|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ženska z žensko
24.10.2011 8:49:36   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Nismo šli do konca,


Kaj pa to pomeni, da grejo dve ženske 'do konca'? Kaj je tukaj konec? Bi ji jo lizala.. ali vzajemno zadovoljevanje do orgazma? Čist resno biološko vprašanje.

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ženska z žensko
25.10.2011 11:27:58   
Spontan
noooo... kaj zdej? Jaz čakam podrobnosti in nič od vas ha ha user posted image  user posted image

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ženska z žensko
26.10.2011 12:28:59   
Bakfark
Ergo, večina moških ženska-ženska ne smatra za prevaro, vendar noben ne zna pojasnit zakaj? Bolj za šalo kot zares, stvar je v tem, da moški ni sposoben popolnega orgazma neposredno, temveč posredno preko orgazma ženske. Mislim, da sem o tem že govoril, pravi de`c nikoli ne bo povsem potešen v kolikor ne zadovolji svoej samice - lahko doživi neverjeten orgazem vendar bo ta diskvalificiran v kolikor umanjka orgazem ženske. Samo takrat, ko jo pošteno pofuka, kadar je priča njenemu izrazu lastnega telesnega užitka (preko glasnega stokanja, intenzivnega trzanja telesa, značilne grimase na obrazu itd.) se moški lahko po opravljenem delu potolče po prsih. Zato moški ne mara "hlod", ker ni odziva, ni povratne informacije ali mu je v nameri dokazati lastno moškost uspelo ali ne. V hlodu se ne vidi, frigidna ženska je kot ogledalo brez odseva - v njem je moški povampirjen, mrtev. Ni ga!!!

Okej, zdaj preidemo na poanto, rabili smo bistvo. "Ženska z žensko" akt moškemu omogoča dvojni užitek. Tudi če v aktu ni prisoten, je užitek posredovan nanj na ta način, da žensko smatra za svojo, del njega - dokler le je ona deležna užitka, se ta posreduje nanj (zato med drugim moški pogosto fantazirajo o tem, da zalotijo ženo pri masturbaciji). Pogoj za njegovo "srečo" je načeloma izpolnjen, dodatno pa si prisvoji tudi užitek druge ženske (rad bi pofukal še njo, v kolikor mu to nenazadnje tudi uspe je gčede svoje moškosti samo dobil dodatno, torej drugo mnenje user posted image ).
Vendar to še ne pojasni zakaj se moški upira skušnjavi svoje ženske z drugim moškim. Preprosto iz razloga, ker je njegov užitek (ki prihaja od ženske) oropan za tisti del, ki uhaja k drugemu moškemu, čigar "orgazmično stanje", popoln užitek torej, je prav tako odvisno od njenega...

V kolikor je slabič, ima nizko samopodobo je oplel. V kolikor je faca, samozavesten, bo v svojem prizadevanju, da tekmecu izmakne "ukradeni" užitek (tisti del, ki uhaja k onemu drugemu), bo najverjetneje ob svoji dragi naskočil še njega... In ga pošteno pofukal, ponižal, mu ukradel zadovoljstvo. Samo na ta način je zmožen povrniti nepošteno izmaknjen delež užitka user posted image



p.s. Sploh pa moški načeloma živijo v zablodi, da samo mi lahko zadovoljimo žensko.

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ženska z žensko
26.10.2011 12:37:10   
ronja
spontan, do konca z žensko bi jaz čisto laično rekla, da je heavy petting z orgazmom. Samo poljubljanje in otipavanje pa še ni "do konca".

Mislim, da sem o tem že govoril, pravi de`c nikoli ne bo povsem potešen v kolikor ne zadovolji svoej samice

No, sej tudi me rade vidimo, da je tudi vam všečuser posted image , nekak oboje mora bituser posted image .

