|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ženska z žensko
19.10.2011 17:11:00   
shewolf
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
In zakaj bi ga prikrajšala za užitke user posted image ?

Saj ne vem. Mislim, da on ne bi bil za to. Bo treba vprašat.

Mateyka, ne vem, če bi bilo manj hudo. Verjetno kakor za koga. Tudi to bom morala vprašat.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ženska z žensko
19.10.2011 21:37:29   
aknela123
spontan user posted image . končno en, ki ni zatežen.

(odgovor članu shewolf)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ženska z žensko
19.10.2011 21:51:07   
malibauc
Uf, jaz poznam en primer, ko je moški tak primer vzel kot varanje, posebej takrat, ko je žena njega in otroke zapustila in se odselila k ljubici. On pa je naredil samomor............

Težka tema.....

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ženska z žensko
20.10.2011 8:24:21   
Poka
Ne gre za to, da je nekdo zatežen, nekdo pa ni. Smo si pač različni po karakterju. Jaz bi v življenju probala čisto vse, ker mi je to zanimivo, moj pa se drži vedno enih in istih navad in mu preizkušanje česa novega ni nekaj prevče zanimivega... Zato je pač na trenutke malo dolgočasen, pa kaj, so še druge kvalitete user posted image In vem kaj misli o tem, pa ga bom vseeno vprašala (da postavljam provokativna vprašanja, je že tako navajen...). On za take ljudi misli, da niso resni, da nimajo česa bolj pametnega za počet, vedno hoče bit odgovoren in glede na to, kako službo ima, mora bit... Jaz sicer mislim, da ni čisto normalen user posted image Pa vseeno ni čisto tak zapetež, na videz sploh ne, pa mislim, da sem sicer jaz tista, ki ga malo spodbuja, da ni vse tako vsakdanje. user posted image Sploh pa imava skupno kolegico, ki je take stvari že počela, zavestno, vsi vedo, sploh ni slaba oseba, moj jo ima rad kot kolegico, kar se tiče njenega menjavanja partnerjev, vmes, ko je bila ločena in je zdaj spet srečnuser posted image poročena, pa ima za njo en grd izraz... user posted image Ampak če mene vprašate, če bi bila jaz zdaj samska, verjetno tudi ne bi samo sedela doma, sploh sva si pa s kolegice po karakterju podobne, ampak moj nekako tega sploh ne opazi, ne vem, a noče, ne vidi, ali pa sem se mu toliko prilagodila, da se ne vidi. 

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ženska z žensko
20.10.2011 16:53:37   
katy83
Midva z mojim sva se o tem veliko pogovarjala...ko sva postala par in sva 3/4 noči prebedela...skratka, če bi se jaz odločila za to, moj tega ne bi vzel kot prevaro, bi verjetno rekel, zakaj ga nisem zraven povablauser posted image
Vsekakor pa je pri meni enako kot pri Ronji...če bi kdaj želela eksperimentirat na tem področju, bi vsekakor skupaj s partnerjem raje povabila kakšno žensko še zraven kot pa moškega.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ženska z žensko
20.10.2011 17:13:39   
tejkooo
V vsakem primeru če to narediš naskrivaj in se o tem lažeš parterju in skrivaš..... je to prevara... Mislim pa, da bi skoraj vsak moški, če bi mu odkrito povedala svoji fantazijo bil za to...... In potem jaz ne smatram tega kot prevara, ker je vse odkrito nobenih laži, zanikanj, skrivanj....

< Sporočilo je popravil tejkooo -- 20.10.2011 17:14:27 >

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ženska z žensko
21.10.2011 8:08:06   
Spontan
Po tej definiciji je prevara vse kar narediš brez, da poveš partnerju...

Kaj pa če si to želiš, poveš partnerju in partner se zaradi svojih omejitev, predsodkov in bla bla.. ne stinja. Kaj pa potem? 

(odgovor članu tejkooo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ženska z žensko
21.10.2011 8:57:26   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Po tej definiciji je prevara vse kar narediš brez, da poveš partnerju...

Kaj pa če si to želiš, poveš partnerju in partner se zaradi svojih omejitev, predsodkov in bla bla.. ne stinja. Kaj pa potem? 


Sej govorimo zdej zgolj in samo o spolnosti, aneda?

Potem je pa pač odvisno od tega, kok spoštuješ in ljubiš partnerja...Če veš, da se z nečim sploh ne strinja (recimo s seksom z drugo žensko), potem pač tega jst osebno ne bi šla naredit. Ker ga preveč spoštujem in ljubim. In bi isto pričakovala od njega.
Sej ni problem, če je partnerju vseeno ali pa če mu je celo všeč...To znajo pol predelat, očitno...user posted image Sploh, če se o tem prej pogovarjaš in dobiš ''dovoljenje''. Če pa jemljejo to kot prevaro, potem pa je treba pač to upoštevat... pa omejitve in predsodki gor ali pa dol.
Je pa zaje.bano, če si ženska to REEEEEEEES želi...Pol se je pa treba odločit, ali si sploh želi bit s (svojim) moškim.
Ali pa problem zna bit tut, če se njuna pogleda na spolnost hudo razlikujeta-eden bi sado mazo, za drugega je pa še fafanje greh...



