|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 22:53:59   
tasa_m
Uf, nostalgija user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 22:54:19   
Tulipan12
Pa brala sem forum že nekaj časa, sicer bolj redko, ker sem do decembra delala 2 službi, cca 13 ur na dan, ko pa je Persida rodila, sem se opogumila in priključila debati. Saj se vidi po datumu, da sem se vpisala, ko sta bila stara en dan. Pa takrat sem dobila od G strogo prepoved takšnega urnika kot sem ga imela.user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 22:56:03   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Ok vredi, sem že hotla enko v redovalnico napisat. user posted image user posted image user posted image

Ups, s tbo pa ni heca user posted image



user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 22:56:33   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Pa brala sem forum že nekaj časa,
Špijunka! user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 22:56:55   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Pa brala sem forum že nekaj časa, sicer bolj redko, ker sem do decembra delala 2 službi, cca 13 ur na dan, ko pa je Persida rodila, sem se opogumila in priključila debati. Saj se vidi po datumu, da sem se vpisala, ko sta bila stara en dan. Pa takrat sem dobila od G strogo prepoved takšnega urnika kot sem ga imela.user posted image


To se pa spomnem ja.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 22:57:58   
tasa_m
Midve z Čebelo pa sma se pr njenem avtu danes ful zaklepetale in naju je pol pelala do bloka, ker je bla že tema user posted image in ko sem Lijo dala v Klarin sedež je rekla: waw, kaki dobej sedež ma Kjaja.
Kak sma se midve smejale user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 22:58:09   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Uf, nostalgija user posted image


Evo, sem ti pomagala na novo stran prva prit, da se ne bi še pol ure menila sama s sabo, samo da bi se obtaučlalauser posted image . Jaz nisem klasična grebatorska piflarka, ampak pomagam tudi drugim!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 22:59:12   
Najaa
LAHKO NOČ! Tak. user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 22:59:59   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Pa brala sem forum že nekaj časa,
Špijunka! user posted image


Teren je treba pregledat!user posted image  Če pa nisem imela časa. Veš kak ste lapale, kot nore!!!!!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 23:00:23   
tasa_m
user posted image user posted image Ja, ja Tulipan zdaj pa bi na koncu še rada, da ti rečem hvala, da sem lahko prva na strani al kaj?
Okej, saj ti bom rekla:
HVAAALLLAAAA user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 23:01:03   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LAHKO NOČ! Tak. user posted image
Eh nea še hodi. Bodi še malo. Pove kaj se kaj v Ljubljani dogaja? user posted image



Če pa greš pol pa nočko!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 23:01:23   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Midve z Čebelo pa sma se pr njenem avtu danes ful zaklepetale in naju je pol pelala do bloka, ker je bla že tema user posted image in ko sem Lijo dala v Klarin sedež je rekla: waw, kaki dobej sedež ma Kjaja.
Kak sma se midve smejale user posted image



user posted image user posted image user posted image  faca mala! Mama, Klara ma pač dober sedež, kaj češ!
Grem, Luka jočee!!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 23:02:23   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LAHKO NOČ! Tak. user posted image
Eh nea še hodi. Bodi še malo. Pove kaj se kaj v Ljubljani dogaja? user posted image



Če pa greš pol pa nočko!



Ti pa veš, na kere strune zabrenkat, da še ne bom šla. user posted image Ne vem, kaj se dogaja, ker sem več ali manj doma... Doma je pa vse po starem. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 23:03:09   
tasa_m
user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 23:05:17   
tasa_m
user posted image
Moram it, kliče me user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke 2009
23.9.2011 23:07:06   
tasa_m
Nič žabe, saj jaz tud šibam. Grem še pod tuš. Moram se porihtat. Gremo jutri na bazen, gre kit malo zaplavat user posted image

nočko pa se tipkamo kaj jutri zvečer!
Noč !

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke 2009
24.9.2011 2:20:12   
Tulipan12
Moj gospod sin se je odločil, da bova še malo vedrila ponoči, ker je glih petek.user posted image  On se sicer lepo igra in je nezahteven (beri: po dveh previjanjih in hranjenjuuser posted image (, ampak mama mora zraven sedet in se prijazno smehljat. Mislite, da če bi imela še enega otroka, da bi ta končno spal ponoči?user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke 2009
24.9.2011 10:58:47   
Najaa
Dobro jutro. Noč je minila tako, da sva ob treh zjuteaj čistili nos in zbijali vročino. Ker jo je uho bolelo, sem jo zjutraj kar peljala v dežurno, ampak ni vneto. Ok, HB da ne bo spet AB. Doma sem ji dala spet uheca v uheca user posted image zdej pa da vidimo, če je ta rastlinica res tak fajn.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke 2009
24.9.2011 14:55:13   
trezika
oooooooooooooooo, ste bile pridne user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke 2009
24.9.2011 14:58:21   
trezika
Mi pa smo imeli danes pestro noč.... pikica je 4x bruhala user posted image user posted image nimam pojma, kaj ji je bilo, ker je bila potem, ko se je zjutraj zbudila, čist ok... sicer sva za 2 uri zamudili trgatev user posted image user posted image , ker je posledično spala do 9.30, ampak glavno da je ok.... zdaj spet spi, potem pa šibava dalje na rojstni dan user posted image

