|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moje kile :-(
22.9.2011 21:04:03   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Marlyn Monroe pa je baje nosila konfekcijsko številko 42......pa je še danes seks simbol......

Ona je bila pa res huda ženska. Huuuda.




Kot bojda danes Anđelka Đolić. Ne razumem...



Spomnil si me.. vse je relativno...

user posted image


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 22.9.2011 21:05:05 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Moje kile :-(
22.9.2011 22:56:12   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

user posted image



Mala je tol`ka rospija da mu je ni krivom ni dužnom fakat mozak popila. Ehhh, da je kojim slučajem sluš`o mater i danas bi ponekad mog`o da se podoji.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   [Brisano sporočilo]
23.9.2011 8:52:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bakfark)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 11:19:10   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

govori da sem že vsa celulitična
 

Kaj pa pravi ogledalo, med dvema ognjema?

Največji problem pa je, ker mene moje kile ne motijo in se počutim ok...
 

Kako se počutiš ok, če ti pripombe zbijajo samozavest?


Nad njeno popolno srečo očitno bdi samo označevalec-Gospodar. Dejstvo, da se izven njegove prisotnosti, med drugimi (označevalci, katerim pogosta uporaba pripomb ni pozicijsko, statusno naddoločena in obenem standard komunikacije, utečeni dikurz) in ko je sama s seboj torej, počuti popolnoma okej, jasno aludira na to, da bi se brez tega gospodarja dalo prav tako spodobno živeti.



bakfark kaj ti namenoma pišeš tako, kot naši politiki govorijo....same tujke...nič bolj omikano se to ne bere. edini efekt je da te več kot tričetrt ljudi ne razume.

ajde da vidim, če znaš napisat zgornji sestavek tudi v naši lepi slovenščibni brez tujk


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 11:34:43   
Nika v službi
Verjetno ne razumeš, ker je v diskurzu izpustil S...user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 12:44:07   
mojamura
nika hehehe....saj vem da je to izpustil, ampak (če že vsi lepi tega smeškota, ga bom pa še jaz) na user posted image  to kako naši politiki govoriji same neke tujke....bog da ih razumije

moj profesor je rad povedal: Za mene je pameten tisti, ki zna še najbolj preprostemu človeku razložit še tako kompleksno stvar, tako da ga le-ta razume.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 13:06:18   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Marlyn Monroe pa je baje nosila konfekcijsko številko 42......pa je še danes seks simbol......

Ona je bila pa res huda ženska. Huuuda.




Kot bojda danes Anđelka Đolić. Ne razumem...



Spomnil si me.. vse je relativno...

user posted image



Ja, relativno.....in vsake oči imajo svojega malarja......in vsak svoj ideal izgleda......

Meni je Angelina zelo lepa ženska......bila je tudi seksi.....pravim bila, ker danes bi tudi ona že skoraj lahko igrala glavno junakinjo koncentracijskega taborišča......škoda.......

samo čakam, kdaj bosta tudi Belucijeva in Zeta Jonesova, ki sta eni redkih iz te scene, ki sta še ohranili obline podlegli anoreksični mrzlici movie starov.......

In potem to prenašajo mediji, ta podhranjeni ideal lepote, ko so kolena širša od beder, joškov pa nikjer ni, ko se odloži podložen modrc......in se poleg najstnic, odraslih žensk, z ženskim telesom začnejo obremenjevati še moški......in žensko 4 mesece po porodu j.ebejo v glavo, zakaj vendar ne shujša, zakaj ni taka kot ona retuširana bejba v Lady......

Pač, vsako obdobje ima svoj lepotni ideal k kateremu teži......in zdajšnje obdobje izobilja, ogromnih količin raznorazne hrane ima pač čisto nasproten ideal.....suho in anoreksično babo, brez joškov in riti, s koščenim obrazom.......


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 13:22:03   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ja, relativno.....in vsake oči imajo svojega malarja......in vsak svoj ideal izgleda......

Meni je Angelina zelo lepa ženska......bila je tudi seksi.....pravim bila, ker danes bi tudi ona že skoraj lahko igrala glavno junakinjo koncentracijskega taborišča......škoda.......

samo čakam, kdaj bosta tudi Belucijeva in Zeta Jonesova, ki sta eni redkih iz te scene, ki sta še ohranili obline podlegli anoreksični mrzlici movie starov.......

In potem to prenašajo mediji, ta podhranjeni ideal lepote, ko so kolena širša od beder, joškov pa nikjer ni, ko se odloži podložen modrc......in se poleg najstnic, odraslih žensk, z ženskim telesom začnejo obremenjevati še moški......in žensko 4 mesece po porodu j.ebejo v glavo, zakaj vendar ne shujša, zakaj ni taka kot ona retuširana bejba v Lady......