< Sporočilo je popravil picola1 -- 21.10.2011 8:58:23 >


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ženska z žensko
21.10.2011 9:57:53   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Sej govorimo zdej zgolj in samo o spolnosti, aneda?



Nikoli ne govorimo zgolj in samo o spolnosti, ker kakor se obnašaš pri eni stvari, tako se pri vseh.
Tip, ki ima probleme, da žensko pusti z žensko ima verjetno tudi pomisleke, če gre k frizerju...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ženska z žensko
21.10.2011 11:08:49   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan
Tip, ki ima probleme, da žensko pusti z žensko ima verjetno tudi pomisleke, če gre k frizerju...


verjetno si samo prestavljaš da je temu tako..


< Sporočilo je popravil mateyka -- 21.10.2011 11:09:11 >

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ženska z žensko
21.10.2011 14:59:41   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan
No zdaj pa več ne razumem
Zakaj bi brez vednosti moža? Kako ga moraš prikrajšat za takšne užitke? Kruta si
Seveda ni varanje. Če si normalna hetero ženska

Normalna hetero ženska? Večja kot je nenormalnost, bolj je za tebe normalna. user posted image Pa tudi "hetero" si na novo definiral.

Samo hipotetično. Lahko bi si želela poskusiti s psom. To je še manj varanje (po tvojih merilih) saj ne bi seksala s človekom. Tudi za te užitke, bi te ne smela prikrajšati. Ker le zakaj bi bili le normalni, če smo vedno lahko še malo bolj normalni.

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
si domišljajo, da si vsak moški želi gledat dve ženski skupaj in da so vsi monogamni zavrti ali pa imajo glavo sprano s krščanstvom, ker niso promiskuitetni ali pa ga ne podpirajo ali pa nimajo "odprtih" zakonov. v glavnem ljudje, ki ne sprejemajo da smo ljudje različni, čeprav delujejo pod pretvezo svobode in odprtosti.

podpis


(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ženska z žensko
21.10.2011 17:26:16   
metulj23
Po tej definiciji je prevara vse kar narediš brez, da poveš partnerju...


a tudi če poveš, po tem, ... ali velja samo če mu poveš prej?

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ženska z žensko
21.10.2011 18:36:09   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: metulj23

Po tej definiciji je prevara vse kar narediš brez, da poveš partnerju...


a tudi če poveš, po tem, ... ali velja samo če mu poveš prej?



js mislim, da je treba prej, sej veš, po toči zvoniti....

(odgovor članu metulj23)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ženska z žensko
22.10.2011 12:12:01   
Anonimen
Nisem in ne bom, niti me ne zanima.

Očitno sem preveč zdrava za takšne spolne deviacije. Tista, ki pravi, da bi pač "poskusila", da jo zanima, laže.

(odgovor članu shewolf)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ženska z žensko
22.10.2011 12:13:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Tip, ki ima probleme, da žensko pusti z žensko ima verjetno tudi pomisleke, če gre k frizerju...


Da. Dve plati sta, ali je moški ne zna zadovoljiti ali pa ona ne zna uživati v spolnosti z moškim.

(odgovor članu Spontan)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ženska z žensko
22.10.2011 12:24:28   
PeggyBundy
Enkrat sem. Tako na pol nekako. Nismo šli do konca, nekaj nežnosti in potem sem jaz ustavila zadeve, ker ni bil pravi kraj. Takratni partner je bil zraven, torej ne morem razpredati o prevari.

Bilo je vznemirljivo, drugače in če bi bil kraj drugačen, bi ne končali kjer smo.

(odgovor članu shewolf)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ženska z žensko
22.10.2011 12:27:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Bilo je vznemirljivo


Moški ne vznemirjajo dovolj?

(odgovor članu PeggyBundy)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ženska z žensko
22.10.2011 13:09:01   
PeggyBundy
Seveda. Če bi me ženske bolj, bi ne ostalo pri enkrat.

Tudi me kdaj zamika biftek, kot surovo meso, sicer pa po navadi jem pečeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ženska z žensko
22.10.2011 13:20:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Seveda. Če bi me ženske bolj, bi ne ostalo pri enkrat.


Potem te moški ne dovolj?

(odgovor članu PeggyBundy)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ženska z žensko
22.10.2011 13:55:41   
PeggyBundy
Milijonarka, v čem je tvoj problem?

V preveč časa ali funkcionalni nepismenosti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ženska z žensko
22.10.2011 13:58:22   
Anonimen
Marsikje drugje user posted image , tukaj pa ne.

Če bi ti bil moški tako vznemirljiv, bi ostala pri njem in ne razmišljala o ženski.

(odgovor članu PeggyBundy)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ženska z žensko
23.10.2011 18:38:41   
ZARA
Jao, milijonarka. Ne bi te hotla nabrisat, ker preveč razmišljaš.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 23.10.2011 18:39:10 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ženska z žensko
23.10.2011 18:42:32   
Anonimen
Bolje da ne.
Seks se začne in konča v glavi, tudi ženski.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ženska z žensko
23.10.2011 18:44:58   
ZARA
No, saj potem pa v redu razmišljam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ženska z žensko
23.10.2011 18:49:55   
Anonimen
Zase zagotovo.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?