Včeraj sem govorila s sestro, stogo 10 minut.... naslednjo nedeljo pa lahko greva z Marušo k njej.... sami dve pa stric, M. pa ne sme it....kr neki user posted image

Ata pa bi včeraj moral priti iz bolnice, pa je spet vročino dobil user posted image user posted image je rekla mama, da se sploh ni mogla z njim kaj menit, ker je ful nekaj blodil user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke 2009
25.9.2011 14:10:45   
tasa_m
Trezika user posted image user posted image user posted image z ateja in velike user posted image user posted image user posted image zate!

Maruški pa je očitno nekaj na trebuščku ležalo. Lija mi je tudi kar tak za brezveze bruhala user posted image .

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke 2009
25.9.2011 14:15:47   
tasa_m
NIKOLI NE LAŽI
V nekem podjetju se je na novo zaposlila mlada in sexy tajnica.
Ob koncu prvega delovnega dne jo direktor, da se pač bolje spoznata povabi na kosilo v restavracijo.
Po kosilu mu ona predlaga da bi šla še v kino. Po ogledu filma on njopovabi še v bližnji lokal na pijačo. Za tem pa ona njega povabi k njej na večerjo.
Po dobri večerji, ki jo je sama pripravila in jo postregla oblečena v prosojno domačo haljo se direktor zagreje in vse se konča v njeni
postelji.
Oba zaspita in okoli polnoči se direktor zbudi. Prične divjati po stanovanju in mrzlično iskati oblačila. Pove ji, da mora domov kjer ga čaka stroga žena. Tajnici naroči naj mu hitro najde košček krede.
Ta je kredo našla v priboru za šivanje, direktor jo zatakne za uho in odbrzi domov. Doma ga že čaka žena.
"Kje si bil do sedaj?????" dobi namesto običajnega Dober večer.
Direktor začne: "Veš dobil sem novo tajnico, da bi se bolje ujela sem jo peljal na kosilo, potem sva šla še v kino, pa na pijačo, nato me je povabila k njej, mi skuhala večerjo in nato sva še dobro seksala. Po tem sem zaspal in se prebudil šele ob polnoči. Takoj sem se oblekel in prihitel domov."
"Marš, prasec lažnjivi, spet si bil na kegljanju, kaj misliš, da ne vidim krede za ušesom!"

user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke 2009
25.9.2011 17:30:09   
Najaa
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke 2009
25.9.2011 21:16:41   
PERSIDA
Čer babike.Pri nas že nekaj časa vse tiho sedaj še je oča šel tak,da imam večer sama zase.
Danes smo bili cel dan na trgatvi mojga svaka.In prvič v življenju ,da sem prišla od nekod spočita.Bavcema se je preveč dogajalo ,da bi bla zaspana tako,da sta zvečer ob šestih po dvesto metrih vožnje zaspala.Doma preoblekla samo v pidžamo in dalje.Jutri zjutraj ju moram ob šestih iz postelje vrečt ,če ne bosta že prej onadva  mene ,da se umijemo pred vtcem.Nisem imela srca ,da ju v joku še pod tuš vržem.Kaj mislite kakšna bi bla jutri reakcija v vrtcu ,če prideta cela zamaskirana od grozdja ?user posted image Tak,da ja vse pravice imate ,da me date na socialo ,da sem dala spat zamazana otroka v svežo pidžamouser posted image .Svaka mi čast čist za ormožuser posted image .
Tako ,da sem še sedaj skuhala 14l grozdnega soka.Eno rundo kuham rdeče pese ,da jutri vložim.Zraven še perilo zlagam ,pa za jutri zjutraj še moram stvari pripravit ,pa bo.Saj se mi zdi ,da sem že malo utrujena samo imam občutek ,da bo predolga noč ,če grem v diagonalo že sedajuser posted image .
Za jutri imam tudi velike cilje ko pridem s službe ,če bo kaj z mene še bomo ,pa videliuser posted image .
Saj ne da se hvalim kako sem pridna ,samo moram včasih napisat nekaj pozitivnega kot ,pa samo ,da se mi ne da nič.Bi človek reko ,da se sama sei že smilimuser posted image .
No toliko ,da bo kaj literatureuser posted image .

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke 2009
25.9.2011 21:20:21   
PERSIDA
tulipan trebam te user posted image

trezika - velik objem za vse skupaj

Najaa - roj pikapok v osrednjo slovenijo

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?