|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moje kile :-(
28.9.2011 12:11:57   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: okaidi

Po številnih komentarjih sodeč res postajamo družba, kjer je človek vrednoten glede na to, ali ima eno kilo preveč ali premalo.


No, ena kila se ravno ne gleda. Tudi 5 ne. Ampak, če recimo rad hodiš v hribe in če bi to rad počel s partnerjem, ki pa zaradi svojih 20kg preveč, tega ne zmore, potem to pač je moteč faktor. Brez veze rečt, da ni, ča pa je dejstvo, da je!

IZVIRNO SPOROČILO: okaidi
Raje imam, spontanega človeka
  Misliš mene?? user posted image

(odgovor članu okaidi)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Moje kile :-(
13.10.2011 8:46:55   
Poka
Z mojim sva se spoznala, ko jaz nisem imela celulita, ker sem trenirala 2x dnevno 6x na teden... In potem pač to ni bilo več možno, žal... Toliko časa zase je pač luksuz. In ko so šel kile gor, je hotel imet ene male diskretne pripombe, pa sem mu kar rekla nazaj, da on tudi ni bil edini in iz estetskega merila najlepši, ki je takrat skakal okrog mene. Tudi njegovemu življenskemu stilu sem se bolj jaz prilagodila, ker pač toliko časa je tudi, roko na srce, luksuz...

Najhujša je bila pa ta, da mi je ene parkrat rekel, kako se je nejgova bivša vedno rihtala, v kostume in to... user posted image Ko sem jo videla na sliki v pisarni, ravno višek visoke mode to ravno ni user posted image . Na to ga zdaj večkrat namerno spomnim user posted image BTW jaz takrat nisem delala v pisarni med strankami, ampak z malimi otroki, za katerimi se ravno v petkah ne moreš plazit... Če hoče imet kake pripombe, ko zapravljam za omoški vedno blačila, mi pa prav pride, da ga malo spomnim, kaj je rekel. user posted image

Sem kar malo "žleht", pa se mi zdi da sem dosti samozavestna, da se mu ne pustim in me tudi ne bi prizadelo, po mojem zaradi tega niti ne poskuša, sicer me pa sodelavke zafrkavajo, da se moški vedno hočejo sumljivo samo z mano pogovarjat user posted image Kljub, se mi zdi, da že zdaj tud kako kilo preveč, pa da ne naštevam še kako gubo več, pa še razne take pomanjkljivosti, ko se pač moraš sprijaznit.

(odgovor članu okaidi)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Moje kile :-(
13.10.2011 8:54:28   
okaidi
Prazni izgovori. Sem bila tudi na Triglavu s kakšnimi, ki so malo bolj pri sebi, pa ni bilo nobenih problemov. V bistvu gre za novo vrsto diskriminacije, namesto barve polti te zdaj sodijo po kilah.

No, saj veš da nisem mislila tebe, Spontan user posted image

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 128
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?