V kolikor je slabič, ima nizko samopodobo je oplel. V kolikor je faca, samozavesten, bo v svojem prizadevanju, da tekmecu izmakne "ukradeni" užitek (tisti del, ki uhaja k onemu drugemu), bo najverjetneje ob svoji dragi naskočil še njega... In ga pošteno pofukal, ponižal, mu ukradel zadovoljstvo. Samo na ta način je zmožen povrniti nepošteno izmaknjen delež užitka

Ok, tole bi razložilo to, da bi rajši videla z nama še eno žensko kot še enega moškega.user posted image

p.s. Sploh pa moški načeloma živijo v zablodi, da samo mi lahko zadovoljimo žensko.
Ni čist zabloda - niste edini, ste pa po moje (zame) najboljšiuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ženska z žensko
26.10.2011 12:44:34   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

No, sej tudi me rade vidimo, da je tudi vam všečuser posted image , nekak oboje mora bituser posted image .


Valjda, jebeš impotentnega de`ca, kdo pa bi prenašal kastrirano spako. To potem ne bi več bil - de`c!!!

Ni čist zabloda - niste edini, ste pa po moje (zame) najboljšiuser posted image .


Samo najbolj primerni. Pod pogojem, da je dovolj velik.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 9:22:16   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Ergo, večina moških ženska-ženska ne smatra za prevaro, vendar noben ne zna pojasnit zakaj?


Kako da ne?? user posted image

Poglej čist primarno in primitivno razlago:

- Še en moški je lahko nevaren, lahko ji zmeša glavo in zaradi tega nazaželjen. (obramba pred strahom pred izgubo) Torej je to varanje! Najlažja razlaga za strah.

- Še ena ženska, je popestritev, nenevarna (v večini primerov), morda si potem obe zaželijo še moškega zraven in tako imamo lahko celo še kaj več od tega, kot samo iluzijo user posted image  Iz tega vidika je zaželjena in seveda to ne more biti varanje. Ne bomo zdej sami sebe zaklali, kar je povsem logično.
Zlo simpl, tko morda lahko moški še eno da dol, in to celo legalno, kar po recimo 10 letih ali več zakona ne moremo rečt, da ne bi pasalo. user posted image

Vam je jasno zdaj? Gre bolj za to, da bi mi še kakšno, če že hočte direkt vedet. Kar je povsem naravno.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 10:07:42   
mateyka
in short - you want some ice cream beside your everyday meal user posted image user posted image

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 10:10:16   
browneyes
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Ergo, večina moških ženska-ženska ne smatra za prevaro, vendar noben ne zna pojasnit zakaj?


Kako da ne?? user posted image

Poglej čist primarno in primitivno razlago:

- Še en moški je lahko nevaren, lahko ji zmeša glavo in zaradi tega nazaželjen. (obramba pred strahom pred izgubo) Torej je to varanje! Najlažja razlaga za strah.

- Še ena ženska, je popestritev, nenevarna (v večini primerov), morda si potem obe zaželijo še moškega zraven in tako imamo lahko celo še kaj več od tega, kot samo iluzijo user posted image  Iz tega vidika je zaželjena in seveda to ne more biti varanje. Ne bomo zdej sami sebe zaklali, kar je povsem logično.
Zlo simpl, tko morda lahko moški še eno da dol, in to celo legalno, kar po recimo 10 letih ali več zakona ne moremo rečt, da ne bi pasalo. user posted image

Vam je jasno zdaj? Gre bolj za to, da bi mi še kakšno, če že hočte direkt vedet. Kar je povsem naravno.


Super napisano. :)

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 10:23:29   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Sej govorimo zdej zgolj in samo o spolnosti, aneda?



Nikoli ne govorimo zgolj in samo o spolnosti, ker kakor se obnašaš pri eni stvari, tako se pri vseh.
Tip, ki ima probleme, da žensko pusti z žensko ima verjetno tudi pomisleke, če gre k frizerju...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tip nima kaj pustit, lahko sprejme ali ne. tako kot zenska lahko sprejme ali ne sprejme , da njen tip hoce ali gre z moskim... 
Ce pa zenska z zensko ni prevara potem tudi moski z moskim ni prevara oz. pri homoseksualnih parih ce gre moski z zensko ali zenska z moskim - to ni prevara... prav zanimivouser posted image
Torej ce imam homoseksualna nagnjenja a se deklariram kot heteroseksualna oseba, potem pri prakticiranju homoseksualnih splonih nagnjenj itn... ni nikoli govora o prevari... ma res prav prav zanimivo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 10:25:02   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Nismo šli do konca,


Kaj pa to pomeni, da grejo dve ženske 'do konca'? Kaj je tukaj konec? Bi ji jo lizala.. ali vzajemno zadovoljevanje do orgazma? Čist resno biološko vprašanje.