Pač, vsako obdobje ima svoj lepotni ideal k kateremu teži......in zdajšnje obdobje izobilja, ogromnih količin raznorazne hrane ima pač čisto nasproten ideal.....suho in anoreksično babo, brez joškov in riti, s koščenim obrazom.......



Vem, da ti bo tezko in hudo sprejeti, vendar - strinjam se user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 13:31:42   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Vem, da ti bo tezko in hudo sprejeti, vendar - strinjam se user posted image



Ne bodi no subjektivna......ti, ki si vedno objektivna......user posted image


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 13:33:29   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Vem, da ti bo tezko in hudo sprejeti, vendar - strinjam se user posted image



Ne bodi no subjektivna......ti, ki si vedno objektivna......user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 13:45:15   
mojamura
liliana
user posted image     


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 13:46:08   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Vem, da ti bo tezko in hudo sprejeti, vendar - strinjam se user posted image



Ne bodi no subjektivna......ti, ki si vedno objektivna......user posted image


To je izkljucno lahko samo subjektivno. Kot pri dolocanju katere barve je lonec... (imamo namrec en lonec za katerega moj moz vedno trdi, da je plav jaz pa da je zelen). user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 13:55:27   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura




IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

govori da sem že vsa celulitična
 

Kaj pa pravi ogledalo, med dvema ognjema?

Največji problem pa je, ker mene moje kile ne motijo in se počutim ok...
 

Kako se počutiš ok, če ti pripombe zbijajo samozavest?


Nad njeno popolno srečo očitno bdi samo označevalec-Gospodar. Dejstvo, da se izven njegove prisotnosti, med drugimi (označevalci, katerim pogosta uporaba pripomb ni pozicijsko, statusno naddoločena in obenem standard komunikacije, utečeni dikurz) in ko je sama s seboj torej, počuti popolnoma okej, jasno aludira na to, da bi se brez tega gospodarja dalo prav tako spodobno živeti.



bakfark kaj ti namenoma pišeš tako, kot naši politiki govorijo....same tujke...nič bolj omikano se to ne bere. edini efekt je da te več kot tričetrt ljudi ne razume.

ajde da vidim, če znaš napisat zgornji sestavek tudi v naši lepi slovenščibni brez tujk



V bistvu je moj namen bil biti razumljiv za milionarko, z ozirom da njo citiram je odgovor bil namenjen izključno njej - preprosto rečeno, rada "filozofira", pa sem ji tokrat z veseljem odgovoril na "filozofski" način.

Ti pa z veseljem pojasnim "same tujke".

pozicijsko iz pozicija=mesto
statusno=iskreno nimam pojma
standard=valjda standard **** 
komunikacija=minimalno dvopartitno intersubjektivno audio, vizuelno ali mentalno (telepatija) posredovanje podatkov.

Razumljivo???

Interesantno, da človek uporabi dve tri tujke in se razume, da govori najmanj esperanto. Podobno kot napori, da današnjo mladino, ki na pinku posluša Cece, Gice, Mice i ostale pice, poučiš o pravi srbski muziki pa jim zarolaš Gojkovićevo Stani ibar vodo, ali Smakov Put od balona, ali Zvonka Bogdana, pa te samo debelo gledajo...

Ne bodi groba do politikov, ipak obstaja en striček v parlamentu, ki rad uporablja preprost narodski jezik, on je pravzaprav utelešenje avtentitičnega, pardon, da uporabim slovencizem - pristnega izraza slovenske nacionalne zavesti, njega vsi razumejo brez najmanjšega napora.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 13:59:05   
ronja
imamo namrec en lonec za katerega moj moz vedno trdi, da je plav jaz pa da je zelen

Midva pa enega, ki ga jaz imenujem oranžen, on pa rdeč... user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 14:05:25   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Vem, da ti bo tezko in hudo sprejeti, vendar - strinjam se user posted image



Ne bodi no subjektivna......ti, ki si vedno objektivna......user posted image


To je izkljucno lahko samo subjektivno. Kot pri dolocanju katere barve je lonec... (imamo namrec en lonec za katerega moj moz vedno trdi, da je plav jaz pa da je zelen). user posted image



"Strinjam se" je povsem dovolj in prvi del stavka sploh ni potreben, ker se ne nanaša ne na moj post in ne temo, ampak na korelacijo (kot jo ti vidiš) jaz in ti.....user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 14:11:31   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Meni je Angelina zelo lepa ženska......bila je tudi seksi.....pravim bila, ker danes bi tudi ona že skoraj lahko igrala glavno junakinjo koncentracijskega taborišča......škoda.......



