosila.Upam,da nam tokrat rata v prvo in ne šele v 6,....Upam,da se ostale v redu ja jesen je res čudovita in naj bo čudovita za vsako posebej,....

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
6.9.2011 20:50:17   
*sanela*
cukica user posted image za seznamček.
športnica hvala za pestke user posted image
Kako lepo je, da imamo te forume in lahko tako klepetamo. Si ne predstavljam, da bi mogla vse držati v sebi. Tukaj pa ena drugo podpiramo, svetujemo, sprašujemo...... več glav več ve user posted image


(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
6.9.2011 21:09:29   
andreja83
Punce tudi jst tudi jst,,

se moram vam pridružiti, ni druge. Upam da štartava v drug krog uspešneje user posted image user posted image No saj za vse držim pestke da nam rata.

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
6.9.2011 21:27:33   
lisi
tudi jst se vam ponovno pridružujem,... greva v 2 krog, postojna, ju3 grem po prve špike,... nimam pojma kako terapijo mi bo napisal ker mi en tedn nazaj ni hotu še nč rečt.

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
7.9.2011 5:18:22   
cukica
Dobro jutro,...Mi smo pokonci mi tamal neče spat,....

Ja tukaj smo dekleta vedno dobile podporo in ramena za zjokat,...Res super ta forum,...sej imamo partnerja ampak tukaj je tako,da je vsaka dala že marsikaj skozi in tudi bolj razumemo ena drugo,...Tako,da le pogumno in glavo pokonci kajti ti meseci bodo naši,.....

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
7.9.2011 11:52:06   
natke
Pozdravljene punce, že 10 dni sem na Superfactu. V ponedeljek ob 7.30 imam prvi UZ v Ljubljani.
Mogoče veste, ali moram priti na UZ točno, ali lahko kasneje (ali smo vse naročene takrat, ali smo
po urah)?

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
7.9.2011 14:06:02   
*sanela*
natke vse pridejo ob istem času, zato je dobro, da si tam prej. Na UZ greš nekako po vrsti prihoda. Ko boš prišla boš vprašala katera je zadnja prišla in pol boš šla za njo noter user posted image .

(odgovor članu natke)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
7.9.2011 19:47:38   
Cameleon
Da se še jaz pridružim. Včeraj je prispela pošta iz Mb., v ponedeljek pogovor in pričetek postopka user posted image Upam, da gre res v tretje radouser posted image
Držim pesti, da bo za vse srečnouser posted image

< Sporočilo je popravil Cameleon -- 7.9.2011 19:48:19 >

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
7.9.2011 20:41:49   
natke
*sanela*, hvala za podatek. Bi pa še vprašala, do kdaj najkasneje bi morala prit na UZ? Ker pridem iz
tujine, bi lažje prišla kasneje, ne pa že ob 7.30 uri. Mogoče lahko kam pokličem in vprašam?

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
7.9.2011 21:38:24   
Felidae
Hej punce!

Sem že pisala na julij/avgustovski temi, pa pišem še tukaj da popravite seznamček. Test včeraj ni bil pozitiven :( tako da greva v nove boje nekje decembra - januarja. Držite se in čimveč pluskov!!!

(odgovor članu natke)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 9:17:24   
ne111
Punce rabim eno pomoč, meni je bilo rečeno ko dobim v oktobru pokličem prvi dan, kolikor vem se moraš začeti špikati drugi dan. Kaj če dobim v soboto, kako potem prideš do zdravil???

hvala za pomoč

(odgovor članu Felidae)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 11:07:11   
mia1
IZVIRNO SPOROČILO: ne111

Punce rabim eno pomoč, meni je bilo rečeno ko dobim v oktobru pokličem prvi dan, kolikor vem se moraš začeti špikati drugi dan. Kaj če dobim v soboto, kako potem prideš do zdravil???

hvala za pomoč


OJ ne111-ko dobis M 1.dan poklices,2 dan prides na uz ter prejmes terapijo,ni vazno ce je sobota ali nedelja,vsaj v mb ne,ce ne gre drugace pricnes s terapijo tudi 3 dan najkasneje-tako so meni rekli.Drugace sem pa pocivala samo na dan et,potem pa nic vec,skozi sem v movingu,nic ne pocivam ker se pocutim ok,jutri imam krvnega v mb da potrdijouser posted image ?!lp

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 11:17:51   
mia1
ne111-poklices 1 dan M,dobis uro za uz naslednji dan takrat prejmes terapijo,vsaj tako delajo v mb neglede na vikend,naceloma lahko pricnes s terapijo tudi 3 dan ce te v nedeljo ne vzamejo.
Jaz sem pocivala na dan et,drugace sem pa skozi v movingu,naslednji dan po et sem kuhala za 8 ljudi-obisk,pa se stanovanje pospravit komplet vse,delam,skacem naokoli ze vseh 11 dniuser posted image jutri pa uradni test za potrditevuser posted image .
Ves jaz sem bila 100%da ne bo ratal ker je to prvic pa se crvicilo me je 3 dni grozno kot da bo vsak casuser posted image ,me je skoraj kap ko sem nardila test in sem pricakovala 1 crtico pokazale so se pa user posted image

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 11:22:53   
mia1
ups se opravicujem,1 mi ni poslalo,ocitno JE malo kasneje:))

(odgovor članu mia1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 11:28:27   
ne111
Hvala Mia, ja pojma nimam kako zdaj v lj delajo. Namreč klicala sem za številko in mi je rekla naj pokličem ko dobim user posted image , sem pa zasledila da potem rečejo kokr 22 dan prideš po zdravila in ob naslednji m začneš!!

Tko, da zdaj nimam pojma o pojmu

(odgovor članu mia1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?