Kaj je tvoja zena zadrgnjena pa te ni povabila zraven pri izpricevanju svoje normalnosti??? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 10:28:20   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Vam je jasno zdaj? Gre bolj za to, da bi mi še kakšno, če že hočte direkt vedet. Kar je povsem naravno.


Prejsnje nakladanje je pa pesek zeni v oci, da ne gre za prevaro? user posted image user posted image user posted image user posted image
Oz. bodi faca zenska pa mi omogoci/uredi/dovoli..., da skocim v drugo posteljo in da me ob tem ne muci slaba vest.... jezus, a je tako omejena? user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 27.10.2011 10:29:31 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 10:44:13   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Vam je jasno zdaj? Gre bolj za to, da bi mi še kakšno, če že hočte direkt vedet. Kar je povsem naravno.


Prejsnje nakladanje je pa pesek zeni v oci, da ne gre za prevaro? user posted image user posted image user posted image user posted image
Oz. bodi faca zenska pa mi omogoci/uredi/dovoli..., da skocim v drugo posteljo in da me ob tem ne muci slaba vest.... jezus, a je tako omejena? user posted image user posted image user posted image


Pa kaj si tok obesed/a z zeno? Skoz nekaj zeno omenjaš? O kateri ženi je zdaj tukaj govora? user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 10:48:23   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

tako kot zenska lahko sprejme ali ne sprejme ,


Tale sprejme in ne-sprejme je tudi ze preživet. Neka moderno duhovna idiotska fora, da si faca če sprejemaš. Krščanstvo ver.2

V verziji 1 so nastavljali drugo lice
V verziji 2 pa ti ga ni treba. Isti ****.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 11:59:23   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Vam je jasno zdaj? Gre bolj za to, da bi mi še kakšno, če že hočte direkt vedet. Kar je povsem naravno.


Prejsnje nakladanje je pa pesek zeni v oci, da ne gre za prevaro? user posted image user posted image user posted image user posted image
Oz. bodi faca zenska pa mi omogoci/uredi/dovoli..., da skocim v drugo posteljo in da me ob tem ne muci slaba vest.... jezus, a je tako omejena? user posted image user posted image user posted image


Pa kaj si tok obesed/a z zeno? Skoz nekaj zeno omenjaš? O kateri ženi je zdaj tukaj govora? user posted image

Ne sekiraj se, nisem niti pricakovala, da bos dojel .... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 12:00:03   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

tako kot zenska lahko sprejme ali ne sprejme ,


Tale sprejme in ne-sprejme je tudi ze preživet. Neka moderno duhovna idiotska fora, da si faca če sprejemaš. Krščanstvo ver.2

V verziji 1 so nastavljali drugo lice
V verziji 2 pa ti ga ni treba. Isti ****.



Kljub vsemu tvojemu nakladanju ni za pricakovati, da bos dojel, a ne da? - vprasanje je izkljucno retoricno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 13:34:06   
Spontan
Spet dva posta o dejemanju, kot prej o ženah. A je takšen pač tvoj stil? user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 13:59:51   
mateyka
ni dovolj "spontana" zate? user posted image

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 14:58:23   
Spontan
zatežena...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 17:05:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Neka moderno duhovna idiotska fora, da si faca če sprejemaš.


Sprejemaš kaj?
Bolnosti kot je ženska z žensko? In moški z moškim?

Mah, jaz sem deklarirano netolerantna.