Prava vrednost igralcev je v tem, da se v svoji vlogi zlijejo s karakterjem in to potem izgleda zelo prepričljivo, iskreno. Žal njej to ne uspeva, ni se sposobna zliti z vlogo, pa potem običajno skozi celoten film opaziš njena neučinkovita prizadevanja, da zadane lik, da ga pogrunta, se z njim zlije kar pripelje do tega, da na koncu zavedajoč se svoje nesposobnosti, da bi prikrila lasten neuspeh mnogo pretirava. Posledica je, jasno, slaba gluma.

Kar se tiče njenega domnevnega seksipila - toliko ne zaupa vase, v svojo lepoto (fizičnih atributov, recimo, ji ne odrekam) da tudi tega odigrava. In pretirava, katastrofalno.

Ženske, ki po mojem mnenju mnogo bolj izžarevajo to energijo so igralke tipa Julianne Moore, Tony Colette... Monica Bellucci abolustno, ona je razred zase.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 15:08:16   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Marlyn Monroe pa je baje nosila konfekcijsko številko 42......pa je še danes seks simbol......

Ona je bila pa res huda ženska. Huuuda.

Kot bojda danes Anđelka Đolić. Ne razumem...

Ne razumem kaj bojda ne razumeš. A.J. nosi konf. 24.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 15:16:20   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
Ti pa z veseljem pojasnim "same tujke".

pozicijsko iz pozicija=mesto
statusno=iskreno nimam pojma
standard=valjda standard **** 
komunikacija=minimalno dvopartitno intersubjektivno audio, vizuelno ali mentalno (telepatija) posredovanje podatkov.

Razumljivo???


pozabil si še na:
dikurz
aludira
user posted image

p.s. in opisovanje/razlaga tujk s tujkami tudi ni "pisanje brez tujk" (minimalno dvopartitno intersubjektivno audio user posted image )

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 15:20:28   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark


Interesantno, da človek uporabi dve tri tujke in se razume, da govori najmanj esperanto. Podobno kot napori, da današnjo mladino, ki na pinku posluša Cece, Gice, Mice i ostale pice, poučiš o pravi srbski muziki pa jim zarolaš Gojkovićevo Stani ibar vodo, ali Smakov Put od balona, ali Zvonka Bogdana, pa te samo debelo gledajo...

Ej te tujke. Cece, Gice, Mice i ostale pice.... user posted image Popizdiš...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Moje kile :-(
23.9.2011 16:52:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura




IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

govori da sem že vsa celulitična
 

Kaj pa pravi ogledalo, med dvema ognjema?

Največji problem pa je, ker mene moje kile ne motijo in se počutim ok...
 

Kako se počutiš ok, če ti pripombe zbijajo samozavest?


Nad njeno popolno srečo očitno bdi samo označevalec-Gospodar. Dejstvo, da se izven njegove prisotnosti, med drugimi (označevalci, katerim pogosta uporaba pripomb ni pozicijsko, statusno naddoločena in obenem standard komunikacije, utečeni dikurz) in ko je sama s seboj torej, počuti popolnoma okej, jasno aludira na to, da bi se brez tega gospodarja dalo prav tako spodobno živeti.



bakfark kaj ti namenoma pišeš tako, kot naši politiki govorijo....same tujke...nič bolj omikano se to ne bere. edini efekt je da te več kot tričetrt ljudi ne razume.

ajde da vidim, če znaš napisat zgornji sestavek tudi v naši lepi slovenščibni brez tujk



V bistvu je moj namen bil biti razumljiv za milionarko, z ozirom da njo citiram je odgovor bil namenjen izključno njej - preprosto rečeno, rada "filozofira", pa sem ji tokrat z veseljem odgovoril na "filozofski" način.



Še raje kot filozofiram - jem user posted image .

Glede kilogramov - če se počutiš ok, bodi taka (avtorica teme). Če se ne počutiš ok in fit, toliko poslušaj moža, da se spraviš v fit telo. As simple as that.

Jaz se ne počutim v redu niti ko imam tri kilograme preveč, niti imam tri premalo, oboje me moti. Najbolje mi je, da sem kul v svoji koži, ki mi je ravno prav. Sicer pa sem normalno rejena in v dobri telesni kondiciji, in to mi je pomembno. Koliko to znese na vagi, pa ne gledam nikoli. Manjko ali višek kilogramov itak čutiš (prvega ne, tretjega ali tam nekje pa že). Saj en vem, če so točno trije, mogoče je tudi kakšen manj ali kakšen več, ampak tam nekje.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 23.9.2011 16:54:13 >

(odgovor članu Bakfark)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Moje kile :-(
24.9.2011 7:41:37   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