(odgovor članu Spontan)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 17:13:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

"Ženska z žensko" akt moškemu omogoča dvojni užitek. Tudi če v aktu ni prisoten, je užitek posredovan nanj na ta način, da žensko smatra za svojo, del njega - dokler le je ona deležna užitka, se ta posreduje nanj (zato med drugim moški pogosto fantazirajo o tem, da zalotijo ženo pri masturbaciji). Pogoj za njegovo "srečo" je načeloma izpolnjen, dodatno pa si prisvoji tudi užitek druge ženske (rad bi pofukal še njo, v kolikor mu to nenazadnje tudi uspe je gčede svoje moškosti samo dobil dodatno, torej drugo mnenje user posted image ).


Kakšen dvojni užitek? Želiš reči, da je z eno žensko samo enojno srečen? Ali kako? Kako druga ženska prinese dvojni užitek, s čim?

Po moje je tak moški samo butelj, ki ne zna zadovoljiti ene in ki ne zna sebe zadovoljiti z eno. Njemu niti dve ne bosta dovolj. Tri za trojno srečo, deset za desetkratno...in tako naprej. Tak moški je zguba, že v osnovi.

(odgovor članu Bakfark)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 21:40:33   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Spet dva posta o dejemanju, kot prej o ženah. A je takšen pač tvoj stil? user posted image



Saj je tema o zenah in zenah - skupaj.... user posted image user posted image user posted image
Pocasi pa bos dojel , ne obupuj...user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ženska z žensko
27.10.2011 21:44:33   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ni dovolj "spontana" zate? user posted image


Sprejemljivost spontanosti ni omejena s spontanostjo samo, temvec s sposobnostjo sprejemanja s strani prejemnika user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ženska z žensko
28.10.2011 6:20:01   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

"Ženska z žensko" akt moškemu omogoča dvojni užitek. Tudi če v aktu ni prisoten, je užitek posredovan nanj na ta način, da žensko smatra za svojo, del njega - dokler le je ona deležna užitka, se ta posreduje nanj (zato med drugim moški pogosto fantazirajo o tem, da zalotijo ženo pri masturbaciji). Pogoj za njegovo "srečo" je načeloma izpolnjen, dodatno pa si prisvoji tudi užitek druge ženske (rad bi pofukal še njo, v kolikor mu to nenazadnje tudi uspe je gčede svoje moškosti samo dobil dodatno, torej drugo mnenje user posted image ).


Kakšen dvojni užitek? Želiš reči, da je z eno žensko samo enojno srečen? Ali kako? Kako druga ženska prinese dvojni užitek, s čim?


S čim ga pa prinese drugi grižljaj??? Oziroma tisti naslednji, ki je najverjetneje že presegel mejo sitosti in bi ga že lahko uvrstili v kategorijo nažiranja??? Oni dan si pač omenila, da raje kot filozofiraš ješ...
Ali kako drugi človek (ne glede na njegov spol, starost, barvo kože...) v naši družbi ali neka stvar "prinese", omogoči prvemu dodaten užitek??? Verjetno verbalno ne občuješ samo s svojim partnerjem, rada se družiš tudi z drugimi ljudmi, tudi oni imajo ne glede na spol podobne ali pač drugačne kvalitete in ti je v njihovi družbi prav tako lahko prijetno, ob njih uživaš. Nesiguren partner bi ti nemara lahko očital nepokorščino, pardon izrazu, nespodobno vedenje v kolikor bi ocenil, da se v družbi nekega drugega moškega preveč sproščeno smejiš - eni ljudje si "lastnino" ekskluzivnosti (ki bi po družbeni konvenciji naj veljala za spolnost) razširijo še na druga področja partnerjevega življenja, le da ta pravica ne bi smela biti samo in izključno na njihovi strani. 