"Strinjam se" je povsem dovolj in prvi del stavka sploh ni potreben, ker se ne nanaša ne na moj post in ne temo, ampak na korelacijo (kot jo ti vidiš) jaz in ti.....user posted image


Zakaj se pa vse mora nanasati na tvoj post in temo?
ta tvoj post se nanasa na temo in vsebino tvojega posta ali je morda povsem OT? user posted image

Pravzaprav si potrdila moje besede. Nisi zmozna sprejeti niti trohico humornosti v "prepisko".  Ni to korelacija kot jo jaz vidim, temvec zafrkancija - ironicni podvlozek in popestritev suhoparnega "strinjam se". 
Ocitno pravzaprav je, kako humorno ti razumes korelacijo "ti in jaz" in kazalec, da nisi pripravljena v korelaciji "ti in jaz" vnesti niti trohico humornosti in sproscenosti...
Zna biti, da si povedala veliko vec kot si hotela in prav nasprotno od tega, kar si zelela.

Eto, sedaj se to konkretno nanasa na tvoj post. Pogoji izpolnjeni, da postane karkoli poleg strinjam se in ne strinjam se sprejemljivo napisati? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Moje kile :-(
25.9.2011 21:49:36   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

"Strinjam se" je povsem dovolj in prvi del stavka sploh ni potreben, ker se ne nanaša ne na moj post in ne temo, ampak na korelacijo (kot jo ti vidiš) jaz in ti.....user posted image


Zakaj se pa vse mora nanasati na tvoj post in temo?
ta tvoj post se nanasa na temo in vsebino tvojega posta ali je morda povsem OT? user posted image

Pravzaprav si potrdila moje besede. Nisi zmozna sprejeti niti trohico humornosti v "prepisko".  Ni to korelacija kot jo jaz vidim, temvec zafrkancija - ironicni podvlozek in popestritev suhoparnega "strinjam se". 
Ocitno pravzaprav je, kako humorno ti razumes korelacijo "ti in jaz" in kazalec, da nisi pripravljena v korelaciji "ti in jaz" vnesti niti trohico humornosti in sproscenosti...
Zna biti, da si povedala veliko vec kot si hotela in prav nasprotno od tega, kar si zelela.

Eto, sedaj se to konkretno nanasa na tvoj post. Pogoji izpolnjeni, da postane karkoli poleg strinjam se in ne strinjam se sprejemljivo napisati? user posted image user posted image user posted image



V bistvu sem jo kot tako sprejela in na isti način odgovorila.......user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Moje kile :-(
25.9.2011 23:56:36   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

"Strinjam se" je povsem dovolj in prvi del stavka sploh ni potreben, ker se ne nanaša ne na moj post in ne temo, ampak na korelacijo (kot jo ti vidiš) jaz in ti.....user posted image


Zakaj se pa vse mora nanasati na tvoj post in temo?
ta tvoj post se nanasa na temo in vsebino tvojega posta ali je morda povsem OT? user posted image

Pravzaprav si potrdila moje besede. Nisi zmozna sprejeti niti trohico humornosti v "prepisko".  Ni to korelacija kot jo jaz vidim, temvec zafrkancija - ironicni podvlozek in popestritev suhoparnega "strinjam se". 
Ocitno pravzaprav je, kako humorno ti razumes korelacijo "ti in jaz" in kazalec, da nisi pripravljena v korelaciji "ti in jaz" vnesti niti trohico humornosti in sproscenosti...
Zna biti, da si povedala veliko vec kot si hotela in prav nasprotno od tega, kar si zelela.

Eto, sedaj se to konkretno nanasa na tvoj post. Pogoji izpolnjeni, da postane karkoli poleg strinjam se in ne strinjam se sprejemljivo napisati? user posted image user posted image user posted image



V bistvu sem jo kot tako sprejela in na isti način odgovorila.......user posted image



A daj no, a res ? user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Moje kile :-(
26.9.2011 8:31:52   
liliana
Ej, res......user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Moje kile :-(
27.9.2011 14:08:50   
okaidi
Po številnih komentarjih sodeč res postajamo družba, kjer je človek vrednoten glede na to, ali ima eno kilo preveč ali premalo. Ali ima desno obrv zavihano malo preveč nazvdol ali navzgor (lahko pa tudi levo). Super!

Se pravi, človek mora biti ustrojen po natančno določenih indeksih in parametrih, bog ne daj, da bi od česa odstopal. Tako kot natančno obdelane  EU kumarice in krompir. Saj ni važno, kako so jih vzgojili in kaj vsebujejo, samo, da imajo natančno predpisano obliko.

Raje imam neobremenjenega, spontanega človeka z veseljem do življenja, kot pa mentalno sterilnega in sprogamiranega manekena, ki je izgubil samega sebe.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?