Govorili mi o enem, drugem ali tretjem gre za tisto kar je v ekonomski filozofiji/teoriji utemeljeno v konceptu dodane vrednosti in kasneje v psihoanalizi prevedno v presežni užitek. In v kolikor se med namero in dejanjem usidra fantazija, se na tem mestu običajno porodi želja, ki ima za cilj spoznanje. Želimo vedet ali je to to. Zato smo aktivni, na podlagi naših predstav kupujemo, trošimo da bi sprobali, preverili, buljili, izkusili, obnovili užitek, našli novega da bi na koncu lahko rekli "vau"... Ali pa "wtf"... Gre za družbeni imperativ "Uživaj!". V vsakdanjem jeziku vseprisoten, ko se poslavljaš od najdražjega, otrok, staršev, ljudi ki jih imaš rad, vsem rečeš približno "lepo bodi", "fajn se mej", "uživaj" itd.

Po moje je tak moški samo butelj, ki ne zna zadovoljiti ene in ki ne zna sebe zadovoljiti z eno. Njemu niti dve ne bosta dovolj. Tri za trojno srečo, deset za desetkratno...in tako naprej. Tak moški je zguba, že v osnovi.


Gledano civilizacijsko, smo torej zgube vsi mi, ki so nas naši predniki pripeljali do tod kjer smo, ker se niso zadovoljili, se zaustavili pri prvem cilju, ki so ga izpolnili - temu se bojda reče napredek. Ali je tak človek butelj ali zguba je zaenkrat torej zelo diskutabilno. Običajno se takšnega moškega, ki je zmožen, si lahko privošči x-kratna zadovoljstva, v družbi pogosto povezuje z dovolj visokim družbeni statusom, ki mu ga navadno omogoča njegovo finančno stanje. Drugače rečeno, milijonarka, ti tvoji butlji in zgube ali so sultani v haremu ali pa (bolj običajno za našo družbo) sponzori takim ženskam, ki se jih na koncu prime nick milijonarka ali sponzoruša. Pa verjamem, da ti nisi ena tistih, ki bi imele butlja.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ženska z žensko
28.10.2011 13:04:53   
ronja
Se strinjam z bakfarkom.
Mili, res si deklarirano nestrpnauser posted image . Homo in biseksualnost najdeš sicer tudi v naravi in dokazano je, da se ob določenih pogojih ravije tudi pri popolnoma hetero osebkih.

Sicer pa: če bi šli dalje s tvojim razmišljanjem: torej tudi če hočeš seksat drugače kot je najbolj primarno (torej od zadaj), si frik, ki te moški očitno ne vzburja dovolj, ker ti to ni dovolj. Zakaj bi potem zamenjala ta položaj za katerega drugega - a ti seks sam ni dovolj?

Vsak po svoje ptiček poje. Vsak si najde na lestvici popestritev, kaj mu je še ok (od različnih položajev, do različnih pripomočkov in oseb), kaj bo ostalo fantazija, kaj bo uresničil ali pa sploh noče o ničemer fantazirat... s takim bi v bistvu najmanj rada bila... človek brez domišljije ali pa čisto zafrustriran - hvala lepa.

< Sporočilo je popravil ronja -- 28.10.2011 13:05:15 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ženska z žensko
28.10.2011 22:39:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

"Ženska z žensko" akt moškemu omogoča dvojni užitek. Tudi če v aktu ni prisoten, je užitek posredovan nanj na ta način, da žensko smatra za svojo, del njega - dokler le je ona deležna užitka, se ta posreduje nanj (zato med drugim moški pogosto fantazirajo o tem, da zalotijo ženo pri masturbaciji). Pogoj za njegovo "srečo" je načeloma izpolnjen, dodatno pa si prisvoji tudi užitek druge ženske (rad bi pofukal še njo, v kolikor mu to nenazadnje tudi uspe je gčede svoje moškosti samo dobil dodatno, torej drugo mnenje user posted image ).


Kakšen dvojni užitek? Želiš reči, da je z eno žensko samo enojno srečen? Ali kako? Kako druga ženska prinese dvojni užitek, s čim?


S čim ga pa prinese drugi grižljaj??? Oziroma tisti naslednji, ki je najverjetneje že presegel mejo sitosti in bi ga že lahko uvrstili v kategorijo nažiranja??? .


Ne vem, to ti veš, ti praviš, da druga ženska prinese dvojni užitek.

(odgovor članu Bakfark)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?